Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

А де там Дюк з коктейльом?  :S
Все обдивилася - валіза є, Панаехало -є , а...?
тут в цій темі хтось написав.
ще зацікавила ця реберня. треба пошукати в яких ще містах в них заклади є. обожнюю м'ясні реберця.
   
Глупі вони, чесно. Такі мальовидла не одного б затягнули до Реберні і до Одеси загалом. Я б сама хотіла подивитися.  :)
Креативно всё получилось.Зря фраер сдал назад.
   
а як ви в того Дюка розвиділи коктейль Молотова ?

шоб було подібне на коктейль там би мав бути промальований Шматяний фітіль ?

а я бачу лише пляшку ? чи може не добчаю?
   
а як ви в того Дюка розвиділи коктейль Молотова ?

шоб було подібне на коктейль там би мав бути промальований Шматяний фітіль ?

а я бачу лише пляшку ? чи може не добчаю?
в декого пляшка означає, що завгодно, але не посудину з напоями.
   
Тупий Кацап привик бліни з лопати жерти, він просто не знав що ребра руками їдять :facepalm:
   
Скандал это хорошо

Уверен, они специально это сделали

Теперь весь город знает
   
одеські орєстократи увійшли в ступор, бо не змогли зрозуміти, як оце їсти руками  :facepalm:

"пюре" (насправді картопля гриль з яйцем і беконом, пюре в меню нема)


салат


   
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Поднялся хай и хозяева извинились и убрали
Люди розкрили їм очі на їхні гнійні нариви. Мали б ше подякувати.
   
Люди розкрили їм очі на їхні гнійні нариви. Мали б ше подякувати.

 :facepalm1: А кто эти люди такие чтобы приезжать в чужой город и что то навязыать?Приехать зарабатывать сюда деньги и пытаться троллить местных это не самая умная черта.Скорее наоборот рагулизм.Хотя кому я объясняю  :facepalm1:
   
А кто эти люди такие чтобы приезжать в чужой город и что то навязыать?


зарубай собі на носі.
це не чужой горад, а українське місто, де понад 60% населення українці, а не тільки такі, як ти.
   
:facepalm1: А кто эти люди такие чтобы приезжать в чужой город и что то навязыать?Приехать зарабатывать сюда деньги и пытаться троллить местных это не самая умная черта.Скорее наоборот рагулизм.Хотя кому я объясняю  :facepalm1:
Але ж нариви не перестають бути наривами навіть якшо вони рідні.
   
А кто эти люди такие чтобы приезжать в чужой город и что то навязыать?
зарубай собі на носі.
це не чужой горад, а українське місто, де понад 60% населення українці, а не тільки такі, як ти.
(tu)
   
А кто эти люди такие чтобы приезжать в чужой город и что то навязыать?
зарубай собі на носі.
це не чужой горад, а українське місто, де понад 60% населення українці, а не тільки такі, як ти.

Ну так украинцы и возмущаются.Нужно быть полным долбоебом чтобы так шутить над символами Одессы.Бог уже с той Екатериной,но трогать Дюка...Это уже последним быдлом нужно быть.Как и мову зачем то приплетать там где постоянно идет срач на эту тему.
   
:facepalm1: А кто эти люди такие чтобы приезжать в чужой город и что то навязыать?Приехать зарабатывать сюда деньги и пытаться троллить местных это не самая умная черта.Скорее наоборот рагулизм.Хотя кому я объясняю  :facepalm1:
коли кацапвв і ватніків тролили в Криївці пошуками Москаля, вони віжжали від радості звпіхівая сало рукамт в рот  :weep:
   
Ну так украинцы и возмущаются.Нужно быть полным долбоебом чтобы так шутить над символами Одессы.Бог уже с той Екатериной,но трогать Дюка...Это уже последним быдлом нужно быть.Как и мову зачем то приплетать там где постоянно идет срач на эту тему.
так що з дюком нєто
   
коли кацапвв і ватніків тролили в Криївці пошуками Москаля, вони віжжали від радості звпіхівая сало рукамт в рот  :weep:

Ну так в этом и весь прикол и они сами за этим туда ехали.Да и заведение как бы намекало на определенный антураж.А тут к чему это все мне непонятно.Разве что действительно провокация чтобы создать шум вокруг заведения.
   
так що з дюком нєто

Ну тоже с чемоданом,а теперь с коктейлем.
   
Реберня-один з небагатьох закладів у Львові,який мені не сподобався.не розумію ажіотажу навколо неї,бо якість їжі така собі
   
Последствия скандала: в «Реберне» на Дерибасовской читают лекцию по истории Одессы 

Открытая лекция по истории Одессы проходит прямо сейчас в ресторане «Реберня на Дерибасовской», попавшей в скандал вскоре после своего открытия а Городском саду Одессы.
Послушать кандидата исторических наук Владимира Полторака, который напомнил как развивались населенные пункты на месте современной Одессы, пришло больше 50 человек. Слушатели разместились на летней площадке и получили «подарок от шефа» — порцию фирменных ребер. Напитки и дополнительные блюда каждый заказал себе сам.



Как рассказал «Думской» организатор акции, руководитель Южного межрегионального отдела Украинского института национальной памяти Сергей Гуцалюк, акция не является поддержкой реберни как бизнеса, а касается «наших украинских нарративов».
«Это не поддержка бизнеса, — отметил Сергей. — Мы увидели, что люди выступили с определенным негативом по отношению к современным арт-объектам. Это негатив вылился в то, что небольшая часть пророссийско настроенных одесситов начали рассказывать, кто и что имеет право делать в Одессе. Повели себя по хамски. Поэтому мы решили провести культурно-просветительскую акцию и рассказать, кто здесь «понаехал».
После доклада о литовских и турецких периодах истории современной Одессы последовал доклад о правительнице Российской Империи Екатерине II и ее вкладе в основание и развитие города.
Напомним, что после открытия «Реберни» на стенах заведения были изображения, на которых императрица была изображена с чемоданами и надписью «В Ростов», генерал-губернатор де Ришелье также с чемоданом в руках говорил «Понаехали!» и тд. Некоторым посетителям заведения это показалось оскорбительным и чуть ли не «антиодесскими», хотя такие же плакаты (только с другими персонажами, в зависимости от города расположения заведения) есть в каждой «Реберне» в разных уголках Украины. Выдержав несколько дней критики и бурления в соцсетях, руководство одесской «Реберни» все таки решило снять эти изображения от греха подальше. Этот шаг также понравился не всем. «Реберню» начали обвинять в том, что она «прогнулась». Победителей в этом конфликте, очевидно, нет.



   
Реберня - франчайзинг.
в Одесі - одесити власники Реберні.

тупа вівця дімець матиме розрив мозку чи ні ? як думаєте ?  :D 
   
Реберня - франчайзинг.
в Одесі - одесити власники Реберні.

тупа вівця дімець матиме розрив мозку чи ні ? як думаєте ?  :D

соси х у й быдло

   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

ділитись треба
єдиної країна нема й не буде
так  а  Вам шо  сібірі  мало? Хто  хоче  ділитися  -  нафуй  туди
   
дюка потрібно було малювати з люка
   
Реберня-один з небагатьох закладів у Львові,який мені не сподобався.не розумію ажіотажу навколо неї,бо якість їжі така собі

Це туристичний формат , попити пиво з цікавою закуссю. По суті великий пивбар , а не мішлєн
   
Це туристичний формат , попити пиво з цікавою закуссю. По суті великий пивбар , а не мішлєн

Навіть для туристичного формату у Львові до кольору,до вибору закладів з смачнішою кухнею
   
Навіть для туристичного формату у Львові до кольору,до вибору закладів з смачнішою кухнею

А мені сподобалось, пиво , закусь і формат  , але був коли ще нарід туди не пішов табуном , стояти чекати не готовий , піду в іншу ресторацію, добре , що їх у Львові багато.
   
Надо в доме профсоюзов открыть реберню  :laugh:
   
Навіть для туристичного формату у Львові до кольору,до вибору закладів з смачнішою кухнею

Я и во Львове до нее как то не дошел,хотя много раз проходил мимо.В Киеве такой выбор ресторанов,что есть из чего выбрать и оно мне показалось не самым ярким.Мне как то и театр пива тоже не сильно.Были один раз,а второй уже как то не хочется
   
Ну так в этом и весь прикол и они сами за этим туда ехали.Да и заведение как бы намекало на определенный антураж.А тут к чему это все мне непонятно.Разве что действительно провокация чтобы создать шум вокруг заведения.
Від памятки дюку вже НЙ видно і Брайтон якщо придивитися.
Ті  хто не вдупляє провокативного хайпу від дюка тільки море лаптєвих бачать.
Ти ж не заперечиш що порт і море від дюка в сторону норд ост і  там реально лаптєви далі))
А от побачити брайтон і відкритість Одеси то треба трохи  уяви мати.
)
Фамілія Худо норм.
Фест холдинг норм.
Качнули Одесу на відкритість.
Лаптєви збудились не оцінили креатіф.
)
Буває
Але хайп є
Ребра є
Розслабляйтеся як ви це вмієте в Одесі)))

   
:facepalm1: А кто эти люди такие чтобы приезжать в чужой город и что то навязыать?Приехать зарабатывать сюда деньги и пытаться троллить местных это не самая умная черта.Скорее наоборот рагулизм.Хотя кому я объясняю  :facepalm1:
Потомков НКВД (таких как ты), там не ждут

Так что успокойся

Место для туристов
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня
Пшениця

Немає потреби дивитися на монархів минулоі Європи сучасними очима.

Монархи це в першу чергу колікціонери корон і титулів і відпоаідно земель які ідо корон належали.
Націй в сучасному розумінні в тій монархічній європі не існувало.
Тому є досить нерозумно до Катаріни ставитись інакше.
В той самий час син Маріі Терезіі  Йосип дістав корону галицькоі землі. І чомусь це нікого не нервує у Львові.
 МТерезія стоіть в Ужгороді а вчитайтесь в джерела про розділ Польщі і змоделюйте сучасний Львів якби корону Галичини імператор з  СпБ викупив. Такі плани були. Плани  розміняти бесарабію на галицькі землі з Габсбургами.
Не слухи а реальні перемовини.
І весь австрійський антураж Львова тепер би був в Кишенеу.
Цікавий розклад
??

Вся європа монархічна була така.
Поділена порізана спадкована і загарбана.

І тільки укрісторіографія пхає сучасні відчуття в минуле. Базуючись на історіях про зруйнувння Січі?
Серйозно?

Немає потреби катьку валити.
Хоча сам  памятник невдалий.
Можна на копію що стоіть в німців поміняти.
Але не варто піднімати хвилю.

Це все, що Ви знаєте про Катьку і що вона зробила для України?
"це той первий, що розпинав Нашу Україну, а вторая доконала Вдову сиротину"

Хоч у Вікіпедію тоді зайдіть
https://uk.wikipedia.org/wiki/Катерина_II#Політика_щодо_України




   
Название прикольное, думаю заклад пользовался бы успехом.
Но действительно лучше не провоцировать одесситов, там своя атмосфера.
Вот во львове песть чтят дивизию сс тихо и не лезут в Киев - так было бы нормально.
Воспринималось бы как местный выебон, все были бы довольны.
   
Потомков НКВД (таких как ты), там не ждут

Так что успокойся

Место для туристов

Если я потомок НКВД,то ты потомок хуесосов
   
а як ви в того Дюка розвиділи коктейль Молотова ?

шоб було подібне на коктейль там би мав бути промальований Шматяний фітіль ?

а я бачу лише пляшку ? чи може не добчаю?
тупі кацапи всюди бачуть « одеську Хатинь» і русофобство :lol:
   
мнения разделились.Одним понравилось,другие назвали рагулизмом,неуважением и призвали бойкотировать
Нещасний рагуль Бенксі плаче в куточку через думку одеситів, які слухають шансон зазвичай)
   
Та реберня то епічне гамно.
Скоторигаловка для тупих кацапотуриздо.
я б не сказав, багатьом українцям подобається...багат о киян бувало
   
Дюка заменили на Дюка с Молотовым . Ну не долбоебы? :facepalm1:
а ту, що не так? Може він символізує революцію прогресивного Дюка проти відсталого Труханова, який нездатний повернути розквіт Одесі
   
я б не сказав
то в неї стартова реакція на ТС, потім її попустило
звичне явище, спочатку хейтинг потім стільці...
   
Що за рееберня ? Реберця хоч смачні?
На меду роблять?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія