Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кацоекономіка

Кацоекономіка

Деколи слухаю Мілова і Ліпсица
...
1. Буде в них переділ власності
купа грошей, що каци не вивели за кордон через санкції. хочуть їх повернути в бюджет через реприватизацію і переділ власності. також хуйло говорив про нові еліти. процес пішов.
2. З грошима в бюджеті не дуже. ФНС майже все юані і золото. Юань падає, а золото фуй продаш та і санкції на нього.
Ну і рупії, з якими хз шо робити. Вже ходять розмови про бартерні операції. також вели експортний податок на нафту, чого ніколи не було.
3. китай лише купує дешево сировину і продає товари дорого.
4. Ми жахнули по НПЗ, аж штати в офуї. Ремонтувати майже неможливо. бо нема доступу до деталей через санкції. дефіцит нафтопродуктів 12%. попереду посівна. тре дофіга бензину. Причому найбільше с/г саме в південних регіонах, що межують з Україною, а там зараз неспокійно. Ліпсиц каже: якщо ми почнемо виносити сільсьгосптехніку кацам і зірвемо посівну... (Вроді ми вже таке робили.)

Загалом кажуть на 24 рік ще їм ресурсів вистачить, а там хз...
   
Re: Кацоекономіка

Тому, нмд, коли нам наші партнери кажуть не атакувати російську територію, то це, як мінімум, нерозумно.
Ми не можемо чекати 25 року коли ситуація зміниться хз як.
Каци можуть щось придумати, призвичаїтись, а  Трамп може і санкції зняти.
   
Re: Кацоекономіка

Тому, нмд, коли нам наші партнери кажуть не атакувати російську територію, то це, як мінімум, нерозумно.
Ми не можемо чекати 25 року коли ситуація зміниться хз як.
Каци можуть щось придумати, призвичаїтись, а  Трамп може і санкції зняти.
Як сказала Голда Меір: Краще отримувати ноти протесту, ніж листи скорботи.
   
Re: Кацоекономіка

Як сказала Голда Меір: Краще отримувати ноти протесту, ніж листи скорботи.

Так.
   
Re: Кацоекономіка

І ще. Платежі таки через треті країни перекривають.


   
Re: Кацоекономіка

Оскільки доступ до запчастин обмежений, то будуть техногенні катастрофи. Періодично вже відбуваються. ЖКГ, повінь.
З авіацією швах.
Проте запчастини до авіації ще привезти втридорого через треті крахїни можна, а от установку для НПЗ вже фіг привезеш. Китайську поставити до довго і марудно. Так просто не поставиш.
Що б хто не казав, а наші молодці, що жахнули  [ua]
   
Re: Кацоекономіка

Ну і інфляція. але то таке.
   
Re: Кацоекономіка

Слухав обох. Ліпсіца стало занадто багато зараз і у нього більше вода. Зробив собі висновок що він мені нагадую Жданова. Не слухаю більше.
Мілов цікаво, приводить цифтри, пряму мову раша чиновників, але ну якось не збуваються його гарні прогнози. Курс 200руб/1дол ну немає і вже ніхто про це не каже. Носиться з тою інфляцією 7,6%. Та кацапам на таку інфляцію насрать. Про НПЗ казав що оптові ціни на біржі 70 руб. Чому не росте розниця? Я не знаю. Останній випуск у Накі взагалі оптимізму не додав
   
Re: Кацоекономіка

Ліпсіца стало занадто багато зараз і у нього більше вода.

Так. Погоджуюсь. Коли когось багато, то якість падає.
   
Re: Кацоекономіка

Про НПЗ казав що оптові ціни на біржі 70 руб. Чому не росте розниця?

Є таке. Кажуть що поки стримують адміністративно.
   
Re: Кацоекономіка

Слухав обох.

Може хтось когось іншого ще слухав?
Бабченко казав, що грошей в рашці дофіга. Купа всього будується навіть в єбенях.
Ліпсиц опосередковано підтвердив, що купа грошей, які не вивезли буржуї через санкції.
Кажуть, що дарма не дозволили вивозити. Ці санкції були нерозумні. треба було навпаки стимулювати відтік капіталу.
   
Re: Кацоекономіка

Також Ліпсиц каже, що хуйло хоче створити автаркію, навіть каже по якій книжці хуйло вчиться.
Мілов каже що хуйло повної ізоляції не хоче.
   
Re: Кацоекономіка

Також чув що при совку таке було. Горбі відпустив оптові ціна, а роздріб побоявся.
Якщо роздріб не підвищиться, то буде дефіцит. Попереду посівна і на армію треба дофіга.
   
Re: Кацоекономіка

Носиться з тою інфляцією 7,6%. Та кацапам на таку інфляцію насрать.

Так інфляція частково тому, що пороздавали купу грошей людям, що працюють в оборонці. Причому людям, що таких грошей в житті не бачили. Тобто купа людей якраз війною задоволені.
   
Re: Кацоекономіка

Є таке. Кажуть що поки стримують адміністративно.
Ну не знаю, я просто загуглив ціни на бенз по Краснодару наприклад. Попадалась реклама на опт 40 руб. Розниця 55 руб. Не знаю що там на біржах, але факт такий. Чому? хз
   
Re: Кацоекономіка

Ну не знаю, я просто загуглив ціни на бенз по Краснодару наприклад. Попадалась реклама на опт 40 руб. Розниця 55 руб. Не знаю що там на біржах, але факт такий. Чому? хз

Хз. Подивимось до літа.
   
Re: Кацоекономіка

Може хтось когось іншого ще слухав?
Бабченко казав, що грошей в рашці дофіга. Купа всього будується навіть в єбенях.
Ліпсиц опосередковано підтвердив, що купа грошей, які не вивезли буржуї через санкції.
Кажуть, що дарма не дозволили вивозити. Ці санкції були нерозумні. треба було навпаки стимулювати відтік капіталу.
Слухав Потапенко, Жуковського. Ну вода водою. Все буде погано, але колись не зараз. Потапенко не тільки вода, але після його прогнозу що перші мирні угоди будуть в листопаді 22 якось перестав його слухати. Зараз все більше кичиться  що став іноагентом, та жаліється що пообщипали трохи. Слухав якогось нашого спеца - 40 хв бла-бла-бла , потім сказав що от коли у каців сальдо торгового балансу зайде в мінус от тоді жопа. Ну то дякую звичайно, але з такими висновками і я офігєнний аналітик))
   
Re: Кацоекономіка

Все буде погано, але колись не зараз

Є таке. Я спробував виписати якісь конкретні тези.
   
Re: Кацоекономіка

Потапенко

Я колись і Демуру слухав  :D
   
Re: Кацоекономіка

Я колись і Демуру слухав  :D
я теж, але не довго)). Зараз більше разгон іде про дефіцит кадрів у каців. Здається Мілов казав що мобілізація не може бути. Типу вони мають 30млн. чоловіків і тільки 10млн. кваліфіковані кадри. І якщо призовуть 300 тис. то ще 700 просто збіжать або заляжуть на дно. І  типу каци не можуть собі дозволити втратить 10% кваліфікованих кадрів. Але з чого він взяв що будуть брати з 10 млн. нормальних, а не з тих 20млн залишку. Саме з таких і беруть.
Але все одно ставка 16% у них не просто так, обовязкова продаж валюти теж. Доречі Потапенко приводив цифру що компнії втрачають до 17% на продажі-купівлі валюти. А це овєрдохєра+жаліються що банки стали брати різноманітні коміссії як не в себе. Ну і по боргам населення стата дуже цікава. Якщо правильно пам'ятаю то закедитованність населення до 22 року була 16 або 18трлн, а зараз 32 трлн здається. А що саме прикольне, що вже 46% боржників віддають більше 80% своїх доходів на погашення боргу. І це слова якогось каца чиновника, пряма мова. що воно з тим буде побачимо
   
Re: Кацоекономіка

Як сказала Голда Меір: Краще отримувати ноти протесту, ніж листи скорботи.
гарно  (tu)
   
Re: Кацоекономіка

havbek7 цікаво. до речі, чув в якомусь відосику, там мультяшний ведучий  :D, що при цьому кредитів фізосіб в рашабанках 20-25%.
Хз що там буде.
   
Re: Кацоекономіка

гарно  (tu)

Тому треба ібошити по можливості, чекати хз чого, як радять партнери нема сенсу...
   
Re: Кацоекономіка

А що саме прикольне, що вже 46% боржників віддають більше 80% своїх доходів на погашення боргу.

От таких і наберуть в армію. для цього і мобілізації не треба.
А кваліфіковані кадри швидше перепливуть в ВПК.
   
Re: Кацоекономіка

Я колись і Демуру слухав  :D

це ж він вангував долар по 200 руплей?
   
Re: Кацоекономіка

Тому треба ібошити по можливості, чекати хз чого, як радять партнери нема сенсу...
це очевидно і, нмд, не передбачає дискусії
включно з енергетикою в усіх видах крім аес хіба що
і то, якщо притиснуть, то треба бити і по аес
   
Re: Кацоекономіка

Я колись і Демуру слухав  :D
та, хто ж того Демуру не слухав  :D
   
Re: Кацоекономіка

я демуру не слухав
тільки те, що рабінович наспівав ©
   
Re: Кацоекономіка

havbek7 цікаво. до речі, чув в якомусь відосику, там мультяшний ведучий  :D, що при цьому кредитів фізосіб в рашабанках 20-25%.
Хз що там буде.
Так фізособам банки вже не особливо дають. Мікрокредити рулять. От Мілов говорить що ставка 16% щоб побороти інфляцію. А я от думаю може щоб кредити дорогі були, бо вже бульбашка велика.
   
Re: Кацоекономіка

А як класно було в темі Санкції весною-влітку 2022. Слава та Ко всіх називали кацапським ІПСО, хто не був згоден, що рашкє дуже швидкий піздєц, а санкції такі собі.
   
Re: Кацоекономіка

Тому, нмд, коли нам наші партнери кажуть не атакувати російську територію, то це, як мінімум, нерозумно.
Ми не можемо чекати 25 року коли ситуація зміниться хз як.
Каци можуть щось придумати, призвичаїтись, а  Трамп може і санкції зняти.
та ладно, нпз- правильна тема.
А що їм партнерам залишається казати? Що в протоколах прописано те й кажуть.
   
Re: Кацоекономіка

От таких і наберуть в армію. для цього і мобілізації не треба.
А кваліфіковані кадри швидше перепливуть в ВПК.
Так, ще до 22 думав ну що з ними не так? Чому загоняють населення в борги. А це просто такий гебнявий план був. Щоб населенню за таке життя і здохнуть не жалко було. Але що далі? Москва за 2к уе. воювати думаю не дуже схоче. Ті каци з єбєнєй хто вже заробив то в додому захочуть рано чи пізно. Бо гроші мають, можна шикарно пожити, а якщо на війні голову відірве то нахєр були ті гроші? Може тому відмови пішли
   
Re: Кацоекономіка

це ж він вангував долар по 200 руплей?
В Демури є одна властивість - те що він вангує, завжди збувається. В нього тільки та біда, що він жодного разу не вгадав коли це буде  :D  З цим в нього просто швах. Так що долар по 200 неодмінно буде, але коли хз. Можливо коли Демура буде вангувати, що долар пішов на 60...  :)
   
Re: Кацоекономіка

В нього тільки та біда, що він жодного разу не вгадав коли це буде

Так це недолік багатьох вангователів. От Вєчєр на ФУПі теж писав, що мої прогнози збуваються, але хз коли...
Старожили памятають  :D
   
Re: Кацоекономіка

А як класно було в темі Санкції весною-влітку 2022. Слава та Ко всіх називали кацапським ІПСО, хто не був згоден, що рашкє дуже швидкий піздєц, а санкції такі собі.
Ну відверто кажучи, мало хто міг зпрогнозувати ступінь єбанутості кацапського народу.... А виходили з того ж, що там мають бути нібито нормальні.
   
Re: Кацоекономіка

Бо гроші мають, можна шикарно пожити

От хз...
Гроші мають властивість закінчуватись.
А якщо ще  втилу гроші отримували жони з дітьми...
   
Re: Кацоекономіка

А як класно було в темі Санкції весною-влітку 2022. Слава та Ко всіх називали кацапським ІПСО, хто не був згоден, що рашкє дуже швидкий піздєц, а санкції такі собі.

Побачите, що буде через місяць (с) Байден
Там якась цьотка-економістка, забув фамілію вангувала що вже в 22 буде ппц, потім визнала свою помилку...
   
Re: Кацоекономіка

От хз...
Гроші мають властивість закінчуватись.
А якщо ще  втилу гроші отримували жони з дітьми...
Хочеш сказати що чувак, який живе и гардится в Верхней Пьішме, ходить срати в дирку на вулиці, який набрав боргів на рік вперед своїх доходів думає що у нього закінчиться мільйон рублів? :D Не вірю
   
Re: Кацоекономіка

Хочеш сказати що чувак, який живе и гардится в Верхней Пьішме, ходить срати в дирку на вулиці, який набрав боргів на рік вперед своїх доходів думає що у нього закінчиться мільйон рублів? :D Не вірю

Та може і погуляти. Убити когось, згвалтувати. такі випадки вжн є  :D
А як пробухає і виживе, то хз... Може і знову завербуватись.
А ще жона може гроші просрати, поки він воював, або ще кредитів набратись, або не дозволити дембельнутисююю
   
Re: Кацоекономіка

Побачите, що буде через місяць (с) Байден
Там якась цьотка-економістка, забув фамілію вангувала що вже в 22 буде ппц, потім визнала свою помилку...
Зубаревич. Да її краще зараз не слухати - "все нормально в нашій нормальності, росстат не бреше". Хоч би вона знову помилялась, але тьотка грамотна, казали що з нею трохи "розмовляли" в 22
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія