Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Integrity

Integrity

Моя тема у адмінці про бізнес-пропозицію розбанити несправедливо забанених користувачів була знесена під корінь. Тому прокоментую тут.

Як я написала у тій темі, the above offer has been effectively withdrawn, моя бізнес-пропозиція, наведена вище, відкликається. Нової не буде.

А тепер пояснюю, чому. Тому що ви вчергове провалили черговий тест.

Першого разу ви провалили його, коли я ще тут дописувала.

Другого разу – коли я віддала свій нік і пішла.

Третього – коли я повернулася, зробивши донат (за що отримала відро помий на голову і вічний бан).

Четвертого – коли я зайшла вступитися за Сергія після удвічі більшого доната (і отримавши вже кілька відер помий).

П”ятого –  коли я дала вам можливість виправити prior injustices and do the right thing, розбанивши несправедливо забанених юзерів і при цьому ще й отримати досить велику суму на потреби ЗСУ (800 фунтів – це 33 тисячі гривень або 890 американських доларів у еквіваленті. Принаймі це значна сума для мене - я не мільйонер, як дехто).

Це був свого роду експеримент. Чи переборють модератори, керівництво Фупу та фупівський загал своє его, чи поступляться своїми "принципами" заради загального блага. Результат очевидний і очікуваний, ви чудово проявили себе у кращих фупівських традиціях.

І наша розмова зовсім не про Авіатора та його особистість, чи особистості інших забанених, які записані вами у "ідеологічні вороги України" та інші підтипи ворогів народу за фупівською класифікацією. Авіатор та інші – це просто символ, приклад, кейс.

Насправді тут мова йде про вас і про таку річ, яка називається англійським словом integrity.
   
Re: Integrity

"Integrity" не має точного перекладу українською. Тому наведу  англійське визначення.

What is Integrity?
Integrity is the quality of having strong moral principles and uncompromisingly adhering to them. Integrity can be defined as the practice of doing the right thing all the time. Individuals with integrity are incorruptible and always uncompromising of the moral and ethical values that they believe in. People with integrity always keep their word, abstaining from lies and excuses, no matter the situation. Integrity is vital in building and maintaining credibility as well as trust.

Так ось, ви не є people with integrity, тому що:

1) У вас один набір вимог для одних форумчан, а для других – зовсім інший. Для звичайних юзерів існують правила, своїм дозволяється все. Це стосується як і обвинувачень у "ватності" та "кацапізмі" (дивіться приклади внизу), так і твердження про те, що "те, що було – загуло" та пробачення один одному заради єднання під час війни. Це просто брехня і не відповідає дійсності. Я побачила це як на своєму прикладі, так і на прикладі вашої відмови застосувати це до осіб у моєму списку.

2) У вас дивний набір критеріїв для визначення, хто патріот, а хто ватник. Патріотизм визначається тим, хто що ЗРОБИВ для України, а не тим, хто що колись десь написав. За вашими критеріями, якщо людина написала дурню десь на форумах (можливо, під впливом), а потім віддасть життя за Україну, він так і залишиться для вас ватником? За такими критеріями, значну частину фупівців треба або внести у перманентний бан, а вони не тільки не там, а вважаються на фупі великими "патріотами".

3) Коли вам вказують на вищенаведене, замість того, щоб виправити несправедливість і відмінити неправильні рішення, ви не тільки відмовляєтесь це робити, а і караєте людей, що вимагаюь справедливості (через образи, булінг, тимчасовий чи постійний бан), тоді як винні не несуть ніякої або несуть тимчасову відповідальність.

Коли я зробила свою пропозицію, моя мета була спробувати вплинути на вищевказане через мотиваційні чинники, які я думала, були важливі для вас. Дехто, побачивши бабло на кону, дійсно забігав і засмикався, але не забажав to take the deal as is (тому що пункти 1, 2 і 3).

А я відмовляюся викреслювати будь-кого із свого списку. І давати великі гроші за просто так (як тут дехто пропонує), і щоб при цьому ще й мовчати і дозволяти виливати на себе потоки лайна у якості "подяки", я не збираюся. Мої гроші із задоволенням візьмуть на тисячу інших потреб ЗСУ, і фуп мені для цього не потрібний.

Тому підсумуємо, що хоча я tried to stimulate a positive change, I have failed.  But there are other options. Правда, не для цієї спільноти, а для її індивідуальних членів із цінностями, схожими до моїх. І про це буде далі.
   
Re: Integrity

Тепер конкретно по Авіатору. У мене взагалі ніколи не було і нема ніяких особистих відносин і прямих контактів з цією людиною, і я описала це тут:



Авіатор, без сумніву, контроверсійний персонаж. Але знову-таки, якщо подивитися не на пости, а на його реальність, то це патріот України і не гірше (а може, і краще) ніж більшість з вас. Я вже вказала у знесеному в Адмінці пості, чому – він сам в Україні, його діти в Україні, вся його родина – патріоти України, і він працює на Україну, а не никається по закордонах, як дехто (я маю на увазі тих, що позвалювали після 24 лютого).

Натіві написала під моїм постом в Адмінці, чи я бачила його пости на цузі. Він там уже давно не пише, а його пости на цузі чомусь не завадили Натіві прийняти від нього досить значну за українськими мірками суму на лікування.

Авиатор, я, конечно, довольно сильно погорячилась, назвав тебя уепком и послав нах, поскольку ты был одним из моих спонсоров на операцию. Прошу за это прощения. Праведный гнев застил глаза.

Всем добра и спокойствия.

Так само, як багато з вас, Авіатор донував гроші на потреби ВСУ. За що і отримав новий нік на форумі. Коли почалася війна, у мене було таке враження, що він прийшов сюди, щоб бути із своїми.

Було огидно дивитися, як він писав, не порушуючи ніяких правил, і як купка озвірілих шавок почали спеціально його провокувати, обзивати його і в результаті його забанили. І знову це ж той же кейс, коли забанили не за правилами форуму, а упереджено. Своїм можна все, а іншим – правила.
   
Re: Integrity

Колись модератор попереджав, що: 



Незважаючи на це, юзер Дрейк, будучи в приципі недурним хлопом (про що я йому відписала у темі Hello and Goodbye), у цьому випадку лоханувся конкретно, витягнувши старі цитати окремих юзерів як приклад їх ватності, і таким чином відкривши добрячого такого розміру скриньку Пандори.

Бо і в мене є таких цитаток дофіга і більше.

І я їх заготувала багатенько. І про те, як кордони України мають бути в рамках 1939 року, і про те, як Ненька в сучасному світі - шматок лайна, і як одному дуже популярному представнику цієї спільноти доводиться скніти у другорядному українському соціумі, і про те, як "по схронам нє сідєлі, у спіни нє стрєлялі" "праффєсіанальние українци", і про "посавиваніє под дідухом", і про те, "как вам павєзло с Яником. Нє аткрил он агонь па бєзаружним гражданам", і так далі, і тому подібне.

І як ви лупилися в десна із цими особами, повністю ігноруючи їх ватність, але відмовляєтесь змінити відношення до тих, хто ніколи нічого подібного не казав і не писав, але тим не менше записаний вами у ватники та вороги народу. Рука-ліцо, труси-хрестик, my ass! Чому ви тоді пробачили подібні речі купі інших учасників – наприклад, Алєжці, ПавлуВ, Славу, Турчу, Трололо, Муру і багатьом іншим, але відмовляєтесь пробачити це саме особам у моєму списку?

Але потім я побачила, що Натіві пообіцяла дати Сергію підписаний військовими прапор. Це все, що мені від вас потрібно.

Так що вчергове врятував вас Сергій від чергового приниження. Пишаюсь віртуальним знайомством з ним як з одним із найсильніших і найсміливіших людей, яких мені довелось зустрічати. І дякую за все.

   
Re: Integrity

Ну і ще дозволю собі відповісти на деякі коментарі, що були зроблені у моїй знесеній темі в адмінці.

Мені закинули:

Лусьтрація
2 листопада 2022 00:20:30
Воно то і смішно, але от до чого доводять індульгенції від модерів : тепер Інанна козиряє, де тільки може , що вона дала донати, і вже її понесло далі : викупити право розбанювати абикого. Ні, не абикого - чомусь їй подобаються юзери " її спектру", як вона каже . Збиває свою зграю ( коаліцію)

No money, no honey. Ви тепер на загниваючому Заході, то конкуруйте та заробляйте, як я, і потім вибирайте кого хочете. А я вибрала тих, кого мені було цікаво читати, кого я поважаю і кого було забанено несправедливо. За старого збоченця ЮАР чи другий нік Бандерівця за донат (який сором"язливо забанили лише коли я на це вказала), я і цента ламаного не дам  ;)  .

Лусьтрація
2 листопада 2022 00:20:30
Ну що, панове Модери-Хома-Йожа - продасте форум за донати?


Розчарую Вас – форум вже давно продано як asset онлайн-ресурсу Українська Правда (ТОВ "УП Медіа Плюс"). Це приватна власність із відповідними правилами і т.д. Модератори чи Йожа не є власниками форуму – вони розпорядники і скоріше всього, волонтери (не знаю, чи їм за це платять).

А за донати одна особа купила собі кнопку. Припустимо, у мене є теоретична фінансова можливість її перекупити, але у мене нема бажання плюс не факт, що мені б її продали.  Тому не переживайте за «продажу» форуму – nobody’s buying.

І потім, відібрати у цієї істоти кнопку – це як відлучити новонародженого від грудей матері. Це кінець, триндець, повний фініш, депресняк. Ця кнопка – сенс життя, це центр всесвіту, це перстень Голума з його “We wants it, we needs it. Must have the Preeecious!”

Бо за все його бабло не купити ні честі, ні поваги, ні дружби, ні справжнього кохання, ні просто щастя існування.Тому воно буквально фінішує (не здивуюсь навіть, якщо фізично), упиваючись своєю владою, коли відправляє у вічний бан своїх ворогів. А особливо коли вони харизматичніші та розумніші за нього ...

Ольга Тейлор ти мразь ебана

в ольги Тейлор рванув пердак

пруфи мразь пісдлива давай

І далі у цій темі: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=992150.0

Слав як модератор чудово знав і розумів, що я не Ольга Тейлор, але все одно це писав.

Оце вам ваші модератори.

Оце вам і є справжня індульгенція, а не те, що я намагалася зробити, викупивши жертв цього покидька on a power trip із темниці вічного бану.
   
Re: Integrity

Ось і все. У мене ще були коментарі по відношенню до тих, хто відмітилися у тій темі і не тільки.

Але я їх перечитала, перечитала пости цих людей за останній час і вирішила нічого більше не писати. Я лежачих не б"ю.

А для тих, хто думає і відчуває, як я, у мене є останній пост.
   
Re: Integrity

тишина-а-а.  І мертві з косами стоять
   
Re: Integrity

хоспаді.
та купи вже собі в УП цілий ФУП (чи зроби свій) і керуй.
а не виливай тут відрами свої багатосторінкові міркування про моральність і критерії модерування.
   
Re: Integrity

хоспаді.
та купи вже собі в УП цілий ФУП (чи зроби свій) і керуй.
а не виливай тут відрами свої багатосторінкові міркування про моральність і критерії модерування.
нарешті вияснилось для кого тут цей смайлик :pooh_door:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія