Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На день Святого Миколая!!!

Re: На день Святого Миколая!!!

Ну тогда к чему эти вопли про "неправильную объяву"? Ну делает человек доброе дело, и кстати - не первый год, что говорит о том, что это не разовый пиар, и слава аллаху. Хоть нескольким сотням детей будет радость. К чему затевать еще и мовный срач, тем более, что это сугубо частная инициатива и никак не подпадает под закон?
1. Під закон підпадає.
2. Об'ява російською- це провокація і спроба підсилити увагу до своєї персони. Це зрозуміло.
3. Бо бімби вже не канають.
4. В безкорисливу балгодійність, якщо вона не від Форда чи Рокфелера, я не вірю.
5. Особливо в Україні.
   
Re: На день Святого Миколая!!!

1. Під закон підпадає.
2. Об'ява російською- це провокація і спроба підсилити увагу до своєї персони. Це зрозуміло.
3. Бо бімби вже не канають.
4. В безкорисливу балгодійність, якщо вона не від Форда чи Рокфелера, я не вірю.
5. Особливо в Україні.
Никуда она не подпадает. Это частная объява о частном мероприятии. 
Можешь попробовать прывэнуть увагу к себе, организовав турнир по домино. За свои честные деньги.
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Никуда она не подпадает. Это частная объява о частном мероприятии.
Підпадає.
Ти хоч закон прочитай.
   
Re: На день Святого Миколая!!!

6ой

 (tu)
   
Re: На день Святого Миколая!!!

І хоч би хтось притомно сказав, назвав хоч один аргумент - чому ця афіша про гарну подію має бути написана російською мовою?
   
Re: На день Святого Миколая!!!

І хоч би хтось притомно сказав, назвав хоч один аргумент - чому ця афіша про гарну подію має бути написана російською мовою?

тому що так хоче "барін"
   
Re: На день Святого Миколая!!!

тому що так хоче "барін"
І як після такого не підтримувати депортацію ЛКН?
   
Re: На день Святого Миколая!!!

І хоч би хтось притомно сказав, назвав хоч один аргумент - чому ця афіша про гарну подію має бути написана російською мовою?
Тому шо аудіторія батьків, які водять дітей на ці турніри - тотально кацапомовна.
   
Re: На день Святого Миколая!!!

тому що так хоче "барін"
Так я і не розумію, чому він так хоче. За умов, що до росії ніяким боком, а щодо мови - какаяразніца.
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Тому шо аудіторія батьків, які водять дітей на ці турніри - тотально кацапомовна.
По-перше, пісдьож, є там всякі.
По-друге - невже кацапомрвні не здужають прочитати об'яву українською? Чи погребують через це взяти участь в турнірі і скористатися призовим фондом?
Тут шото друґоє.
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Тут шото друґоє.
Хайпує.
Ця подія жодним чином ніде не висвітлюється.
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Хайпує.
Ця подія жодним чином ніде не висвітлюється.
Та є безліч інших способів хайпанути, привернути увагу.
Карочь, справді незрозуміло.
   
Re: На день Святого Миколая!!!

По-перше, пісдьож, є там всякі.
По-друге - невже кацапомрвні не здужають прочитати об'яву українською? Чи погребують через це взяти участь в турнірі і скористатися призовим фондом?
Тут шото друґоє.
По-перше, тотальна більшість.
По-друге, якшо ТС дасть кацапомовним об'яву українською, то буде виглядати "трохи рагулем", а воно йому нах не треба.
Ну й по-третє, Київ ніфуя не входить в топ україномовних міст.

Коли налаштувати рекламу в ютубчику-фейсбуку з таргетингом на українську мову, то звісно шо перше місце займе аудиторія зі Львівської області, Вінницької - 7 місце, Київської області - 10.
А само місто Київ падає в сраку, десь на 27-е місце. Ще нижче вже йдуть усякі запоріжжя, харківи, одеси тощо.
   
Re: На день Святого Миколая!!!

По-перше, тотальна більшість.
По-друге, якшо ТС дасть кацапомовним об'яву українською, то буде виглядати "трохи рагулем", а воно йому нах не треба.
По-перше, таки ніфуя. Щодня проходжу поряд спортивної секції, куди ведуть дітлахів батьки, україномовних більш ніж достатньо.
По-друге - оце воно єдина причина і є, схоже. :facepalm1:
Хоча хз, чи варто зважати на думку істот, для кого українською=рагульство.
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Щодня проходжу поряд спортивної секції, куди ведуть дітлахів батьки, україномовних більш ніж достатньо.
Секція від секції відрізняється конкретно, наприклад аудиторія футболу й тенісу, то  трохи різні прошарки населення.
Але нехай ТС нам розповість, кого там більше, україномовних чи кацапомовних.
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Тобто ти вважаєш, що на благодійність можна заробити чесною працею?
І ти в курсі яким чесним шляхом Фантомас заробив свої статки?
Він особисто і Мороз?
Бляха!!! Оце потрєот!  :weep:   ;o Благодійність ніяк не залежить від рівня статків... Якщо хочеш допомогти то допомагаєш, якщо ні то шукаєш відмазку.
   
Re: На день Святого Миколая!!!

А хіба  у кацапів є Миколай?
Дєд мароз вродє
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Никуда она не подпадает. Это частная объява о частном мероприятии. 
Можешь попробовать прывэнуть увагу к себе, организовав турнир по домино. За свои честные деньги.
Да нема в нього своїх грошей на благодійність... Він же пише що чесною працею на благодійність не заробиш...  :weep: Я ридаю з цих мовновжарених
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Але нехай ТС нам розповість, кого там більше, україномовних чи кацапомовних.
Гарантовано там нема жодної людини, котра б нєасіліла прочитати об'яву українською.
   
Re: На день Святого Миколая!!!

А хіба  у кацапів є Миколай?
Дєд мароз вродє
Дєдушка Мороз.
Сан Санич.
Саме він і є благодійником.
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Гарантовано там нема жодної людини, котра б нєасіліла прочитати об'яву українською.
Асілят звичайно, але не мають великого бажання.
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Бляха!!! Оце потрєот!  :weep:   ;o Благодійність ніяк не залежить від рівня статків... Якщо хочеш допомогти то допомагаєш, якщо ні то шукаєш відмазку.
Ти можеж утримувати футбольну команду, наприклад?
Чи збірну команду з боротьби, наприклад?
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Гарантовано там нема жодної людини, котра б нєасіліла прочитати об'яву українською.
Так напиши ти об'яву, хулє стєсняццо... Допоможеш Фантомасу в просуванні турніру серед україномовних діточок... Але ж ні! Можуть  тіко сернути в куточку.
Вся суть мовновжарених...
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Ти можеж утримувати футбольну команду, наприклад?
Чи збірну команду з боротьби, наприклад?
Я ні. Але це на заважає мені допомагати нужденним в силу своїх можливостей.

Я ж кажу організуйте хоч першість з "підкидного дурака" серед мовновжарених з призом цукерка "Рошен". І потім розкажете про кількість україномовних серед учасників. Хоча я не здивуюся якщо і на такому турнірі будуть кацапські матюки  :weep:
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Так напиши ти об'яву, хулє стєсняццо... Допоможеш Фантомасу в просуванні турніру серед україномовних діточок... Але ж ні! Можуть  тіко сернути в куточку.
Вся суть мовновжарених...
Що ти мелеш взагалі? П'ятниця тільки завтра.
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Що ти мелеш взагалі? П'ятниця тільки завтра.
А мовновжарені тільки по п'ятницях подають???  :lol:
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Ні, це нагло всупереч Закону про мову. І щоб підростало прокацапське покоління.  Фу і Фе (td)
І не "нагло", а " нахабно", якщо Ви вже так боретесь за укр.мову.
Слово " нагло" вживається у нас зовсім в іншому значенні ( напр., - нагла смерть, тобто раптова ..)
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Я ні. Але це на заважає мені допомагати нужденним в силу своїх можливостей.
Ти думаєш, що спортсмени, воні нужденні?
Незаможні без ракет Stiga?
   
Re: На день Святого Миколая!!!



І не "нагло", а " нахабно", якщо Ви вже так боретесь за укр.мову.
Я вибачають але є одне але


   
Re: На день Святого Миколая!!!

Я ні.
Бачиш, в чесної людини грошей на т.з. "благодійність" не може бути за визначенням.
   
Re: На день Святого Миколая!!!

А мовновжарені тільки по п'ятницях подають???  :lol:
А хто це такі, взагалі?
   
Re: На день Святого Миколая!!!

А хто це такі, взагалі?
У Ivanseed питай... Йому болить...
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Бачиш, в чесної людини грошей на т.з. "благодійність" не може бути за визначенням.
Ти не виривай з контексту. Призову канхвєту й ти купити зможеш, просто тобі жалко якщо сусід виграє то забере цукерку собі...  :weep:
Ось мовновжарені тому і бідні.
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Призову канхвєту й ти купити зможеш,
Зможу. І преміювати цією канхветою чемпіона України з футболу теж зможу.
Це його влаштує?
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Зможу. І преміювати цією канхветою чемпіона України з футболу теж зможу.
Це його влаштує?
Мда...

 Кто хочет — ищет возможности. Кто не хочет — ищет причины. (с)
   
Re: На день Святого Миколая!!!

Мда...

 Кто хочет — ищет возможности. Кто не хочет — ищет причины. (с)
То які в тебе причини того, що ти не можеш утримувати збірну команду України з боротьби?
Тільки чесно кажи.
   
Re: На день Святого Миколая!!!

То які в тебе причини того, що ти не можеш утримувати збірну команду України з боротьби?
Тільки чесно кажи.
Єх Ваня Ваня... Не буть тобі алєгархом, навіть ФУПівським. Так і помреш жлобом-ніщєбродом  :(
   
Re: На день Святого Миколая!!!

І не "нагло", а " нахабно", якщо Ви вже так боретесь за укр.мову.
Слово " нагло" вживається у нас зовсім в іншому значенні ( напр., - нагла смерть, тобто раптова ..)
Я це добре знаю, і вже з цього приводу тут роз'яснювала, чому вживаю саме "нагло". Ще можу розтлумачити, до кого самен його вживаю.
Українське "нахабно" дуже м'яке і толерантне.

Це все одно, що хуцпу назвати нахабністю.  :shuffle:
Тому слово "нахабність" можна вживати у значно м'ягших випадках.

Останнє редагування: 2 грудня 2021 20:17:08 від ЛАРТА
   
Re: На день Святого Миколая!!!

   
Re: На день Святого Миколая!!!

Я це добре знаю, і вже з цього приводу тут роз'яснювала, чому вживаю саме "нагло". Ще можу розтлумачити, до кого самен його вживаю.
Українське "нахабно" дуже м'яке і толерантне.

Це все одно, що хуцпу назвати нахабністю.  :shuffle:
Тому слово "нахабність" можна вживати у значно м'ягших випадках.
"м'яКших", вибачте.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія