Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дебати 19.04.2019

Re: Дебати 19.04.2019

К Зеле одна претензия : он садится не в свои сани.
Берет ответственность за страну,а сам знает про страну намного меньше, чем мы тут,на форуме.
Каждый из нас больше разбирается в политической ситуации,чем он.
Поэтому им манипулируют, и это будет его,Зеленского,личной трагедией.

Только последний дурак может такое написать.

Вам до зелинского еще як до киева рачки.

Избирательной кампанией он показал что является отличным организатором который смог отлично подобрать команду для достижения поставленной цели.

На данном этапе и на ближайший год его президентства это отличное резюме.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Спросите у них
Звонил товарищ. Был в фан зоне у Петра.
Пришли киевляне. Говорит, что атмосфера была как на Майдане!!! Мы с ним на два Майдана отходили.

Останнє редагування: 19 квітня 2019 20:39:27 від Камрад
   
Re: Дебати 19.04.2019

Мнение

"После выступления Зеленского вокс чек может уходить то ли в запой, то ли в отставку..."

 :D
   
Re: Дебати 19.04.2019

   
Re: Дебати 19.04.2019

думка від незаангажованого кора УП, який завжди критикував Пороха:

Сергій Сидоренко
25 хв. ·

Отже.
Наш наступний президент показав себе тим самим, ким показував кілька днів тому, в "телефонному ефірі" на плюсах.

Мені дуже шкода, що на єдиних "дебатах" кампанії ми переважно чули від Зеленського брехню, маніпуляції, популізм і некомпетентність. І взагалі нічого не почули про майбутнє, про стратегію, про Україну.

На брехні державу не побудувати і до успіху не вивести.

Будь ласка, пане Зеленський, виходьте з кіно. Із такою стратегією легко завалити державу, і тоді буде боляче всім.

Тому тепер я не маю сумніву - в неділю піду на вибори, засуну подалі свою критику на адресу Петра (який сам довів до цього результату) і проголосую проти Зеленського. І за Порошенка. Хоч і не маю сумніву, що він програє.

PS: Але попри негативні відчуття та тональність посту я все ж сподіваюся на краще. Хай яким сумним для багатьох буде результат виборів, але це буде президент України. І я вже чую та читаю у спільноті готовність йому підказувати. Треба єдине - щоби він був готовий слухати і чути і вийшов з тієї вистави, яку ми бачили у його виконанні під час кампанії.
   
Re: Дебати 19.04.2019

порошенко дебати програв
   
Re: Дебати 19.04.2019

Кто бы и как не оценивал дебаты но уже всем ясно что
что Пете и его окружению пора паковать чемоданы
а не про полит будущее распинаться
кстати прихильники певної політсили вас это тоже касается
   
Re: Дебати 19.04.2019

фото дня

   
Re: Дебати 19.04.2019

Тільки що Мага на 112.
Ті люди, що стояли на стороні Пороха - це всі, хто проходив через центральний вхід. Ті, що були на стороні Зеленського - їх проводили через венеціанський дворик.
Фан-зони були розділені намертво, перетікання з однієї зони в їншу було неможливим.
Тому в зоні Порошенка були всі.
Я думаю, що це було зроблено з точки зору безпеки, і перехід Петра на сцену Зеленського було сплановано заздалегідь.

А шо такое венецианский дворик

Кста, вроде через центр. вход проход был поделен надвое забором

Т.е. сторонников ЗЕ фильтровали?
   
Re: Дебати 19.04.2019

порошенко дебати виграв
   
Re: Дебати 19.04.2019

Зеленський був то в образі Голобородька, то в ролі Ляшка, на жаль справжнього Володимира не було!!!
   
Re: Дебати 19.04.2019

   
Re: Дебати 19.04.2019

Re: Дебати 19.04.2019

Показати зображення...
фани зе готуйтесь пенсії платити повстанцям, недоумки
   
Re: Дебати 19.04.2019

Заключним словом ЗЕ порвав Петра.
Петро Олексійович, мені шкода 5 втрачених років.

Отримання Томосу розпочалося ще до Вас, ще до того, коли Ви були прихожанином московського патріархату.  :D
тут він з носака в нагле кондитерське рило :lol:
   
Re: Дебати 19.04.2019

Роман Шрайк
27 хв. ·

Ну что же. Стадионные дебаты закончены.

Перед началом Порошенко получил два плюсика - доминирование в количестве сторонников на поле "Олимпийского" и нестандартный ход с походом на сцену к противнику.

Но в самих дебатах никакого нокаута не произошло. А президенту нужен был нокаут.

Зеленский просто отбыл номер, толкнув две заученные речи, и зачитывая массу вопросов "из зрительного зала" с листика. Иногда это напоминало все тот же КВН. Ответы тоже были готовы, потому что толковых вопросов к нему не прозвучало.

Проблема в том, что Порошенко, вместо того, чтобы задать вопросы, которые могли бы вскрыть некомпетентность соперника, оперировал Фейсбук-штампами, популярными среди своих сторонников. Нападал с привычными обвинениями, а не ставил соперника в тупик.

Слишком много флуда от одного и слишком много ударов в пустоту от другого. Не таких дебатов я ожидал.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Re: Дебати 19.04.2019

Только последний дурак может такое написать.

Вам до зелинского еще як до киева рачки.

Избирательной кампанией он показал что является отличным организатором который смог отлично подобрать команду для достижения поставленной цели.

На данном этапе и на ближайший год его президентства это отличное резюме.
Какая команда ?
У него три штаба, и полно смотрящих за ним.
Ему соня кошкина подсказала,что бонк "Приват " национализирован.
Он вообще не в теме.
Чувак все время фильмы снимал про любовь,шоу организовывал.
с утра до вечера на работе.
какая политика ?
   
Re: Дебати 19.04.2019

порошенко дебати програв
а от якби юлька, то рознесла б, так?)))
   
Re: Дебати 19.04.2019

порошенко дебати програв
Вы сейчас концерт Квартала смотрели, это там вам сказали?
   
Re: Дебати 19.04.2019

К Зеле одна претензия : он садится не в свои сани.
Берет ответственность за страну,а сам знает про страну намного меньше, чем мы тут,на форуме.
Каждый из нас больше разбирается в политической ситуации,чем он.
Поэтому им манипулируют, и это будет его,Зеленского,личной трагедией.
Ти ні в чому не розбираєшься.
Ти навіть думки не власні транслуєш, а педро-штабні.
Тому припиняй навіть на цю тему щось розповідати. Ну соромно же!
   
Re: Дебати 19.04.2019

Порох удивил. На его вопросы ответил бы кто угодно. Вопросы на уровне разговоров на трамвайной остановке.
Вчера Кошкина за две минуты раскатала Зе в тонкое тесто. А Щербина убил Зе окончательно. Я от Пороха
ожидал большего.

я про це й писав: петро абсолютно слабо використав можливість задати питання , окрім варіантів про повєстки та кадирова.. він фактично гонявся за коміком щоб задати питання і показати всім як опонент несе дурню... як показали дебати він таки здебільшого несе дурню коли треба відповідати, але педро дуже слабко використав свої можливості... або погано готувався або на зриві вже...
фактично педро перш за все сподівався на дебати, але вони не додали йому багато прихальників, хоч загалом він очікувано виглядлав краще за опонента, але слабше ніж очікувалося

Останнє редагування: 19 квітня 2019 20:50:38 від Solomonic
   
Re: Дебати 19.04.2019

порошенко дебати програв
порошенко дебати виграв
У обох мова про Порошенка).
   
Re: Дебати 19.04.2019

порошенко дебати виграв

А разве бот может написать противоположное?  :pooh_lol:
   
Re: Дебати 19.04.2019

тАКОЙ ПРОЙОБ
Не соглашусь.
   
Re: Дебати 19.04.2019

думка від незаангажованого кора УП, який завжди критикував Пороха:




Он отвечал на те вопросы которые ему задавали,а Петя не ответил ни на один
   
Re: Дебати 19.04.2019

Re: Дебати 19.04.2019

Заключним словом ЗЕ порвав Петра.
Петро Олексійович, мені шкода 5 втрачених років.

Отримання Томосу розпочалося ще до Вас, ще до того, коли Ви були прихожанином московського патріархату.  :D
а должен был вазелин сказать Петру спасибо
Что пока он пахал на страну строил армию,отбивался от хуйло маленький вонючий поц все пять лет заколачивал бабло весело хохоча
   
Re: Дебати 19.04.2019

Какая команда ?
У него три штаба, и полно смотрящих за ним.
Ему соня кошкина подсказала,что бонк "Приват " национализирован.
Он вообще не в теме.
Чувак все время фильмы снимал про любовь,шоу организовывал.
с утра до вечера на работе.
какая политика ?

У вас шо мозгов нет шоб понять шо я написал?

Ну да ладно, работа у вас такая.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Только последний дурак может такое написать.

Вам до зелинского еще як до киева рачки.

Избирательной кампанией он показал что является отличным организатором который смог отлично подобрать команду для достижения поставленной цели.

На данном этапе и на ближайший год его президентства это отличное резюме.

 :lol: ховатися від усіх - найкраща стратегія, тільки далі по ні вже не попрацюєш
   
Re: Дебати 19.04.2019

тАКОЙ ПРОЙОБ

в чому саме про*об? цитата з іншої гілки (не знаю, чи саме так)
Він став на коліна перед жінкою Володимира Рибака, якого замордували бандити за український прапор в Горлівці, в той час коли Зеленський давав там концерт.
   
Re: Дебати 19.04.2019

думка від незаангажованого кора УП, який завжди критикував Пороха:

Сергій Сидоренко
25 хв. ·

Отже.
Наш наступний президент показав себе тим самим, ким показував кілька днів тому, в "телефонному ефірі" на плюсах.

Мені дуже шкода, що на єдиних "дебатах" кампанії ми переважно чули від Зеленського брехню, маніпуляції, популізм і некомпетентність. І взагалі нічого не почули про майбутнє, про стратегію, про Україну.

На брехні державу не побудувати і до успіху не вивести.

Будь ласка, пане Зеленський, виходьте з кіно. Із такою стратегією легко завалити державу, і тоді буде боляче всім.

Тому тепер я не маю сумніву - в неділю піду на вибори, засуну подалі свою критику на адресу Петра (який сам довів до цього результату) і проголосую проти Зеленського. І за Порошенка. Хоч і не маю сумніву, що він програє.

PS: Але попри негативні відчуття та тональність посту я все ж сподіваюся на краще. Хай яким сумним для багатьох буде результат виборів, але це буде президент України. І я вже чую та читаю у спільноті готовність йому підказувати. Треба єдине - щоби він був готовий слухати і чути і вийшов з тієї вистави, яку ми бачили у його виконанні під час кампанії.

А чот мне показалось,что брехню ( заезженную) мы слышали как раз от Порошенко
   
Re: Дебати 19.04.2019

Порох програв, бо ми від нього чекали більшого, а в такому форматі це неможливо.
Зе ще раз показало себе мразотою і хамлом, яке використало війну, біль і смерті українців в інтересах вбивць - тих то розпочав і продовжує війну проти України.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Он отвечал на те вопросы которые ему задавали,а Петя не ответил ни на один
Димец, будь объективным. Не на все вопросы Зеленский ответил, были и уходы от ответов.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Что пока он пахал на страну строил армию,отбивался от хуйло

 :)
   
Re: Дебати 19.04.2019

Педріотіки, так все-таки яка головна риса дозволила  держслужбовцю стати  мільярдером, хто відповість, га?
   
Re: Дебати 19.04.2019

 
порошенко дебати програв
:lol: косташу, ти такий передбачуваний. Що там ще ван додасть?
   
Re: Дебати 19.04.2019

в чому саме про*об? цитата з іншої гілки (не знаю, чи саме так)

После того,как эта,с позволения сказать жинка ( с которой Рыбак не жил) тут с утра ( есть соответствующая ветка сегодня) откровенно с3,14здела?

За это ей дали постоять на сцене?

Браво
   
Re: Дебати 19.04.2019

Все це куйня, хто і як там пистів. Саме головне я почув - "повстанці ДНР та ЛНР". Раніше думав, може я даремно так відношуся негативно до Зеленського, може його прихильники мають якусь рацію, хоч частково. Тепер стало зрозуміло, що це просто вражина.
А твердження, що якби Порошенко захотів, то припинив би війну, як вам?
теж клоун-наркоша озвучив.
   
Re: Дебати 19.04.2019

прихильники певної політсили, а вы тоже считаете орков в лугандоне повстанцами?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія