Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За яким правом два старих пердла, яким крок до могили, вирішують долю світу на десятиріччя вперед?

Все це нагадує знамениту 'гонку на лафетах' за участю Брежнєва - Чернєнка - Андропова ' .

Тільки тепер Штати теж вирішили прийняти участь в цьому могильному спорті . Їх політики забули чим це закінчилося для СРСР?
   
а китай шо нє?
китай, до речі, проскакувало у новинах, зафрахтував у криму хз скіки тонн курячих голів разом з гребінями і клювами.
Ну, це я до того, як китай ставиться до міжнародних санкцій по кримнашу
   
Нічого вони не вирішують, а є, просто, ляльками.
Чергова після корони жовта струя світові у вічі.
   
Украина скорее всего не более чем инструмент принуждения хуйло к дружбе против Китая. Или просто точка напряжения, что бы не дать РФ усилится слишком сильно, за счет создания общего экономического пространства СНГ.
   
Тю, тоже мені біном ньютона…

єврогеї і піндосяни відмовились конкретними діями захищати власні цінності, про які вони довго гундосили

Цінності і закони, які ніхто не захищає ділом, перестають бути цінностями, право безсиле і діє один закон - закон джунглів

Так і живемо
   
Все це нагадує знамениту 'гонку на лафетах' за участю Брежнєва - Чернєнка - Андропова ' .

Тільки тепер Штати теж вирішили прийняти участь в цьому могильному спорті . Їх політики забули чим це закінчилося для СРСР?

це лише одна з ознак деградації суспільств в цих країнах


До речі, і молодих клоунів обирають президентами в інших країнах, але причина таж сама - виборець люмпінізован.
   
За тим самим правом по якому вибирають выжившиев з розуму пенсы в презеденти и в депутаты ВР..  Старики вибирають, потим через пару рокив сами копита видкидають а молодь живе з ихними ставленниками)) B-)
   
За яким правом два старих пердла, яким крок до могили, вирішують долю світу на десятиріччя вперед?
За правом сильнішого!
   
Все це нагадує знамениту 'гонку на лафетах' за участю Брежнєва - Чернєнка - Андропова ' .

Тільки тепер Штати теж вирішили прийняти участь в цьому могильному спорті . Їх політики забули чим це закінчилося для СРСР?

О, Людас - і в політиці профі !  :laugh:
І в прививках він спец, і в іммунології.  :weep:

Тепер в політиці всім розкаже як має бути  :pooh_lol:


Ти задачку для 7 класу виріши спочатку, перш ніж давати поради вселенського масштабу, бггг  :K

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1102566.msg25432504#msg25432504

Останнє редагування: 18 червня 2021 22:47:37 від Пшениця
   
Все це нагадує знамениту 'гонку на лафетах' за участю Брежнєва - Чернєнка - Андропова ' .

Тільки тепер Штати теж вирішили прийняти участь в цьому могильному спорті . Їх політики забули чим це закінчилося для СРСР?
Кто виноват, ято мовныки недолугие лохи? Сдали 3 в мире потенциал Кравчуки обогатились.Лохов откозлили многократно. Просто лох это судьба.
   
Кто виноват, ято мовныки недолугие лохи? Сдали 3 в мире потенциал Кравчуки обогатились.Лохов откозлили многократно. Просто лох это судьба.

Да-да! От і зараз при влади - мовники !

Опсутили назад Зєлю навіть в тому, що Петро був встиг підняти бодай трохи на міжнародній арені.

Навіть МВФ послало його к хєрам собачим.  :pooh_lol:
   
За правом сильнішого!

Взагалі - то в живій природі ці два пердла , наврядчи б довго прожили .
Це я про право сильнішого .
   
Старики мудры!
 (tu)
кстаті, тут можна плюсанути лєнінувелєсову  :-)o
   
Старики мудры!
 (tu)

' Мудри' це погано прихований синонім терміну ' мудаки'
   
' Мудри' це погано прихований синонім терміну ' мудаки'

Так шо, не вистачає мізків на задачку?  :laugh:
А на політику з іммунологією - вистачає?
  :pooh_lol:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1102627.msg25433796#msg25433796
   
Взагалі - то в живій природі ці два пердла , наврядчи б довго прожили .
Це я про право сильнішого .

Да ладно Людас, вам что действительно бы было спокойней если бы решал Рамзан на саммите с Камалой?
   
Высрали Выбрали - жрите (с) 
Почему? Выбор не плохой. Пока Зеленый самый сильный и к тому же порядочный резидент. Помнит где рос. Ошибок масса.но не конченный как мажор и урка. Тем более не такой как папиредники
   
Да ладно Людас, вам что действительно бы было спокойней если бы решал Рамзан на саммите с Камалой?

Ху ноуз
   
Ху ноуз

Всравсі.  :laugh:
Я б змінив загловок топіку.
"За яким правом дегенерат без елементарних шкільних знань вважає себе спеціалістом в політиці світового масштабу?"  :pooh_lol:

   
Можна перефразувати (озвучити думки) одного божевільного xyйла - «Навіщо цей Світ, якщо в ньому мене не буде» (с)
   
Ху ноуз
Згоден. Не факт, що Рамзан не був би більш когерентним, чим це ботоксне маразматичне, психопатичне чмо.
   
Все це нагадує знамениту 'гонку на лафетах' за участю Брежнєва - Чернєнка - Андропова ' .

Тільки тепер Штати теж вирішили прийняти участь в цьому могильному спорті . Їх політики забули чим це закінчилося для СРСР?

Вони (вірніше, Байден) нічого не вирішують. Вирішують зовсім інші люди.

Що цікаво, коли рулив Трамп, я тут таких істерик не помічала.

А я казала, що ви ще будете закликати його назад.
   

це лише одна з ознак деградації суспільств в цих країнах
[/b]
До речі, і молодих клоунів обирають президентами в інших країнах, але причина таж сама - виборець люмпінізован.

Абсолютно. Деградація виборчого поля - це проблема не тільки України.

Але, якщо чесно, після того, що відбулося у 2020 році у США, я вже не вірю у чесні вибори.

Ніде.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія