Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Домашня ковбаса і оболонка

Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)

Уже почищенные и готовые для начинки?

Круто.

На базаре не нашел 

На базаре надо спрашивать, они их на прилавок не выкладывают.
   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)

Купив в Ашані.

7 метрів - 40 грн.

Завтра або коли вийде куплю 3 кіла м'яса, півтора сала і буду робить  (tu)
   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)

Купив в Ашані.

7 метрів - 40 грн.

Завтра або коли вийде куплю 3 кіла м'яса, півтора сала і буду робить  (tu)

не ризикуй, вперше ж робиш. Попробуйспочатку на 0,2+0,1 . Перший млинець завжди поперек горла.  :D
   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)

не ризикуй, вперше ж робиш. Попробуйспочатку на 0,2+0,1 . Перший млинець завжди поперек горла.  :D
Ваша ковбаса -  Дуже жирна ковбаса.
Ми робимо так; 2 частини свинини,1 частина яловичини.Яловичина на мЯсорубку, свинина шматочками. Потім у теплій воді розводиться сіль і трошечки  цукру і задається в фарш. Потім  фарш  ставиться в холодне місце  і вітримується від 12 годин до доби. Після цього додається перемелений часник і приправи, Вимішується і начиняється кишка. Далі ковбасу коптять або печуть
 :pooh_on_b:
   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)

На базаре надо спрашивать, они их на прилавок не выкладывают.
Подружка когда-то кровянку на продажу делала - у мясников покупала кровь и кишки свиные. И в кишках почти всегда глисты были. Она в ванной кишки чистила и в водосток глистов спускала, а когда потом купалась - боялась, что они назад оттуда выползут))
Я б побоялась базарные взять. Интересно, из Сільпо или Метро кишки без глистов?
   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)

Купив в Ашані.

7 метрів - 40 грн.

Завтра або коли вийде куплю 3 кіла м'яса, півтора сала і буду робить  (tu)

Да давай вже, роби! Їсти хочеться,  або хоч фоток...  :laugh:
   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)

Подружка когда-то кровянку на продажу делала - у мясников покупала кровь и кишки свиные. И в кишках почти всегда глисты были. Она в ванной кишки чистила и в водосток глистов спускала, а когда потом купалась - боялась, что они назад оттуда выползут))
Я б побоялась базарные взять. Интересно, из Сільпо или Метро кишки без глистов?

а термообработка?
   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)

Я б побоялась базарные взять. Интересно, из Сільпо или Метро кишки без глистов?
:laugh:
ФУП не может не пожелать - "Приятного аппетита!"  :weep:
   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)
Svitlana Bykova

Подружка когда-то кровянку на продажу делала - у мясников покупала кровь и кишки свиные. И в кишках почти всегда глисты были. Она в ванной кишки чистила и в водосток глистов спускала, а когда потом купалась - боялась, что они назад оттуда выползут))
Я б побоялась базарные взять. Интересно, из Сільпо или Метро кишки без глистов?
вони густо засипані сіллю
   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)

вони густо засипані сіллю

Тому нефіг там довбатись!
М'ясо лишнім не буде
   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)
Svitlana Bykova

тс!
знавці домашньої ковбаси всюди радять робити співвідношення м"ясо/сало - 1/5 або 1/4 - тобто сала десь 20-25 відсотків максимум. А ти вирішив лупанути одразу 1/2
   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)

а термообработка?
До того как кишки набивать и термообрабатывать - их жи ж почистить надо бы) помыть к тому же) вот в процессе чистки и помывки глистики и обнаруживаются.
   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)

:laugh:
ФУП не может не пожелать - "Приятного аппетита!"  :weep:
Тьуууу... Да приятного аппетиту, конечно же!! И крепкого здоровья без паразитов.
   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)

тс!
знавці домашньої ковбаси всюди радять робити співвідношення м"ясо/сало - 1/5 або 1/4 - тобто сала десь 20-25 відсотків максимум. А ти вирішив лупанути одразу 1/2

Половина сала - это многовато... мягко говоря :)

От количества сала зависит жирность полученного продукта. Мы мало сала добавляем, может процентов 10-15. Свининка она и так жырная. Но, с другой стороны, если сальца мало - колбаса получится сухая.

Дело вкуса,  и опыта ;)
   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)

тс!
знавці домашньої ковбаси всюди радять робити співвідношення м"ясо/сало - 1/5 або 1/4 - тобто сала десь 20-25 відсотків максимум. А ти вирішив лупанути одразу 1/2

Купив 2 кг мяса і 1 кг підчеревини. Вийшла супер!
   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)

   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)

   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)

Те що по магазинам продають - гівно, порівняно з тим, що в мене вийшло. А робив вперше в житті!
   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)

Те що по магазинам продають - гівно, порівняно з тим, що в мене вийшло. А робив вперше в житті!

+1
   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)

где-то видел, что есть в продаже сухие кишки - их просто в водичке подержать и как новые

но и свежие не проблема - на рынке
   
Re: ФЗВ: Домашня ковбаса  8-)

Те що по магазинам продають - гівно, порівняно з тим, що в мене вийшло. А робив вперше в житті!
+1 Молоток!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія