Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хліб - зроби сам.

Хліб - зроби сам. Нове
Пшениця

н

Останнє редагування: 20 квітня 2015 07:07:47 від Пшениця
   
сволочь ты
такие картинки - на ночь... :X
   
есть мнение, что дрожжи не самым положительным образом сказываются на здоровье.
если делать самому - то почему бы и не избегнуть этого
   
есть мнение, что дрожжи не самым положительным образом сказываются на здоровье.
если делать самому - то почему бы и не избегнуть этого
Німці роблять бездріжджевий хліб, в інтернеті повно рецептів, якщо це Вас непокоїть :)
   
сволочь ты
такие картинки - на ночь... :X
А-ну, мерщій до холодильника! :)
   
Я тоже пеку сама в духовке, сегодня сын подарил хлебопечку. Хлеб свой вкуснее, и долго мягкий.....ну как долго, он долго и не лежит:) Фигура страдает сильно:)
   
Я тоже пеку сама в духовке, сегодня сын подарил хлебопечку. Хлеб свой вкуснее, и долго мягкий.....ну как долго, он долго и не лежит:) Фигура страдает сильно:)
Да-да.
Як тут кажуть, 2 хвилини в роті, 2 години в шлунку, і потім назавжди на пузі  :gigi:
   
Я тоже пеку сама в духовке, сегодня сын подарил хлебопечку. Хлеб свой вкуснее, и долго мягкий.....ну как долго, он долго и не лежит:) Фигура страдает сильно:)

паразит  :no2:  пусть дарит внучку, ну или внука
   
хлебопечка вместе с тостером (и прочими фритюрницами) давно покоится в кладовке

ибо чревато  B-)
   
паразит  :no2:  пусть дарит внучку, ну или внука

Никак..
   
хлебопечка вместе с тостером (и прочими фритюрницами) давно покоится в кладовке

ибо чревато  B-)

Тобто, жерти із магазину (вибачаюся за мою французьку)? :)
   
Никак..

я ж и говорю, паразит

дарят то хлебопечки.. то микроволновки ...
   
я ж и говорю, паразит

дарят то хлебопечки.. то микроволновки ...

Нет, он у меня очень хороший, просто пока никак..
   
Пшениця, а дайте ваш рецептик:)
   
Тобто, жерти із магазину (вибачаюся за мою французьку)? :)

ви ж самі описали і бачили (сфотографували) результат
туди ще масельця та варення і з молочком чи сметанкою
ням .. ням ...

і за рік +20 кг

не менше

   
л

Останнє редагування: 20 квітня 2015 07:08:04 від Пшениця
   
ви ж самі описали і бачили (сфотографували) результат
туди ще масельця та варення і з молочком чи сметанкою
ням .. ням ...

і за рік +20 кг

не менше
Не лякайте :S
   
Щас запишу, интересно:), спасибо:)
   
Щас запишу, интересно:), спасибо:)
Я читав якісь інші описання... треба 2-3 відра, перекладати весь час, мити, купа посуду... якісь закваски за кілька днів готувати... голова обертом!

Тут все просто: одне відро, одна вилка, послідовно все в оте одне відро і засипаємо і потім у тому ж відрі в холодильнику і зберігаємо.
Як 2х2
   
Ага, буду пробовать:)
   
и

Останнє редагування: 20 квітня 2015 07:08:13 від Пшениця
   
Не серьезно говорить про экономию денег, когда тратишь свой самый ценный ресурс - время, требуемого для приготовления хлеба, этот час в день можно потратить на семью, развлечения, работу, все что угодно, чем каждый день лепить и пекти хлеб...
   
Не серьезно говорить про экономию денег, когда тратишь свой самый ценный ресурс - время, требуемого для приготовления хлеба, этот час в день можно потратить на семью, развлечения, работу, все что угодно, чем каждый день лепить и пекти хлеб...
Мені ще казали - а нафіга ти на рибалку ходиш на півдня - йди в крамницю і купи.
І потім - сьогодні встиг за 15 хвилин. Цього часу явно мало аби в крамницю змотатися.

Про гроші. 1200 баксів на рік... не знаю... на дорозі не валяються. До того ж - це і хобі буде, як відчуваю, і доньці (4 роки) - дуже цікаво. А зимою - так і взагалі як подарунок як час убивати вечорами.

А смак - ну то Ви  гарного свіжого хлібу - як і я до цього - не пробували :) А яке море для експериментів!...

В общем, з МОЄЇ точки зору - Ви кругом мимо каси.

Останнє редагування: 27 березня 2015 08:07:32 від Пшениця
   
Х.з.  это можно понять если чел живёт в отдаленной местности, куда не возят хлеб... А в городе в супермаркетах полно собственной выпечки  на любой вкус... И необязательно брать буханками - разного понемногу...
П.с.хлебопечка  есть... В гараже где-то
   
Оно-то хорошо, но тема энергоносителей в контексте подсчета экономического эффекта не раскрыта.  :)
   
р

Останнє редагування: 20 квітня 2015 07:08:24 від Пшениця
   
Re:

Я б уточнила, що , все-таки, це хліб для гурманів, а не для ніщєбродів, бо тепер таке всяке в хліб кидають . А ще чомусь з продажу зникла мука 2 ґатунку. Принаймні, я в Києві ніде не бачу. І висівки - де вони є? 
   
Про гроші. 1200 баксів на рік... не знаю... на дорозі не валяють
8-10 грн в день  * 356 = 2850 - 3560 грн на рік,  130 баксів на рік. Мізерні гроші, добре якщо це хобі, але як економія, то дуже сумнівна.
   
поток сознания  и ничего более.. пусть посчитает затраты на липиздричество и умножит..
   
Re:

Пшенице, Вам з таким ніком долею написано з тістом мати справу! Печіть, це піднімає настрій! А щодо витрат на ел/ен - то це не головне.  Бо важливіше те, що домашній хліб КОРИСНИЙ.
   
Re: Нове
Пшениця

п

Останнє редагування: 20 квітня 2015 07:06:50 від Пшениця
   
Re: Хліб - зроби сам.

Для того, чтобы испечь ржаной хлеб нужно использовать закваску, без которой ничего не получится. Закваску можно вывести самому методом спонтанного брожения (тыць). Мороки многовато, но результат того стоит, т.к. такой хлеб купить нельзя в принципе (имею в виду простой ржаной). Подробности смотрите тут.
Хорошо, если ещё найдёте где-то архив журнала Люды mariana-aga.livejournal.com, посвящённый хлебу. Там было масса полезного, но она его в очередной раз удалила, на этот раз окончательно. :(
Да, печётся хлеб в духовке, а не в хлебопечке, которая придумана для ленивых домохозяек.
И не надо читать советских газет хлебопечку.сру - там в основном бред сивой кобылы, одна кефирная закваска чего стоит :bueee: : тётки думают, что молочнокислые бактерии это обязательно живущие в молоке. :fool:
   
Re: Хліб - зроби сам.

Чотири рокі їмо хліб з власної хлібопічки (чи не найдешевший Saturn).
Є кілька перевірених та улюблених рецептів білого, дарницького, чорного і т.д.
Поруч з домом пару супермаркетів з випічкою. Інколи беремо там, коли не встигаємо.
Але завжди повертаємось до свого. Різниця є, ії відчуває вся родина.
   
Re:

А ще ось в кінці першої сторінки, кажуть, що максимальна економія це 3 тис гривень на рік і що це фігня.
Колись у 90-х казали, 100 баксів - не гроші. Тільки ні в кого їх не було :)
Ну, сперечатись не буду, мені в принципі все одно, кожен нехай сам собі рахує переваги і недоліки.

Ось іще спробую чорний хліб за кілька днів.
Ні, це не економія, а загальні витрати на придбання хлібу у крамниці. Економія переходу на хліб власного виробництва зі знаком мінус. Все давно пораховано, власний хліб дорожче, але якісний та смачніший. Але якщо у вас є вільний час та натхнення, то щиро бажаю вам завжди смачного хліба в вашій родині.   :-B
   
Німці роблять бездріжджевий хліб, в інтернеті повно рецептів, якщо це Вас непокоїть :)
Пардоньте, а кто будет бульбашки надувать в тесте или предлагается это делать вручную? К тому же брожение теста это не только его подъём и рыхление, но и ферментация, которая меняет физические и химические свойства теста: выделяются ароматические вещества, придающие вкус хлебу, увеличивается эластичность клейковины. К тому же какие могут быть дрожжи в хлебе после тепловой обработки до 90 градусов, если они гибнут при температуре выше 55С?
Бредовых рецептов много, а хороших - мало, на их разработку уходят годы.
   
Re: Хліб - зроби сам.

Жена иногда печет хлеб, и в хлебопечке и в духовке.
Если печь вкусный, на молоке, масле, то он выходит дороже магазинного.
   
Я тоже пеку сама в духовке, сегодня сын подарил хлебопечку. Хлеб свой вкуснее, и долго мягкий.....ну как долго, он долго и не лежит:) Фигура страдает сильно:)
И я собираюсь купить хлебопечку. Поставлю на работе. Всегда свежий хлеб или кекс будут.
А у вас какая хлебопечка?
Уже испытали?
Какие подводные камни?
   
Re: Хліб - зроби сам. Нове
Пшениця

п

Останнє редагування: 20 квітня 2015 07:06:37 від Пшениця
   
Re: Хліб - зроби сам.

ну сделал в электродуховке.
По деньгам то же что и покупной. Если с ашановским багетом сравнивать, то дороже. С другой стороны не так и хлопотно.
Вкус - еще работать и работать над рецептами.
Правда, знаю все ингредиенты. Дрожжи сухие, сахар, соль, мука пшен в/с и ржаная (3 к 1).
Получается мокроватый и какой- то пружинистый. Может быть потому что без разрыхлителя.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія