Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Розумна порада Гетьману від antikа. B-) (Про закінчення війни. Себто АТО, ООС, громадянського конф

 Душа кожної людини пацифістка. Себто завжди люди мріють про мир. І... воюють.  8-:
  Але то таке...
 Ленін. (Бланк) цю істину давно усвідомив і... ;)
 Володимир Олександрович, ну ти ж теж єврей! Чому ж тупиш?  8-:
 Диспозиція, значиться, така: Перемогти Рашу - це астрономічні втрати в живій силі та техніці.
 Погодитися на пропозиції Хуйла - втрата авторитету і а з ним і булави.  :weep:
 Що ж робити?
 А виставити мирні угоди на всенародний референдум.
 Звісно, народ обере мир. Хоч і ганебний, але хоч якийсь...
 Тоді при підписанні миру ти умиєш руки - народ, мовляв, у нас є носієм влади. А я лише слуга.  ;)
 П.С. Мені чарочку за мудру пораду.
 :-)o
   
antik розумних порад не дає
Читач, а ти спробуй щось краще порадити... B-)
   
Войну можно или выиграть или проиграть, третьего не дано. На этом все.
А если у нас не война с РФ? Можно провести всеукраинский референдум и попробовать сбросить балласт с тонущей лодки. Я с удовольствием проголосую за предоставление полной свободы тем кто не хочет жить в Украине.
   
Войну можно или выиграть или проиграть, третьего не дано. На этом все.
А если у нас не война с РФ? Можно провести всеукраинский референдум и попробовать сбросить балласт с тонущей лодки. Я с удовольствием проголосую за предоставление полной свободы тем кто не хочет жить в Украине.
Так этот баласт не хочет просто так уйти он хочет свалить вместе с территорией,,
   
Душа кожної людини пацифістка. Себто завжди люди мріють про мир. І... воюють.  8-:
  Але то таке...
 Ленін. (Бланк) цю істину давно усвідомив і... ;)
 Володимир Олександрович, ну ти ж теж єврей! Чому ж тупиш?  8-:
 Диспозиція, значиться, така: Перемогти Рашу - це астрономічні втрати в живій силі та техніці.
 Погодитися на пропозиції Хуйла - втрата авторитету і а з ним і булави.  :weep:
 Що ж робити?
 А виставити мирні угоди на всенародний референдум.
 Звісно, народ обере мир. Хоч і ганебний, але хоч якийсь...
 Тоді при підписанні миру ти умиєш руки - народ, мовляв, у нас є носієм влади. А я лише слуга.  ;)
 П.С. Мені чарочку за мудру пораду.
 :-)o
Шкода, що шановний ТС не надав свою розумну(!) пораду Бен-Гуріону, Ґолді Меїр чи всяким даянам :)
   
Читач, а ти спробуй щось краще порадити... B-)

не повертати тебе з благословенної Польщі?
ну я ж не такий жорстокий, Польщу шкода, гарна поки що країна
   

 А виставити мирні угоди на всенародний референдум.


26 грудня, 2018

– ...ти уявляєш собі переговори у форматі "хуйло – Зеленський"?

Зе – Із росіянами? Уявляю. І не думаю, що там має бути сам лише хуйло. Мені здається, група людей з України має зустрічатися з групою людей із Кремля. У Кремлі ж сидять ті, хто поставив цих, "ДНР-ЛНР". Якби ці вирішували, треба було б із ними говорити, а так – який сенс? Треба з тими, хто вирішує.

– Але з "чортом лисим" ти собі переговори уявляєш?

Зе – Легко. Ну а чого?

– От як би ви сіли поговорити?

Зе – А говорити насправді треба дуже просто: "Чого ви хочете?"

– "Шо треба?"

Зе – Так, чого ви до нас прийшли? Напишіть пункти. І я б узяв ці пункти, прочитав, але ж мир, чесно кажучи, потрібний на наших умовах. Тому я сказав би: "А ось наші вимоги". І десь посередині б зійшлися.

– Тобто щось довелося б віддавати, поступатися?

Зе – А дуже просто – треба тільки вирішити що. Я завжди собі кажу: "Не вирішуй сам, не корч із себе найрозумнішого. Завжди знайдеться той, хто розумніший, професійніший за тебе". І тоді собі сказав би: "Візьми цей список, виступи по телевізору..."

– Ти б зміг пояснити людям?

Зе – 100%! Я сказав би: "Люди, я з ним говорив, ось його список..."

– Клас!

Зе – ...а ось наш список. Ось на це вони готові піти. А далі, люди, я вважаю, що треба так. Однак, як і на виборах президента, вирішувати вам. Проведемо референдум. Не хочете – скажіть своє слово. Хочете – теж скажіть".

Мені можуть сказати: мовляв, поки ти через депутатів проведеш цей референдум... Але навіщо через депутатів? Усе ж просто. "Депутати, не даєте нам цієї можливості? Гуляйте! Проведемо онлайн, по телевізору. Нам потрібен результат – що думають люди".
   
Шкода, що шановний ТС не надав свою розумну(!) пораду Бен-Гуріону, Ґолді Меїр чи всяким даянам :)
Я давав поради Меннергейму.

Він втратив частинку території але збергг Незалежність.  ;)
   
Я давав поради Меннергейму.

Він втратив частинку території але збергг Незалежність.  ;)
Він виставляв "мирні угоди на всенародний референдум"(с)розумна_порада
?
   
Він виставляв "мирні угоди на всенародний референдум"(с)розумна_порада
?
Він знав, що то є найрозумніший вихід. І народ його зрозумів.  ;)
   
Він знав, що то є найрозумніший вихід. І народ його зрозумів.  ;)
він проводив референдум?  8-:
   
Ага, тобто виставити на референдум, вмити руки, і пофігу, шо народ, як завжди, проголосує за якусь фігню? Класна порада, нічого не скажеш.
   
Ага, тобто виставити на референдум, вмити руки, і пофігу, шо народ, як завжди, проголосує за якусь фігню? Класна порада, нічого не скажеш.
Дик, йоли-пали, так і Понтій Пілат вчинив на догоду народові. (Себто одуреній черні)  :(
Процитую Віфкіпедію: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B9_%D0%9F%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%82
Євангелісти описують Понтія Пилата як людину із пороком слабкодухості, яка хоч і старалася виправдати несправедливо засудженого старійшинами ізраїльського народу Ісуса, проте боячись за власне місце римського магістрату все ж таки йде на поступки та віддає синедріону Христа на розп'яття. Апостол Марко описує це у своєму Євангелії:
«Тоді Пилат, бажаючи догодити народові, відпустив їм Варавву, а Ісуса, бивши, віддав на розп'яття». (Глава 15:15)
Але незважаючи на кінцеве рішення Пилата, він намагався виправдати Ісуса, яскраво бачачи намір первосвящеників. Дану думку підтверджує Євангеліє від Луки:
«Пилат сказав первосвященикам і народові: ніякої провини я не знаходжу в Чоловікові Цьому» (Глава 23:4)
«Пилат же, скликавши первосвящеників, начальників та народ, сказав їм: ви привели до мене Чоловіка Цього, який ніби розбещує народ; і ось я перед вами допитав і не знайшов Чоловіка Цього винним ні в чому з того, в чому ви звинувачуєте Його» (Глава 23:14)
Такої самої позиції щодо намагань Понтія Пилата виправдати Ісуса Христа задля уникнення Його несправедливого засудження дотримується і євангеліст Іван:
Пилат сказав Йому (Ісусові Христові): Що є істина? І, сказавши це, знову вийшов до юдеїв і сказав їм: я ніякої провини не знаходжу в Ньому:
Є ж у вас звичай, щоб я одного відпускав вам на Пасху; чи хочете, відпущу вам Царя Юдейського? (Глава 18:38-39)
Проте користаючись бунтівними настроями єврейського народу, який у І столітті н. е. не раз повставав, первосвященики знаходять вигідну позицію, ставлячи ультиматум Понтію Пилату як римському магістрату загалом:
«Вони закричали: візьми, візьми і розіпни Його! Пилат говорить їм: чи Царя вашого розіпну? Первосвященики відповіли: немає в нас царя, крім кесаря (Цезаря). І тоді він видав їм Його (Ісуса Христа) на розп'яття» (Від Івана, глава 19:15-16)
П.С. Потрібто бути дуже мудрим та неабияк віруючим (що одне і те ж), щоб послати куди подалі бидломасу й вчинити мудро.  [ua]
   
Війну може закінчити тільки та країна, яка її розв‘язала.
Жертва агресії може закінити війну тільки капітулювавши або давши відсіч і перемігши.
Інших варіантів немає. Не знаю жодної війни, де слабша сторона, на яку напали, сказала б - давайте закінчимо війну і все буде, як до війни. Ви віддасте нам все загарбане, і підете до себе додому, а ми припиняємо війну.
   
Душа кожної людини пацифістка. Себто завжди люди мріють про мир. І... воюють.  8-:
  Але то таке...
 Ленін. (Бланк) цю істину давно усвідомив і... ;)
 Володимир Олександрович, ну ти ж теж єврей! Чому ж тупиш?  8-:
 Диспозиція, значиться, така: Перемогти Рашу - це астрономічні втрати в живій силі та техніці.
 Погодитися на пропозиції Хуйла - втрата авторитету і а з ним і булави.  :weep:
 Що ж робити?
 А виставити мирні угоди на всенародний референдум.
 Звісно, народ обере мир. Хоч і ганебний, але хоч якийсь...
 Тоді при підписанні миру ти умиєш руки - народ, мовляв, у нас є носієм влади. А я лише слуга.  ;)
 П.С. Мені чарочку за мудру пораду.
 :-)o

Хочеш виставить на всенародний референдум тему про те, хто нам буде вказувати: кацапи, чи піндоси?
Невже українці не в змозі дати собі раду?

P.S. Де скоштуєм чарочку?
   
Дик, йоли-пали, так і Понтій Пілат вчинив на догоду народові. (Себто одуреній черні)  :(
Процитую Віфкіпедію: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B9_%D0%9F%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%82
Євангелісти описують Понтія Пилата як людину із пороком слабкодухості, яка хоч і старалася виправдати несправедливо засудженого старійшинами ізраїльського народу Ісуса, проте боячись за власне місце римського магістрату все ж таки йде на поступки та віддає синедріону Христа на розп'яття. Апостол Марко описує це у своєму Євангелії:
«Тоді Пилат, бажаючи догодити народові, відпустив їм Варавву, а Ісуса, бивши, віддав на розп'яття». (Глава 15:15)
Але незважаючи на кінцеве рішення Пилата, він намагався виправдати Ісуса, яскраво бачачи намір первосвящеників. Дану думку підтверджує Євангеліє від Луки:
«Пилат сказав первосвященикам і народові: ніякої провини я не знаходжу в Чоловікові Цьому» (Глава 23:4)
«Пилат же, скликавши первосвящеників, начальників та народ, сказав їм: ви привели до мене Чоловіка Цього, який ніби розбещує народ; і ось я перед вами допитав і не знайшов Чоловіка Цього винним ні в чому з того, в чому ви звинувачуєте Його» (Глава 23:14)
Такої самої позиції щодо намагань Понтія Пилата виправдати Ісуса Христа задля уникнення Його несправедливого засудження дотримується і євангеліст Іван:
Пилат сказав Йому (Ісусові Христові): Що є істина? І, сказавши це, знову вийшов до юдеїв і сказав їм: я ніякої провини не знаходжу в Ньому:
Є ж у вас звичай, щоб я одного відпускав вам на Пасху; чи хочете, відпущу вам Царя Юдейського? (Глава 18:38-39)
Проте користаючись бунтівними настроями єврейського народу, який у І столітті н. е. не раз повставав, первосвященики знаходять вигідну позицію, ставлячи ультиматум Понтію Пилату як римському магістрату загалом:
«Вони закричали: візьми, візьми і розіпни Його! Пилат говорить їм: чи Царя вашого розіпну? Первосвященики відповіли: немає в нас царя, крім кесаря (Цезаря). І тоді він видав їм Його (Ісуса Христа) на розп'яття» (Від Івана, глава 19:15-16)
П.С. Потрібто бути дуже мудрим та неабияк віруючим (що одне і те ж), щоб послати куди подалі бидломасу й вчинити мудро.  [ua]
.    Шоб мы поняли, наскока ты мудр, ответь: а Скока перед Пилатом было народу? Хотя бы в % к жителям  Иерусалима?
   
насправді в цій гілці антік просуває тезу, що моніка зеленські - гетьман.  (td)
   
Референдуму боїться слабаки типу хуйла та шоколаду.
   
Я давав поради Меннергейму.

Він втратив частинку території але збергг Незалежність.  ;)
Ти розумієш різницю між болотами за полярним колом і "матерью гарадоф русскіх" для кацапів?
   
.    Шоб мы поняли, наскока ты мудр, ответь: а Скока перед Пилатом было народу? Хотя бы в % к жителям  Иерусалима?
Люди завжди прагнуть миру.
   
 Мій син мені колись заявив: - Тату, я одружився й ми хочемо жити окремо. Хочемо звести будинок на нашій присадібній ділянці.
- Жожних проблем- відповів я.
 B-)
   
Мій син мені колись заявив: - Тату, я одружився й ми хочемо жити окремо. Хочемо звести будинок на нашій присадібній ділянці.
- Жожних проблем- відповів я.
 B-)
А чому наші урядовці так само не відповідають "сепарам"?  B-)
Якщо по суті то мій син теж у певномум сенсі "сепар" Ні?  B-)
   

Ні.
   
Я давав поради Меннергейму.

Він втратив частинку території але збергг Незалежність.  ;)
до 91 року існувала територія населина фінами. :facepalm1:

Це яке переродження душі ти собі вигадав?

Мабуть і Чемберлену відай Чихословадчину Гітлеру теж ти радив  :facepalm1:
   
   
Миру прагнуть? ))) Яка ржака))

Знову казки про універсальні цінності )))) :facepalm1:

Я їх знаю ТРИ універсальні цінності: СЕКС, НАРКОТИКИ і РОКЕНРОЛ. ЗАДОВОЛЕННЯ, ЗАДОВОЛЕННЯ і щераз ЗАДОВОЛЕННЯ.

Це все чим керуються люди... Все інше вигадано для контролю піпл.  :tease:

   
насправді в цій гілці антік просуває тезу, що моніка зеленські - гетьман.  (td)
Насправді він вірить що йому нашіптали демони, яких він вважає Янголами )))0
   
лодь дав людям землю
Насправді він вірить що йому нашіптали демони, яких він вважає Янголами )))0
Не так. Господь дав нам Землю, щоб ми її заселяли й молилися тільки Йому.
А ми... 8-:
   
Душа кожної людини пацифістка. Себто завжди люди мріють про мир. І... воюють.  8-:
  Але то таке...
 Ленін. (Бланк) цю істину давно усвідомив і... ;)
 Володимир Олександрович, ну ти ж теж єврей! Чому ж тупиш?  8-:
 Диспозиція, значиться, така: Перемогти Рашу - це астрономічні втрати в живій силі та техніці.
 Погодитися на пропозиції Хуйла - втрата авторитету і а з ним і булави.  :weep:
 Що ж робити?
 А виставити мирні угоди на всенародний референдум.
 Звісно, народ обере мир. Хоч і ганебний, але хоч якийсь...
 Тоді при підписанні миру ти умиєш руки - народ, мовляв, у нас є носієм влади. А я лише слуга.  ;)
 П.С. Мені чарочку за мудру пораду.
 :-)o

Старість не радість..

Нічого вас табори не навчили.
   
І ще, у вас вус відклеївся домен заекспайрівся.
   
Шкода, що шановний ТС не надав свою розумну(!) пораду Бен-Гуріону, Ґолді Меїр чи всяким даянам :)
Ми та вони - люди із різного тіста. Євреї створили Державу та промисловість а ми радянські заводи передали олігахам та порізали на метал. Щоб наші нові українці побудувіали собі хатинки та придбали розкішні авто.  B-)
Євреї створили яденну зброю а ми проіпали. Кому поради давати? B-)
   
.    Шоб мы поняли, наскока ты мудр, ответь: а Скока перед Пилатом было народу? Хотя бы в % к жителям  Иерусалима?
Я вам краще розповім скільки нашого народу на виборах віддало голоси комуняці Кравчуку а скільки багатолітньому політвязню В.М Чорноволу:
Кравчук 61,59%
Чорновіл 23,27%
 :facepalm1:
   
Там на референдумі потрібно добавити ще дне питання:
Народних обранців має бути:
1) - 450?
2) - 300?
3) - 150?
Звісно, народ обере третій пункт.  ;) Дістали вже ті ідараси тому що...  :(
Тоді програмуємо компютер на вибір 150 випадкових чисел від 1 до 450. Вибрані залишаються а усі інші ідуть попід лісом.  :gigi:
І нічого ж програвші не вдіють - така воля народу.  ;)
   
Зе, ну навіщо оте: "Будемо діяти суворо!"?  8-:
Референдум і ті, котрі проти підписання миру, опиняються у меншості. Себто стають меншовиками. Іншими словами "ворогами народу" із усіма витікаючими наслідками.  :gigi:
   
antik , возраст к тебе пришел, а мудрость нет.

Подсказывая ЗЕ, как снять с себя ответственность за дерьмо, ты какую цель приследуешь?
В лагерях учили расслабиться и получать удовольствие?
 :-o
   
antik , возраст к тебе пришел, а мудрость нет.

Подсказывая ЗЕ, как снять с себя ответственность за дерьмо, ты какую цель приследуешь?
В лагерях учили расслабиться и получать удовольствие?
 :-o
А ось і перший "ворог народу" виявився...  B-)
Я не йду у велику політику, тому що там велика грязюка.
Та якби став Гетьманом то з трибуни ВР таке би видав про нас та нашу дійсність...  М.С.Хрущов із своїм виступом на ХХ з"їзді КПРС нервово палив би в стороні... ;)   
   
   - "Милий друг, - писав Гришка Распутін царю напередодні війни. - Знаю, все от тебя войны хотят и верная не зная, что ради гибели. Тяжко Божье наказание, когда ум отымет. Тут начало конца… Вот Германию победят, а Расея?.. Вся тонет в крови".
   І, думаєте, цар прислухався до розумної поради?
  Із щоденника царя:
                    20-го июля. Воскресенье.
  Хороший день, в особенности в смысле подъема духа. В 11 час. поехал с Мари и Анастасией к обедне. Завтракали одни. В 2¼ отправились на «Александрии» в Петербург и на карете прямо в Зимний дв. Подписал манифест об объявлении войны. Из Малахитовой прошли выходом в Николаевскую залу, посреди кот. был прочитан маниф. и затем отслужен молебен. Вся зала пела «Спаси, Господи» и «Многая лета».
Сказал несколько слов. При возвращении дамы бросились целовать руки и немного потрепали Аликс и меня. Затем мы вышли на балкон на Александровскую площадь и кланялись огромной массе народа. Около 6 час. вышли на набережную и прошли к катеру через большую толпу из офицеров и публики. Вернулись в Петергоф в 7¼. Вечер провели спокойно".
  От же дурень!  Росія таки потоне в крові а через чотири роки тебе та сімейство з прислугою революціонери розстріляють у підвалі.  :facepalm1:
  P.S. Записку Распутіна можете від мого імені передати Зеленському. Тільки не забудьте "Расея" замінити на "Украина".  B-)

   
що ж ти її в 2014 р.  Хуйлу не передав, порадник безмозкий
   
Тут цікавилися чи читає Зе ФУП?  ;)
Значиться, не читає...  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія