Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фаріон безумовно найкращий український літературознавець сучасноті

Вы че издеваетесь?
Смотреть 47 минут комуняцкую подстилку.  8-:
   
Вы че издеваетесь?
Смотреть 47 минут комуняцкую подстилку.  8-:

Чия би "мичала"...
   
я колись її поважав.. Але зараз переконаний що керівництво Свободи всі без винятку завербовані ще в часи КДБ.. Ця курва дуже складна , і опоїла своїми знаннями дуже багато наївних
   
я колись її поважав.. Але зараз переконаний що керівництво Свободи всі без винятку завербовані ще в часи КДБ.. Ця курва дуже складна , і опоїла своїми знаннями дуже багато наївних

Мдес-с-с...
Кацапська пропаганда вплинула і на тебе...
   
Так само як і Дзидзьо найкращій співак сучастності  :facepalm1:
   
Так само як і Дзидзьо найкращій співак сучастності  :facepalm1:
Золотий голос України  .  :pleasantr:
   
Фаріон безумовно найкращий український літературознавець сучасноті
Після прийняття нового мовного закону я б її висунув на посаду уповноваженого з захисту української мови, здається така посада виписана в законі
   
я колись її поважав.. Але зараз переконаний що керівництво Свободи всі без винятку завербовані ще в часи КДБ.. Ця курва дуже складна , і опоїла своїми знаннями дуже багато наївних
Чим опоїла - знанням української мови? Отака вона підступна, бачиш :D
   
Есть люди, для которых понятия: честь, совесть, достоинство - не существуют. Фарион - типичный представитель данной категории наших граждан.  Давайте сюда еще и Ляшка - такого же коллегу Фарион, только с другим уклоном. 
   
Мдес-с-с...
Кацапська пропаганда вплинула і на тебе...
Да ты   сам по всем признакам фсбешник ,только враг может защищать московскую агентесу .
   
Чим опоїла - знанням української мови? Отака вона підступна, бачиш :D
Так я западав на неї не слабо, бо сам виріс на західній. Але руйнівний ефект насильницької українізації який вона пропагує теж відіграв свою роль в розколі країни. Вона нічим не краще Тимошенко, просто робить свою вузьку відведену їй роботу. 
А ти Вікторіяі не розумієш куди те кодло веде Україну. А може і розумієш. Мета відколити західну Україну як раніше по старому польському кордону. Без ЗУ у хуйло набагто більше шансів схавати лівобережжя і центр.. Південь ітак під нього ляже.
   
Після прийняття нового мовного закону я б її висунув на посаду уповноваженого з захисту української мови, здається така посада виписана в законі

так, в мене така сама пропозиція
   
Есть люди, для которых понятия: честь, совесть, достоинство - не существуют. Фарион - типичный представитель данной категории наших граждан.  Давайте сюда еще и Ляшка - такого же коллегу Фарион, только с другим уклоном. 
Вы посмотрите  какое достоинство у некоторых тут патриотов    .Им говоришь подписи  Тягнибока зафиксированы в амбарной книге ПР тот  неоднократно получал деньги от режима Януковича.  Или  Фарион  когда  возник вопрос ее проверки как  агента КГБ   та не нашла  специалиста в Украине пригласила  специалиста из Москвы  с детектором после этого доказывает всем что она не сотрудничала с КГБ  .
   
Интересно чтобы сделал Бандера с теми  кто сотрудничал с КГБ  ,  ПР и бывшими кленами КПСС которые назвали себя патриотами  . :D
   
Так я западав на неї не слабо, бо сам виріс на західній. Але руйнівний ефект насильницької українізації який вона пропагує теж відіграв свою роль в розколі країни. Вона нічим не краще Тимошенко, просто робить свою вузьку відведену їй роботу. 
А ти Вікторіяі не розумієш куди те кодло веде Україну. А може і розумієш. Мета відколити західну Україну як раніше по старому польському кордону. Без ЗУ у хуйло набагто більше шансів схавати лівобережжя і центр.. Південь ітак під нього ляже.
Та охреніти! Це ж треба, який ти стражденний, вбачив в українізації насильництво? Ай-ай, яке горе. Русифікація ж була сугубо добровільною, все ж було так чудово? Та й хуйло до усрачки треба боятися, ще й Кисельов щось скаже, як же ж це пережити.
ЗУ - це колиска українства, яка вціліла від тотального москальського впливу. А твій переляк від КГБ говорить лише про те, що ти інвалід совка. Не можеш допомогти - то бодай не дзявкай. В реалі б я тобі ще й морду набила за паскудство. Просидів, сука, все життя у запічку, а тепер пащеку роззявив.
   
Я пишу о порядочности и  тех продажной публики  из национального движения , которая готова работать на врага ради  того чтобы присосаться к корыту !
   
Мдес-с-с...
Кацапська пропаганда вплинула і на тебе...
Я вже нікому не вірю, просто багато спілкуюся з людьми. Зараз взяв за принцип у кожного переселенця допитуватися про те що він зробив щоб Донбас не був втрачено.. Ті хто може зв'язати два слова , всі як один кажуть , - російська пропаганда, проти неї немає зброї .. Там з 2000 року тупо тільки російське телебачення, українське вони не дивилися бо українською мовою. Тобто вони хавали брехню тільки тому що вона випромінювалася російською мовою. Один каже , там достатньо було зробити всього 2-3 канали з Києва російською мовою, або 50-50% і багато хто дивився б Київ. Натомість Рос ТВ показували їбануту бабу Іру Фаріон з її погрозами уськомовним. Там сильно старатися щоб розпалити ненависить не треба було. Якщо ми хотіли зібрати Країну в одне ціле, треба було робити все з розумом.
Справу ВО Свободи треба розслідувати , там повипливає багато чого, впевнений.  Цей кацапський репродуктор вже слід давно зарити.
Насамперед у Свободи треба забрати Бандеру. яким вони нахабно прикриваються..
карочє все зло що Свобода могла зробити Україні, вона зробила. Зараз Порошенко латає ті дірки..
За те що Свобода топить Пороха, я їм сукам ніколи не пробачу.. Сподіваюся що розсиплеться їхне зміїне кубло , якщо не до парламентських , то після це вже 100%
   
 Все тему можно закрывать ответов не    не будет  попались товарищи из свободы а мнение порохобота за 3 месяца до выборов не интересует вовсе.   
   
Вы посмотрите  какое достоинство у некоторых тут патриотов    .Им говоришь подписи  Тягнибока зафиксированы в амбарной книге ПР тот  неоднократно получал деньги от режима Януковича.  Или  Фарион  когда  возник вопрос ее проверки как  агента КГБ   та не нашла  специалиста в Украине пригласила  специалиста из Москвы  с детектором после этого доказывает всем что она не сотрудничала с КГБ  .
Про таких патриотов есть пословица на счет, хоть ссы в глаза... А часть таких патриотов, похоже, просто отрабатывает зарплату.
   
Все тему можно закрывать ответов не    не будет  попались товарищи из свободы а мнение порохобота за 3 месяца до выборов не интересует вовсе. 
а Іншого вже не буде.. Порошенко це ваш президент на наступні 5 років.
   
Про таких патриотов есть пословица на счет, хоть ссы в глаза... А часть таких патриотов, похоже, просто отрабатывает зарплату.

 А "С... это тоже часть народа "
   
Да ты   сам по всем признакам фсбешник ,только враг может защищать московскую агентесу .
   
а Іншого вже не буде.. Порошенко це ваш президент на наступні 5 років.

Если он будет то из Украину нужно будет уезжать тут ожидает нас вечная  война ,  ВП  кризисы , мобилизация , проходы под Крымскими мостом  и тотальная коррупция   с кумовьями  и любыми друзьями   .
   
думка всякого коцапйя і узкоязиких зрадників України  не цікавить
   
Я вже нікому не вірю, просто багато спілкуюся з людьми. Зараз взяв за принцип у кожного переселенця допитуватися про те що він зробив щоб Донбас не був втрачено.. Ті хто може зв'язати два слова , всі як один кажуть , - російська пропаганда, проти неї немає зброї .. Там з 2000 року тупо тільки російське телебачення, українське вони не дивилися бо українською мовою. Тобто вони хавали брехню тільки тому що вона випромінювалася російською мовою. Один каже , там достатньо було зробити всього 2-3 канали з Києва російською мовою, або 50-50% і багато хто дивився б Київ. Натомість Рос ТВ показували їбануту бабу Іру Фаріон з її погрозами уськомовним. Там сильно старатися щоб розпалити ненависить не треба було. Якщо ми хотіли зібрати Країну в одне ціле, треба було робити все з розумом.
Справу ВО Свободи треба розслідувати , там повипливає багато чого, впевнений.  Цей кацапський репродуктор вже слід давно зарити.
Насамперед у Свободи треба забрати Бандеру. яким вони нахабно прикриваються..
карочє все зло що Свобода могла зробити Україні, вона зробила. Зараз Порошенко латає ті дірки..
За те що Свобода топить Пороха, я їм сукам ніколи не пробачу.. Сподіваюся що розсиплеться їхне зміїне кубло , якщо не до парламентських , то після це вже 100%

яка  тупизна.. :facepalm1:
   
Показати зображення...

  Бартка нельз строить отношение на лжи и обмане .Ты так и не ответил на мой вопрос почему И.Фарион ради проверки на детекторе лжи пригласила для проверки показаний о том, что она в прошлом не сотрудничала  с КГБ и российскими службами не специалиста  с Украины  а специалиста из Москвы( не буду дальше развивать мысль зачем ей это ,  что это был за специалист и в каком кабинете  Лубянки сидит, какой документ он ей выдал , как она теперь прикрывается заключением    итд   )

 
   
думка всякого коцапйя і узкоязиких зрадників України  не цікавить

  Забожись сам что ты  не индюк в перьях   .
   
  Забожись сам что ты  не индюк в перьях   .

коцап, киш звідси, йди на форуми  для кпцапнутих, чого ти лізеш до українців?
   
Фаріон завербована кгб ще в 80 тих роках. Не розумію тих наївних що в неї ще вірять. Прикол був коли гордон їй запропонував пройтив прямому ефірі тест на поліграфі на рахунок вербування. Так та дура з москви поліграф виписала, певно в начальника свого попросила. :)
   
  Бартка нельз строить отношение на лжи и обмане .Ты так и не ответил на мой вопрос почему И.Фарион ради проверки на детекторе лжи пригласила для проверки показаний о том, что она в прошлом не сотрудничала  с КГБ и российскими службами не специалиста  с Украины  а специалиста из Москвы( не буду дальше развивать мысль зачем ей это ,  что это был за специалист и в каком кабинете  Лубянки сидит, какой документ он ей выдал , как она теперь прикрывается заключением    итд   )

Чувак, тут не дитсадок,
де можна вішати на вуха дитячу локшину.
Повстидайся троха...
   
Прикол був коли гордон їй запропонував пройтив прямому ефірі тест на поліграфі на рахунок вербування
Гордон не може з себе українського слова видусити, тому і ненавидить таких, як Фаріон. Нехай краще  сам тест на поліграфі пройде лисий баран.
   
Фаріон завербована кгб ще в 80 тих роках. Не розумію тих наївних що в неї ще вірять. Прикол був коли гордон їй запропонував пройтив прямому ефірі тест на поліграфі на рахунок вербування. Так та дура з москви поліграф виписала, певно в начальника свого попросила. :)

 Не бывает  бывших агентов КГБ кто верит что ее просто взяли  и отпустили  все ее выступления направлены на раскол в обществе  создание атмосферы вражды и ненависти это мое  мнение ,зря что никто не постарался ее проверить какая ее  истинная роль  движении националистов    .
   
Гордон не може з себе українського слова видусити, тому і ненавидить таких, як Фаріон. Нехай краще  сам тест на поліграфі пройде лисий баран.
Так в чем не прав Гордон что рассказал о том что она прошла детектор  у специалиста  не из Украины,  которого пригласила из  Москвы .
   
Чувак, тут не дитсадок,
де можна вішати на вуха дитячу локшину.
Повстидайся троха...

Бартка я бы и тебя проверил на детекторе  смотрю что то  сильно ты "Рязань любишь"..
   
коцап, киш звідси, йди на форуми  для кпцапнутих, чого ти лізеш до українців?
Ты лучше расскажи    какое   у тебя  звание московский провокатор   
   
Так в чем не прав Гордон что рассказал о том что она прошла детектор  у специалиста  не из Украины,  которого пригласила из  Москвы .
---------------
Гордон рассказал, это почти мэм.
   
---------------
Гордон рассказал, это почти мэм.

Если это было неправда  то она давно затаскала его по судам.
   
Бартка я бы и тебя проверил на детекторе 

Тю, колись кацапи "перевіряли"
українців розстрілами і сибірами,
а зараз тільки детекторами...
   
Вы посмотрите  какое достоинство у некоторых тут патриотов    .Им говоришь подписи  Тягнибока зафиксированы в амбарной книге ПР тот  неоднократно получал деньги от режима Януковича.  Или  Фарион  когда  возник вопрос ее проверки как  агента КГБ   та не нашла  специалиста в Украине пригласила  специалиста из Москвы  с детектором после этого доказывает всем что она не сотрудничала с КГБ  .

пруф про "подписи  Тягнибока" буде?
може б ти, бот, заткнувся і не кнокав, га?
ти дійсно віриш шо після всіх зашкварів режиму ця хуцпа має на когось влив?
ну-ну... B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія