Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання до чоловіків щодо гендерних ролей в сучасній сім'ї

Опитування
Якою ви б хотіли бачити свою дружину
Всього проголосувало: 94
Малоосвіченою (знає скільки потрібно знати жінці), але наповненою любов'ю господаркою, яка варить борщ і виховує дітей  19 
 
 20% 
Освіченою, самостійною жінкою, яка працює і будує кар'єру нарівні з чоловіком, і розділяє з чоловіком хатні обов'язки  57 
 
 61% 
Oсвічена і самостіна жінка утримує родину, а чоловік займається домашнім господарством, мастерить меблі, ловить рибу, і виховуває дітей  6 
 
 6% 
Я жінка, схиляюсь до першого варіанту  0 
 
 0% 
Я жінка, схиляюсь до другого варіанту  11 
 
 12% 
Я жінка, схиляюсь до третього варіанту  1 
 
 1% 




 :S

Останнє редагування: 12 січня 2018 11:26:49 від Potato
   
"Малоосвіченою (знає скільки потрібно знати жінці), але наповненою любов'ю господаркою, яка варить борщ і виховує дітей"

Ті хто повівся на цю "праву" романтику насправді отримають жінку стерву і бичку.  :laugh:
   
голосуємо

ще раз пояснюю
   
Ніколи не думав що розподіл праці та гендерні ролі одне і те ж.  8-)

В житті виявляється байдуже ким би хотів бачити, вибір зовсім не від цього залежить.

   
Ніколи не думав що розподіл праці та гендерні ролі одне і те ж.  8-)

В житті виявляється байдуже ким би хотів бачити, вибір зовсім не від цього залежить.

слухай мудріших
старий шаблезуб навчить тебе
   
слухай мудріших
старий шаблезуб навчить тебе

кажуть мудрість приходить разом зі старістю,
але виявляється часто старість приходить сама  :)
   
зі старістю меже прийти деменція
   
Oсвічена і самостіна жінка утримує родину, а чоловік займається домашнім господарством, мастерить меблі, ловить рибу, і виховуває дітей   


 :lol:  єтапять
   
Oсвічена і самостіна жінка утримує родину, а чоловік займається домашнім господарством, мастерить меблі, ловить рибу, і виховуває дітей   


 :lol:  єтапять
Коли я була молодою і дурною то звісно вибирала другий варіант. Але маучи досвід, минулого року, коли чоловік півроку "працював" домогосподркою, я вагалася вибрати 2 чи 3. Вибрала 2 і тільки тому що все-таки чоловік не погодився залишатися дома і злиняв на роботу.
   
Людина яка сидить вдома- деградує. І ніхто не хоче жити за чужий рахунок. Крім природжених паразитів звичайно, але таких мало.
Ну і є такий момент- а що як той хто утримує родину не дай бог покине цей світ, що буде робити той хто міцно освоїв професію хатнього робітника, продовжувати удосконалюватись на цій ниві у чужих людей? Це низько оплачувана і не престижна професія, та й в наших умовах часто принизлива..
   
Людина яка сидить вдома- деградує. І ніхто не хоче жити за чужий рахунок. Крім природжених паразитів звичайно, але таких мало.
Ну і є такий момент- а що як той хто утримує родину не дай бог покине цей світ, що буде робити той хто міцно освоїв професію хатнього робітника, продовжувати удосконалюватись на цій ниві у чужих людей? Це низько оплачувана і не престижна професія, та й в наших умовах часто принизлива..

сидіти дома не значить не працювати
особливо зараз в часи інтернету
   
вимагаю запис, хочу любимого чоловічка мою другу половинку, все інше прикладеться і притреться.
   
Пункт 2.

Женщина тоже человек.
   
Людина яка сидить вдома- деградує.  (tu)
   
Людина яка сидить вдома- деградує.  (tu)

Деградирует человек сидящий все равно где - что дома, что в офисе, что на рыбалке, что перед компьютером.

Все что не развивает человека - убивает его.
   
А можна поцікавитися думкою ТС-а  стосовно даної праблєми?
Наперед дякую!
   
А можна поцікавитися думкою ТС-а  стосовно даної праблєми?
Наперед дякую!

культурні люди спілкуються так:

Я вважаю.......(і викладають свій погляд на проблему)

а потім питають

а як ви вважаєте?
   
Деградирует человек сидящий все равно где - что дома, что в офисе, что на рыбалке, что перед компьютером.

Все что не развивает человека - убивает его.

А вот сейчас было обидно ((
   
культурні люди спілкуються так:

Я вважаю.......(і викладають свій погляд на проблему)

а потім питають

а як ви вважаєте?
Я вважаю Вас культурною людиною. І саме тому хтів бись :) побачити на початку Вашого стартопіку фразу на кшталт:
я, Potato, вважаю.......(і викладають свій погляд на проблему)
Логічно?
   
Я вважаю Вас культурною людиною. І саме тому хтів бись :) побачити на початку Вашого стартопіку фразу на кшталт:
я, Potato, вважаю.......(і викладають свій погляд на проблему)
Логічно?

ні не логічно
я не хочу нав'язувати якусь відповідь
   
ні не логічно
я не хочу нав'язувати якусь відповідь
То чому Ви вимагаєте це від інших?
   
То чому Ви вимагаєте це від інших?

голосуй і нічого не пиши
або не голосуй

твоє право
   
голосуй і нічого не пиши
або не голосуй

твоє право
А писати і НЕ голосувати я маю право? :)
   
А писати і НЕ голосувати я маю право? :)

звичайно
   
звичайно
Дякую! Пишу:
дане опитування є хуйовим неадекватним, тому  особисто я  - не голосую.
Точка зору автора опитування залишається терою інкоґнітою.

Пра-льно?
   
Перший варіант. І діти завжди під наглядом і у випадоку розлучення легше буде розходитися.
   
Перший варіант. І діти завжди під наглядом і у випадоку розлучення легше буде розходитися.

так і дружину легше утримувати від розлучення
куди вона без роботи, досвіду подінеться
   
Бестолковые пункты опроса, если чо.
   
Дякую! Пишу:
дане опитування є хуйовим неадекватним, тому  особисто я  - не голосую.
Точка зору автора опитування залишається терою інкоґнітою.

Пра-льно?

Терра інкогніта в українській транслітерації здається пишуть з двома "р" і через "г"

   
так і дружину легше утримувати від розлучення
куди вона без роботи, досвіду подінеться
О!
Думка ТС-а потрохи з'ясовується... :)
   
Бестолковые пункты опроса, если чо.

   
Терра інкогніта в українській транслітерації здається пишуть з двома "р" і через "г"
За неподвоєння "р" - каюся, за ґ - кайтеся Ви :)
   
 Про які гендерні ролі можна говорити, коли жінку виховують у переконанні , що виховання дитини у неповній сім'ї - це абсолютно нормально?
 При таких внутрішніх установках нормальної сім'ї НІКОЛИ не буде.
 І байдуже, яка освіта.
   
Про які гендерні ролі можна говорити, коли жінку виховують у переконанні , що виховання дитини у неповній сім'ї - це абсолютно нормально?
 При таких внутрішніх установках нормальної сім'ї НІКОЛИ не буде.
 І байдуже, яка освіта.

це до теми опитування не відноситься
   
:S

А освіта і господарка це як координата і імпульс в квантовій механіці - або те або те? Бути освіченою і виховувати з любов’ю дітей неможливо? Освіта автоматично означає побудову кар’єри?
   
А освіта і господарка це як координата і імпульс в квантовій механіці - або те або те? Бути освіченою і виховувати з любов’ю дітей неможливо? Освіта автоматично означає побудову кар’єри?

звичайно
навіщо закінчувати магістратуру з червоним дипломом, ходити на курси, здавати TOIFL, отримувати диплом MBA і при цьому сидіти вдома
   
це до теми опитування не відноситься
Звісно, не відноситься.
 Бо головне навмисне залишилося за кадром.
 Тому та "голосовалка" - брудненька маніпуляшка, що намагається пропхати "свободи" жінок на місце фундаментальних цінностей.
   
звичайно
навіщо закінчувати магістратуру з червоним дипломом, ходити на курси, здавати TOIFL, отримувати диплом MBA і при цьому сидіти вдома

Варіант - освіта для формування і розвитку світогляду, самовдосконалення, прийняття раціональних рішень в різних ситуаціях - не розглядається? Червоні дипломи і сертифікати для цього не обов’язкові...
   
Варіант - освіта для формування і розвитку світогляду, самовдосконалення, прийняття раціональних рішень в різних ситуаціях - не розглядається? Червоні дипломи і сертифікати для цього не обов’язкові...

а коли дитиною займатись і борщ варити, ще і манікюр педикюр?...
крім того розвиток світогляду і самовдосконалення вони небезпечні, можна і на роботу захотіти піти, і взагалі щось змінити
   
Звісно, не відноситься.
 Бо головне навмисне залишилося за кадром.
 Тому та "голосовалка" - брудненька маніпуляшка, що намагається пропхати "свободи" жінок на місце фундаментальних цінностей.

головне? а що головне? головне для різних людей різне
про це і питання що кому важливіше
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія