Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Альо, гараж! Або "адміністраціє, у вас усе гаразд з логікою?" :X

Не встиг я відбути скорочений термін як в подібній ситуації з подібним формулюванням  з тим самим терміном забанено Марка.
Вам не здається, що "єто дічь какая-то!"(с)
   
Не встиг я відбути скорочений термін як в подібній ситуації з подібним формулюванням  з тим самим терміном забанено Марка.
Вам не здається, що "єто дічь какая-то!"(с)

alexUP - рік бану.
Kievlyanin - рік бану.

Модери молодці. Має бути одна лінія. Лінія парті Єрмака. Пряма, як риска поміж булками на дупі найвеличнішого президента.
   
а  крім супу  є чатік  п'ятого каналу  чи на прямому?
Сам  поярков  там на червоне світло  їздить.
Там все  добре.
   
а  крім супу  є чатік  п'ятого каналу  чи на прямому?
Сам  поярков  там на червоне світло  їздить.
Там все  добре.
Ель Гуйдер, Ель Гуйдер
арльонак крилатий....

п.с. сподіваюсь, адміністрація адекватно відреагує на флуд Ель Гуйдера в адмінці
   
 Вибачте  адміністрація,  але Мегайстр арльонак.
Ну той  що не тільки гори обсирає.
   
alexUP - рік бану.
Kievlyanin - рік бану.


Модери молодці. Має бути одна лінія. Лінія парті Єрмака. Пряма, як риска поміж булками на дупі найвеличнішого президента.
;o ох, дофига
   
alexUP - рік бану.
Kievlyanin - рік бану.

Модери молодці. Має бути одна лінія. Лінія парті Єрмака. Пряма, як риска поміж булками на дупі найвеличнішого президента.
=====================
Так це стараннями таких як ти,що радісно кричали та аплодували "гарній модерації" і сталася така ситуація! :punish:
На що ти тепер нарікаєш,цікаво? :facepalm1:  Спочатку- до дзеркала, а потім -ополоника в руки і розхльобувати,
поки не дійде :aggressiv:
   
ATF [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
21 липня 2023 07:31:51
IP/Host: ---.volia.net
Я й зараз схвалюю дії модераторів цього форуму. Вони чітко і невпинно йдуть до виконання поставленого перед ними завдання.
====================
 :super:

Лицемір якийсь. :(
   
alexUP - рік бану.
Kievlyanin - рік бану.

Модери молодці. Має бути одна лінія. Лінія парті Єрмака. Пряма, як риска поміж булками на дупі найвеличнішого президента.
Гарно сказав. Так воно і є.
Модери суки.
   
ATF [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
21 липня 2023 07:31:51
IP/Host: ---.volia.net
Я й зараз схвалюю дії модераторів цього форуму. Вони чітко і невпинно йдуть до виконання поставленого перед ними завдання.
====================
 :super:

Лицемір якийсь. :(

Цей форум має здохнути. Тому я підтримую цих модерів. Вони семимильними кроками прямують до поставленої мети - зачистки і "інакомислія".
Тільки вони забувають долю газет "правда", "ізвєстія", "труд". Основне призначення яких були - витерти сраку, загорнути їжу, розстелили на столі, перекласти банки, щоб не побились.
А оскільки форум ці функції не зможе виконувати....
Молодці модери. Я певен серед них є "костяшу".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія