Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Днєпр – ето рускій город всєгда бил» – у Дніпрі в кафе працівниця відмовилася обслуговувати відвіду

Ну спробуй це. Введи до Києва мовну поліцію і мочи всіх киян, хто не говорить українською. На найближчих виборах за ОПЗЖ в Києві проголосує 80% населення.
таке враження що влада саме цього і добивається.. :facepalm:
   
просто кожен раз як починаєш розказувати про велич Києва і його первинність по відношенню до Москви і мокшів, не забувай що то була столиця норманів, а не їхніх рабів словян
і тому нормани з мокшами брали собі слов'янські імена, а не навпаки, ну ти бот заганяєшся
   
і тому нормани з мокшами брали собі слов'янські імена, а не навпаки, ну ти бот заганяєшся


вони почали словянські імена собі брати, коли їх залишилось мало
у них виходу не було, якби позвали інших норман, ті би їх перебили як вони свого часу Аскольда убили.
от вони і змішались зі словянами, почали шукати яку би релігію прийняти, Володимир спочатку в бік ісламу поглядав, але зупинився на християнстві, хоча і мав гарем у тисячу душ.

Але врешті нівелювався норманський фактор і нівелювалась і велич Русі.

розпались до манюпусіньких наділів, і уже із одного із тих манюпусіньких наділів почало рости московське царство, яке на зміну норманській традиції по суті взяло ординську.
   
Як би не Сталін, то 
нас, украаїнців, було б на 5 млн більше (4 000 0000  убитих голодомором плюс 1 000 000 природньому приросту, як мінімум)


   
Як би не Сталін, то 
нас, украаїнців, було б на 5 млн більше (4 000 0000  убитих голодомором плюс 1 000 000 природньому приросту, як мінімум)


а що заважало процвітанню українців до Сталіна?

які підстави вважати, що умовний Бандера не влаштував би репресії або голодомор?
   
і тому нормани з мокшами брали собі слов'янські імена, а не навпаки, ну ти бот заганяєшся

Київ і зараз Норманська столиця, бо сидять в ньом Турч, Номад, Хельга. А то нормани.  За 1100 років, мало що зминілось
   
до речі, доволі дивно, що Володимир не схилився до прийняття ісламу.

ісламський вплив у той час був доволі сильним. Основні багатства були в Азії, там же були передові військові технології.

якщо звернути увагу на опис Святослава то це був типовий тюрок уже а не норман. Він навіть почав брити голову і відпустив оселедця, що є суто тюркською традицією. Святослав же започаткував кінноту в своїй дружині, а нормани бились пішими.


все що у нього залишилось норманського, це трохи тупувата прямота і безбашенність воїнська, яка його і згубила

   
Уточняю - это ваша обычная и привычная речь. Я вам не хамил, вас не оскрблял. Но у вас закончились аргументы, и вы начали привычно быковать.  Прямо, аж выскочило из под вашего "пера" вся эта гопническая речь.

Два варианта.
1. Вы очень не умный человек, и не понимаете, какие действия (в том числе и преступные) с какой целью делаются.
2. Вы очень умный,  но нечестный человек, и сознательно раскачиваете скандальную ситуацию в обществе с целью полного разрушения страны.

Других вариантов не вижу.

Проблема в том, что "сознательными патриотами" Украины стали рукожопые коммунисты, которые даже при советах из-за своего рукожопства ничего достичь не могли. Поэтому вдруг стали такими одухотворенными диссидентами, типа, товарища фарион. А результат за 30 лет на блюдечки. А что еще рукожопы сделать то могут?

Можеш мені повірити,що я маю достатній досвід спілкування з такими як ти
І тільки питання часу,коли з тебе з під яскравої обгортки "боротьби за рівноправ"я" полізе твоє справжнє українофобське лайно.Яскравий приклад-це Турч сьогодні
Саме тому з такими як ти я не бачу ніякого змісту розшаркуватись в люб"язностях
Ну а що стосується бикування,то можеш спробувати російськомовним на севастополь.інфо або якомусь великому російському форумі порозказувати про рівноправ"я та важливість української мови.впевнений,що ФУП на їх тлі буде виглядати еталоном толерантності
   
до речі, доволі дивно, що Володимир не схилився до прийняття ісламу.

Думаю, все было не так просто и тупо, как описано в летописях - вот есть несколько религий, сидит и выбирает. Наверняка тогда уже в Руси было много христиан. Ольга до Владимира пыталась ввести христианство
   
Олексій Пономаренко разом з Михайлом Пономаренком.
5 год  ·
Днями, 18 лютого 2021-го, з моїм сином Михайлом, учнем 11 школи в м. Дніпро сталася дуже неприємна ситуація. До школи під час уроку з математики завітала група у складі семи представників військових вищих навчальних закладів з усієї України. Всі одягнені по формі, згідно з уставом, зірочки блищать. Агітували учнів вступати до лав своїх закладів.
Першим виступив представник Львова. Чоловік українською мовою (ламаною, наче сам не зі Львова, але шлях до гарної української мови лежить через погану українську: ото ж все добре).
Наступний військовий з Києва каже: якщо ви не проти, то я перейду на російську. Клас мовчить, два вчителя, що були присутні на цій презентації мовчать, а Михайло каже: "Я проти, продовжуйте, будь ласка, українською". Той скривився, продовжив українською (дуже поганою, але все ж таки українською).
Наступний - харків'янин. Та ж сама пісня: "Я хотів би виступити російською бо мені так зручніше". В класі тиша. Лиш Михайло каже: "Ні, українською, будь ласка". Той питає, чому син такий принциповий. Син дістає телефон і збирається знімати. Бачачи це, харків'янин каже наступне: "А вот я прінціпіально буду па руські патаму что ти дастал тєлєфон". "Так принциповий, - каже син. - А ви зараз дієте згідно з вашим статутомта Конституцією України чи може ви представляєте збройні сили рф?" Той перейшов на дуже коряву українську.
Наступний дніпрянин виступив українською та надав слово своєму учневі (кадету). Той знов те саме: "Чи ви не будете проти, якщо я виступлю російською?" Тиша. Михайло: "Авжеж проти. Тільки українською".
І тут почалось! Вистрибує представник самарського військомату, який організував цей патріотичний захід, та вдвох з харків'янином починають, м'яко кажучи на підвищених тонах сварити мого сина, підлітають до нього та намагаються морально з'їсти: "Ти хто такий? Самий умний? Ми в гостях нармально папрасілі по руські а ти бикуєш, ідьош на дібільниє принципи, упоратий свідомий. Можєт с тобой провєсті бєсєду щоб поважав старших та помалківал?!!!"
Клас мовчить, вчителі мовчать...
Тут маленька ремарочка: Михайло - кмс з боксу сидить в клубній спортивній кофтині Дніпробокс.
Михась встає та підходить до ватажка зі словами: "Дядьку, я зараз таку бесіду з тобою проведу, що тебе звідси винесуть". Той п'ятиться назад, харків'янин уже кричить так, що вся школа чує. До вчительки: "Что ето за бєзабразіє, ви же не протів чтоб я по рюські?" Вона каже: "Особисто я не проти. Але розбирайтесь з учнем самі".
Ось тут уже всі перейшли на емоції так ,що вся школа чула. Михасик пояснює: "Ви прийшли до української школи, ви представники українських вищів, ви презентуєте Збройні сили України!!! Не росії!!! Ви не маєте поваги ані до мови, ані до України. Ото ж або ви спілкуєтесь українською, або кіна не буде!".

КЗО СЗШ 11
   
Наступний делегуючий виступив українською. Урок скінчився. Всі виступити не встигли, бо забагато дискутували.
Військові незадоволені та бубнячі щось собі під ніс пішли з класу. Вже наступного дня син прийшов до директорки за даними цих  "військових".
Директорка повідомила, що вона дізналася за цю ситуацію, провела виховну роботу з вчителями, бесіду з військовими та повністю підтримує позицію сина.
Зателефонувавши до військомату я дізнався, що поводир цього як у них записано "патріотичного заходу" є представником самарського районного військомату старший офіцер Кравець Юрій Олексійович (заради справедливості повідомлю, що сам він спілкувався українською, але аж з пантелесів вистрибував аби його колеги в школі під час уроку виступали російською бо "ані же гості"). В військоматі мене вислухали, взяли мої дані та пообіцяли, що Кравець зателефонує мені. На момент публікації ніхто не телефонував".
Питання, яку ж Україну ми збираємося побудувати з такими "військовими" та "вчителями". Невже не можна було підтягнути україномовних представників, які б не ганьбили своєї форми та дотримувалися б свого статуту та конституції України?!
І ще більше обурює мовчання викладачів "какая разніца". Ані син, ані я не проти ані російськомовних громадян, ані інших нацменшин (як то кажуть між собою у себе вдома кожен спілкується хоч японською). АЛЕ проти неповаги до рідної мови, якою спілкувалися наші пращури та яку російська імперія, а після й радянський союз, з усіх сил намагалися знищити, а зараз крок за кроком ми її відновлюємо.
Школа та виші - запорука успішного українського народу що шанує свої традиції, історію та мову. А що ми маємо? "Какая разніца" та отаких військових ватанів, які дискредитують ЗСУ та пам'ять українських героїв (україномовних та російськомовних), що віддали життя за нашу Батьківщину в російсько-українській війні.
Від себе додам :"Я пишаюся вчинком свого сина, Пономаренка Михайла"
м.Дніпро
   
Ніколи не буде зайвим повторити, що в Україні мають бути дві мови з офіційним статусом.

Державна українська та мова офіційного спілкування англійська.(с)
   
дураків усе одно треба буде чимось "качати", хай уже краще за мову скубуться
   
Ніколи не буде зайвим повторити, що в Україні мають бути дві мови з офіційним статусом.

Державна українська та мова офіційного спілкування англійська.(с)

Питання стоїть зараз навіть не в двомовності.я,наприклад, не проти двомовності.але двомовності реальної
Російськомовні ж вимагають двомовність з однією метою: щоб не вчити українську
   
Як би не Сталін, то
нас, украаїнців, було б на 5 млн більше (4 000 0000  убитих голодомором плюс 1 000 000 природньому приросту, як мінімум)

Було б мабуть. Але без Галичини, Волині, Закарпаття, Буковини.

Все ж таки приєднання цих територій до України справа рук Сталіна.  І українізація Львова теж справа рук Сталіна, бо він виселив з Львова поляків.  :)
   
Питання стоїть зараз навіть не в двомовності.я,наприклад, не проти двомовності.але двомовності реальної
Російськомовні ж вимагають двомовність з однією метою: щоб не вчити українську

Это, сорри, как?
Уже ж много десятков лет ее учат все дети во всех школах.
А десяток фраз кассирши вы ж не приравниваете к "выучить язык".
Почему все время звучит типа "наконец выучат"?
Кто и где?
В держслужбу и так шли люди с норм грамотностью на украинском.

Останнє редагування: 21 лютого 2021 17:41:54 від kasia
   
дураків усе одно треба буде чимось "качати", хай уже краще за мову скубуться

так.
а ти вже накачаний по самі вінця)



пс
Хлопець - молодець!
Респект йому, його батькам та й вчителям, що не стали на бік порушників Конституції [ua]
   
Все ж таки приєднання цих територій до України справа рук Сталіна.  І українізація Львова теж справа рук Сталіна, бо він виселив з Львова поляків.


я вже наводив цей аргумент, але й повторю для тебе.
У першій і другій світових війнах воювали й загинули мільйони українців.
Як з Галичини, так і з Великої України.
Як гадаєш, всі вони воювали і віддавали життя за російську (чи австрійську) імперії,
чи вони ще щось хотіли?
І стався б цей "подарунок" без пролиття рік їхньої крові?
   
пс
Хлопець - молодець!
Респект йому, його батькам та й вчителям, що не стали на бік порушників Конституції [ua]

Сподіваюсь, батько вже його відмазав від армії, бо до ЗСУ йому краще не потрапляти.
   
я вже наводив цей аргумент, але й повторю для тебе.
У першій і другій світових війнах воювали й загинули мільйони українців.
Як з Галичини, так і з Великої України.
Як гадаєш, всі вони воювали і віддавали життя за російську (чи австрійську) імперії,
чи вони ще щось хотіли?
І стався б цей "подарунок" без пролиття рік їхньої крові?

Я не казав про подарунки. Я казав, що об'єднавшись з Москвою Україна змогла відвоювати свої території у Польщі та Румунії. Самостійно вона цього зробити не могла.
   
Я казав, що об'єднавшись з Москвою Україна змогла відвоювати свої території у Польщі та Румунії. Самостійно вона цього зробити не могла.


ну, Росія без України теж би не мала виходів до південно-західних сусідів (плюс хліб-сало і додатковий біологічний ресурс - рекрути-українці)


   
Можеш мені повірити,що я маю достатній досвід спілкування з такими як ти
І тільки питання часу,коли з тебе з під яскравої обгортки "боротьби за рівноправ"я" полізе твоє справжнє українофобське лайно.

Точно такими же словами мне говорила тварь отдела идеологии райкома партии, куда меня - советского школьника таскали на профилактические беседы. Спасибо дружище, этот фальшивый пафос я по запаху узнаю всю жизнь. Вы просто напомнили мне это.

Яскравий приклад-це Турч сьогодні

Напомнинаю - товаааарищ фарион.

Саме тому з такими як ти я не бачу ніякого змісту розшаркуватись в люб"язностях

Бульбец. Вы точно в кпсс не состоял?

Ну а що стосується бикування,то можеш спробувати російськомовним на севастополь.інфо або якомусь великому російському форумі порозказувати про рівноправ"я та важливість української мови.впевнений,що ФУП на їх тлі буде виглядати еталоном толерантності

Никогда не был на севастопольских форумах. Мне там делать нечего. А вот откуда у вас такая хорошая информированность, что там происходит - это вопрос.
   
Точно такими же словами мне говорила тварь отдела идеологии райкома партии, куда меня - советского школьника таскали на профилактические беседы. Спасибо дружище, этот фальшивый пафос я по запаху узнаю всю жизнь. Вы просто напомнили мне это.

Напомнинаю - товаааарищ фарион.

Бульбец. Вы точно в кпсс не состоял?

Никогда не был на севастопольских форумах. Мне там делать нечего. А вот откуда у вас такая хорошая информированность, что там происходит - это вопрос.

А ти сходи. Там твоїх братів за переконаннями валом.
   
Сподіваюсь, батько вже його відмазав від армії, бо до ЗСУ йому краще не потрапляти.


То вже від хлопця залежатиме.
І - від його характера, який, я зрозумів, у нього є.
Пригадалося, на одному форумі служивий-українець розповідав, що, будучи старшиною (строкової служби) десь на Уралі
навчив свою роту узбеків співати на вечірній прогулянці якусь українську пісню (здається, Розпрягайте, хлопці, коні...)
І вони залюбки її співали)
   
Російськомовні ж вимагають двомовність з однією метою: щоб не вчити українську

Я вам шепотом скажу. Двуязычия в Украине не требуют. Двуязычие в Украине существует фактически, как социальное явление. И изменить эту ситуацию можно исключительно репрессионными мерами. Других вариантов не существует. Поэтому есть два пути:
1. Продолжать рассказывать сказки про строительство коммунизма моноэтнической страны, окончательно добивая еле живую Украину.
2. Все же посмотреть в окно, и наконец решить, что с этим делать, и как это использовать во благо развития Украины.
При этом замечу, что принятие любых законов никак не изменит социальной ситуации, не надо себя обманывать. Законы придумывают люди, и людские законы не могут отменить законы природы, по которым развиваются социальные макрогруппы.
   
Это, сорри, как?
Уже ж много десятков лет ее учат все дети во всех школах.
А десяток фраз кассирши вы ж не приравниваете к "выучить язык".
Почему все время звучит типа "наконец выучат"?
Кто и где?
В держслужбу и так шли люди с норм грамотностью на украинском.

Тоді поясни причини істерик російськомовних в цій гілці,що їх щось там змушують робити
   
Було б мабуть. Але без Галичини, Волині, Закарпаття, Буковини.
А була би ЗУНР, а це ще більший геморой для більшовиків, тому є як мало бути, а не по-іншому
   
Точно такими же словами мне говорила тварь отдела идеологии райкома партии, куда меня - советского школьника таскали на профилактические беседы. Спасибо дружище, этот фальшивый пафос я по запаху узнаю всю жизнь. Вы просто напомнили мне это.

Ну ось саме з цією "тварью" такі як ти в мене і асоціюються,коли намагаються пропхати тут українофобське лайно
Я тобі раніше вже писав,що блюзнірство відчуваю одразу
   
А ти сходи. Там твоїх братів за переконаннями валом.

Я б більше сказав.там за українську навіть банять
   
Двуязычие в Украине существует фактически, как социальное явление. И изменить эту ситуацию можно исключительно репрессионными мерами. Других вариантов не существует
Варіант на майбутнє очевидний - продовження вимирання кацапоязиких і прямування україномовності до 100%, незалежно від мовних законів
   
Тоді поясни причини істерик російськомовних в цій гілці,що їх щось там змушують робити

я, хоть и не в этой ветке, рассказывала про свою стоматологшу, харьковскую еврейку.
не любит она украинизацию.
это тоже что ли "истерика"?
как говаривал Кришнамурти: "Это факт".
   
а я тобі пошепки скажу:
забране в українців право на повноцінне функціонуваня української мови в усіх сферах суспільного життя
буде повернуте демократичним способом - Законом.
І на це нема ради.
Сто років такі як ти "демократи" кричали (та ще й дехто зараз кричить), що української мови нема, а якщо є - то її не треба, закривали школи, дитсадки і так далі (читай "Інтенаціоналізм чи русифікація").
Але наша мова була, ви не змогли її вбити.
Вона є (хоч і досі у непростих умова)
Вона буде.

   
Варіант на майбутнє очевидний - продовження вимирання кацапоязиких і прямування україномовності до 100%, незалежно від мовних законів

сколько у вас лично прямых потомков, если не секрет?
   
Так господа, врубающие "хамло подмоскальское". Если вы будете переходить на личности, то будете общаться только друг с другом в своем выдуманном фальшивом мире. Будьте здоровы. Я предпочитаю общаться с украинцами, а не с какими-то гопниками.
   
Я вам шепотом скажу. Двуязычия в Украине не требуют. Двуязычие в Украине существует фактически, как социальное явление. И изменить эту ситуацию можно исключительно репрессионными мерами. Других вариантов не существует. Поэтому есть два пути:
1. Продолжать рассказывать сказки про строительство коммунизма моноэтнической страны, окончательно добивая еле живую Украину.
2. Все же посмотреть в окно, и наконец решить, что с этим делать, и как это использовать во благо развития Украины.
При этом замечу, что принятие любых законов никак не изменит социальной ситуации, не надо себя обманывать. Законы придумывают люди, и людские законы не могут отменить законы природы, по которым развиваются социальные макрогруппы.

Основна проблема в тому,що такі як ти-це "я-кацап і я цим пишаюсь"
Ви вже мали купу років,щоб опанувати українську,але не тільки не зробили цього,а навіть не збираєтесь.саме це і є причиною істерик російськомовних в цій гілці
І спроби домовитись з такими як ти нагадують мені епізод з фільму,коли президент США намагався домовитись з прибульцем
https://www.youtube.com/watch?v=Ly625eDCgV4

"peace? no peace"
   
я, хоть и не в этой ветке, рассказывала про свою стоматологшу, харьковскую еврейку.
не любит она украинизацию.
это тоже что ли "истерика"?
как говаривал Кришнамурти: "Это факт".

Вона може не любити багато речей.але вона заробляє гроші в Україні,тому буде робити це за українськими законами
Ти ж не хочеш мені зараз сказати,що вона,наприклад, документацію веде зараз російською  :laugh:
   
https://www.youtube.com/watch?v=Ly625eDCgV4Основна проблема в тому,що такі як ти-це "я-кацап і я цим пишаюсь"
Ви вже мали купу років,щоб опанувати українську,але не тільки не зробили цього,а навіть не збираєтесь.саме це і є причиною істерик російськомовних в цій гілці
І спроби домовитись з такими як ти нагадують мені епізод з фільму,коли президент США намагався домовитись з прибульцем
https://www.youtube.com/watch?v=Ly625eDCgV4

"peace? no peace"

если мы не в средней школе, не на госслужбе, не на кассе, не в высшей школе - к примеру, армяне живут себе в Украине, но нигде не работают из вышеперечисленного,
то почему мы должны (да и как бы мы это сделали?) ее выучить?
предположим, вам удалось все же провести через Раду требование к абсолютно всем гражданам: выучить украинский.
как это сделать практически?
концлагеря?
   
а я тобі пошепки скажу:
забране в українців право на повноцінне функціонуваня української мови в усіх сферах суспільного життя
буде повернуте демократичним способом - Законом.



немає такого права в суспільстві ні в одному
права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої людини
коли є подавляюча більшість, то меншість пристосовується до більшості, ви ж хочете щоби більшість пристосовувалась до меншості.
це не демократія і не справедливість, це просто хамство

а хамство завжди в результаті програє
   
сколько у вас лично прямых потомков, если не секрет?
Не твоє діло і я ще в процесі. А демографія відома - в селі народжуваність більша чим в місті, а на заході - більша чим на сході. Плюс на сході війна і тотальна евакуація молоді.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія