Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Проехался я недавно на Tesla :crazy_pil:

Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Тормозят что еще надо  какая  разница  другое дело что с ними будет при попадании в лужу после торможения ?
Ничего не будет.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Мне кажется тесла -- это мега дорого и больше для имижда. А ля айфон. Есть куча других электричек, которые достойны внимания.
Экономия очень большая. Просто не всем подходит. Главное условие -- возможность каждую ночь повесить ее на провод. Ну и желательно выбрать электричку с подогревом/охлаждением батареи!
ФСЕ! Дальше считаете свой средний пробег в день по городу и если он меньше 100км, то покупаете и тут же начинаете ощутимо экономить
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Мне кажется тесла -- это мега дорого и больше для имижда. А ля айфон. Есть куча других электричек, которые достойны внимания.
Экономия очень большая. Просто не всем подходит. Главное условие -- возможность каждую ночь повесить ее на провод. Ну и желательно выбрать электричку с подогревом/охлаждением батареи!
ФСЕ! Дальше считаете свой средний пробег в день по городу и если он меньше 100км, то покупаете и тут же начинаете ощутимо экономить

+.
так от Теслу повішати вночі на дріт то 16 годин зарядки до повного...
європейські марки з таким самим пробігом (300 км) від простих 3 фаз 1,5 години заряджаються.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Литий
При -10
За неделю
Сказочник
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

+.
так от Теслу повішати вночі на дріт то 16 годин зарядки до повного...
європейські марки з таким самим пробігом (300 км) від простих 3 фаз 1,5 години заряджаються.

Ну краще її не заряджати до 100% -- більше батарея буде фуричити. Але питання в іншому. Я наприклад порахував свої маршрути – 95% часу це до 70 км на добу. То навіщо мені наприклад та тесла, яка коштує на 30 штук дорожче?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

как только цена на э/э станет 5 грн становится выгодным собственная станция и без зеленого тарифа
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

как только цена на э/э станет 5 грн становится выгодным собственная станция и без зеленого тарифа
Солнце тоже собственное будешь подключать?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Кстати, GM EV ездил в 1999г. 260 км на NI-MH и нормально себя чувствовал.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Ну краще її не заряджати до 100% -- більше батарея буде фуричити. Але питання в іншому. Я наприклад порахував свої маршрути – 95% часу це до 70 км на добу. То навіщо мені наприклад та тесла, яка коштує на 30 штук дорожче?

Понти велика сила.
Тесла добра машина. Тільки задорога сильно.
нічого такого надзвичайного у порівнянні із іншими електричками у ній немає.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Солнце тоже собственное будешь подключать?

Солнце светит всем, даже скептикам
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Солнце светит всем, даже скептикам
Даже в Полярную ночь светит.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Знову власникам електроавтомобілів розказують які авто вони купили? Незграбно троллячи :) ?
І розказують про "дуже повільний прогрес"?  :)
Більше тридцяти років тому кольоровий телевізор могли підняти тільки два здорових чоловіка, один не міг ні обхватити ні підняти. І ці кольорові телевізори були не у всіх. Забули як канали плоскогубцями переключали :) ? Двадцять років назад про лед-монітори до комп'ютерів тільки мріяли більшість. Смартфонів не було взагалі. Десять років тому про електрокари тільки писали в журналах (десь хтось випускає). Зараз вийти в місто і не зустріти електрокар - то ще зусиль додати треба  :) .
Динаміка, нюанси експлуатації - то плюси електрокарів. Відсутність шуму, вихлопу - величезні плюси. Сучасна уніфікація, можливість заряджання від домашньої ВЕС або СЕС - дуже круто.
Колись хутір - то керосинка та корови. Зараз хутір - то корови, вайфай, супутникова антенна, електрика, компьютер та телефон. Да зараз не задумуючись по вайберу відеодзвінки включаєте посеред лісу, а колись це в научній фантастиці описували.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Більше тридцяти років тому кольоровий телевізор могли підняти тільки два здорових чоловіка, один не міг ні обхватити ні підняти. І ці кольорові телевізори були не у всіх. Забули як канали плоскогубцями переключали  ? Двадцять років назад про лед-монітори до комп'ютерів тільки мріяли більшість. Смартфонів не було взагалі. Десять років тому про електрокари тільки писали в журналах (десь хтось випускає). Зараз вийти в місто і не зустріти електрокар - то ще зусиль додати треба
Вот раньше были фотокамеры плёночные, а сейчас цифровые, плёнка не нужна.
Но стекло для объективов всё равно шлифовать приходится.

Понимаешь, нет?

Электричеством люди пользуются уже 200 лет.
А хранить его не научились до сих пор.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Вы просто оцените вот эту цифру
100 км пробега за 15 грн

А еще нет опасности залить плохое топливо

А еще нет необходимости заправляться

А еще.... куча плюсов

   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

А еще нет необходимости заправляться
Ты шутишь?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Ты шутишь?

Нет, я не считаю заправкой втыкнуть провод в машину у себя в гараже
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Більшість описаних проблем з електромобілем, це сугубо специфічні для України через нерозвиненність інфраструктури. Наприклад, зараз фактично всі багатоквартирні будинки вже обладнали парковочні місця зарядкою для електромобіля для мешканців. І їх обладнати коштує копійки. Але наші хохли чомусь від такої простої  задачі як електрифікувати місця під будинком впадають в ступор, і вирішують, що то не вони злидні криворукі, а електромобіль їм не такий. І так по всім пунктам - хохол-злидень не вирішує проблеми, а співає сумну пісню во славу своїм ледащам та криворукості.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Наприклад, зараз фактично всі багатоквартирні будинки вже обладнали парковочні місця зарядкою для електромобіля для мешканців.

В какой стране? Какой процент зданий? Какой процент мест?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

В какой стране? Какой процент зданий? Какой процент мест?
Вже ж якось викладали фото з Норвегії, де на парковці з двадцяти машин шістнадцять електрокари  :)  І шнурки від якихось стовпчиків.

Вот раньше были фотокамеры плёночные, а сейчас цифровые, плёнка не нужна.Но стекло для объективов всё равно шлифовать приходится.Понимаеш ь, нет?Электричеством люди пользуются уже 200 лет.А хранить его не научились до сих пор.


Ага, а ще у людини дві руки. хоча чотири було б практичніше. Не все зразу. Ще декілька сот рокв тому людину за ідею атомної електростанції забили б камнями або спалили. стороків тому сказали б що неможливо, а сьогодні люди пишуть тексти на форум з компьютерів і смартфонів, що заряджаються струмом від АЕС.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Вже ж якось викладали фото з Норвегії, де на парковці з двадцяти машин шістнадцять електрокари    І шнурки від якихось стовпчиків.
каким образом это ответ на вопрос?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

З тих кондомініум та апартамент комплексів що я бачив за останній рік, не було жодного без виділених місць для зарядки електромобіля.

Те саме стосується офісних комплексів, медичних закладів, бібліотек, комунальних спортивних комплексів, торгівельних плаз.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

З тих кондомініум та апартамент комплексів що я бачив за останній рік, не було жодного без виділених місць для зарядки електромобіля.
Это тоже не ответ да есть несколько мест если все комплексы должны иметь скажем 30% мест то это глобальный апгрейд всего грида.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Это тоже не ответ да есть несколько мест если все комплексы должны иметь скажем 30% мест то это глобальный апгрейд всего грида.

Мережа вдосконалюється весь час. Якби вона не вдосконавлювалась, ти сиділи би без світла кожен другий день.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:
den

Розмова нагадує спіч власників нокія 1100 та власників айфонів
"На айфоні нема кнопок і він важкий і в кишені не лізе і працює один день , а ще великий екран який розіб'ється"
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

каким образом это ответ на вопрос?
А навіщо тобі ця інформація? Ти сам для себе визначись - ти все вже вирішив чи будешь вдумуватись в інформацію і сприймати її.
Ось приблизна цифра - електрокарів випускається близько 1% від автомобілів на планеті. Якщо зараз почнеш писати - так це "мєлочі" нащо вони та інше - то ти вже вже раніше вирішив і навіщо тобі уся наступна інформація про електрокари :) .
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Машину, яка коштує сотні тисяч доларів, а за своїми технічними характеристиками годиться тільки для поїздок в сортір, можуть нахвалювати лише прихильники певної політсили. :fool:
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Машину, яка коштує сотні тисяч доларів, а за своїми технічними характеристиками годиться тільки для поїздок в сортір, можуть нахвалювати лише прихильники певної політсили. :fool:
:laugh:
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

А навіщо тобі ця інформація?
Я фанат Теслы (и даже акций для души прикупил) но рассказы про то что прям вся инфраструктура создана особенно в апартмент комлексах это мягко говоря огромное преувеличение. Другой вопрос что в штатах большинство населения живет в частных домах поэтому этот вопрос решается относительно тривиально
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

і ніхто не відповів на моє питання
от уявімо шо народ поголовно йобнувся і накупив електромашин
як виглядатиме заправка і яку матиме площу щоб зарядити 200-300 машин в годину?
памятайте, в європі тіснота і голод землі
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:
den

і ніхто не відповів на моє питання
от уявімо шо народ поголовно йобнувся і накупив електромашин
як виглядатиме заправка і яку матиме площу щоб зарядити 200-300 машин в годину?
памятайте, в європі тіснота і голод землі

Виглядатиме так само як парковка
Тіки поруч будуть стовпчики з дротами
Т

   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Виглядатиме так само як парковка
Тіки поруч будуть стовпчики з дротами
Т
як парковка біля гіпермаркета?
землі нема на то
тому і вважаю електромобілі тупіковою дорогою поки зарядка не триватиме 2-3 хвилини
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Машину, яка коштує сотні тисяч доларів, а за своїми технічними характеристиками годиться тільки для поїздок в сортір, можуть нахвалювати лише прихильники певної політсили. :fool:

і ніхто не відповів на моє питання
от уявімо шо народ поголовно йобнувся і накупив електромашин
як виглядатиме заправка і яку матиме площу щоб зарядити 200-300 машин в годину?
памятайте, в європі тіснота і голод землі

та що там Європа!

от буде прикол в Україні, якщо 73% населення - тобто всі "прихильники певної політсили", накуплять тих електричок!  :lol:
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Вот раньше были фотокамеры плёночные, а сейчас цифровые, плёнка не нужна.
Но стекло для объективов всё равно шлифовать приходится.

Понимаешь, нет?

Электричеством люди пользуются уже 200 лет.
А хранить его не научились до сих пор.
1. Все-таки саме користуються (електрикою) суттєво менше
2. Зберігати навчились - аккумулятори. Просто донедавна не було великого попиту на масове використання (особливо у автомобілях - були бензинові двигуни), тому розвиватися бурхливо ці технології  почали порівняно недавно.

Загалом більшість того, що описують, як недоліки - це "дитячі хвороби" технології, яких і при розвитку ДВЗ теж було немало у свій час.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

та що там Європа!

от буде прикол в Україні, якщо 73% населення - тобто всі "прихильники певної політсили", накуплять тих електричок!  :lol:
буде коллапс
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Кстати, GM EV ездил в 1999г. 260 км на NI-MH и нормально себя чувствовал.

Ключове слово тут - "ездил"... Бо вже давно-давно от'єзділ. :laugh:
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Вы просто оцените вот эту цифру
100 км пробега за 15 грн

А еще нет опасности залить плохое топливо

А еще нет необходимости заправляться

А еще.... куча плюсов

20 кВт коштує 15 гривень ?
це як така ціна за кВт ?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

і ніхто не відповів на моє питання
от уявімо шо народ поголовно йобнувся і накупив електромашин
як виглядатиме заправка і яку матиме площу щоб зарядити 200-300 машин в годину?
памятайте, в європі тіснота і голод землі

я рахував.
землі не вистарчить.
елекрики не вистарчить.
усієї електрики ...
треба встановити 100 ядернний електростанцій шоб була можливість зарадити електрички за ніч.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

для того щоб електрокар міг конкурувати з традиційними авто він має мати аналогічні характеристики ( мобільність) і бути дешевшим в експлуатації при подібній ціні
покищо того нема ,є якийсь процент людей які люблять ускладнювати собі життя і на них і тримається той сегмент ринку
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

і ніхто не відповів на моє питання
от уявімо шо народ поголовно йобнувся і накупив електромашин
як виглядатиме заправка і яку матиме площу щоб зарядити 200-300 машин в годину?
памятайте, в європі тіснота і голод землі
бля і це говорить будівельник :facepalm: що тяжко розетку до кожного паркінгу кинути :facepalm: what a hillbilly  :facepalm:
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

для того щоб електрокар міг конкурувати з традиційними авто він має мати аналогічні характеристики ( мобільність) і бути дешевшим в експлуатації при подібній ціні
покищо того нема ,є якийсь процент людей які люблять ускладнювати собі життя і на них і тримається той сегмент ринку
Если бы это были главные критерии мы бы до сих пор ездили на лошадках
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія