Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Саакодрочери", мої вітання :D

"Саакодрочери", мої вітання  :D

   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

 (tu) Саак, мочи всех .. нормальных нет)
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Загалом то була помилка позбавляти його громадянства.
Він звісно не подарунок, але позбавляти громадянства то була скоріше персональна помста, не вдале рішення
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

а если Саак начнёт мочить Зеленского, шо будете делать?
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

а если Саак начнёт мочить Зеленского, шо будете делать?

Якщо по ділу - буду аплодувати.
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Якщо б Зе записав повернення громадянства в свою передвиборчу програму, я б мабуть за нього проголосував.

Але Зе хитрун  :laugh:
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Партия "Слуга народа" не возьмет Саакашвили в список, - Разумков
Экс-глава Одесской ОГА Михеил Саакашвили после возвращения в Украину не сможет баллотироваться в парламент от партии "Слуга народа".
Об этом лидер политсилы Дмитрий Разумков заявил в эфире телеканала "112 Украина", информирует Цензор.НЕТ.
"Я думаю, что, если я не ошибаюсь, там есть ограничения. Он не может попасть в список какой-либо партии, потому что в рамках действующего законодательств он должен был бы прожить 5 лет на территории Украины. Он прожил 4 и, видимо, меньше, потому что этот промежуток времени он тоже выпадает из этого временного цикла. В партийные списки или в движение по одномандатному избирательному округу не обязательно быть членом партии, но другие ограничения играют важную роль", - пояснил Разумков.
Он отметил, что такие вопросы четко прописаны в законодательстве: "А прием или неприем того или иного гражданина Украины в ту или иную общественную организацию, в том числе партию, он прописывается как законодательством Украины, уставом, так и другими нормативными документами, которые разрабатываются теми или иными политическими силами в том числе".
Читайте на Цензор.НЕТ: "Предатель", - Луценко высказался о Саакашвили
Напомним, президент Владимир Зеленский отменил решение Порошенко о лишении экс-президента Грузии, экс-главы Одесской областной государственной администрации Михаила Саакашвили гражданства Украины.
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Я не то,чтобы против Миши,нет,я его поддерживал. Но что он будет делать в нашем бардаке? :D  Хотя....может и пригодится. ХЗ?
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Партия "Слуга народа" не возьмет Саакашвили в список, - Разумков
Экс-глава Одесской ОГА Михеил Саакашвили после возвращения в Украину не сможет баллотироваться в парламент от партии "Слуга народа".
Об этом лидер политсилы Дмитрий Разумков заявил в эфире телеканала "112 Украина", информирует Цензор.НЕТ.
"Я думаю, что, если я не ошибаюсь, там есть ограничения. Он не может попасть в список какой-либо партии, потому что в рамках действующего законодательств он должен был бы прожить 5 лет на территории Украины. Он прожил 4 и, видимо, меньше, потому что этот промежуток времени он тоже выпадает из этого временного цикла. В партийные списки или в движение по одномандатному избирательному округу не обязательно быть членом партии, но другие ограничения играют важную роль", - пояснил Разумков.
Он отметил, что такие вопросы четко прописаны в законодательстве: "А прием или неприем того или иного гражданина Украины в ту или иную общественную организацию, в том числе партию, он прописывается как законодательством Украины, уставом, так и другими нормативными документами, которые разрабатываются теми или иными политическими силами в том числе".
Читайте на Цензор.НЕТ: "Предатель", - Луценко высказался о Саакашвили
Напомним, президент Владимир Зеленский отменил решение Порошенко о лишении экс-президента Грузии, экс-главы Одесской областной государственной администрации Михаила Саакашвили гражданства Украины.
Якщо Україна вважає себе правовою державою то право повинно бути вище закону. Саакашвілі протизаконно насильницьким методом вивезли з України. Протягом цього часу він публічно заявляв про те що його позбавили громадянства проти його волі, виявляв бажання приїхати і жити в Україні , докладав для цього зусилля.  Тому цей вимушений період, коли він перебував поза межами України не може бути підставою для позбавлення його прав які мають інші громадяни України.
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Я не то,чтобы против Миши,нет,я его поддерживал. Но что он будет делать в нашем бардаке? :D  Хотя....может и пригодится. ХЗ?

Нехай тільки  громадянства інших країн позбудеться. А то зеля влетить, за перевищення влади. Він же знав як це було, і свідомо йде на це
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Показати зображення...
Їх вітром здуло, вірніше спочатку нацепили косу а тепер грають х-уєм на піанінє. Такі от вказівки з Лубянки.
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Загалом то була помилка позбавляти його громадянства.
Він звісно не подарунок, але позбавляти громадянства то була скоріше персональна помста, не вдале рішення

Помилка была давать ему гражданство... Имхо
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Я думал Зеля умнее  :laugh:
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Порада зеленоботам - передайте глав комедіанту що Сааку було б непогано поставити головою Агенства з Євроінтеграції

І хай дедупататам йіпе мізки про швидке прийняття законів необхідних для інтеграції
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Порада зеленоботам - передайте глав комедіанту що Сааку було б непогано поставити головою Агенства з Євроінтеграції

І хай дедупататам йіпе мізки про швидке прийняття законів необхідних для інтеграції
думаю саака мечтает о премьерстве.
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Мало одного кловуна,  то ще Берлагу Сааку запустять ...  Будуть змагатися один із одним у дебілізмі.

Хоча дещо їх таки об"єднує:



   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

думаю саака мечтает о премьерстве.

Для України в цілому такий таран у владі було б мати супер  (tu)
Але ж не для того карабас ставив буратіно тарабарським королем, сааков обіцяв до станнього подиху боротися з інтересами олігархату
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D




Це повний і тотальний триндець!  :facepalm1:
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

ну все, боєздатність війська підскочила до невиданних висот, достатньо було вирішити останню проблему на фронті - туалетну  :facepalm:
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

ну все, боєздатність війська підскочила до невиданних висот, достатньо було вирішити останню проблему на фронті - туалетну  :facepalm:

У нього тупо просто не все в порядку з головою. Ну який світовий лідер, член ексклюзивного президентського клубу буде писати на весь світ про 1) туалети і 2) аж цільних 30 (!) штук (!).

Це ж просто стидобища  :facepalm:
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Слушайте,
ну не могли же эти туалеты реально демонтировать?
да еще назло.
 ;o
Это было бы уже слишком тупо.
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Слушайте,
ну не могли же эти туалеты реально демонтировать?
да еще назло.
 ;o
Это было бы уже слишком тупо.

Це 3), чому Сааці треба не в нові авантюри лізти, а настирливо і довго лікуватися  ;o
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

а если Саак начнёт мочить Зеленского, шо будете делать?
щоб він цього не робив треба дати йому посаду.
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Не здивуюсь якщо Беня надасть йому знов губера Одеської, типу пошуткувати
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Слушайте,
ну не могли же эти туалеты реально демонтировать?
да еще назло.
 ;o
Это было бы уже слишком тупо.

Это была эпопея..
Их просто увезли с собой одесситы, которым их подарил Саака.  Уходили с позиций и увезли с собой.
Я слышал эту историю.
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Не здивуюсь якщо Беня надасть йому знов губера Одеської, типу пошуткувати
Нафіга Міхо область, він хоче Одеську митницю, на області стільки не заробиш.
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Это была эпопея..
Их просто увезли с собой одесситы, которым их подарил Саака.  Уходили с позиций и увезли с собой.
Я слышал эту историю.

Тобто самі скорумпували туалети, а Саака повісив на Пороха?  :facepalm1:
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D
ATF

А ще Саакашвілі "іспитиваєт лічную непріязнь"  до одного дніпропетровського олігарха, який вважає Зе своєю перемогою. Купуємо попкорн... Хоча, особисто я вважаю, що Саакашвілі не дадуть повноваженнь приймати важливі рішення. Буде радником, або міністром освіти чи культури. Типу щоб показати піплу, що ми справедливі.
Євроінтеграція не вигідна нові владі. Не для того вони ригів вертають і наймають.
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

До речі, а де автор полум'яного терміну, винесеного в заголовок?

Часом не в дурці?  :gigi:
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Це у вас хронічне.

І до речі, проблема гімна і посрати на війні набагато гостріша, ніж ви собі у своїй Канаді можете уявити.

Я не кажу, що туалети не потрібні в армії че деінде. Просто вважаю неадекватним рівень риторики колишнього преза про 30 (не 300, не 3000) туалетів і що нібито йому назло їх демонтували (хоча тут написали, що їх вкрали самі ж одесити).

 Рівень базарної бабки. Ганьба!
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D
RSP

Мало одного кловуна,  то ще Берлагу Сааку запустять ...  Будуть змагатися один із одним у дебілізмі.

Хоча дещо їх таки об"єднує:

Показати зображення...

Для чого тут демонструвати свої канадські звички.
   
Re: "Саакодрочери", мої вітання  :D

Для чого тут демонструвати свої канадські звички.

В мене нема таких звичок. А ось у твоїх упоротих кумирів - є. Та і ти, дивлячись на твої пости, на чомусь тяжкому сидиш  :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія