Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Беларусский инфантилизм.

Re: Беларусский инфантилизм.

вивчай матчастину https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(PPP)_per_capita. Так в скільки разів, вчоний?
Яке населення України?
   
Re: Беларусский инфантилизм.

чому придуркiв ?
краще вiдстягнути якiсь копiйки
щоб з голоду не вмерли там де ви є
i не поперли у европу
з протягнутую рукою
дешевше вийде ..

 :shuffle:
Ну ок. подавайте дальше. Тіки у європу все одно пруть. так шо дешевше не вийде.  :)
   
Re: Беларусский инфантилизм.

Не віриш Дослідженню світового банку - дивись numbeo. Картина та сама.
не віриш Міжнародному валютному фонду?!
   
Re: Беларусский инфантилизм.

Краще хформулу..
   
Re: Беларусский инфантилизм.

не віриш Міжнародному валютному фонду?!
Ні тому і не тому не вірю..
Бо меркантильний інтерес мають засновники цих установ..

Коли комусь щось продаєш - то бока (голку на яку підсядуть) не показують..
   
Re: Беларусский инфантилизм.

не віриш Міжнародному валютному фонду?!

ох. скільки ж я раз уже таке читав... :) ну а Ісусу Христу Господу нашому ти віриш?
   
Re: Беларусский инфантилизм.

ох. скільки ж я раз уже таке читав... :) ну а Ісусу Христу Господу нашому ти віриш?
а Світовому банку?
   
Re: Беларусский инфантилизм.

а Світовому банку?
:lol:
   
Re: Беларусский инфантилизм.

На подачках з Раші і з якої ноги Хуйло встане, а не стабільний ринковий статус
"Тотальная зависимость от России во всём. 42 процента импорта и 56 процентов экспорта. Ок 10 млрд. торгового дефицита в 2018. По подсчетам МВФ с 2005 по 2015 год российская экономическая поддержка Беларуси через цены на энергоносители и другие источники составила больше 100 млрд. долл. От 11 до 27 процентов белорусского ВВП ежегодно."

Такий заіпісь, але просять в Раші ретруктурізацію сраних 1.6 млрд доларів, одразу після початку протестів.
Будував Бацька, будував 26 років - і раптом майже дефолт із-за сміхотворної суми ?

Слухай, ти дійсно такий тупий, не прикидаєшся?  ;o

 :facepalm: белорусь под санкциями  от европы и штатов с 1998 года. причем санкции доливали в 2004, 6, 11 и 12 годах. это и загнало беларусь в объятия масквы. действовали синхронно и командно. масква расставила силки, а европа со штатами устроили облаву.
   
Re: Беларусский инфантилизм.

:facepalm: украине досталась в наследство огромная энергоиндустрия, молодая атомная энергетика и мощная гидроэнергетика, а в итоге все машиностроение развалилось, а в белоруссии почему то работает  :-G
ти краще розкажи куди збуває продукцію і чому її так багато на складах наче на запас назбирується
   
Re: Беларусский инфантилизм.

это и загнало беларусь в объятия масквы.

може й так. Але тут пишуть, що у них договір про союз було підписано ще у 1997 році.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D1%8E%D0%B7%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%B0_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D1%97_%D1%82%D0%B0_%D0%91%D1%96%D0%BB%D0%BE%D1%80%D1%83%D1%81%D1%96

Брешуть?  :shuffle:
   
Re: Беларусский инфантилизм.

:lol:
а Порошенку?! ;o
   
Re: Беларусский инфантилизм.

а Порошенку?! ;o
у тебе з пам'яттю усе добре? чи ти тільки пишеш, не читаєш? :)
   
Re: Беларусский инфантилизм.

у тебе з пам'яттю усе добре? чи ти тільки пишеш, не читаєш? :)
а відповідь є?
   
Re: Беларусский инфантилизм.

не віриш Міжнародному валютному фонду?!

Я просто знаю звідки він бере дані - Від світового Банку. Тому результати дослідження оприлюднені в липні будуть враховані МВФ у жовтні.

Станом на 2019 рік 1$ за pps був рівний 7 гривням чи 70 білоруським копійкам. . Зараз ситуація суттєво не змінилася.

Можеш легко перерахувати середні зарплати, мінімалку,  оте все.

 До речі 5000 мінімалка - це 4,2$ на годину за ппс. Федеральна мінімальна зарплата в штатах  7.25 $, в деяких штатах нещодавно вдалося підняти до 10-12 $, 15$ залишається популярним політичним гаслом. Поки до нього наблизилася тільки каліфорнія (зараз там 13).


Останнє редагування: 28 серпня 2020 02:29:34 від avek
   
Re: Беларусский инфантилизм.

а відповідь є?
На що? Чи вірю я у "святого" Петра?
   
Re: Беларусский инфантилизм.

Я просто знаю звідки він бере дані - Від світового Банку.
чудово! І в тебе не виникає когнітивного дисонансу, коли ти заперечуєш наведені мною цифри?
   
Re: Беларусский инфантилизм.

На що? Чи вірю я у "святого" Петра?
так
   
Re: Беларусский инфантилизм.

так
ні.
   
Re: Беларусский инфантилизм.
Пшениця

:facepalm: белорусь под санкциями  от европы и штатов с 1998 года. причем санкции доливали в 2004, 6, 11 и 12 годах. это и загнало беларусь в объятия масквы. действовали синхронно и командно. масква расставила силки, а европа со штатами устроили облаву.

Ти переплутав опонента.  :punish:
Це Костяша пише, що у Білорусі все в шоколаді  :laugh:
Закусывать надо (с)
   
Re: Беларусский инфантилизм.

ні.
:-B
це було важливо
не для мене))
   
Re: Беларусский инфантилизм.

чудово! І в тебе не виникає когнітивного дисонансу, коли ти заперечуєш наведені мною цифри?

Ні. Бо 10 к - не є актуальною цифрою. Згідно Світовому банку ввп ппс України  13300. Але це отримано з урахуванням офіційного населення 42 млн, із ОРДЛО
   
Re: Беларусский инфантилизм.

Ні. Бо 10 к - не є актуальною цифрою. Згідно Світовому банку ввп ппс України  13300. Але це отримано з урахуванням офіційного населення 42 млн, із ОРДЛО
а якщо цифра на вчора вона має значення?
   
Re: Беларусский инфантилизм.

Ну ок. подавайте дальше. Тіки у європу все одно пруть. так шо дешевше не вийде.  :)

вийде
спочатку витягнуть мОзгi, якi взозi продукувати iдеi
потiм людей, якi щось можуть робить руками
i вуаля ..

а ви борiться хто кого зборе
зельок vs петек
 :)

   
Re: Беларусский инфантилизм.

а якщо цифра на вчора вона має значення?


Ця цифра не на вчора. Це результат на базі попереднього дослідження 2011 (яке до речі обраховувалось російським держстатом, а не євростатом як тепер),
   
Re: Беларусский инфантилизм.

Ця цифра не на вчора. Це результат на базі попереднього дослідження 2011 (яке до речі обраховувалось російським держстатом, а не євростатом як тепер),
а ти пробував глянути на сторінку, посилання на яку я даю?
   
Re: Беларусский инфантилизм.

тадам!!! - International Monetary Fund (2020 estimates)
   
Re: Беларусский инфантилизм.

Показати зображення...

Хформула канешна зашибісь..

Але відповіді на перше питання нема..

Бо виробники продукції (населення) не бажає щось виробляти а бажає бути владичицею морською юристами, банкірами та менеджерами і бажають все  нашару і сейчас... І щоб заникати більше (податків сплатити меньше..)
 
   
Re: Беларусский инфантилизм.

авек, цифра на завтра має значення?
   
Re: Беларусский инфантилизм.

вийде
спочатку витягнуть мОзгi, якi взозi продукувати iдеi
потiм людей, якi щось можуть робить руками
i вуаля ..

а ви борiться хто кого зборе
зельок vs петек
 :)

усіх не витягнете. у вас своїх негрів годувать нічим
і да. ви тож  боріться додік vs джодік.  :shuffle:
   
Re: Беларусский инфантилизм.

Бо виробники продукції (населення) не бажає щось виробляти а бажає бути владичицею морською юристами, банкірами та менеджерами і бажають все  нашару і сейчас... І щоб заникати більше (податків сплатити меньше..)
ти що виробляєш і скільки платиш податків, у відсотках?
   
Re: Беларусский инфантилизм.

може й так. Але тут пишуть, що у них договір про союз було підписано ще у 1997 році.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D1%8E%D0%B7%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%B0_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D1%97_%D1%82%D0%B0_%D0%91%D1%96%D0%BB%D0%BE%D1%80%D1%83%D1%81%D1%96

Брешуть?  :shuffle:

 :facepalm: ишо что подписали. помолвка прошла, а свадьбы невеста так и не дождалась. 
   
Re: Беларусский инфантилизм.

свадьбы невеста так и не дождалась.
"кому і кобила нівєста"(с)
   
Re: Беларусский инфантилизм.

Ти переплутав опонента.  :punish:
Це Костяша пише, що у Білорусі все в шоколаді  :laugh:
Закусывать надо (с)

 :facepalm: белорусь не в шоколаде, совсем не в шоколад, но уровень жизни там выше чем в украине.
   
Re: Беларусский инфантилизм.

:facepalm: белорусь не в шоколаде, совсем не в шоколад, но уровень жизни там выше чем в украине.
надовго?  :shuffle:
   
Re: Беларусский инфантилизм.

авек, цифра на завтра має значення?

Не знаю що мається на увазі. Знаю що світовий банк проводить періодичні міжнародні  дослідження ( в 2005, 2011, 2017 роках) саме вони використовуються коли вираховують ввп ппс. Поступово накопичується помилка.
   
Re: Беларусский инфантилизм.

надовго?  :shuffle:

 :facepalm: ну мы еще не знаем сколько санкций белорусам отсыпет просвещенный мир .
   
Re: Беларусский инфантилизм.

Не знаю що мається на увазі. Знаю що світовий банк проводить періодичні міжнародні  дослідження ( в 2005, 2011, 2017 роках) саме вони використовуються коли вираховують ввп ппс. Поступово накопичується помилка.
а що ж ти з таким апломбом пишеш, якщо не знаєш? Дізнайся, там і посилання є
   
Re: Беларусский инфантилизм.

ти що виробляєш і скільки платиш податків, у відсотках?

Я будую системи різні  повязані з інтелектом і штучним в тому числі і впевнений що ти кожного дня зустрічаєш декілька десятків (а може сотню ) разів  то що придумано та реалізовано мною ...  Моя спеціальність інженер системотехнік (друга керівник проектів) і цим вже займаюсь більше 20 років..
..
Так підійде?  :-)o

Ах да податки сплачую всі...
ЗИ . Софт складає десь 25-30% від об'єму .

Останнє редагування: 28 серпня 2020 02:37:36 від Аeternitas
   
Re: Беларусский инфантилизм.

Я будую системи різні  повязані з інтелектом і штучним в тому числі і впевнений що ти кожного дня зустрічаєш декілька десятків (а може сотню ) разів  то що придумано та реалізовано мною ...  Моя спеціальність інженер системотехнік (друга керівник проектів) і цим вже займаюсь більше 20 років..
..
Так підійде?  :-)o

Ах да податки сплачую всі...
скільки відсотків?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія