Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

welcome to USSR B-)

Re: welcome to USSR  B-)

Ви не нервуйтеся та не кидайтеся загальними фразами.
Натомість розкажіть за якими показниками нинішня Україна випереджає колишню. Кількість населення, сфери та показники виробництва, рівень добробуту.
п.с.алегорія про брехливість ідеології на прикладі дівчинки та хлопчика з не своїми голосами , звичайно, видатна. Настільки ж глибоко мене вразила лише розповідь тутoшнього LSD про те як йому було гидко отоварюватися дихвіцитами в спецрозподільниках )
більшість людей значно краще живуть,  і є свобода,  досить велика. Закінчуйте совкодроч, це не смішно. Совок - це було Униле гівно навіть то,  що зараз - в рази ліпше.
   
Re: welcome to USSR  B-)

Ну і дівчата тоді були такими ж привабливими, як і зараз.

в порівнянні з нинішніми --- програвали по всіх параметрах, нічого обговорювати

   
Re: welcome to USSR  B-)

А по більшості показників страна була кращою за нинішню, до кінця просрати важко.
Ну і відповідно зрозуміло для чого окремі особистості постять гнойні картинки минулого.

Дітки , показниками втішаюцця , люде ...  , ні промовчу хто , а інші розумники агітатори (свої ) та пропагадони (чужі) , показники як локшину на вуха розвішують отим кого ніяк не став обзивати , а трьома крапками означив .

Вже всередині 70-х років сесесер відставав від европ та америк за рівнем складності тобто можливостей , а також за розмаїттям побутової техніки .   Далі цей розрив іще збільшився .

Це якшо на показники не роззявляти рота , а запам'ятовувати кадри іносраної кінохроніки , котрі інколи можна побачити навіть навмисно не цікавлячись .

В ті самі 70-ті роки і далі , поки той сересер не здох , існувало поняття - дехвіцит , тобто щось потрібне , що можна було придбати лише маючи знайомство і тим . хто сиділо на дихвіцитові або контролювало/охороняло той , стовідсотково штучно утворений , діхвіцит . З переплатою , якшо знайомство через другі руки або іще віддаленіше .

А дієслово "викинули" означало , що у якомусь магазінові непередбачувано з'явивсь товар на полицях , прихований до того часу на складі , бо завмага повідомили , що оте ОБХСС перевірятиме і подібні схожі випадки можливі інші .

Якісне взуття тобто Чеське або Югославське , де люде ще не спаскудились , від впливу кремлівських зайд , можна було придбати лише на шкільному базарі у серпні і всьо . За тим самим принципом - викинули .

А згадав . наприклад такі речі як гайки або болтіки великі чі маленькі та іще і поштучно взагалі ніде не продавались , через це , частково виникли носії , хто із заоду тягло гаєчку , що-би вдома у прасці провод , що відгорів прикрутити , бо рідна гаєчка із гвинтиком запеклись .

Валютні магазіни Бєрьозка - не обговорюю . Окрема тєма .

Жили та жирували за совьєтів , на незароблені фактично , лише комуняцькі освобождьонниє та прихлєбатєлі - профспілкові і оті хто сиділо на діхвіцитах та ті хто їх контролювало -- загальна назва - банда .

Те суспільство взагалі некоректно порівнювати із вільними суспільствами , як некоректно порівнювати в'язницю та волю .
   
 :rotate: Re: welcome to USSR  B-)

більшість людей значно краще живуть,  і є свобода,  досить велика. Закінчуйте совкодроч, це не смішно. Совок - це було Униле гівно навіть то,  що зараз - в рази ліпше.
Совкодроч це унилі говнофоткі, які постять такі ж само унилі ваші спільнодумці.
А я за правду.
   
Re: welcome to USSR  B-)

Ви не нервуйтеся та не кидайтеся загальними фразами.
Натомість розкажіть за якими показниками нинішня Україна випереджає колишню. Кількість населення, сфери та показники виробництва, рівень добробуту.
п.с.алегорія про брехливість ідеології на прикладі дівчинки та хлопчика з не своїми голосами , звичайно, видатна. Настільки ж глибоко мене вразила лише розповідь тутoшнього LSD про те як йому було гидко отоварюватися дихвіцитами в спецрозподільниках )
По уровню благосостояния все мои знакомые и соседи живут намного лучше чем при поганом совке.
С точки зрения личной свободы тоже все лучше.
А все остальные "показатели и сферы" до жопы.
   
Re: welcome to USSR  B-)

Правда у тому , що Форд або Шанель або Цейс чі Бош у сесесері обмежувались власнм сарайчиком або кухонькою , бо намагання розвинутись у щось быльше - смерть або тюрма .
   
Re: welcome to USSR  B-)

Цитувати
Вже всередині 70-х років сесесер відставав від европ та америк за рівнем складності тобто можливостей , а також за розмаїттям побутової техніки .   Далі цей розрив іще збільшився .
А зараз нарешті випередили.))
Ок, майже зрівнялися.
   
Re: welcome to USSR  B-)

А коріння у царській росії , не у в сесесері , оце слід не забувати на мою думку , що-би розуміти де - Україна .

Бо сесесер клянуть і багато російських імперіалістів - дуругий фронт , що Україні загрожує
   
Re: welcome to USSR  B-)

А зараз нарешті випередили.))
Ок, майже зрівнялися.

Ще і посьогодні совєцьке дірьмо сьорбаємо , як спадщину .

Якшо не здатні зрозуміти , усвідомити , що зміни у суспільствах тривають декілька поколінь , то мо хоч наслово повірте .

Але якщо - нащадок отієї банди , що жирувала , тоді розумію логіку , іронії .
   
Re: welcome to USSR  B-)

По уровню благосостояния все мои знакомые и соседи живут намного лучше чем при поганом совке.
С точки зрения личной свободы тоже все лучше.
А все остальные "показатели и сферы" до жопы.
А до нас білки та сойки до двору повернулися, поїзди вночі не гудуть, літаки не малюють смуги в небі. Тиша навкруги.

А зі ступінню захищеності та впевненості як у вас зі знайомими?
   
Re: welcome to USSR  B-)

А зараз нарешті випередили.))
Ок, майже зрівнялися.
зараз виробляють те, що конкурентноздатне, прибуткове і добре продається. Народ виглядає краще, споживає більше і має набагато кращий сервіс.
   
Re: welcome to USSR  B-)

А до нас білки та сойки до двору повернулися, поїзди вночі не гудуть, літаки не малюють смуги в небі. Тиша навкруги.[/quote
А в нас на дорогах повно автівок, і всі прибудинкові території ними заставлені.]
   
Re: welcome to USSR  B-)

Ще і посьогодні совєцьке дірьмо сьорбаємо , як спадщину .

Якшо не здатні зрозуміти , усвідомити , що зміни у суспільствах тривають декілька поколінь , то мо хоч наслово повірте .

Але якщо - нащадок отієї банди , що жирувала , тоді розумію логіку , іронії .
Припиніть ганьбити власне минуле, можливо тоді щось хороше складеться в країні в майбутньому.
Я колись тут приводила слова одного іспанця, який знає історію кожного каменя в рідному містечку, а ви тільки здатні бруднити пам'ять предків.
Я в гавні не жила, на відміну від вас страждальців.
   
Re: welcome to USSR  B-)

СРСР то  був рай для нероб та ледащ, які могли нічого не робити та не померти з голоду. От за цим і сумують.
   
Re: welcome to USSR  B-)

зараз виробляють те, що конкурентноздатне, прибуткове і добре продається. Народ виглядає краще, споживає більше і має набагато кращий сервіс.
)) Навіть призадумалася. Це ви про що? Пігулки та олія? Труси та шкарпетки ще іноді вітчизняні зустрічаються.
   
Re: welcome to USSR  B-)

Припиніть ганьбити власне минуле, можливо тоді щось хороше складеться в країні в майбутньому.Я колись тут приводила слова одного іспанця, який знає історію кожного каменя в рідному містечку, а ви тільки здатні бруднити пам'ять предків.Я в гавні не жила, на відміну від вас страждальців.

А я за правду.

Б-г-г , ота ма-ть і воно , що я - "за ізьвєстія" і н-ай коєне особисто вирішує у чому правда .

Бо діаметральні розбіжності між передачею "служу совєцькому союзу" та дійсністю , у моєму сприйнятті , що була у в амурській
   
Re: welcome to USSR  B-)

Припиніть ганьбити власне минуле, можливо тоді щось хороше складеться в країні в майбутньому.
мій прадід не ганьбив минуле, а навпаки, тодішнє сучасне. І тільки словами. Його за це вислали до Сибіру, а там розстріляли. Це було в СРСР.
   
Re: welcome to USSR  B-)

СРСР то  був рай для нероб та ледащ, які могли нічого не робити та не померти з голоду. От за цим і сумують.
Отак читаєш ФУП і розумієш хто і звідки люди, які ненавидять країну своїх батьків.
Нещасні люди тобто.
   
Re: welcome to USSR  B-)

)) Навіть призадумалася. Це ви про що? Пігулки та олія? Труси та шкарпетки ще іноді вітчизняні зустрічаються.
те що експортується і всередині країни споживається.
   
Re: welcome to USSR  B-)

мій прадід не ганьбив минуле, а навпаки, тодішнє сучасне. І тільки словами. Його за це вислали до Сибіру, а там розстріляли. Це було в СРСР.
Так ми теж живем в період коли українці один одного вбивають на сході. П'ять років вже.
   
Re: welcome to USSR  B-)

те що експортується і всередині країни споживається.
І? Це ж не тайна сподіваюсь?
   
Re: welcome to USSR  B-)

Отак читаєш ФУП і розумієш хто і звідки люди, які ненавидять країну своїх батьків.
Нещасні люди тобто.
багато людей люблять свою країну, але не люблять певні речі в ній, чи вектор розвитку.
   
Re: welcome to USSR  B-)

облсті , у діючій бойовій частині , свідчать , що кожне схильне бачити прявду на власний розсуд .

І так , авжеж , отой будиночок де я водорозбірну колонку засвітив , на момент зносу був віком десь під 180-т років .

Тобто совьєти когось спочатку пограбували , а у 1919-му році заселили туди бабусю моєї матері .., ну і ще п'ять-шість сімей .

Совєцько-комуняцька влада - влада терористів (професійних революціонерів) , аферистів та гопників та примазавшихся у ту кумпанію психічно хворих .

І оце дірьмо , започатковане від 1917-го року , і досі Україна і змушена розхльбувати , як спадщину .
   
Re: welcome to USSR  B-)

Отак читаєш ФУП і розумієш хто і звідки люди, які ненавидять країну своїх батьків.
Нещасні люди тобто.

Моя країна - УРСР . СРСР - не моя країна , лише союз країн
   
Re: welcome to USSR  B-)

І? Це ж не тайна сподіваюсь?
подивіться фактсбук ЦРУ.  Продукти АПК, воєнку, феросплави, сталь. І кожний в своєму місті щось має. Я знаю за трансформаторні підстанції нашого заводу.
   
Re: welcome to USSR  B-)

Так ми теж живем в період коли українці один одного вбивають на сході. П'ять років вже.
це не наш вибір, а нав'язаний нам зовні. І в більшості нас не українці вбивають, а як завжди кацапи.
   
Re: welcome to USSR  B-)

А в нас на дорогах повно автівок, і всі прибудинкові території ними заставлені.]
Бляхи або взяті в кредит. В нас такого добра теж вистачає.
Мова про те що зовсім не обов'язково ламати свідомість людей і руйнувати суспільний устрій аби зробити своєму народові краще життя. Тому що держава це і є люди, а не розходний матеріал на шляху в краще майбутнє.
   
Re: welcome to USSR  B-)

подивіться фактсбук ЦРУ.  Продукти АПК, воєнку, феросплави, сталь. І кожний в своєму місті щось має. Я знаю за трансформаторні підстанції нашого заводу.
Дещо знаю, далеко не райдужна ситуація, напівдикий стан.
Ви ж в курсі скільки технологій та спектр підприємств втрачено за ці роки, аби ви могли зараз пишатися виробництвом трансформаторів. І це ще питання на чиїх комплектуючих їх збирають.
   
Re: welcome to USSR  B-)

це не наш вибір, а нав'язаний нам зовні. І в більшості нас не українці вбивають, а як завжди кацапи.
Наших теж вистачало і тоді, і тепер.
   
Re: welcome to USSR  B-)

Дещо знаю, далеко не райдужна ситуація, напівдикий стан.
Ви ж в курсі скільки технологій та спектр підприємств втрачено за ці роки, аби ви могли зараз пишатися виробництвом трансформаторів. І це ще питання на чиїх комплектуючих їх збирають.
ні, не в курсі, що там такого цінного втратили. Знаю, що мої батьки, діди і прадіди сесер не любили. А мені зараз добре живеться. Набагато краще ніж як при совєтському строї.
   
Re: welcome to USSR  B-)

Наших теж вистачало і тоді, і тепер.
і тоді і зараз це нам принесли з Москви. Тому їх нахер з любими їхніми найсолодшими проектами.
   
Re: welcome to USSR  B-)

Ці фотки - просто нагадування, можливо молодим, хто або не застав того жахіття (черги, дефіцит, блат, блатні), або погано пам"ятає.
Але ВЖЕ не застереження.
Всі терміни вийшли, слава богу, повернення України до потвори ссср вже не буде. Чудовиська, що й само толком не жило, і сусідам жити не давало, так як вони хочуть.
Амінь.
Треба рухатися далі по цивілізаційному шляху, віддаляючись у часі від того збочення.
   
Re: welcome to USSR  B-)

ні, не в курсі, що там такого цінного втратили. Знаю, що мої батьки, діди і прадіди сесер не любили. А мені зараз добре живеться. Набагато краще ніж як при совєтському строї.
Ну ладно, зараз, якщо відповім, почнеться пісня про те що якщо щось зруйноване, то воно нам і не надо.
Людина створіння, яке будь до чого призвичається.
Бувайте, змушена вас залишити, час, справи.
   
Re: welcome to USSR  B-)

Из недвиги, в принципе,можно было купить частный дом,пол дома... в частно секторе,с туалетом на улице. Но в теории было можно. НО НЕ ВЕЗДЕ. Нельзя было купить в подмосковье и в...СЁЛАХ. Разве что получить в наследство от родаков или бабуси... Мой отчим купил дом в селе на дачу, оформив бабушку в колхозе...,бабушка стала членом колхоза за взятку и тут же ,будучи,пенсионеркой,уволилась. Но право на дом получила.
   
Re: welcome to USSR  B-)

Ці фотки - просто нагадування, можливо молодим, хто або не застав того жахіття (черги, дефіцит, блат, блатні), або погано пам"ятає.
Але ВЖЕ не застереження.
Всі терміни вийшли, слава богу, повернення України до потвори ссср вже не буде. Чудовиська, що й само толком не жило, і сусідам жити не давало, так як вони хочуть.
Амінь.
Треба рухатися далі по цивілізаційному шляху, віддаляючись у часі від того збочення.
Совок- жертва яку російсько-імперське суспільство принесло за цивілізаційний стрибок. Існують ще нюанси, але головна суть проблеми- проводити експерименти над свідомістю не варто, черевато наслідками.
   
Re: welcome to USSR  B-)

А до нас білки та сойки до двору повернулися, поїзди вночі не гудуть, літаки не малюють смуги в небі. Тиша навкруги.

А зі ступінню захищеності та впевненості як у вас зі знайомими?
Вам напомнить про защищенность? Как чуть не в каждом доме-дворе было бомбоубежище и всем периодически напоминали в какую сторону головой ты должен падать в случае яркой вспышки?
А все старшекласники учились собрать-разобрать АК за 10 секунд? И какое расстояние должно быть между бойцами при наступлении? И как правильно обустроить окоп, лежа, не подымаясь?
Или как на новый год ночью в военкомат вызывали и вручали предписание и проездные документы?


Останнє редагування: 22 серпня 2019 16:10:26 від serg60
   
Re: welcome to USSR  B-)

Ці фотки - просто нагадування, можливо молодим, хто або не застав того жахіття (черги, дефіцит, блат, блатні), або погано пам"ятає.
Але ВЖЕ не застереження.
Всі терміни вийшли, слава богу, повернення України до потвори ссср вже не буде. Чудовиська, що й само толком не жило, і сусідам жити не давало, так як вони хочуть.
Амінь.
Треба рухатися далі по цивілізаційному шляху, віддаляючись у часі від того збочення.

У сесесер повернення дійсно не буде , але я не хочу і повернення України до імперського барака , у будь якому вигляді , тому і пишу - "люде схаменіцця , навщо вам кацапія , світіть фотки з УРСР" , бо така собі "цікава" маніпуляція відбуваєця , коли сересер подають як єдину державу та приховують , тобто наче не помічають слово - союз .  Тобто потай підживлюють уявлення спільного простору - світогляд російських і не тілько імперіалістів .
   
Re: welcome to USSR  B-)

Захищеність - потребують свійські тварини (колись дуже давно їхні предки погодились поміняти волю на гарантію збереження роду) . Захищає господар . Господар також обирає - котру на хутро , а котру гостям до столу . А котрій пощастить - на розплід . ))

Вільні , дикі , тварини , захищаюцця у різноманітний спосіб , зокрема і у стадо (колектив) об'єднуюцця . Інші обирають самотужки захищатись . Та усі вільні обирають самі і самі відповідають за обране .
   
Re: welcome to USSR  B-)

Ну ладно, зараз, якщо відповім, почнеться пісня про те що якщо щось зруйноване, то воно нам і не надо.
Людина створіння, яке будь до чого призвичається.
Тому треба сприймати дійсність і любити сьогодення. Щось зникло, щось з'явилося. Бо ви пишете, що треба любити минуле, бо саме його ви любите. І разом з тим не хеппі з сьогоденням.
   
Re: welcome to USSR  B-)

Захищеність - потребують свійські тварини (колись дуже давно їхні предки погодились поміняти волю на гарантію збереження роду) . Захищає господар . Господар також обирає - котру на хутро , а котру гостям до столу . А котрій пощастить - на розплід . ))

Вільні , дикі , тварини , захищаюцця у різноманітний спосіб , зокрема і у стадо (колектив) об'єднуюцця . Інші обирають самотужки захищатись . Та усі вільні обирають самі і самі відповідають за обране .
довольно точно рассказано про совок (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія