Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.Нова тема. Не з'єднувати зі старими!

для мене відповідь 1

Да, это вариант есть альтернативным и неизбежным ( в бесконечном переборе может образоваться любой набор Фундаментальных физических постоянных,в том числе и " Наш") в том случае, если Мегаразум в предыдущей Мегавселенной "не совсем" Мегаразум и ошибся в программировании образования следующей Мегавселенной  с конкретным набором   Фундаментальных физических постоянных.
   
Народ! Уявіть себе дитиною в утробі матері, ще ненароджену. А тепер оцініть її намагання уявити Світобудову!
Щось вона зможе уявити на базі доступної для неї інформації:
Світ тісний, але комфортний, тепло, затишно, ситно. Тільки якісь незрозумілі звуки ніби проникають ззовні Всесвіту. Тощо.
Наші намагання уявити реально: як відбувається творення Матерії, чи хоча б Всесвіту, вам не нагадують писане вище?
Розслабтесь, є нагальніші справи. Треба перемогти у війні, і пройти Якісний Перехід, інакше філософствувати на тему: Чому і як стався Великий Вибух, будуть таргани!


 B-)
   
Чому має бути Якісний Перехід?
А хіба не зрозуміло?
Інерційна Суспільна Свідомість завжди відстає від Реальності(від Суспільного буття)
Можливості самознищитись постійно наростають, а розум залишається на рівні уявлень минулих віків.
Ядрьона бонба + бажання нею реально повоювати + недорозвинений організм який винесло на головну табуретку ядрьоної держави = війна RoZZll проти України, також ядерної держави, але Україна має стаціонарні, немобільні ядрьоні бонби=АЕС.
А далі подальше існування Людства залежить від Розуму. Якщо у Людства Розуму в потрібний момент не виявиться. То всьо, бігом на кладовище, хто встигне добігти.
Але якщо Розум є закономірністю в розвитку Природи, то все має пройти нормально. Але не просто.

Так що Якісний Пепехід неминучий і скоро. Хто б що не заперечував і не обзивав божевільними тих, хто думає, що ми справді не Порозі Великого Переходу.
 X(
   
ВАХ!
Який молодець цар RoZZii!
Запасаємось попкорном!
Все вказує, що наближається найцікавіше в Революції Свідомості!
Так тримати, ВВ!
Курс не змінний!
Вперед за флагманом "мос-ква-ква-ква"!

 X(

P.S.Дивно як справджується: Як назвеш корабель, так він і попливе!
Оте "-ква-" в назві флагмана пророчим виявилось, і пливе RaZZA за ним рішуче!
 :-o 

Останнє редагування: 21 вересня 2022 08:00:12 від MAG
   
Ну хто заперечить, що світ на всіх парах мчить до якогось близького #####ця чи межі якісної переміни?
НЕ ТРЕБА НІЧОГО БОЯТИСЬ!
Це головна умова безпечного подолання межі Якісного Переходу!
Все буде добре!

 [ua]
   
ну.. я наприклад точно знаю як усе буде.. було у мене видіння (tu)
   
ну.. я наприклад точно знаю як усе буде.. було у мене видіння (tu)
Нє, я знаю тільки напрям процесів...
Поділіться "баченим"...
 B-)


З.І. Не вір очам своїм!
Перевір багаторазово, чи не міраж?
 X(

   
Отак було перед розпадом ссср: спочату після пєрєСтрєлкіпєрєстройка.
Потім довго невизначеність, а потім швидконаростаюча активність, далі невдала спроба гкчп - і всьо!

Нині: швидконаростаюча активність, далі невдала спроба застосування ядрьоної бонби - і всьо!

 [ua]



   
Мало Плану США щодо запобігання ЯЗ шантажу ₴#₴ла.
Нічого, Буде допомога від Верховного!
Сюр-Приз для  [KA]

 [ua]

   
Таки MAG прав!
 После того,как Мир увидит в Украине .что может сотворить военная имперская агрессия и у них дома и с ними в любом месте Земли.просто неизбежно должен произойти катарсис и изменение парадигмы существования человечества на Земле!
   
. Цікаво: вже аналізують локальні хвилі Революції Свідомості.

   
Таки MAG прав!
 После того,как Мир увидит в Украине .что может сотворить военная имперская агрессия и у них дома и с ними в любом месте Земли.просто неизбежно должен произойти катарсис и изменение парадигмы существования человечества на Земле!

 :-B

Поява ознак наближення до прийняття Гіпотези свідчить про наближення Межі Якісної Зміни за якою Перемога або Смерть.
Якщо не боятись, то буде Перемога!
І діяти максимально наближено до рекомендацій в Першоджерелах (Заповіді).

Тоді і Верховний може чимось допомогти, але, все ж, він очікує наших самостійних рішень і дій!
Такий Тест(Суд Божий=СудСовісті).

 [ua]
   
Ось і про АрмагеДон згадали як про близьку реальність:

https://www.pravda.com.ua/news/2022/10/7/7370723/

Деталі: За словами Байдена, "ми не стикалися з перспективою Армагеддону з часів Кеннеді (Джона Кеннеді - Ред.) та кубинської ракетної кризи".

Байден сказав, що він і офіційні особи США шукають дипломатичний вихід. За словами Байдена, у США намагаються з’ясувати, "де він (хуйло – Ред.) опиняється в такому становищі, щоб не тільки не втратить обличчя, а й не втратить значну владу в Росії?".
   
Цікаво, чи ще хтось вважає Гіпотезу продуктом хворої уяви ТС?

 [ua]
   
Цікаво, чи ще хтось вважає Гіпотезу продуктом хворої уяви ТС?

 [ua]
простіше перелічити, хто не вважає
   
простіше перелічити, хто не вважає
а що там є кого рахувати? ;o
   
а що там є кого рахувати? ;o
вочевидь, ця величина прямує до нуля. нуль з плюсиком, таксказать
   
Розум в Русі породжує Матерію (4)
тоді:

((2) + (4))! = Формула Вічності... (5)
...
Матерія в Русі породжує Розум
................... ................... ................... ...... } (5)
Розум в Русі породжує Матерію
...


По суті фіолософії:
1. Є нематеріальні концепти якими ми користуємось щодня, і це є існуючі речі, у певному сенсі:
- простір,
- час,
- інформація,
- фізичний опис явищ на основі ідеалістичних конструкцій (наприклад температура або закони природи).

2. Описане вами щодо породження матерією розуму, життя яке виростає з матерії та Спіралі Розвитку - це перероблена концепція Тейяра де Шардена (Teilhard di Chardin, вчення про Сингулярність або точку Омега).
Проблема цього вчення полягає у тому що воно є залежним від філософіських та наукових концепцій свого часу. Того часу не було відомо про ДНК та процеси мутацій, відбору, а також про делеції, інсерції, сайти в ДНК якими бактерії пришвидшують свою еволюцію.
Тобто Тейяр де Шарден думає у межах свого часу, стоячи на вершині матеріалістичних концепцій.

3. Будь-яка теологія виходить із постулату - аксіоми яку не треба доводити. Бог є, існує в поєднанні сутності та єства. А далі - це філософія розуму, а також традиція.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія