Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зелепням тут геї сильно печуть

Re: Зелепням тут геї сильно печуть

мабуть не переплутала
то шо, таки ПЄСдоватость? Цю. Навіть я не була такою категоричною на вашу адресу...  :umnik2:

Ну, що ж... вам видніше.
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

Ну, що ж... вам видніше.


та да
нам видніше, тому ми й кажемо тобі: попустись, нещасна, і бігом до доктора, бо буде лихо
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

 Равновправие-не есть диктатура п....оров над натуралами.
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

та да
нам видніше, тому ми й кажемо тобі: попустись, нещасна, і бігом до доктора, бо буде лихо
:facepalm: Та висеріться вже нарешті однією великою купою лайна. Що ж ви попірдуєте ось вже кілька годин поспіль...


По суті гілочьки щось буде, чи ви і сюди заскочили тільки виключно щоб висратися на призначену жертву?


Яке нудне у вас життя, що вам доводиться його вади компенсовувати саме в такий спосіб тут на форумі.... я вам співчуваю...
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

По суті гілочьки щось буде


по суті гілочки вже було

можу додати ще

чим менше людей ми заганяємо в маргінальність, тим менше у нас маргіналів
а загон відбувається в ранньому пубертаті, про що дуже слушно згадав kurt


підлітки не повинні вважати себе "ненормальними" чи "брудними" через сексуальну орієнтацію
   
чим менше людей ми заганяємо в маргінальність, тим менше у нас маргіналів
а загон відбувається в ранньому пубертаті, про що дуже слушно згадав kurt

То не заганяйте. Особливо дітей, по яких згадав курт.

Бачте, щось педофілів дуже бентежить сексуальна орієнтація дітей, які ще тої орієнтації не мають в принципі.
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

по суті гілочки вже було

можу додати ще

чим менше людей ми заганяємо в маргінальність, тим менше у нас маргіналів
а загон відбувається в ранньому пубертаті, про що дуже слушно згадав kurt


підлітки не повинні вважати себе "ненормальними" чи "брудними" через сексуальну орієнтацію

А ви не виставляти напоказ цю ваду не намагалися? Обов*язково геям треба цим хизуватися?
   
Pederasty or paederasty (US: /ˈpɛdəræsti/ or UK: /ˈpiːdəræsti/) is a sexual relationship between an adult man and a pubescent or adolescent boy. The term pederasty is primarily used to refer to historical practices of certain cultures, particularly ancient Greece and ancient Rome.

In most countries today, the local age of consent determines whether a person is considered legally competent to consent to sexual acts, and whether such contact is child sexual abuse or statutory rape. An adult engaging in sexual activity with a minor may be considered abusive by medical authorities for a variety of reasons, including the age of the minor, the likelihood of the minor developing one or more mental disorders, such as posttraumatic stress disorder, physical injury to the minor, and the minor's propensity for further victimization in adulthood.

І ще є цікава статистика про те, яку кількість сучасних ґєїв було гвалтовано бальшімі дядямі і т.п.
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

А ви не виставляти напоказ цю ваду не намагалися? Обов*язково геям треба цим хизуватися?

до чого тут я? я вже старенька, можу хіба матросами хизуватися

а який підліток не хизується своїм першим бой чи гьорл френдом?
це ненормально, коли підліток має приховувати такі речі, і це псує йому соціалізацію
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

яку кількість сучасних ґєїв було гвалтовано бальшімі дядямі


ну так, в маргінальних середовищах і нрави відповідні
   
ну так, в маргінальних середовищах і нрави відповідні

Та нє, це скоріше про те, як "з гомосексуалізмам можна толька радіцца".

   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

Та нє, це скоріше про те, як "з гомосексуалізмам можна толька радіцца".

ну, з тюрми ж дядьки виходять - і все одно, по бабах, по бабах...
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

до чого тут я? я вже старенька, можу хіба матросами хизуватися

а який підліток не хизується своїм першим бой чи гьорл френдом?
це ненормально, коли підліток має приховувати такі речі, і це псує йому соціалізацію
пані, не плутайте перший сексуальний досвід підлітків зі збоченням. Щось я жодного разу ніде не бачила, щоб підлітки хизувалися своїм одностатевим першим досвідом. Чи ви любите саме ТАКЕ почитувати? Ну, то в такому випадку це не що інше, як хвороба і у вашому випадку, а не тільки у випадку таких підлітків. Це треба лікувати, а не пропагувати.
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

Щось я жодного разу ніде не бачила, щоб підлітки хизувалися своїм одностатевим першим досвідом.

звичайно, не бачили
бо їх будуть травити, чи наб'ють морду

що, я вважаю, неправильно
   
звичайно, не бачили
бо їх будуть травити, чи наб'ють морду

що, я вважаю, неправильно

Ага, а всім іншим б'ють морду за сємки та прікуріть.

Але за таке соросівські гранти не попилиш.
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

Ага, а всім іншим б'ють морду за сємки та прікуріть.

та да
б'ють

але є нюанс

по-перше, одностатевим дістанеться і за сємки теж, по-друге, і від учителів, мєнтів шкільних психологів (це окреме пекло), і, не дай бог, мами з татком
   
та да
б'ють

але є нюанс

по-перше, одностатевим дістанеться і за сємки теж, по-друге, і від учителів, мєнтів шкільних психологів (це окреме пекло), і, не дай бог, мами з татком

А, ну так, мусара та батьки взагалі не б'ють інших вопше ніколи. І пєдофіли не працюють в органах захисту дітей. Всі разом виловлюють ґєєв по підворотнях.
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

:facepalm1: Гомофобія це одна з основних скреп руського міра

Это не просто основная скрепа, это БАЗОВАЯ хубловская скрепа. На ней базируют институцию репрессий в рашке.

PS Я все еще надеюсь, что гомофобия Топы имеет идеологические корни, иначе даже страшно подумать...
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

Равновправие-не есть диктатура п....оров над натуралами.
(tu)  :-B
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

Певна.
Нездоровий той, хто лізе іншій людині в лице з потребою продемонструвати свою заспермлену дупу і обгімлений член.
«єслі пішут вам про жопи
Про хуї, говно і рот
Пєрєд вамі бєз сомнєнья
Самий рускій патріот»

Таке бігало в інтернеті про расєйських гомофобів, які так само як і ви були просто зациклені на гівні і гомофобії
Задумайтесь, у вас в голові одні хуї і гівно.
Кожен пост просто пронизаний ними
Це ненормально
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

підлітки не повинні вважати себе "ненормальними" чи "брудними" через сексуальну орієнтацію


 Є орієнтація, закладена природою.

 Усе інше - таки збочення.

 Критичні, некритичні, що потребують осуду, що не потребують - усе одно збочення.

 За вивих мозку толєрастів мають розплачуватися виключно самі толєрасти. B-)
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

скоро запретят свидетелей иеговы

за их наглость и навязывание своей религии я бы их не запретил, а начал выжигать напалмом
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

за их наглость и навязывание своей религии я бы их не запретил, а начал выжигать напалмом
таки ми з кацапами одін нарот
Ну не відсиняйте їм двері і не спілкуйтеся

Рекламні агенти по телефону і ті більше задрачують
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

«єслі пішут вам про жопи
Про хуї, говно і рот
Пєрєд вамі бєз сомнєнья
Самий рускій патріот»

Таке бігало в інтернеті про расєйських гомофобів, які так само як і ви були просто зациклені на гівні і гомофобії
Задумайтесь, у вас в голові одні хуї і гівно.
Кожен пост просто пронизаний ними
Це ненормально

ты уже помыл с утра ноги чёрному гею? :=V
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

«єслі пішут вам про жопи
Про хуї, говно і рот
Пєрєд вамі бєз сомнєнья
Самий рускій патріот»

Таке бігало в інтернеті про расєйських гомофобів, які так само як і ви були просто зациклені на гівні і гомофобії
Задумайтесь, у вас в голові одні хуї і гівно.
Кожен пост просто пронизаний ними
Це ненормально
  Хуцпарь детектед. (td)
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

Шановні захищальщики підерастії, я ж надіюся, що у вас на всі вхідні дзвінки в якості рингтону встановлена  музика саме з цієї пісні? Ну, ви ж не розчаровуйте тьотку, зізнавайтеся. Інакше, ваші камлання тут гівна варті.


   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

В Польше Дуда  кстати не поддерживает ЛБГТ...
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

Є орієнтація, закладена природою.


Естественно ! В ЛГБТ тоже природа закладывает ориентацию. И, как у всех видов на земле, природа иногда закладывает не ту ориентацию. Че ж ты, болезный, ерепенишься ? Живут себе люди, ходят парадами, требуют равных прав - а ты пенишься и рассказываешь что правоверно а что нет. Наука, медицина, психология давно (в результате долгих попыток "излечения") решили, что ЛГБТ - варианты нормы.
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

В Польше Дуда  кстати не поддерживает ЛБГТ...
А куда ему деваться - большинство поляков - настоящие католики, а не как у нас православные - раз в году паску посвятил, и все, православный, мбугога.
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

Естественно ! В ЛГБТ тоже природа закладывает ориентацию. И, как у всех видов на земле, природа иногда закладывает не ту ориентацию. Че ж ты, болезный, ерепенишься ? Живут себе люди, ходят парадами, требуют равных прав - а ты пенишься и рассказываешь что правоверно а что нет. Наука, медицина, психология давно (в результате долгих попыток "излечения") решили, что ЛГБТ - варианты нормы.
======================================
 Та ну... и какая же енто НАУКА такое решила? Какой это "вариант нормы"? Извращуха и только. Да, бывает. Никто не призывает нарушать их права.  Это они наши нарушают. П...оров занесло! Лезут в школы,к детям. Был в мире ЕДИНСТВЕННЫЙ гетеросексуальный парад, вообще-то посвященный танго- Бразильский карнавал", так ЕГО п.....оры заклевали. Заставили сиське прикрыть. Движения требують делать не эротические. Идите в ср...ку,где вам самое место.
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

посвященный танго- Бразильский карнавал", так ЕГО п.....оры заклевали.
Ты только что всех бразильских верунов пидарами обозвал
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

таки ми з кацапами одін нарот
Ну не відсиняйте їм двері і не спілкуйтеся



Ну да, ну да...  Это не выход. "Страусиная позиция". Так они к детям пойдут. Пока те на улице, в школе или еще где. Нельзя же 100 процентов контролировать ребенка. Вот за детей я больше переживаю. Я то и послать и могу, а дети - в основном доверчивые
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

Та ну... и какая же енто НАУКА такое решила?
Любая. Я ж перечислил - биология, медицина, психология, психиатрия, этология - все единодушны - вариант нормы, тоесть норма. А то что кого-то колбасит от этого - ну, такое. Когда-то и негров линчевали, и женщин продавали, и детей замуж выдавали в 8 лет - и стройные толпы большинства гундосили - "Так деды/прадеды/Тора/книгаМормона гласит !"
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

Ну да, ну да...  Это не выход. "Страусиная позиция". Так они к детям пойдут. Пока те на улице, в школе или еще где. Нельзя же 100 процентов контролировать ребенка. Вот за детей я больше переживаю. Я то и послать и могу, а дети - в основном доверчивые
Ну тут надо ли крестик снять либо трусы одеть - или мы детям запрещаем любые церкви посещать до 18 лет, или Свидетели Иеговы/буддисты/мормоны/хасиды/прочиеонанистынадревниеписульки на улицах имеют право детям проповедовать.
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

Сутність гей параду хіба не в тому, щоб заявити про свою орієнтацію? І хіба це не є пропагандою? Гетеросексуали не ходять парадами, щоб заявити про свої вподобання і не мають в цьому потреби. Чому ж у геїв по іншому?

Як це не ходять? Ще й як ходять! Але їм можна - вони привілейовані громадяни, а не якісь там збоченці.
https://главком/kyiv/news/u-kijevi-prohodit-marsh-za-tradiciynu-simyu-video-502192.html
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

В принципе - все эти обсуждения - бубновые хлопоты. Европа нахмурит брови самую малость - и закон зарубят на корню
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

В принципе - все эти обсуждения - бубновые хлопоты. Европа нахмурит брови самую малость - и закон зарубят на корню
Нет, Европа на идиотские законы, запрещающие вещи, которых в принципе быть не может, забила большой болт. Я не читал москальский закон, но думаю, что он тоже ни о чем - за все хорошее против всего плохого, посадить  кого-то по этому закону можно только если нарушить кучу прав человека, за что потом Страсбург слупит хорошую денежку для пострадавших.
   
Наука, медицина, психология давно (в результате долгих попыток "излечения") решили, что ЛГБТ - варианты нормы.

Ще й брехло. Ну можна ж почитати як виключали ці хвороби з списку хвороб. Суто політично-терористичними методами.
   
Re: Зелепням тут геї сильно печуть

Естественно ! В ЛГБТ тоже природа закладывает ориентацию. И, как у всех видов на земле, природа иногда закладывает не ту ориентацию. Че ж ты, болезный, ерепенишься ? Живут себе люди, ходят парадами, требуют равных прав - а ты пенишься и рассказываешь что правоверно а что нет. Наука, медицина, психология давно (в результате долгих попыток "излечения") решили, что ЛГБТ - варианты нормы.

 Іпонуте,  справді сподіваєшся що я по п'ять разів  в одній гілці одне й те ж спростовуватиму? :facepalm:

 Ваша звичка смоктати куя і підставлять дупу  тіко Вам  здається природною.
 
 Так можна об'явити  будь які генетичні дефекти "природними".

 А у природи один критерій тим відхиленням:

 - сприяє появі здорового потомства у достатній кількості, або ні.


 Глиномєсам щось пояснити - неможливо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія