Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Противники Фаріон - це

Re: Противники Фаріон - це

Фаріон за поширення української мови в Україні.

Не правда. Фарион за террор по отношению к украинцам, которых она считает недостаточно "сортовыми". И это цель ее "вечной" борьбы - ей нужны враги, но не те, которые приехали на такнках, и могут убить. А те, которые безобидные, и не смогут ответить. Как краснопузые твари всегда искали "врагов советской власти", так и эта членкиня кпрс занимается херней, с постоянным желанием кого-нибудь "поставить к стенке и шлепнуть".

Если бы она была за распространение украинского языка, то она, как профессиональный филолог, действовала в гармонии с законами природы, а не строила бы из себя краснопузую комиссаршу с с буденновкой на голове.
   
Re: Противники Фаріон - це

...
А чем Фарион отличается от Чичериной?
Полярностью НМД.
   
Re: Противники Фаріон - це

Тобто ти ок пропагувати побиття трьохрічних дітей, звичайно не самому, а з використанням інших дітей?

Шо хню я зараз прочитав???
Я нічого не пропагую! Я констатую факт: сьогодні сотні тисяч мам і бабусь вчать своїх дітей і внуків, що москаль - ворог. Якого хєра ви дивуєтесь прикладу від Фаріон? Я думаю, що аналогічних випадків в Україні щодня десятки і сотні.
   
Re: Противники Фаріон - це

Вот к чему эта тварь призывает "москворотих"
" сів на танк с буквою зет або з буквою зі і гебонув звідти"

У меня на работе молодой парень армянин ,который приехал сюда в возрасте 14 лет сейчас 25 ,получил повестку и сейчас воюет а єта гебисткая агенткиня предлагает ему идти воевать за рфию?  У знакомой ,этнической русской сын воевал под Изюмом ,сейчас на ротации в житомирской области ,ему что идти воевать за рф?

Ти по тупості пересмикуєш чи по завданні?
Не віриш мені - йди на фронт і переконайся: навіть ти тут за місяць-другий почнеш говорити українською. І твої руській та вірменин ВЖЕ говорять українською!!!
Тому: "толерування" москальщини в тилу це є злочин! Злочин проти тих, хто нині захищає вас на фронті.
Поширення ворожої дези а-ля " на фронті палавіна гаваріт парускі"  - це злочин!
Сцуко, ви хоч розумієте, що цією дезою ви ризикуєте чиїмось життям??? Бо прийде якийсь новобранець з переконанням "фронт гаваріт парускі" і в першому ж бою відгребе...! Або від підарскої дрг, або від своїх...(((
   
Re: Противники Фаріон - це

Шо хню я зараз прочитав???
Я нічого не пропагую! Я констатую факт: сьогодні сотні тисяч мам і бабусь вчать своїх дітей і внуків, що москаль - ворог. Якого хєра ви дивуєтесь прикладу від Фаріон? Я думаю, що аналогічних випадків в Україні щодня десятки і сотні.
Сотні тисяч мам і бабусь вчать своїх дітей і внуків п***а інших дітей і внуків, якщо їм скажуть прівєт?
Я думаю, що ці "факти" тільки в тебе в голові і в фаріон
   
Re: Противники Фаріон - це

Ти по тупості пересмикуєш чи по завданні?
Не віриш мені - йди на фронт і переконайся: навіть ти тут за місяць-другий почнеш говорити українською. І твої руській та вірменин ВЖЕ говорять українською!!!
Тому: "толерування" москальщини в тилу це є злочин! Злочин проти тих, хто нині захищає вас на фронті.
Поширення ворожої дези а-ля " на фронті палавіна гаваріт парускі"  - це злочин!
Сцуко, ви хоч розумієте, що цією дезою ви ризикуєте чиїмось життям??? Бо прийде якийсь новобранець з переконанням "фронт гаваріт парускі" і в першому ж бою відгребе...! Або від підарскої дрг, або від своїх...(((
То п***а, я розумію, що бригади формуються по територіальному признаку в основному і якщо в твоїй всі з заходи всі говорять українською, але є ще сотні інших і деякі з них ж досить мішані, наприклад ссошники, ніхто в першому бою не відгребе вже майже рік з тобою вони воюють і в побуті розмовляють російською, звичайно, що вони будуть старатись перейти на українську з часом, але якщо якась стара курва сидячи у Львові розказує що їхнім дітям треба щелепи правити кулачками то хай вона йде за рускім карабльом чи ти хочеш сказати що та фраза була сказана не українцем бо па маскальсткі?
   
Re: Противники Фаріон - це

Ти по тупості пересмикуєш чи по завданні?
Не віриш мені - йди на фронт і переконайся: навіть ти тут за місяць-другий почнеш говорити українською. І твої руській та вірменин ВЖЕ говорять українською!!!
Тому: "толерування" москальщини в тилу це є злочин! Злочин проти тих, хто нині захищає вас на фронті.
Поширення ворожої дези а-ля " на фронті палавіна гаваріт парускі"  - це злочин!
Сцуко, ви хоч розумієте, що цією дезою ви ризикуєте чиїмось життям??? Бо прийде якийсь новобранець з переконанням "фронт гаваріт парускі" і в першому ж бою відгребе...! Або від підарскої дрг, або від своїх...(((
Согласно Фарион они сразу должны воевать на стороне рфии и никакие 2 месяца адаптации она на это не дает.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія