Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Блінкен. Очевидне, і те що залишилось за кадром.

Неправда. За петра я ніколи не голосував, а от за Юлю, було. Будемо гуртуватися навколо Юлі. :)
нічосє
   
Re: Блінкен. Очевидне, і те що залишилось за кадром.

типу того  :rotate:
Знаю як побороти безсоння. Потормошіть чоловіка, щоб він вас заколисав.  ;)
   
Знаю як побороти безсоння. Потормошіть чоловіка, щоб він вас заколисав.  ;)
хай зателефонує вовчіку і по душам з ним поговорить
   
Только внешние силы и спасут Украину! Сами - не способны, по определению, на генетическом уровне ..

Можуть українці врятувати Україну. Але для цього треба, щоб керували розумні та відповідальні, що спостерігається не більше ніж у 25 % населення, як показали останні вибори президента України. Тому для того, щоб була можливість врятувати Україну власними силами, конче необхідною умовою є відмова всіх 73 % інфантильних ідіотів від активної участі у цьому процесі. Тільки на ролях подай-принеси. Тобто розумні люди командують, протипорошенківці та інші тупарі мовчки виконують, не піддаючи сумніву і не ставлячи питань. От тоді можна вивести Україну до рівня нормальних країн власними силами.
   
Можуть українці врятувати Україну. Але для цього треба, щоб керували розумні та відповідальні, що спостерігається не більше ніж у 25 % населення, як показали останні вибори президента України. Тому для того, щоб була можливість врятувати Україну власними силами, конче необхідною умовою є відмова всіх 73 % інфантильних ідіотів від активної участі у цьому процесі. Тільки на ролях подай-принеси. Тобто розумні люди командують, протипорошенківці та інші тупарі мовчки виконують, не піддаючи сумніву і не ставлячи питань. От тоді можна вивести Україну до рівня нормальних країн власними силами.
свині геть знахабніли
   
Навіщо це все США потрібно?

Штатам вигідно проводити свої інтереси. А в умовах, коли населення України відмовилося навідріз від власної суб'єктності, Штати просто користуватимуться нею як навіть не об'єктом, а просто інструментом. А з інструментом не панькаються зовсім, треба - зламають, треба - викинуть, треба - перероблять на щось інше. Тому будуть робити все, що їм заманеться задля своїх власних інтересів, у тому числі і тиснути на бубочку у будь-який спосіб.
   
свині геть знахабніли

Співчуваю. Може Вам сарай варто зачинити? Чи вони вже до Вашої спальні дісталися?
   
ЭльПоро- ВЕЛИК!!!!!

 X(
тобі про це навіть американці кажуть.
   
Re: Блінкен. Очевидне, і те що залишилось за кадром.

Порохобот (Лимарь) перепостил порхобота (ibigdan) перепостившего порохобота (helgi sharp). Рекурсия порохосвинов, прости Господи...
Ну а по самому тексту, ржал от пафоса по роли Порошенко, борьба с олигархами не включая Порошенко, не в НАТО не основной партнер США, а наживка которой будут дрочить рашку пока это интересно США, да и по обороне нах не всравшийся Афганистан получает 4,5млрд баксов в год поддержки, за Израиль и говорить не будем, хотя его политика часто в разрез с политикой США, Украина получает что-то в районе 400млн., что показывает уровень озабоченности проблемой, а точнее практически наплевательским отношением. Ну и под конец хотелось бы напомнить, что именно администрация Обамы, довела до того пи3дореза который мы и наблюдаем сейчас. У штатов свой интерес и им выгодна Украина в роли вечного поводка для рашки, за который можно смыкнуть в любой момент, а это значит что вялотекущая шизофрения под названием ОРДЛО никуда из нашей жизни не денется.
   
Співчуваю. Може Вам сарай варто зачинити? Чи вони вже до Вашої спальні дісталися?
ви, тупорилі, публічно срете і хрюкаєте на форумі
   
на 1 год 27 хв Портніков пояснює, А ЧОМУ САМЕ Блінкін зустрівся з Епіфанієм!
доступно (навіть для КМ скріп-бота =костяшу=)
  :lol:


   
всього 2 хв - але для невігласів і того вистачить
   
Ви платите податки, чи отримуєте з бюджету?
Перепрошую, а ви звідкіля таке ЄХИДНЕ питання ставите?
З огляду на ваш АйПішник, ви часом ніяких берегів не сплутали?
   
тобі про це навіть американці кажуть.

Так и сказали?

делают ставку только на ЭдьПоро?
   
Порохобот (Лимарь) перепостил порхобота (ibigdan) перепостившего порохобота (helgi sharp). Рекурсия порохосвинов, прости Господи...
Ну а по самому тексту, ржал от пафоса по роли Порошенко, борьба с олигархами не включая Порошенко, не в НАТО не основной партнер США, а наживка которой будут дрочить рашку пока это интересно США, да и по обороне нах не всравшийся Афганистан получает 4,5млрд баксов в год поддержки, за Израиль и говорить не будем, хотя его политика часто в разрез с политикой США, Украина получает что-то в районе 400млн., что показывает уровень озабоченности проблемой, а точнее практически наплевательским отношением. Ну и под конец хотелось бы напомнить, что именно администрация Обамы, довела до того пи3дореза который мы и наблюдаем сейчас. У штатов свой интерес и им выгодна Украина в роли вечного поводка для рашки, за который можно смыкнуть в любой момент, а это значит что вялотекущая шизофрения под названием ОРДЛО никуда из нашей жизни не денется.

 :laugh:
   
Але для цього треба, щоб керували розумні та відповідальні, що спостерігається не більше ніж у 25 % населення, як показали останні вибори президента України.
Мовчазний, просвітіть будь ласка.
В чому полягала і в чому ми мали змогу спостерігати ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ петро ?
ЯК він ВІДПОВІВ за все те, що йому закидали українці?
Тільки будь ласка! Утримайтеся від звичної пропаганди і тверджень про унікальні розумові здібності 25%.
Просте питання - проста конкретна відповідь.
Дякую.
   
Штатам вигідно проводити свої інтереси. А в умовах, коли населення України відмовилося навідріз від власної суб'єктності, Штати просто
;o Ви про що?
   
это значит что вялотекущая шизофрения под названием ОРДЛО никуда из нашей жизни не денется.

У кремлядей всегда есть возможность просто взять и откусить поводок.

Это так просто
   
Портніков пояснює
свинобот пояснює :lol:
   
Портніков пояснює
:facepalm1: просто здуріти можна і ніяк не менше
   
свинобот пояснює :lol:

"Учение" Потникова всесильно,потому что оно-верно  :laugh:
   
;o Ви про що?
+============================================================+
Та цьому поцу "Мовчазний спостерігач" суб"єктність України визначається
наявністю головсвина на табуретці. На українців йому насрати.
   
+============================================================+
Та цьому поцу "Мовчазний спостерігач" суб"єктність України визначається
наявністю головсвина на табуретці. На українців йому насрати.
це правда, Мовчазний?
У вас справді розумова діяльність у настільки занедбаному стані?
Скажіть, що vkhavr2 написав глупасць і все не настільки сумно.
   
це правда, Мовчазний?
У вас справді розумова діяльність у настільки занедбаному стані?
яка може бути розумова діяльність у жопомия
   
Мовчазний, просвітіть будь ласка.
В чому полягала і в чому ми мали змогу спостерігати ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ петро ?
ЯК він ВІДПОВІВ за все те, що йому закидали українці?
Тільки будь ласка! Утримайтеся від звичної пропаганди і тверджень про унікальні розумові здібності 25%.
Просте питання - проста конкретна відповідь.
Дякую.

Я не впевнений у правильній інтерпретації Вашого питання, тож дам відповідь з варіантами.

Отже, якщо Ви питаєте, у чому Ви та такі як Ви мали змогу спостерігати відповідальність Петра, то відповідь: ні в чому. Бо для Вас за визначенням все, що стосується Петра, погано. У такій парадигмі нічого позитивного трактуватися не може.
Якщо Ви питаєте, у чому незаангажована особа могла спостерігати відповідальність Петра, я відповім, що наразі не готовий дати відповідь, треба думати, чи вона була. Але, я трошки помилився з написанням свого посту, на який Ви посилаєтеся, тому що під "керували розумні та відповідальні" я насправді мав на увазі "визначали керування розумні та відповідальні", тобто виборців.

Щодо відповіді Петра на закиди - наскільки я пам'ятаю, спочатку намагався відповідати (не тільки він, його команда також). Наприклад, пояснювати, що запчастини з росії - то єдиний варіант їх дістати, і ніхто заради кількох сотен деталей, які через рік нікому не будуть потрібні, виробництво не організовуватиме. Але ж його не слухали, а закидони були найтупіші з розряду: "ти точно міг зробити, щоб нам було добре, чому не зробив?!", і аргументи тупо не приймалися, як і аналізу не робилося. Тому як відповідати? Ну він і забив. От Ви мені дайте відповідь, чому Ви вчора лаяли сусідку останніми словами при її дітях? Відповідь, що Ви не лаяли, не приймається. Легко Вам буде відповісти на такий закид? Ну от з Порошенком так само.
   
;o Ви про що?

Про інфантильне голосування за Зеленського та неголосування за Порошенка.
   
+============================================================+
Та цьому поцу "Мовчазний спостерігач" суб"єктність України визначається
наявністю головсвина на табуретці. На українців йому насрати.


 X(

дайош Пидра на царство!!!
   
+============================================================+
Та цьому поцу "Мовчазний спостерігач" суб"єктність України визначається
наявністю головсвина на табуретці. На українців йому насрати.

Щось Ви для науковця примітивно міркуєте. Суб'єктність України визначається наявністю розуму та відповідальності при виборі відповідних політиків, які втілюють у найкращий можливий спосіб цю суб'єктність. А якщо виборці заявляють: "нам аби війна припинилася та ціни не зростали, неважливо, у який спосіб то буде досягнуто, і тим більше не важливо, що то коштуватиме", то це самовідсторонення та переведення себе у категорію об'єктів або інструментів. Тим більше, коли це відбувається за повної поінформованості про неминучі наслідки.
   
це правда, Мовчазний?
У вас справді розумова діяльність у настільки занедбаному стані?
Скажіть, що vkhavr2 написав глупасць і все не настільки сумно.

Звичайно вхавр написав дурницю, це нормально, він інших речей принаймні останнім часом і не пише. Щодо ж моєї розумової діяльності, я, звичайно, не найвеличніший мислитель та філософ, але мозок працює нормально. Отже, у рамках Вашої парадигми це скоріше за все означає, що моя розумова діяльність у геть занедбаному стані.
   
Про інфантильне голосування за Зеленського та неголосування за Порошенка.
жопомий зробив висновок :weep:
   
я, звичайно, не найвеличніший мислитель та філософ, але мозок працює нормально
невже вистачає на італійські унітази? щось сумнівно, судячи з твоїх нудних тупих дописів
   
невже вистачає на італійські унітази? щось сумнівно, судячи з твоїх нудних тупих дописів

Ну, не треба мене з собою порівнювати. То Ви то зі свинями, то з унітазами спілкуєтеся. Але я розумію, для комп'ютерного кода, та ще й недбало написаного, дійсно немає різниці, чи то з людьми говорити, чи то з унітазами, куди клавішу ткнули, туди і спрямували.
   
Re: Блінкен. Очевидне, і те що залишилось за кадром.

Перепрошую, а ви звідкіля таке ЄХИДНЕ питання ставите?
З огляду на ваш АйПішник, ви часом ніяких берегів не сплутали?
З чого це питання єхидне?  :S
Нормальне запитання. Багато хто тут закидає, що податки не платиш от і права голосу тут не маєш. Я чесно можу відповісти. Не плачу і з бюджету бідної України нічого не маю. Як у вас з цим справи?
   
Ну, не треба мене з собою порівнювати. То Ви то зі свинями, то з унітазами спілкуєтеся.
так, доводиться тут з тобою, нудна тупа свиня-жопомий спілкуватись
   
З чого це питання єхидне?  :S
Нормальне запитання. Багато хто тут закидає, що податки не платиш от і права голосу тут не маєш. Я чесно можу відповісти. Не плачу і з бюджету бідної України нічого не маю. Як у вас з цим справи?
а от ще "інтелектуальна еліта", що збирає португальські апельсини
   
Я не впевнений у правильній інтерпретації Вашого питання, тож дам відповідь з варіантами.

Отже, якщо Ви питаєте, у чому Ви та такі як Ви мали змогу спостерігати відповідальність Петра, то відповідь: ні в чому. Бо для Вас за визначенням все, що стосується Петра, погано. У такій парадигмі нічого позитивного трактуватися не може.
Якщо Ви питаєте, у чому незаангажована особа могла спостерігати відповідальність Петра, я відповім, що наразі не готовий дати відповідь, треба думати, чи вона була. Але, я трошки помилився з написанням свого посту, на який Ви посилаєтеся, тому що під "керували розумні та відповідальні" я насправді мав на увазі "визначали керування розумні та відповідальні", тобто виборців.

Щодо відповіді Петра на закиди - наскільки я пам'ятаю, спочатку намагався відповідати (не тільки він, його команда також). Наприклад, пояснювати, що запчастини з росії - то єдиний варіант їх дістати, і ніхто заради кількох сотен деталей, які через рік нікому не будуть потрібні, виробництво не організовуватиме. Але ж його не слухали, а закидони були найтупіші з розряду: "ти точно міг зробити, щоб нам було добре, чому не зробив?!", і аргументи тупо не приймалися, як і аналізу не робилося. Тому як відповідати? Ну він і забив. От Ви мені дайте відповідь, чому Ви вчора лаяли сусідку останніми словами при її дітях? Відповідь, що Ви не лаяли, не приймається. Легко Вам буде відповісти на такий закид? Ну от з Порошенком так само.
Тобто під відповідальністю політика, високої посадової особи ви маєте на увазі щось на кшталт вийшов перед виборцями з черговою порцією локшини на вуха чи навіть на це не спромігся? Ви це серйозно???
Але в одному ви таки маєте рацію : пояснення, чому саме у ворога купувалися якісь дріб"язкові запчастини для танків, точно не були і не могли бути сприйняті Українцями, які ще не втратили здатності мислити.
І справа тут навіть не у тому, чому за 5 років не знайдено жодного рішення цього питання.
У цьому контексті відразу пригадувалися ротації у ДАП під наглядом Мотороли і урочистий марш колони Гіркіна зі Слов"янська до Донецька.
А якщо для повноти враження додати ще й люб"язно-запопадливе чірікання двох хуйлів по телефону, то...

Про інфантильне голосування за Зеленського та неголосування за Порошенка.
Ну і з якого переляку відповідальні українці мали голосувати за повністю керовану Хуйлом маріонетку?
Розумієте, Мовчазний. Зеленський - це жахливий вибір. Але Жмурук - неможливий.
   
З чого це питання єхидне?  :S
Нормальне запитання. Багато хто тут закидає, що податки не платиш от і права голосу тут не маєш. Я чесно можу відповісти. Не плачу і з бюджету бідної України нічого не маю. Як у вас з цим справи?
Цілком нормально.
   
Розумієте, Мовчазний.
це оксюморон
   
Re: Блінкен. Очевидне, і те що залишилось за кадром.

а от ще "інтелектуальна еліта", що збирає португальські апельсини
Зате живу чесно, за те, що назбираю.  ;)
   
Re: Блінкен. Очевидне, і те що залишилось за кадром.

Цілком нормально.
Добре, вітаю!  (tu)
Бачу ви учора скористалися моєю порадою і бистро заснули.  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія