Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Расизм

Расизм

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1133876.0

Модератори - прохання визначитись з критеріями расизму. Тут такі перли шо ой. і все ок ніхто нікого не банить.
   
Re: Расизм

Кстати, а почему "побутовий"?
   
Re: Расизм

Кстати, а почему "побутовий"?
гарне питання. може ще є промисловий?
   
Re: Расизм

гарне питання. може ще є промисловий?

Гым а как может быть побутовий
То есть мне в семье нужно завести человека другой расы и начать над ним издеваться.
А промышленный ну не знаю поймать 100 вьетнамцев на Барабашке и над ними издевается?
Я против вьетнамцев не чего не имею подставть что вам угодно.
Но как по мне это бред.
   
Re: Расизм

гарне питання. може ще є промисловий?

Я бы скорее подумал про "любительский" (дилетантский) и "профессиональный"... Кстати, в бан-листе встрчается еще несколько бытовых прегрешений :)
В общем, забавно.
   
Re: Расизм

Кстати, а почему "побутовий"?

Це коли якась одна конкретна особа робить раситські вислови чи дії, наприклад, як Алі постійно робить на ФУПі.
А є ще системний расизм - це коли расизм закріплено законами країни.
   
Re: Расизм

А що ти взагалі таке, аби щось вимагати від модераторів?
   
Re: Расизм

А що ти взагалі таке, аби щось вимагати від модераторів?
він попрохав, і модератори задовільнили. Щоправда на добу то мало, там вавка серйозна.
   
Re: Расизм

і модератори задовільнили.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1133876.0

Модератори - прохання визначитись з критеріями расизму.
Де модератори навели критерії расизму?
   
Re: Расизм

Де модератори навели критерії расизму?
забанили трьох лебедиків, почитай, і будеш знати критерії.
   
Re: Расизм

забанили трьох лебедиків, почитай, і будеш знати критерії.
Тобто, наш шаріков та швондер Вело як і завжди збрехав, бо шарікови та швондери патологічні брехуни - модератори не виконали прохання Ali(UA) від 17 червня 2023 17:02:06 навести "критерії побутового расизму".
   
Re: Расизм

Тобто, наш шаріков та швондер Вело як і завжди збрехав, бо шарікови та швондери патологічні брехуни - модератори не виконали прохання Ali(UA) від 17 червня 2023 17:02:06 навести "критерії побутового расизму".
треба запитати у Алі, чи виконано його прохання.
   
Re: Расизм

треба запитати у Алі, чи виконано його прохання.
Приємно дивитись, як брехливі швондери починають крутитись як зміюка на пательні (tu)
   
Re: Расизм

Тобто, наш шаріков та швондер Вело як і завжди збрехав
То різні типи - шаріков то тупий російський алкаш, а швондер то хитрий єврейський революціонер. То ти визначся, хто я.
   
Re: Расизм

Кстати, а почему "побутовий"?

за часів совка був (та і зараз використовують) поширений вислів "побутовий антісемітізм".
мабуть якісь "паралєлі"
   
Re: Расизм

Побутовий расизм-эт нечто

Я просто запостил фотку хуйла,покрашенного под негра/афроамерикана ( или как,правильно)
   
Re: Расизм

Побутовий расизм-эт нечто

Я просто запостил фотку хуйла,покрашенного под негра/афроамерикана ( или как,правильно)
дик, тобі ж його красили не в промишлєнних умовах, а в битових, в одиничному екземплярі, того і Побутовий расизм.
   
Re: Расизм

дик, тобі ж його красили не в промишлєнних умовах, а в битових, в одиничному екземплярі, того і Побутовий расизм.

А где 100 хуйлов взять ну шоб хоть на уровень мануфактуры выйти.  :D
   
Re: Расизм

дик, тобі ж його красили не в промишлєнних умовах, а в битових, в одиничному екземплярі, того і Побутовий расизм.

Вон оно чо
   
Re: Расизм

Вон оно чо
ну, а ти шо хотів?  :gigi:  я як могла, так модерів і відмазувала. Да, хуйово получилось... Ну, які модери, така й модерація у них получаєцця..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія