Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Страх. :X

Страх.  :X

  Не вірте, що на росії є люди котрі ніколи нічого не бояться. Кожен та чогось боїться.
  Працював я в кінці 2013 в Москві (прокладав труби) у депутата їхньої Думи. В розкішному будинку дворецьким був молодий українець. Куховарила там та дивилася за чистотою теж українка. Олег розповідав, що господар хороший – не придирається, не сяде з дружиною за стіл доки ми з ними не сядемо. От ї їмо все те що вони. Платить 1000$/міс.
  І я в цей момент подумав: Усе то воно так, але той депутат як і усі його колеги, в критичний момент засцить виступити проти хуйла. Чому ж то? А страх втратити тепле місце, будинок, ба, навіть й життя…
  Висновок: нічого не боїться той кому втрачати нічого. От йдуть червоноармійці в атаку на укріплення нацистів не тому що не бояться, а тому що позаду НКВСники з кулеметами. Червоноармієць мислить так: Один куй піста. Так то хоч помру героєм.
  Виключення із правил там таки є. У 1968 лише 7 совісних росіян вийшли на площу з плакатом: Свободу Чехословакии!
  А де ж усі інші були? Де? Вам в рифму відповісти?     
  У 1953 Сталін почав затівати нову чистку в партії. Найближчі соратники зрозуміли що їм не зносити голови. От і вчинили замах по приказці: Один куй кізда!
   [M]
   
Re: Страх.  :X

  М.С.Хрущов на ХХ з"їзді КПРС розвінчав культ особи тов.Сталіна.
  Аж тут голос із залу: - А Ви то где были!?
  - Кто это спросил!?
  Запанумала могильна тиша.  :gigi:
  - Молчите, хоть и знаете что сегодня с вами ничего за это не будет. Вот и мы молчали...
   8-)
   
Re: Страх.  :X

Працював я в кінці 2013 в Москві
Фубля. І не гидко було? :bueee:
   
Re: Страх.  :X

антік в твоїй голові щось крім наймитування, бляхи і флешбеків совдепу щось є?
ну типо радості нового дня?

я без подйобки єссі шо  :-B
   
Re: Страх.  :X

  Один дослідник далекої півночі описав своє полювання на диких оленів. Табун мирно пасся неподалік табору. Прицілився в найближчого. Гримнув постріл. Олень упав, але… всі інші, стрепенувшись, підняли голови та дружно рушили на вбивцю. Той мусив стріляти й далі, щоб врятуватись. З кожним пострілом один із табуна падав, але всі інші невпинно насувались стіною. Відстань скорочувалась щосекунди, і бідолаха вже прощався з життям. Врятувало його те, що несподівано із-за сопки винирнув важкий вантажний літак і гучним ревом моторів розігнав оленів… І це не дивина. Усі ми не раз бачили, як дружно вся зграя пташок захищає гніздо, до котрого підкрадається кішка.
   
Re: Страх.  :X

Фубля. І не гидко було? :bueee:
Він би і зараз поїхав, але не беруть.
   
Re: Страх.  :X

Він би і зараз поїхав, але не беруть.
Анітрохи не сумніваюсь.
   
Re: Страх.  :X

  Колись у Китаї було так: траплялось, імператор допускав велику помилку. До нього приходив придворний вельможа й указував на те необдумане рішення. Розлючений імператор велів відрубати голову сміливцю. Тоді приходив другий вельможа з відрубаною головою в руках і говорив: "Ти прийняв необдумане рішення, а ще й до того побільшив свою вину тим, що відрубав голову моєму попередникові".
Імператор велів відрубати голову й цьому. Тоді приходив третій з відрубаною головою свого попередника й говорив ті ж самі слова. Так продовжувалось до тих пір, доки імператор задумувався: "А може, я, справді, помилився?"
   
Re: Страх.  :X

Право на створення тем на фупі має бути ретельно переглянуте. Вапрос назрєл і перезрєл.
   
Re: Страх.  :X

Да понятно. Я уверен что и у большинства фуповцев были хорошие, честные родители,которые понимали какие гадости творил СССР,но учили детей не высовываться и не пзидеть. Потому что помнили,что может быть.

Единственная загадка кака эта хуйня передалась нынешнему поколению россиян, перескочив через 80е и 90е.
   
Re: Страх.  :X

антік в твоїй голові щось крім наймитування, бляхи і флешбеків совдепу щось є?
ну типо радості нового дня?

я без подйобки єссі шо  :-B

є. страх.
   
Re: Страх.  :X
HSM

у тс
бабло переважає зло
це якщо він , хоч трохи щірий в дописах
знає що кацапи -зло
і преця туди працювати бо там 1000 баксів світить
тьху
нечіста
   
Re: Страх.  :X

Фубля. І не гидко було? :bueee:
У  2013  війни (АТО) не  було.  :shuffle:
 Отож я розділив  долю  багатьох  заробітчан. (Котрі пристойної роботи дома не знайшли.  Тому що, її не було.)
   А  втім, перехід на особистості є ознакою...  ;)       
   
Re: Страх.  :X
Ale

Чому топікстартер досі не в кацапії, очевидно що йому там подобалось працювати)
   
Re: Страх.  :X

Антік цікаві й повчальні ситуації описує.
   
Re: Страх.  :X

"Безвременье вливало водку в нас".(В.Висоцький)
Я никогда не верил в миражи,
В грядущий рай не ладил чемодана -
Учителей сожрало море лжи
И выплюнуло возле Магадана.
 
Но свысока глазея на невежд,
От них я отличался очень мало -
Занозы не оставил Будапешт,
А Прага сердце мне не разорвала.

А мы шумели в жизни и на сцене:
Мы путаники, мальчики пока!
Но скоро нас заметят и оценят.
Эй! Против кто?
Намнем ему бока!

Но мы умели чувствовать опасность
Задолго до начала холодов,
С бесстыдством шлюхи приходила ясность
И души запирала на засов.

И нас хотя расстрелы не косили,
Но жили мы, поднять не смея глаз, -
Мы тоже дети страшных лет России,
Безвременье вливало водку в нас.
   
Re: Страх.  :X

Антік цікаві й повчальні ситуації описує.
Я книгу написав. Повідом в лічку електронну почту й я вишлю вкладеним файлом.  ;)
   
Re: Страх.  :X

У  2013  війни (АТО) не  було. 
 Отож я розділив  долю  багатьох  заробітчан
Ето всьо мєняєт, трясця! :weep:
Ти розділив долю хохлів-манкуртів, захмарна кількість котрих і призвела, власне, до того, що ми маємо сьогодні.
   
Re: Страх.  :X

Ето всьо мєняєт, трясця! :weep:
Ти розділив долю хохлів-манкуртів, захмарна кількість котрих і призвела, власне, до того, що ми маємо сьогодні.
"Только в самом конце разговора я его оскорбил, я сказал: "Капитан, никогда ты не будешь майором!"(С)
   
Re: Страх.  :X
Ale

Антік цікаві й повчальні ситуації описує.
Ага, притягує гімно і в ньому риється
   
Re: Страх.  :X

Право на створення тем на фупі має бути ретельно переглянуте. Вапрос назрєл і перезрєл.

Ну так не заходь в його гілки.

Чи ти мазохист?   :-)o
   
Re: Страх.  :X

Ну так не заходь в його гілки.

Чи ти мазохист?   :-)o
У нас, на жаль, нема можливості приховувати гілки, тому все одно спотикатимешся об ці купи.
А тобі подобається, схвалюєш?
   
Re: Страх.  :X

"Только в самом конце разговора я его оскорбил, я сказал: "Капитан, никогда ты не будешь майором!"(С)
Та чим тебе можна образити, дядьку? :facepalm1:
Навіть співчуваю значною мірою.
Але, якщо кортить пографоманити - є ж "вільне" на форумі.
   
Re: Страх.  :X

Мы тоже дети страшных лет России
Ви може, а ми - ні
   
Re: Страх.  :X

Иногда кажется что ТС-у не хватает пи3дюлей.
Приходит он сюда, ему ебуков насуют и он удовлетворенный снова на месяц уходит
   
Re: Страх.  :X

Иногда кажется что ТС-у не хватает пи3дюлей.
Приходит он сюда, ему ебуков насуют и он удовлетворенный снова на месяц уходит

Ти його вік знаєш? 
   
Re: Страх.  :X

Ти його вік знаєш? 
Да. Ближе к70-ти. Но 10 лет назад было тоже самое
   
Re: Страх.  :X

Я книгу написав. Повідом в лічку електронну почту й я вишлю вкладеним файлом.  ;)
"Біла ворона"? Давно вже скачав, нема часу прочитати.
Було б добре, якби ти її озвучив і в mp3 десь в інеті розмістив, або роликом в Ютубі хоча б.
   
Re: Страх.  :X

Чому топікстартер досі не в кацапії, очевидно що йому там подобалось працювати)

 А у нього, у цьому сенсі, тут роботи вистачає...

 Воно перед війною писало (прогнозувало), що одні українці покидають зброю, інші поховають її у стріхи і на тому розійдуться. Ще писав, що Україна в російському оточені ( :S ) і їй гаплик і т.і...
   
Re: Страх.  :X

Ага, притягує гімно і в ньому риється
В чому для вас гімно виражено?
Я у Антіка бачу звичайні людські бувальщини, ділення досвідом в живих, актуальних для багатьох сферах життя.
   
Re: Страх.  :X

А у нього, у цьому сенсі, тут роботи вистачає...

 Воно перед війною писало (прогнозувало), що одні українці покидають зброю, інші поховають її у стріхи і на тому розійдуться. Ще писав, що Україна в російському оточені ( :S ) і їй гаплик і т.і...
Якби влада втекла, то десь так і було б.
Ніхто ж не сподівався від Зеленського такої впертості перед хуйло.
   
Re: Страх.  :X

Иногда кажется что ТС-у не хватает пи3дюлей.
Приходит он сюда, ему ебуков насуют и он удовлетворенный снова на месяц уходит

 Він мені нагадує іншого кадра. Якось я в період студенцтва на початку дев"яностих щось там мітингував біля ВР. Так от, десь звідкись підійшов тип і почав вигукувати: "Шукаю людину, можна розумну, можна полуумну, лиш би людиною була..." Ну так він пару годин галакав. Коли, очевидно, комусь таке дійство надокучило і викликали швидку. Як той кадр її побачив то дременув так швидко, що лише п"яти заблимали. )
   
Re: Страх.  :X

Якби влада втекла, то десь так і було б.
Ніхто ж не сподівався від Зеленського такої впертості перед хуйло.

 Якби не якби. Я знав, що їм нас не перемогти і цьому багато причин. Так і сталось. А він - ... не можу висловити ту оцінку, що він заслуговує.
   
Re: Страх.  :X

Ніхто ж не сподівався від Зеленського такої впертості перед хуйло.
От що врятувало Україну. :buba:
А все решта приклалось.
Нє, ну чого ж ніхто - ти ж, мабуть, сподівався саме такої впертості.
   
Re: Страх.  :X

От що врятувало Україну. :buba:
А все решта приклалось.
Нє, ну чого ж ніхто - ти ж, мабуть, сподівався саме такої впертості.
Я міг сподіватися лише на власну впертість. Що Україну не порятувало б.
   
Re: Страх.  :X

Чо до чоловіка причепилися? До війни таких самих була більша половина населення країни. Та і зараз, думаю, все ще немало...
   
Re: Страх.  :X

До війни таких самих була більша половина населення країни.
Неправда. Дофуїща, але не "більша половина".
   
Re: Страх.  :X

Чо до чоловіка причепилися?

 Ми знаємо, чого.

До війни таких самих була більша половина населення країни. Та і зараз, думаю, все ще немало...

 Ніякої половини не було. Розумні то точно так не думали, а він себе тут позиціонує як неперевершений розум.
   
Re: Страх.  :X

Я міг сподіватися лише на власну впертість. Що Україну не порятувало б.
Облишивши дурний сарказм, скажу всерйоз - от саме це й тримає нас досі, "впертість" українців, так - несподівана навіть для нас самих трохи. А не те, що один з нас, о чудо, залишився на своєму посту.
   
Re: Страх.  :X

Я у Антіка бачу звичайні людські бувальщини, ділення досвідом в живих, актуальних для багатьох сферах життя.
(tu) антік хороша добра людина, і саме це так дратує його хейтерів,
вони бачать що він кращий від них на декілька порядків в усіх відношеннях,
і тому намагаються його облити брудом аби не відрізнявся від них.
Це звичайна практика в будь-якому соціумі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія