Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як я ненавиджу камерофобів :X

Як я ненавиджу камерофобів  :X

виходячи зі свого будинку ви втрачаєте право щоб вас ніхто не знімав, тому не маєте права нікому забороняти себе знімати в публічному місці
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

тю..
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

так смішно як камерофоби на вулиці кидются на камеру

так і хочется переє*ати

клоуни!!!
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

я как то полицию троллил от безделия.. Они вход в метро охраняли, а я их на войну агитировал.. они меня стали снимать на видео .. ну и пофиг
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Не повіриш ТС  а у цих всіх підарасів є ще очі...
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Десь так. Презумпція згоди. Але якщо людина каже: я проти зйомки, то знімать нізя. Ось Цивільний кодекс.

Стаття 307. Захист інтересів фізичної особи при проведенні фото-, кіно-, теле- та відеозйомок.
1. Фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру.
2. Фізична особа, яка погодилася на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати, пов'язані з демонтажем виставки чи запису, відшкодовуються цією фізичною особою.
3. Знімання фізичної особи на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, в тому числі таємне, без згоди особи може бути проведене лише у випадках, встановлених законом.
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Проспект - не саванна
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Десь так. Презумпція згоди. Але якщо людина каже: я проти зйомки, то знімать нізя. Ось Цивільний кодекс.

Стаття 307. Захист інтересів фізичної особи при проведенні фото-, кіно-, теле- та відеозйомок.
1. Фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру.
2. Фізична особа, яка погодилася на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати, пов'язані з демонтажем виставки чи запису, відшкодовуються цією фізичною особою.
3. Знімання фізичної особи на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, в тому числі таємне, без згоди особи може бути проведене лише у випадках, встановлених законом.
Так там про особисте життя.
Якшо я знімаю кусок вулиці,  а він там стоїть - то він не має права вимагати, шоб я не знімав той кусок.

До речі, весело,  але закон каже про плівку,  а хто на неї зараз знімає?)
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Якшо я знімаю кусок вулиці,  а він там стоїть - то він не має права вимагати, шоб я не знімав той кусок.
До речі, весело,  але закон каже про плівку,  а хто на неї зараз знімає?)

Ні.
Основне правило закріплене в самому першому реченні першої частини статті 307: Фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Друге речення - виключення з правила. Там все чітко написано, є судова практика.
Знаєте універсальне правило: «Моє право закінчується там, де починається право іншого» (с) ?
Ось кусок науково-практичного коментаря:
     При цьому, законодавець виходить з того, що згода фізичної особи може виражатись як у письмовій так і в усній формі, в тому числі і шляхом конклюдентних дій. Конкретна ж форма повинна бути обумовлена обставинами, при яких провадиться відповідна зйомка. Але в будь-якому випадку, така згода на проведення фото-, кіно-, теле-, чи відео зйомки фізичної особи повинна бути отримана до моменту початку зйомки.
     Проте, в окремих випадках згода особи на зйомку презюмується, тобто фізична особа вважається такою, що погодилась на зйомку, аж поки вона не виразить своє заперечення щодо цього. До таких випадків презумпції згоди на знімання фізичної особи на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку законодавець відносить зйомки, які проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру. У випадку, коли фізична особа заперечила щодо її фіксації на відповідну плівку, то зйомка повинна бути припинена, а моменти з її участю вилучені.

   Коротше, знімайте, поки людина не заперечить, потім одразу припиніть і вже відзняті кадри з конкретною людиною вирізайте.


Останнє редагування: 11 травня 2021 01:50:58 від Rocket_Ua
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Ні.
Основне правило закріплене в самому першому реченні першої частини статті 307: Фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Друге речення - виключення з правила. Там все чітко написано, є судова практика.
Знаєте універсальне правило: «Моє право закінчується там, де починається право іншого» (с) ?
Ось кусок науково-практичного коментаря:
     При цьому, законодавець виходить з того, що згода фізичної особи може виражатись як у письмовій так і в усній формі, в тому числі і шляхом конклюдентних дій. Конкретна ж форма повинна бути обумовлена обставинами, при яких провадиться відповідна зйомка. Але в будь-якому випадку, така згода на проведення фото-, кіно-, теле-, чи відео зйомки фізичної особи повинна бути отримана до моменту початку зйомки.
     Проте, в окремих випадках згода особи на зйомку презюмується, тобто фізична особа вважається такою, що погодилась на зйомку, аж поки вона не виразить своє заперечення щодо цього. До таких випадків презумпції згоди на знімання фізичної особи на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку законодавець відносить зйомки, які проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру. У випадку, коли фізична особа заперечила щодо її фіксації на відповідну плівку, то зйомка повинна бути припинена, а моменти з її участю вилучені.

   Коротше, знімайте, поки людина не заперечить, потім одразу припиніть і вже відзняті кадри з конкретною людиною вирізайте.
Ок, мені треба зняти кусок вулиці, там стоїть чувак, котрий звалювати не хоче, і заперечує зйомку. Що робити? Я ж не знімаю його спеціально, не ходжу за ним з камерою, я знімаю вулицю. Він має можливість відійти.

А якщо я займаюсь фіксацією правопорушення, а правопорушник каже, шо не дає згоди?

Я давніше дивився, але вроді судова практика якраз каже, що не можна цілеспрямовано когось конкретного знімати, а якщо він просто попадає в кадр - то можна.

В статті ж написано - згода припускається, якщо на вулиці і т. д. Як по мені, це означає, що людина самим фактом знаходження там дає згоду, тобто не може прямо заперечити, не змінивши місцезнаходження. Інакше виходить вищеописана колізія

Останнє редагування: 11 травня 2021 02:19:14 від Matvik
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

 :facepalm: я был в местах, где если направил камеру в определенном направлении то оттель может высунутся ствол. поэтому лучше спросить людей про съемку чем получить пулю в ответ.
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X
Пшениця

Ні.
Знаєте універсальне правило: «Моє право закінчується там, де починається право іншого» (с) ?

Так само, та йопана Особа не може мені диктувати, чи знімати мені архітектуру, бо Вона попадає в кадр.
Нехай не попадає.

Така Особа своїми вимогами обмежує мої права так само

Вимагати від решти відвідувачів приватності собі в публічному місці - це термінологічний нонсенс



Останнє редагування: 11 травня 2021 06:01:18 від Пшениця
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Закон слегка тупой... Не может быть никаких ограничений на фото/видео съёмку в общественных местах.... Право на частную жизнь в общественном месте - нонсенс....
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

так смішно як камерофоби на вулиці кидются на камеру

так і хочется переє*ати

клоуни!!!

Це називається захист особистих даних. В Європі заборонено знімати будь-кого без його згоди.
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Це називається захист особистих даних. В Європі заборонено знімати будь-кого без його згоди.

Шошо? У нас камеры наблюдения стоят через каждые 10 метров... И всех снимают и данные не только архивируют, но и получить их может любой... То же и в Британии... А про камеры систем безопасности сверху могу напомнить... А дэшкамы и прочая...
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

так і хочется переє*ати

клоуни!!!
Вибачаюсь, а якщо пере*буть вас? Та й камеру можуть застосувати неприроднім шляхом. Тоді будуть вже не клоуни?  B-)
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

виходячи зі свого будинку ви втрачаєте право щоб вас ніхто не знімав, тому не маєте права нікому забороняти себе знімати в публічному місці

Борис, ты не прав...
журналісти имеют право снимать меня  без моего разрешения только на публичных массовых мероприятиях...

Больше никто не имеет права снимать меня без моего ведома где бы то ни было... а тем более распространять  такие фото.
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Борис, ты не прав...
журналісти имеют право снимать меня  без моего разрешения только на публичных массовых мероприятиях...

Больше никто не имеет права снимать меня без моего ведома где бы то ни было... а тем более распространять  такие фото.

Бред... Нет и не может быть разумного ожидания конфиденциальности в общественном месте... Видео с ютьюба тому доказательством...
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

камерофобія це психічна хвороба. так як вони лаются і кидаются на камеру, так тільки психи роблять. і що смішно, якби камерофоб мовчав, то його б навіть ніхто не замітив. але їм треба влаштувати скандал що б вже точно попасти на ютуб і виглядати там як мавпа
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Десь так. Презумпція згоди. Але якщо людина каже: я проти зйомки, то знімать нізя. Ось Цивільний кодекс.

Стаття 307. Захист інтересів фізичної особи при проведенні фото-, кіно-, теле- та відеозйомок.
1. Фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру.
2. Фізична особа, яка погодилася на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати, пов'язані з демонтажем виставки чи запису, відшкодовуються цією фізичною особою.
3. Знімання фізичної особи на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, в тому числі таємне, без згоди особи може бути проведене лише у випадках, встановлених законом.
Не работает это. И написано по дебильному (с)

Как доказательство, что это не работает - программа кости "зупини лося"
Он даже судился с дебилами и некоторые суды наполовину выигрывал (лосей наказывали за нарушение)

И ни однин лось не засудил его за съемку
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Звикайте світ став прозорим... :lol:
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Все можна провірити, все де ви кажете правду а де брешете.

Страшно?

То у вас або тиранія буде і куча зривів у людей психічних.

Або зменшуйте планку моральності.

з 10 заповідей.

Віру у БОГА
Не Вбий
не Вкради
Не Бреши

Бог Три єдин.
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Десь так. Презумпція згоди. Але якщо людина каже: я проти зйомки, то знімать нізя. Ось Цивільний кодекс.

Стаття 307. Захист інтересів фізичної особи при проведенні фото-, кіно-, теле- та відеозйомок.
1. Фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру.
2. Фізична особа, яка погодилася на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати, пов'язані з демонтажем виставки чи запису, відшкодовуються цією фізичною особою.
3. Знімання фізичної особи на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, в тому числі таємне, без згоди особи може бути проведене лише у випадках, встановлених законом.
:gigi: з чистою совістю знімаєте на кд, хдд,сдд, сд... 
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

А знаєте чого не люблять? Фотографувати треба вміти, ти можеш 30 фото зробити і ніодного вдалого... Людей це розстроює. Шиза
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Не работает это. И написано по дебильному (с)

Как доказательство, что это не работает - программа кости "зупини лося"
Он даже судился с дебилами и некоторые суды наполовину выигрывал (лосей наказывали за нарушение)

И ни однин лось не засудил его за съемку
ну це фіксація правопорушення.

А якщо просто?
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Такой мир. Можно закрыться как в раковине, но с этим все сложнее. Нужно смириться, что тебя видят и о тебе знают. Однако есть возможность всегда главное скрыть или запутать условного наблюдателя. B-)
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

камерофобія це психічна хвороба. так як вони лаются і кидаются на камеру, так тільки психи роблять. і що смішно, якби камерофоб мовчав, то його б навіть ніхто не замітив. але їм треба влаштувати скандал що б вже точно попасти на ютуб і виглядати там як мавпа
Как собственно и камерофилия. Кто его знает как ты те фотки используешь, может ты на них дрочишь, переодеваясь в извращенские шмотки?
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Как собственно и камерофилия. Кто его знает как ты те фотки используешь, может ты на них дрочишь, переодеваясь в извращенские шмотки?

Або фото для зглазу і ворожіння використають)))) :weep:
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

- я вам разрєшєнія на сьомку нє давала! (чоловіку дома давати будеш)

- пакажітє ваші дакумєнти! (уси, лапи, хвіст маї дакументи)

- кто ви такой? (людина прямоходяча, розумна)

   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

ну це фіксація правопорушення.

А якщо просто?
А если "просто", тут затрудняюсь сказать
 Я не против такого. Но думаю, человек может попросить не снимать и нужно его послушать

Мне пофиг
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Ты просто не попадал на камерофобов,которые тебе ее засунули бы в такие места,что ты даже не догадываешься ,прямо на улице.У людей бывают разные ситуации поэтому если просят что то не делать,то лучше не делать
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

- я вам разрєшєнія на сьомку нє давала! (чоловіку дома давати будеш)

- пакажітє ваші дакумєнти! (уси, лапи, хвіст маї дакументи)

- кто ви такой? (людина прямоходяча, розумна)
- Сюда нильзя, вы мишаити снимать!
- Идите на хий! Вы мишаиити мне ходить в магазин своей съемкой!
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Ты просто не попадал на камерофобов,которые тебе ее засунули бы в такие места,что ты даже не догадываешься ,прямо на улице.У людей бывают разные ситуации поэтому если просят что то не делать,то лучше не делать
а для таких є газ
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

- Сюда нильзя, вы мишаити снимать!
- Идите на хий! Вы мишаиити мне ходить в магазин своей съемкой!
ні, ну це вже теж не діло не давати людям ходити )
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

а для таких є газ
Газ ты выпустишь из попы, когда попросят с помощью ножа.
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Ок, мені треба зняти кусок вулиці, там стоїть чувак, котрий звалювати не хоче, і заперечує зйомку. Що робити? Я ж не знімаю його спеціально, не ходжу за ним з камерою, я знімаю вулицю. Він має можливість відійти.

А якщо я займаюсь фіксацією правопорушення, а правопорушник каже, шо не дає згоди?

Я давніше дивився, але вроді судова практика якраз каже, що не можна цілеспрямовано когось конкретного знімати, а якщо він просто попадає в кадр - то можна.

В статті ж написано - згода припускається, якщо на вулиці і т. д. Як по мені, це означає, що людина самим фактом знаходження там дає згоду, тобто не може прямо заперечити, не змінивши місцезнаходження. Інакше виходить вищеописана колізія

Ну то сховай камеру, стань від нього на 1,5 метри та давись йому в очі. Відійде на три кроки - і ти на три кроки до нього. Відійде ще на 5 кроків - і ти на 5 кроків за ним. І не знімай, просто дивись на нього.

Гарантую - через пару хвилин він побіжить від тебе щодуху. І вуаля - пейзаж звільнено від камерофоба!
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

а для таких є газ

Если в лоб не получишь или из резины после первого отказа.Советую начинать съемку с кавказцев,потом можешь переключиться на ментов по гражданке или бандюг,а закончить можно каким нибудь чуваком с любовницей
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

Если в лоб не получишь или из резины после первого отказа.Советую начинать съемку с кавказцев,потом можешь переключиться на ментов по гражданке или бандюг,а закончить можно каким нибудь чуваком с любовницей
Есть еще вариант снимать всех входящих в здание СБУ  или СВР.

P.S. Вот где справедливость? Мальчик Вася, три часа доставал соседей игрой на тромбоне, а проктолог достал тромбон из Васи всего за пять минут! (с)
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

тільки корупціонери, бандити, психи боятся камери

чесним людям боятися камери не має причин
   
Re: Як я ненавиджу камерофобів  :X

тільки корупціонери, бандити, психи боятся камери

чесним людям боятися камери не має причин
Как твоя честность поможет твоей заднице, когда в неё будут запихивать камеру?
З.Ы. Не используй телеобъектив, береги себя...  :gigi:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія