Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Коктейлі по 220 не вразили, зазвичай часто ти переплачуєш за сам мікс з тих самих дешевих пойл.  Уточни пиво за 28 грн це за 0.3?  Не вірю в такі ціни  (особливо, якщо це 0.5), бо і у Львові такі не знайдеш в центрі)  Людину визнаючать не матеріальні статки, інакше виходить одеські вчителі, професура, науковці, які працюють в державних установах стали раптом рагулями на свлою зарплату. Або ж я в них дуже поліпшилися зарплата і вона разом з тобою пють коктейлі по 220 грн. Хоча в мене є сумніви в таких звязках, згадав би їх, а не якогось давнього одеського бандита


Ну да,ты же лучше меня знаешь из чего там делаются коктейли ,а люди которые их покупают и постоянно туда ходят идиоты.Вот ты умный,но бедный,а они глупые но могут позволить себе там постоянно гулять
   
Ну да,ты же лучше меня знаешь из чего там делаются коктейли ,а люди которые их покупают и постоянно туда ходят идиоты.Вот ты умный,но бедный,а они глупые но могут позволить себе там постоянно гулять
Знаю про розповсюджений по Україні обман) Не переживай пив коктейлі по схожим цілям, зазвичай виявляється випити якісного вина за гроші було би кращою ідеєю.
Ну так ти ж акцентував, що за ці гроші тільки безкультурні та убогі. Так  не ясно, що п'є одеська інтелігенція на державній роботі по яким цінам?
   
Знаю про розповсюджений по Україні обман) Не переживай пив коктейлі по схожим цілям, зазвичай виявляється випити якісного вина за гроші було би кращою ідеєю.
Ну так ти ж акцентував, що за ці гроші тільки безкультурні та убогі. Так  не ясно, що п'є одеська інтелігенція на державній роботі по яким цінам?


А тебе не приходило в голову что где-то может быть по другому и поэтому туда и ходят?
   
А тебе не приходило в голову что где-то может быть по другому и поэтому туда и ходят?
Добре, якщо там не крадуть, але точно не взнаєш де могли не долити. Це сильно залежить від персоналу, якщо його ретельно відбирають.  Ладно нехай там якісні коктейлі.
Мене більше цікавить ця дискредитація по фінансовому стану... Куди ходити інтелігенції на державній роботі? Ну, щоб вона не пересікалася з тими рагулями! чи вона взагалі не гуляє в центрі, бо немає за що? А особливо цікаво, як ціни убезпечують від наявості від рагулів? А то бидла на дорозі на дорогих авто не меншає наприклад
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня
Пшениця

Де насправді живуть фашисти - у Львові чи у містах, які повнні слугувати прикладом "українським рагулям" (за уявою супертолерантного Ісакова Олдбоя Їзраіловича та чоловіка правнучки Мойше-Янкеля - мішки Япончика - який щось мямлить про "неопределившихся" з 2013 року, і іншої вати)



Останнє редагування: 8 травня 2021 21:53:57 від Пшениця
   
Чесно не знаю.

Кабінет
   
А тебе не приходило в голову что где-то может быть по другому и поэтому туда и ходят?

Полуумний штабний дегенерате :
Реберня в Адєєєсє продана по франчайзингу власники бізнесу в Адєссж - карєннійе адєссіти. Гусскоговоряшіййе.
Власники франшизи (Фест Львів) розрулити питанння.

Те що ти штабний ботідіот дегенерат це не відміняє...
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Полуумний штабний дегенерате :
Реберня в Адєєєсє продана по франчайзингу власники бізнесу в Адєссж - карєннійе адєссіти. Гусскоговоряшіййе.
Оце так поворот.  ;o
То що? Дімець задарма тут всю ніч воював? Утьосова наспівував.  :D
   
Полуумний штабний дегенерате :
Реберня в Адєєєсє продана по франчайзингу власники бізнесу в Адєссж - карєннійе адєссіти. Гусскоговоряшіййе.
Власники франшизи (Фест Львів) розрулити питанння.

Те що ти штабний ботідіот дегенерат це не відміняє...
:weep:
   
То як   по малоросійськи буде вимовлятися реберня?
Що , води  в рот понабирали? Я серйозно питаю.
Ніколи не повірю що так само як українською челюстю.
Там притаманно Єкати в тих місцях , де українець звично звук -е- вживає.
Треба мовного поліцая там поставити,що не пускав всіх хто не може правильно вимовити.
Це буде піснєс,гарантую, криївка з її паролем сховається.
А пердаки таких як сЦарьов , до Львова димітимуть.
   
І ще...
наступний заклад  харчування треба там відкривати з назвою Паляниця.
Роялті за ідею не потрібно.
   
Паляниця
"Паляниця @ Перепічка"
   
І ще...
наступний заклад  харчування треба там відкривати з назвою Паляниця.
Роялті за ідею не потрібно.
9 из 10 кацапов думают , что "паляниця" это "поленница"

Не говоря уже о том, что челюсть ломают, не могут сказать

   
2 дімєц.

Зайди, будь-ласка, в цю гілочку.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1100098.0
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія