Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Олена Юрівна . може таки треба підтвердити чимось свої слова?

я перенесу ветку в Админфорум, все же.

Не знаю, что такое Цужик.

Старый добрый ФУП - да. И я помню, каким он был. Но вы стали в миллион раз нетерпимее. Старее даже. Разучились доказывать свою точку зрения, боитесь тех, кто хоть чуточку высказывается свободнее, чем вы. У вас здесь просто некий цензурный заповедник сложился. Это большое предступление против свободы. Это точно не мое видение дискуссий и свободы слова.

У вас же чейчас - чуть что - забанить! Закрыть рот! Вы чего боитесь? Что некто, кто пишет о том, как строют крымский мост, вас заразит российской бациллой? Что вы хоть на секунду лучше подумаете о русских и хуйло? Вы этого боитесь? (Другое дело, что товарищей, которые пишут именно на эту тему как раз легко раскусить - это явные пропагандисты и пример не самый верный.) Неужели у вас такие ненадежные убеждения, что вас легко можно превратить в друзей хуйло? После войны?

В чем большая беда Слава - это он ввел или укрепил правило: если кто-то говорит вещи, которые не укладываются в его картинку мира, обзывай его "кацапом! или "ватой" и закрой рот.

Это он и такие как он виноваты в том, что главное правило ФУПа: Ми не банимо за погляди – ми банимо за нездатність гідно їх відстоювати. больше НЕ работает!

Честно говоря, смотрю, кого и за что банили навсегда. Нахожу, что слишком часто банили личных врагов и йожи и Слава.

Я точно не идеальный модератор - все, кто когда-либо занимался модераторством, знает, что это невозможно - выглядеть принимающим правильные решения для всех. Поэтому мало кто хочет стать модератором так, чтобы об этом знали все. Они боятся ненависти. Не все.

Поэтому у меня возникла идея. А что, если давать полномочия модератора на неделю каждому из желающих фупчиков с условием, чтоим нельзя банить больше, чем на 3 дня? Чтобы вы все видели ваши жалобы, видели картину больше, чем она есть?


може ви привели хоча б один нік забаненого мого "лічьного врага"






   
адже я завжди спростовую ваші путі звинувачення в брехні
   
ти в неї в ігнорі

не хоче вона з тобою спілкуватися

а ще пише про то що треба слухати думки інших навіть якщо вони тобі не дуже подобаються )
   
ти в неї в ігнорі

не хоче вона з тобою спілкуватися

а ще пише про то що треба слухати думки інших навіть якщо вони тобі не дуже подобаються )

вона постійно звинувачує мене в брехні і постійно згадує

хоча те що говорить про мене  неможливо назвати правдою  :weep:
   
може ви привели хоча б один нік забаненого мого "лічьного врага"

Конкистадор, я, Блер (точно не помню, але думаю його банив)
дофіга таких ніків
   
Конкистадор, я, Блер (точно не помню, але думаю його банив)
дофіга таких ніків

Ви мені вороги лічние?попустить  , ти за  високої думки про себе
Конкустадар є гілка поруч шукай  там все сказано на тому форумі , зануду блера совка напівватного ніхто взагалі небанив
Ну а ти конкретно гнав кацоаську пропаганду

Так що фуфло


Пс ну і питав я притулу

Останнє редагування: 29 червня 2018 01:22:55 від Слав
   
Ви мені вороги лічние?попустить  , ти за  високої думки про себе
Конкустадар є гілка поруч шукай  там все сказано на тому форумі , зануду блера совка напівватного ніхто взагалі небанив
Ну а ти конкретно гнав кацоаську пропаганду


Пс ну і питав я притулу

це форум, тут поняття особистих ворогів означає дещо інше
це ті хто тобі писали відверто що думають і не зализували як авіатор

не тобі вирішувати що є пропагандою а що не є, те що ти хочеш щоб ватани обирали тобі президента як в 2010-му не робить з тебе патріота, а якраз навпаки

пс: кого ти питав значення не має, це форум, якщо ти написав щось для всіх в публічному доступі, то вважай що запитав у всіх
   
славик  :facepalm: ты уже своей истерикой утомил. позасирал все ветки своим нытьем  :(  (td) 
   
адже я завжди спростовую ваші путі звинувачення в брехні

Нє, Слав, не спростовуєш...
Те, що ти робиш, то не спростування, а маніпуляції та перекручування фактів. Ти намагаєсся випєтлять на те, що тобі вигідно, ігноруючи те, що невигідно...

То рівень дискусії дитячий садок.

 :laugh:
   
може ви привели хоча б один нік забаненого мого "лічьного врага"

ну ти ж сам визнав що забанив лірника і ще когось  з особистих мотивів))))))
але те що ти визнав свою цю помилку = тобі +

ну й наклеювання ярликів вата\кацап на завідомо українців які просто називали корупціонера корупціонером- хто б то не був . це теж було присутнє.

стосовно твого як модера ставлення до мене - претензій не маю. підозрюю що забанила мене лічьна світлана бикова . але памятаю що й ти був в претензії що я смію - скотиняка така - задавати питання по покриванню "державою" вбивць небесної сотні.

а тепер ти пішов шукати правди?))) хочь сидячи на кнопці перманентно чинив не по правді стосовно тих хто насмілювався задавати незручні для твого світобачення питання - як от типу покривання вбивць небесної сотні, то ж гріш ціна цим твоїм камланням тут , цьому твоєму фупдиссиденству.  це те ж саме що будь який український "суддя" говорить про правосуддя - або будь який "президент" України - що в Україні верховенство права .

лицемірство огидне . але і для тебе воно норма
   
ну ти ж сам визнав що забанив лірника і ще когось  з особистих мотивів))))))
але те що ти визнав свою цю помилку = тобі +

ну й наклеювання ярликів вата\кацап на завідомо українців які просто називали корупціонера корупціонером- хто б то не був . це теж було присутнє.

стосовно твого як модера ставлення до мене - претензій не маю. підозрюю що забанила мене лічьна світлана бикова . але памятаю що й ти був в претензії що я смію - скотиняка така - задавати питання по покриванню "державою" вбивць небесної сотні.

а тепер ти пішов шукати правди?))) хочь сидячи на кнопці перманентно чинив не по правді стосовно тих хто насмілювався задавати незручні для твого світобачення питання - як от типу покривання вбивць небесної сотні, то ж гріш ціна цим твоїм камланням тут , цьому твоєму фупдиссиденству.  це те ж саме що будь який український "суддя" говорить про правосуддя - або будь який "президент" України - що в Україні верховенство права .

лицемірство огидне . але і для тебе воно норма
Для чого ця брихня? Лірник лається постійно, там і не треба вигадувати щось для бану...

Алеж ти без брехні не можеш... Особисто то є особисте, а Лірника завжди булоза що, і йому багато чого прощали з хамства.
   
Я личный враг у Слава. Хотя вообще его не трогала. Вцепился в место рождения Ялту. Как я это могу изменить?!
   
Хе хе диаись які адвокати а Притули
   
Хе хе диаись які адвокати а Притули

Налейте себе ещё 200))) Попустит
   
Я личный враг у Слава. Хотя вообще его не трогала. Вцепился в место рождения Ялту. Как я это могу изменить?!

Який враг?яку ялту? не бухай
Бо я це перший раз чую , ти банальний кацапський бот
   
напиши всiх кого банив, коли i за що
все стане зрозумiлим
   
може ви привели хоча б один нік забаненого мого "лічьного врага"

Лирника ты забанил. Ты его ненавидел животной ненавистью и травил с 2010 года.
И компания для травли у тебя была подходящая - Ёлка, Тигра и прочая вата

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=478563
   
Лирника ты забанил. Ты его ненавидел животной ненавистью и травил с 2010 года.
И компания для травли у тебя была подходящая - Ёлка, Тигра и прочая вата

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=478563

Амірашка ти просто брешеш  яка ненависть
Лірника я забанив бо він порушував пункт 4.1  наїзджав на журналізда бикову регулярно потім його ж і розбанив
І вибачився

А ось ти аміраша обсерав Україну і українських солдат на цузі
   
Який враг?яку ялту? не бухай
Бо я це перший раз чую , ти банальний кацапський бот

что есть то есть, в конкретном случае Слау прав

но а по теме цитаты pravda в самую точку! приятно удивлен что правда оказалась настолько адекватной и быстро разобрались в ситуации
   
что есть то есть, в конкретном случае Слау прав

но а по теме цитаты pravda в самую точку! приятно удивлен что правда оказалась настолько адекватной и быстро разобрались в ситуации
:facepalm1:
   
Правда захищає сепарів ФУПа
   
цих сепарів в 4 раза більше за патріотів України і вони в 4 раза плодовитіше і голословніше
   
цих сепарів в 4 раза більше за патріотів України і вони в 4 раза плодовитіше і голословніше

Мда...
Мы такие...
Бегите...
   
Меня банили по приказу этой мрази Биковой, Слав все знал и молчал, а Бикофф был у нее личным пажем, таким себе глашатайщиком воли Биковой
   
Меня банили по приказу этой мрази Биковой,

бикова банила по личным мотивам, Слав банил пропагандонов. И правильно делал, кстати. Шо такое ватные пропагандоны и до чего они могут опускаться - хорошо видно на Цуге.

це форум, тут поняття особистих ворогів означає дещо інше
це ті хто тобі писали відверто що думають і не зализували як авіатор

Хуйня полная. Допустим, авиатор зализывал, когда у Слава была кнопка. А когда кнопки не стало, то в чём смысл ему зализывать?  :rotate:
   
Слав, може гонту згадаємо до прикладу ?


Модераторська => Тема розпочата: Luxetenebris від 20 грудня 2017 16:51:08

Назва: гонта ?
Відправлено: Luxetenebris від 20 грудня 2017 16:51:08
Слав , за що гонту знову забанено ?

Назва: Re: гонта ?
Відправлено: Luxetenebris від 20 грудня 2017 16:54:02
я розумію що тобі гонта неприємний і в тебе з ним різні погляди на деякі речі.
але не потрібно пртягувати з вуха ситуацію до бану.

Назва: Re: гонта ?
Відправлено: Forum moderator від 20 грудня 2017 20:47:05   (Forum moderator - йожа на той момент )
підтримую діму - це тупо зведення особистих рахунків за допомогою кнопки

Назва: Re: гонта ?
Відправлено: Register01 від 20 грудня 2017 21:28:05
Forum moderator, 20 грудня 2017 20:47:05
підтримую діму - це тупо зведення особистих рахунків за допомогою кнопки

так це
це рахунуів
   
Слав, може гонту згадаємо до прикладу ?


Модераторська => Тема розпочата: Luxetenebris від 20 грудня 2017 16:51:08

Назва: гонта ?
Відправлено: Luxetenebris від 20 грудня 2017 16:51:08
Слав , за що гонту знову забанено ?

Назва: Re: гонта ?
Відправлено: Luxetenebris від 20 грудня 2017 16:54:02
я розумію що тобі гонта неприємний і в тебе з ним різні погляди на деякі речі.
але не потрібно пртягувати з вуха ситуацію до бану.

Назва: Re: гонта ?
Відправлено: Forum moderator від 20 грудня 2017 20:47:05   (Forum moderator - йожа на той момент )
підтримую діму - це тупо зведення особистих рахунків за допомогою кнопки

Назва: Re: гонта ?
Відправлено: Register01 від 20 грудня 2017 21:28:05
Forum moderator, 20 грудня 2017 20:47:05
підтримую діму - це тупо зведення особистих рахунків за допомогою кнопки

так це
це рахунуів

Пісдиш гівно нікчемне ще в витягуєш з модераторської
Да і яке може бути зведені рахунків з гонтою який сидів за згвалтування?
Просто гівно типу тебе

Гонту було забаненого за висловлювання в адресу України
Дати скрін?

Останнє редагування: 30 червня 2018 12:54:23 від Слав
   
Розлабтесь  з уй знайдете хоча б одного забаненого за срач зі мною чи образи в мою сторону

Всі забанені мною з політичних мотивів а ніяк не особистих
   
Пісдиш гівно нікчемне ще в витягуєш з модераторської
Да і яке може бути зведені рахунків з гонтою який сидів за згвалтування?
Просто гівно типу тебе

Гонту було забаненого за висловлювання в адресу України
Дати скрін?

ну канешно  :weep:
шісткам своїм будеш лапшу вішати а АП може перечитати ту гілку в модераторські і підтвердити.
Але схоже ти в ігнорі в неї .
   
бикова банила по личным мотивам, Слав банил пропагандонов. И правильно делал, кстати. Шо такое ватные пропагандоны и до чего они могут опускаться - хорошо видно на Цуге.

Хуйня полная. Допустим, авиатор зализывал, когда у Слава была кнопка. А когда кнопки не стало, то в чём смысл ему зализывать?  :rotate:

прислів'я таке є
старого пса не навчиш новим трюкам
   
ну канешно  :weep:
шісткам своїм будеш лапшу вішати а АП може перечитати ту гілку в модераторські і підтвердити.
Але схоже ти в ігнорі в неї .

Брехливе нікчемне гівно фу
Так ти і є шістка

   
прислів'я таке є
старого пса не навчиш новим трюкам

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1008648.msg21325334#msg21325334
   
люксембург нікчема пісдлива

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=974166.msg20082683#msg20082683

Показати зображення...

Фуфлогон, по перше ти його банив не за цей пост що ти заскрінив , цей пост був 23 липня 2017 , за пів року до гілки в модераторські від 20 грудня 2017  де я піднімав питання про те що ти з гонтою зводиш особисті рахунки. Бо банив ти його за україну з маленької букви і тобі там же в модераторські вказали що ти дискутував з другими дописувачами які теж писали україна з маленької букви і не були забанені тобою.
Тобто всі розуміли що то твої особисті рахунки з гонтою. На що тобі і вказали.

По друге ти в гілці в модераторські сам визнав що то було особисте.

А з приводу нікчеми, виявилось що ти без кнопки саме і є нікчемою.   :laugh: 




Останнє редагування: 30 червня 2018 19:42:20 від Luxetenebris
   
Во вы дебилы, реально... :facepalm1:
   
Фуфлогон, по перше ти його банив не за цей пост що ти заскрінив , цей пост був 23 липня 2017 , за пів року до гілки в модераторські від 20 грудня 2017  де я піднімав питання про те що ти з гонтою зводиш особисті рахунки. Бо банив ти його за україну з маленької букви і тобі там же в модераторські вказали що ти дискутував з другими дописувачами які теж писали україна з маленької букви і не були забанені тобою.
Тобто всі розуміли що то твої особисті рахунки з гонтою. На що тобі і вказали.

По друге ти в гілці в модераторські сам визнав що то було особисте.

А з приводу нікчеми, виявилось що ти без кнопки саме і є нікчемою.   :laugh:

брехня . просто тупа брехня

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=974205.0

Останнє редагування: 30 червня 2018 20:14:04 від Слав
   
а ось ти люксембург  бпнив народ за тещо тикали тебе в твоє гівно і витирав пости шестьорка шветки  :weep:
   
Бо банив ти його за україну з маленької букви

О как! А, ну-ка, ну-ка... А чого Слав не самовиїба... эм... не самозабанился от за это, например


кожний пост цього сепара пронизаний ненавистю до україни
а ти мені щось розказуєш
с кацапи вони грали нє?


Ну, или за это:

просто иди (()) вата ебаная .
каждий твой пост сквозит ненавистью к украине


Какжэжтаг?  :tease:

   
О как! А, ну-ка, ну-ка... А чого Слав не самовиїба... эм... не самозабанился от за это, например

Ну, или за это:

Какжэжтаг?  :tease:

о і це гівно випустили
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія