Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дія ;)

Дія  ;)
VG

Запустив щойно на смарті, попросило ідентифікуватися для перевірки по фото, чи іншими варіантами, вибрав через банківську карту.
Тепер водійського посвідчення не має, у картці платників податків взагалі якась стороння тьотя записана, явно старшого віку, таку ніколи не знав.
Телефон нікому не давав. Хдє мої дані з моєю фоткою ?
Це щось пішло не так, чи реформи у дії?
   
Re: Дія  ;)

А какая-то техподдержка у них вообще есть?
   
Re: Дія  ;)

Растич більше за це розкаже.
   
Re: Дія  ;)
VG

Намагався, але там режим в основному по типу анкети питання-готові відповіді, живого сервісника не легко знайти.
   
Re: Дія  ;)

а відмовитись від таких "послуг" можна?
   
Re: Дія  ;)

Тримай

   
Re: Дія  ;)
VG

Цитата: alex_kyiv
Тримай
Це перше, що зробив. Помилки у моїх відомостях, ввів свій індномер, вродь все, але корекція даних по якихось непотрібних мені пунктах, а не те, що використовується якась ліва особа.
   
Re: Дія  ;)

документы тебе выдавало государство, значит государство знает о твоих документах всё, прич'м эти данные есть у государства в электронном виде.
у тебя есть только выбор - хочешь ли ты видеть свои документы в своём смартфоне, и показывать их на экране смартфона по требованию? если нет - удали Дію, и будь спокоен :)
   
Re: Дія  ;)
VG

Цитата: GreenGhost
значит государство знает о твоих документах всё
Я чет задумався, може держава більше про мене знає чим я, але все ж таки відкидаю думку, що я жіночого роду  :gigi:
   
Re: Дія  ;)

Растич більше за це розкаже.
так а шо розказувати, там є розділ підтримка через вайбер чи тєлєгу, там є жива людина, може все виправити
   
Re: Дія  ;)

документы тебе выдавало государство, значит государство знает о твоих документах всё, прич'м эти данные есть у государства в электронном виде.
у тебя есть только выбор - хочешь ли ты видеть свои документы в своём смартфоне, и показывать их на экране смартфона по требованию? если нет - удали Дію, и будь спокоен :)
це ви же на портал дія не заходили, там більше про вас пише - і про нерухомість, і про машини, землю ітп
   
Re: Дія  ;)
VG

Та там є пункт "Не мої дані", туди тиснеш, а там  "Земля", "Податки", ще якась хрень, що не відноситься до корекції особи.
   
Re: Дія  ;)

Запустив щойно на смарті, попросило ідентифікуватися для перевірки по фото, чи іншими варіантами, вибрав через банківську карту.
Тепер водійського посвідчення не має, у картці платників податків взагалі якась стороння тьотя записана, явно старшого віку, таку ніколи не знав.
Телефон нікому не давав. Хдє мої дані з моєю фоткою ?
Це щось пішло не так, чи реформи у дії?

Это не к дии вопросы, это к банку

   
Re: Дія  ;)

Тримай

Показати зображення...

Техподдержка дии нигде не видповидае

Это такой себе бот, куда писать бесполезно, ответов никогда не отписывают
   
Re: Дія  ;)

у картці платників податків взагалі якась стороння тьотя записана, явно старшого віку, таку ніколи не знав.
Телефон нікому не давав. Хдє мої дані з моєю фоткою ?
Скоро на твое имя кредитов наберут и не отдадут  :laugh:
В стране 4-го мира, такое обычное дело.
   
Re: Дія  ;)

государство знает о твоих документах всё, прич'м эти данные есть у государства в электронном виде.

Не факт, что всё есть в электронном виде. Например бумажных паспортов - нет, водительских бумажных удостоверений - нет... наверное еще много доков нет...
   
Re: Дія  ;)

Техподдержка дии нигде не видповидае

Это такой себе бот, куда писать бесполезно, ответов никогда не отписывают
там є вихід на живу людину, пару раз користувався
   
Re: Дія  ;)

продолжали и продолжали жрать кактус ... (С)  :facepalm1:
   
Re: Дія  ;)

Не факт, что всё есть в электронном виде. Например бумажных паспортов - нет, водительских бумажных удостоверений - нет... наверное еще много доков нет...
права можна старі підтягнути
паспорт - ні (уйопки блть)
   
Re: Дія  ;)
VG

Цитата: PiterPen
Скоро на твое имя кредитов наберут и не отдадут  :laugh:
В стране 4-го мира, такое обычное дело.

От саме за це і стрьомно, так як усвідомлюю в якій країні живу.
А могла б бути якась інша особа в моєму смарті, з максимальним набором документів, а ні тільки П.І.Б і номер індентифікаційний.  :)
   
Re: Дія  ;)

Техподдержка дии нигде не видповидае

Это такой себе бот, куда писать бесполезно, ответов никогда не отписывают

зато в інстє Федорова часто відповідають. Навіть начальство
   
Re: Дія  ;)

права можна старі підтягнути
паспорт - ні (уйопки блть)

Заставят скоро принудительно менять паспорта :( на эти сраные карточки. Можно же сделать паспорта нормальные, бумажные, большие, солидные, с чипами. Как закордонные.

Ато с этим паспортом-карточкой выглядишь как бомж, а не как Гражданин Украины.
   
Re: Дія  ;)

Заставят скоро принудительно менять паспорта :( на эти сраные карточки. Можно же сделать паспорта нормальные, бумажные, большие, солидные, с чипами. Как закордонные.

Ато с этим паспортом-карточкой выглядишь как бомж, а не как Гражданин Украины.
так уже при зміні фото видача ід-картки без варіантів
і не бомж, внутрішні паспорти майже всюди пластик - тупо зручніше
але міняти не буду поки не заставлять
   
Re: Дія  ;)

зато в інстє Федорова часто відповідають. Навіть начальство

Инста какого-то разраба - это официальный источник?  :facepalm1:
   
Re: Дія  ;)

внутрішні паспорти майже всюди пластик - тупо зручніше

Може воно і зручніше, але не солідно.
   
Re: Дія  ;)

Инста какого-то разраба - это официальный источник?  :facepalm1:

нє просто люди там накидують пропозиції, проблеми.
І хтось з команди реагує. Нормальний фідбек
   
Re: Дія  ;)

Заставят скоро принудительно менять паспорта :( на эти сраные карточки. Можно же сделать паспорта нормальные, бумажные, большие, солидные, с чипами. Как закордонные.

Ато с этим паспортом-карточкой выглядишь как бомж, а не как Гражданин Украины.

немає в цивілізованих країнах ніяких паспортів для внутрішнього користування.
Єдине не розумію чого на айді карті не можна зробити прописку.
   
Re: Дія  ;)

Я чет задумався, може держава більше про мене знає чим я, але все ж таки відкидаю думку, що я жіночого роду  :gigi:

пациент!!, не занимайтесь самолечением!! Доктор прописал морг, значит морг!!
   
Re: Дія  ;)
PAL

немає в цивілізованих країнах ніяких паспортів для внутрішнього користування.
Єдине не розумію чого на айді карті не можна зробити прописку.
зовсім-зовсім немає?  :laugh:

   
Re: Дія  ;)

зовсім-зовсім немає?  :laugh:

Показати зображення...

ще раз - паспортів.
   
Re: Дія  ;)

Passport

Internal passports
Internal passports are issued by some countries as an identity document. An example is the internal passport of Russia or certain other post-Soviet countries dating back to imperial times. Some countries use internal passports for controlling migration within a country. In some countries, the international passport or passport for travel abroad is a second passport, in addition to the internal passport, required for a citizen to travel abroad within the country of residence. Separate passports for travel abroad existed or exist in the following countries:

Russia: see Internal passport of Russia
Ukraine: see Ukrainian identity card#Previous internal passport
In the Soviet Union, there were several types of international passport: an ordinary one, a civil service passport, a diplomatic passport, and a sailor's passport. See Passport system in the Soviet Union.
Countries of the Eastern Bloc had a system of internal/international passports similar to that of the Soviet Union.


https://en.wikipedia.org/wiki/Passport

 :gigi:
   
Re: Дія  ;)
PAL

ще раз - паспортів.

це й є документ, який виконує функцію паспорта в Штатах
з пропискою включно, між іншим
заразом у більшості випадків ще й функцію водійського посвідчення, але не завше (може бути написано, що то не є driver license)
   
Re: Дія  ;)

це й є документ, який виконує функцію паспорта в Штатах
з пропискою включно, між іншим
заразом у більшості випадків ще й функцію водійського посвідчення, але не завше (може бути написано, що то не є driver license)

Слово паспорт скрізь окрім совка це документ для виїзду за кордон.
Все інше до посвідчення особи. Вище все написано
   
Re: Дія  ;)
PAL

Слово паспорт скрізь окрім совка це документ для виїзду за кордон.
Все інше до посвідчення особи. Вище все написано

яка різниця?
наша картка названа "паспортом" скоріш за традицією, насправді це та сама ID картка що й у інших

ну й якщо вже так придиратися, то ось тобі:
https://www.how2go.info/nuzhna-li-viza-v-turtsiyu-pravila-bezvizovyih-puteshestviy-dlya-ukraintsev-i-rossiyan-v-2015/


формальності виконані!
ID картка є паспортом, тому що можна використати для виїзду за кордон!
   
Re: Дія  ;)

це ви же на портал дія не заходили, там більше про вас пише - і про нерухомість, і про машини, землю ітп
заходил
   
Re: Дія  ;)

Заставят скоро принудительно менять паспорта :( на эти сраные карточки. Можно же сделать паспорта нормальные, бумажные, большие, солидные, с чипами. Как закордонные.

Ато с этим паспортом-карточкой выглядишь как бомж, а не как Гражданин Украины.
это не паспорт, это ID-карта.
в нормальных странах "внутренних паспортов" нет, там везде такие ID-карты
   
Re: Дія  ;)

Эта та срань, куда я могу вбить левые данные и отпетлять от самоизоляции? Охуенное приложение  (tu)
   
Re: Дія  ;)

немає в цивілізованих країнах ніяких паспортів для внутрішнього користування.
Єдине не розумію чого на айді карті не можна зробити прописку.
да есть там прописка.
можно смартфоном прочитать через NFC
   
Re: Дія  ;)

Эта та срань, куда я могу вбить левые данные и отпетлять от самоизоляции? Охуенное приложение  (tu)
Какие левые данные можно вбить в дию))?
   
Re: Дія  ;)

Какие левые данные можно вбить в дию))?
Ну там просят паспорт и фио заполнить по прилету. Пишу любую куйню и она хавает, самоизоляция началась  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія