Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Оббріхування

Оббріхування

Чому це стає нормою на фупі. Коли одна людина опускається на персоналії і постійно оббріхує іншу.
   
Re: Оббріхування

Про яких дописувачів мова?  ;o

Тут таких ситуацій багато.
   
Re: Оббріхування

Взагалі коли людина тупо й ритмічно повторює свою брехню створюючи образ ворога з іншої людини. Потім ця брехня прилипає. Як роблять професійні пропагандисти - завертають оселедець.
   
Re: Оббріхування

Про яких дописувачів мова?  ;o

Тут таких ситуацій багато.
мова йде мабуть про Tatusя, який систематично називає Ali “кацапським пропагандоном»
   
Re: Оббріхування

мова йде мабуть про Tatusя, який систематично називає Ali “кацапським пропагандоном»
Таких ников с грязными намеряниями на ФУПе много.В том числе и те,кто постоянно лепят мне образ врага Украины, выдумывают и приписывают отсутствующее "свойства",намерения и планы.А потом  злобно "критикуют" как  за реальные.Раз за разом.Тоже они лепят и  к другим никам,преимущественно пишущих на русском языке.
   
Re: Оббріхування

мова йде мабуть про Tatusя, який систематично називає Ali “кацапським пропагандоном»
в тому числі.
   
Re: Оббріхування

В том числе и те,кто постоянно лепят мне образ врага Украины
Так ти закликаєш до геноциду українців, повторюючи кацапську брехню, якою вони виправдовують масові вбивства українців:

30 лет принуждения,издевательств,глумления,насмешек  над русским языком и теми.кто на нём общается.

А кто из граждан Украины  не желает им угождать и выполнять их   хотелки, тот враг, кацап, которых следует ... убить, чтобы другие испугались и покорились. им.

Ти - ворог України і маєш бути довічно ув'язненим.
   
Re: Оббріхування


На "В том числе и те,кто постоянно лепят мне образ врага Украины"
Оббрехивание:
Так ти закликаєш до геноциду українців, повторюючи кацапську брехню, якою вони виправдовують масові вбивства українців:

Ти - ворог України і маєш бути довічно ув'язненим.


Ну вот и яркий пример оббрехивания!
Приписывание мне "Так ти закликаєш до геноциду українців, повторюючи кацапську брехню, якою вони виправдовують масові вбивства українців:",хотя этого обсолютно не делаю!

Цитата
 30 лет принуждения,издевательств,глумления,насмешек (националистами)  над русским языком и теми.кто на нём общается.
А кто из граждан Украины  не желает им угождать и выполнять их   хотелки, тот враг, кацап, которых следует ... убить, чтобы другие испугались и покорились. им (националистам) "
Ах, крайние националисты возмутилмсь правде в глаза!
 Ну и приговор:
Ти - ворог України і маєш бути довічно ув'язненим.
Да,я враг крайнего украинского национализма,смыкающегося с нацизмом!И за охранительный национализм и развитие украинской культуры во всех её проявления.

Хотя,и это видно по ФУПу во многих темах,что  я патриот Независимой,Целостной Украины с одним госязыком - украинским и постоянно агитирую,что все те,кто считает себя украинцем по проихждению,обязан перед своими предками общаться на украинском языке в Украине.

   
Re: Оббріхування

Про яких дописувачів мова?  ;o

Тут таких ситуацій багато.

Це він про себе і свою бригаду кацапських пропагандонів пише.
Вони постійно оббріхують всіх, хто проти кацапської підстилки Трампа виступає.
Ось приклад брехні від Алі

Татусь це вєлфєрщик з Бостону Массачусетс шо живе на пайку від держави. йому насерти на Україну- жодної копійки не задонатив. Його батьки/прадіди стояли на вишках у Сибіру, охороняли політичних зеків. Зараз він за пайку і маму рідну продасть.


Ця бригада постійно нападає разом, а коли їм дають по рогах, то вони всією бригадою тиснуть на доповідь.
   
Re: Оббріхування

"кацапських пропагандонів " на ворі й шапка горить.

давай посилання де я пропагандонив за кацапів мерзотний брехун.
   
Re: Оббріхування

"кацапських пропагандонів " на ворі й шапка горить.

давай посилання де я пропагандонив за кацапів мерзотний брехун.

Я вже навів вище. :punish:
Якщо ти повторюш брехню бригади кацапських пропагандонів, то ти також кацапський пропагандон. :fuck:
   
Re: Оббріхування

Я вже навів вище. :punish:
Якщо ти повторюш брехню бригади кацапських пропагандонів, то ти також кацапський пропагандон. :fuck:

іще раз - приведи посилання де я пропагандонив за кацапів.
   
Re: Оббріхування

іще раз - приведи посилання де я пропагандонив за кацапів.

Вже забув оце?

цікава призма сприйняття. Українці не зрозуміють
https://twitter.com/view/status/1495239288832897024


Чи те як ти притягнув Ортодоксального Онаніста?  :punish:
   
Re: Оббріхування

Вже забув оце?

Чи те як ти притягнув Ортодоксального Онаніста?  :punish:

ні в тому ні в іншому випадку я не бачу кацапської пропаганди.
1) пост підкреслював відношення до націоналізму в США - як поганому явищу, на протидію лівацькій агенді - що націоналізм пагана штука. Де ти бачиш там кацапську пропаганду?
Це справжні переконання правого крила республіканців у Штатах. Не віриш? До речі- прийшлося включати анонімний браузер - щоб згадати що там було бо пособець мене забанив.

2) Багато користувачів - постять інформацію з лінками на ру ресурси, Телеграм взагалі - розробка кацапів, багато користувачів вживають кацапську мову. Вони всі кацапські пропогандони?

Я тебе питаю ще раз де саме я топив за кацапів?
   
Re: Оббріхування

ні в тому ні в іншому випадку я не бачу кацапської пропаганди.

1) пост підкреслював відношення до націоналізму в США - як поганому явищу, на протидію лівацькій агенді - що націоналізм пагана штука. Де ти бачиш там кацапську пропаганду?

Там відверта антиукраїнська пропаганда, яка виставляє український націоналізм, як щось погане.

Це справжні переконання правого крила республіканців у Штатах. Не віриш? До речі- прийшлося включати анонімний браузер - щоб згадати що там було бо пособець мене забанив.

Саме про це я і кажу. Ультраправі в штатах на підсосі у кацапів і відверто проти. І ти розповсюджуючи їхню пропаганду проти України, допомагаєш кацапській пропаганді.

Те що він тебе забанив, ніяк не виправдовує того що ти розповсюджував його антиукраїнську пропаганду.

2) Багато користувачів - постять інформацію з лінками на ру ресурси, Телеграм взагалі - розробка кацапів, багато користувачів вживають кацапську мову. Вони всі кацапські пропогандони?

Якщо ти тягнеш висер кацапського пропагандона і підтримуєш його, то ти розповсюджуєш кацапську пропаганду.
Саме так ти робив з висерами Ортодоксального Аноніста.

І це лише два випадки. Абсолютно всі дописи, які ти тягнеш із твіттера на ФУП, від прокацапських та антиукраїнських дописувачів.

Невже ти реально настільки тупий, що виступаєш в ролі корисного ідіота у кацапської пропаганди?
Я не можу повірити в такий рівень ідіотизму, тому напрошується єдиний правдоподібний висновок - ти свідомий кацапський пропагандон.
   
Re: Оббріхування

"Там відверта антиукраїнська пропаганда, яка виставляє український націоналізм, як щось погане." - ні - то порівняння світогляду ліваків. праворадикали на них образились - бо самі вважають себе націоналістами і ловлять ліваків на гіпокрісі. Тобто лицеміррі.
Там не було нічого анти - українського.


"Якщо ти тягнеш висер кацапського пропагандона і підтримуєш його, то ти розповсюджуєш кацапську пропаганду." - тобто купа користувачів що тягають на форум Соловьова, Симонян, Скабєєву та інших? теж пропагандисти  :facepalm1:
   
Re: Оббріхування


"Якщо ти тягнеш висер кацапського пропагандона і підтримуєш його, то ти розповсюджуєш кацапську пропаганду." - тобто купа користувачів що тягають на форум Соловьова, Симонян, Скабєєву та інших? теж пропагандисти

Ті хто підтримують Соловьова, Симонян, Скабєєву і розповсюджують їхні висери таки пропагандони.
Саме так ти робиш.

Ти завжди тягаєш висери прокацапських пропагандонів, щоб довести який Байден поганих, бо допомагає Україні - це 100% робота на кацапську пропаганду. Робиш ти це свідомо за ідею/гроші чи несвідомо, як корисний ідіот - це вжена твоїй совісті, але це не змінює суті того, що ти розповсюджуєш брехню кацапської пропаганди проти України  та її союзників.
   
Re: Оббріхування


Ті хто підтримують Соловьова, Симонян, Скабєєву і розповсюджують їхні висери таки пропагандони.


Ти завжди тягаєш висери прокацапських пропагандонів, щоб довести який Байден поганих, бо допомагає Україні - це 100% робота на кацапську пропаганду. Робиш ти це свідомо за ідею/гроші чи несвідомо, як корисний ідіот - це вжена твоїй совісті, але це не змінює суті того, що ти розповсюджуєш брехню кацапської пропаганди проти України  та її союзників.

"Ті хто підтримують Соловьова, Симонян, Скабєєву і розповсюджують їхні висери таки пропагандони." та тут півфорума таке роблять щоб виставляти напоказ їх дибілізм. але ж тебе муляють насправді не кацапські пропагвндони. Бо на Україну тобі насерти. Ми вже вияснили шо тобі болить - це пайка від держави. Щоб хтось за тебе гроші платив.

іншу твою брехню немає сенсу коментувати ти тупо повторюєшся.

висновок- ти брехливий персонаж що нагрібся кредитів і не маєш виходу крім того щоб хтось оте твоє марнотратство оплатив. тому тобі критично щоб не дай боже не було фіскальної відповідальності...
   
Re: Оббріхування

Алі уа - житель Америки. останній рік постійно донатить на фупі на автівки для 54 бригади.
наступного тижня я пану Алі відпрвляю підписаний бійцями прапор 54 бригади.
це шоб було розуміння хто є хто.

а американські вибори мені до сраки. Трампа вважаю ворогом України.
   
Re: Оббріхування

Гарна гілочка, вже готова відкрита. Cкористаюся нею, як про мене буде свіжа брехня. Стару шукати влом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія