Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Швагро в поштовій скринці знайшов такий дивний папірець -
Попередження  - вами порушено конституцію і закон про мобілізацію далі перелік статей (точно навести цитату не можу)
І далі погрози про кримінальну і адміністративну відповідальність.
Що цікаво що жодної повістки він жодного разу не отримував а тут зразу таке щось
Це що за ноу хау?  8-:

Останнє редагування: 14 лютого 2024 18:23:11 від Voenkom
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

причому шавгро стоїть на обліку зі статусом - обмежено придатний, нікуди не втікав і місце проживання не змінював...
сцуко в голові одні крамольні думки про пошук додаткового заробітку нашими воєнкомами...  :X
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

На тому папірці є якісь печатки чи ще якісь офіційні реквізити?
Чи може просто сусіду-сєпару нема чим зайнятися?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Каже що є печатка і підпис львівського воєнкома і що цікаво приблизно половина тієї печатки відірвана - тобто там був якийсь корінець чи що...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Якщо мені не зраджує склероз, то повістки взагалі повинні вручати особисто.
Щодо таких попереджень, то думаю два варіанти:
1. Воєнком вирішив підзаробити.
2. Спрямована акція ворога з метою викликати збурення, посіяти паніку і т.д. щось на зразок отих червоних міток на початку війни.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Каже що є печатка і підпис львівського воєнкома і що цікаво приблизно половина тієї печатки відірвана - тобто там був якийсь корінець чи що...

Ну печатку з підписом можна і на принтері надрукувати.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Якщо мені не зраджує склероз, то повістки взагалі повинні вручати особисто.
Щодо таких попереджень, то думаю два варіанти:
1. Воєнком вирішив підзаробити.
2. Спрямована акція ворога з метою викликати збурення, посіяти паніку і т.д. щось на зразок отих червоних міток на початку війни.

всі знають що повістки особисто - а такі попередження? особливо якщо повісток не було...
в мене також таке враження що вирішив підзаробити...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

печать размазывается или нет? т.е, "мокрая" или фотожоп?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Шо, ідти у військомат там усе розкажуть, а раз ще не ходив значить злісно ухиляється.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

В смітник.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

печать размазывается или нет? т.е, "мокрая" или фотожоп?
без поняття - казав що ніби справжня - може попрошу скинути фотку того папірця без даних
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Шо, ідти у військомат там усе розкажуть, а раз ще не ходив значить злісно ухиляється.
а відколи то в нас обов'язок всіх прийти в військкомат без повістки?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

зараз я тобі розкажу процедуру.

Оскільки він обмежено придатний, то повинен це підтверджувати на медкомісії, зазвичай там дають відстрочку на 6 місяців, а потім через 5ть років знов треба проходити на підтвердження.

Тому його викликають на ВЛК, де 99% його зроблять придатним (май на увазі), якщо у нього не було скарг, не було звернень до лікарів, не було процедур лікування або шось було, но не так інтенсивно - визнають придатним. Тому історію хвороби бери відразу туди. Там навіть не оглядають толком, заходиш - скарги є ? нема? годєн

Спочатку вони викликають на уточнення даних, а потім відразу дають направлення на ВЛК поверхом ничже. А ту Херню з червоними штампами типу - РЗШУК / КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, то отсебятіна шоб, як вони кажуть - скорше рухались.

ну і звісно, якщо він не отримував тією повістки в руки під підпис, я хз шо то таке тоді
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Теж таке було у скриньці,  5 січня їду навчатися в ДШБ
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Гілка  (tu)  [ua]  :peremoga:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Якщо мені не зраджує склероз, то повістки взагалі повинні вручати особисто.

отут КМ підготовив невеличкий новорічний сюпрайз

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

без поняття - казав що ніби справжня - може попрошу скинути фотку того папірця без даних

так сам пусть мокрым пальцем по ней повозякает
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Теж таке було у скриньці,  5 січня їду навчатися в ДШБ

Ніякої юридичної сили повідомлення в скриньці не несе. Тому що багато хто в скриньку взагалі дивитися може раз у рік або взагалі не дивитися. Щоб були юридичні наслідки потрібно вручити особисто людині.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

зараз я тобі розкажу процедуру.

Оскільки він обмежено придатний, то повинен це підтверджувати на медкомісії, зазвичай там дають відстрочку на 6 місяців, а потім через 5ть років знов треба проходити на підтвердження.

Тому його викликають на ВЛК, де 99% його зроблять придатним (май на увазі), якщо у нього не було скарг, не було звернень до лікарів, не було процедур лікування або шось було, но не так інтенсивно - визнають придатним. Тому історію хвороби бери відразу туди. Там навіть не оглядають толком, заходиш - скарги є ? нема? годєн

Спочатку вони викликають на уточнення даних, а потім відразу дають направлення на ВЛК поверхом ничже. А ту Херню з червоними штампами типу - РЗШУК / КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, то отсебятіна шоб, як вони кажуть - скорше рухались.

ну і звісно, якщо він не отримував тією повістки в руки під підпис, я хз шо то таке тоді
Звісно  не оглядають, якщо ти сам кажеш, що в тебе все ок.

Якщо не ок, і є болячка з переліку тих,  які дають обмежену придатність/непридатність у воєнний час, то відправляють в твою поліклініку для підтвердження, потім повертаєшся.

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Звісно  не оглядають, якщо ти сам кажеш, що в тебе все ок.

Якщо не ок, і є болячка з переліку тих,  які дають обмежену придатність/непридатність у воєнний час, то відправляють в твою поліклініку для підтвердження, потім повертаєшся.

п***а єбаний, у тебе спитають - чомути до того не звертався у поліклініку  :laugh:  і ставлять - придатний

тому кажу, якщо є історія хвороби з зверненнями до лікарів, та лікувальними процедурами. якщо їх не було, вліплять придатність, занижуючи пункти статей про обмежену не придатність, зазвичай поставлять - пункт Г
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ніякої юридичної сили повідомлення в скриньці не несе. Тому що багато хто в скриньку взагалі дивитися може раз у рік або взагалі не дивитися. Щоб були юридичні наслідки потрібно вручити особисто людині.

може, людина чекала повістку і хоче служити. чого ви його відмовлюєтє
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ніякої юридичної сили повідомлення в скриньці не несе. Тому що багато хто в скриньку взагалі дивитися може раз у рік або взагалі не дивитися. Щоб були юридичні наслідки потрібно вручити особисто людині.
тобто "я надивані полежу", а інші най воюють. Я так не можу...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

отут КМ підготовив невеличкий новорічний сюпрайз

https://t.me/truexadnepr/35650

Останній пункт сподобався. Як посольства будуть сприяти поверненню на Батьківщину? Відправляти дип поштою чи капати в тамтешні міграційні органи, тіпа нелегал?
Хоча можна анулювати закордонний паспорт заднім числом і повідомити куда нада.

ПС: а це ідея, потрібно анулювати всі закордонні паспорти чоловіків, віком до 60 років. Так і ті хто втік повернуться ну й решта не виїде нікуди  :D
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

може, людина чекала повістку і хоче служити. чого ви його відмовлюєтє
всі хто хотів служити, давно пройшли влк. певно той хлоп там не з’являвся від своєї останньої ВЛК, роки 4-5 тому
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

п***а єбаний, у тебе спитають - чомути до того не звертався у поліклініку  :laugh:  і ставлять - придатний

І правильно зроблять. Якщо треба ніц не турбувало і не звертався то шо раптом в воєнкоматі тільки прихопило. Це перше питання лікаря при скаргах на здоров'я
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Останній пункт сподобався. Як посольства будуть сприяти поверненню на Батьківщину? Відправляти дип поштою чи капати в тамтешні міграційні органи, тіпа нелегал?
Хоча можна анулювати закордонний паспорт заднім числом і повідомити куда нада.

ПС: а це ідея, потрібно анулювати всі закордонні паспорти чоловіків, віком до 60 років. Так і ті хто втік повернуться ну й решта не виїде нікуди  :D
багато хто поїхав по програмі ШЛЯХ і не повернувся, як от син Портнова, або незаконно перетнув кордон, тим і будуть займатись
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

І правильно зроблять. Якщо треба ніц не турбувало і не звертався то шо раптом в воєнкоматі тільки прихопило. Це перше питання лікаря при скаргах на здоров'я
та не у військоматі прихопило, він ж пище, що був обмежено придатний, колись.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

тобто "я надивані полежу", а інші най воюють. Я так не можу...

Питання в даному випадку про наслідки. Хто хотів і міг давно служить.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

отут КМ підготовив невеличкий новорічний сюпрайз

https://t.me/truexadnepr/35650
Руководитель предпиятия должен выдавать повестки? Шо за бред? 8-:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

п***а єбаний, у тебе спитають - чомути до того не звертався у поліклініку  :laugh:  і ставлять - придатний

тому кажу, якщо є історія хвороби з зверненнями до лікарів, та лікувальними процедурами. якщо їх не було, вліплять придатність, занижуючи пункти статей про обмежену не придатність, зазвичай поставлять - пункт Г
Я конкретно свій досвід розказую
Може на початку війни було інакше,  хз.
Мій колега проходив влітку, я в жовтні.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Питання в даному випадку про наслідки. Хто хотів і міг давно служить.
твердження абсолютно не вірне, життя воно різне...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

та не у військоматі прихопило, він ж пище, що був обмежено придатний, колись.
В війскому квитку так не пишуть. Запис приблизно такий - обмежено придатний в мирний час. Придатний в війсковий. Щоб було зрузуміло, це запис у людини яка перенесла інфаркт і два чи три стента у неї стоять. Запис був зроблений ще до війни.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

І правильно зроблять. Якщо треба ніц не турбувало і не звертався то шо раптом в воєнкоматі тільки прихопило. Це перше питання лікаря при скаргах на здоров'я
Не показник,  я,  наприклад,  з 18 років зір нормально перевірив оце тільки зараз,  власне тому, що треба було для комісії в воєнкоматі.

Буває, що хронічна болячка,  яка стабільна і толком не міняється роками.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Оскільки він обмежено придатний, то повинен це підтверджувати на медкомісії, зазвичай там дають відстрочку на 6 місяців, а потім через 5ть років знов треба проходити на підтвердження.
Йому вже майже 50 років і в нього досить серйозні проблеми з хребтом типу кіфосколіоз - тому я сумніваюся що то вже можна виправити - і крім того що означає 6 місяців і 5 років - це як?

Спочатку вони викликають на уточнення даних, а потім відразу дають направлення на ВЛК поверхом ничже. А ту Херню з червоними штампами типу - РЗШУК / КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, то отсебятіна шоб, як вони кажуть - скорше рухались.
Тобто це абсолютно незаконна писулька?  8-:

ну і звісно, якщо він не отримував тією повістки в руки під підпис, я хз шо то таке тоді
Власне що жодних повісток не було і цю писульку кинули в скриньку...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Останній пункт сподобався. Як посольства будуть сприяти поверненню на Батьківщину? Відправляти дип поштою чи капати в тамтешні міграційні органи, тіпа нелегал?
Хоча можна анулювати закордонний паспорт заднім числом і повідомити куда нада.

ПС: а це ідея, потрібно анулювати всі закордонні паспорти чоловіків, віком до 60 років. Так і ті хто втік повернуться ну й решта не виїде нікуди  :D
А на якій підставі анулювати зак.пашпорт? Закордоном можуть це сприйняти як переслідування.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

В війскому квитку так не пишуть. Запис приблизно такий - обмежено придатний в мирний час. Придатний в війсковий. Щоб було зрузуміло, це запис у людини яка перенесла інфаркт і два чи три стента у неї стоять. Запис був зроблений ще до війни.
у військомвому квитку пишуть твоє звання, та можливо куди направлять у який рід військ. а Придатність визначає ВЛК, відповідно до статей які вони пропишуть туда і можуть призначати. придатні до служби у військовий час практично всі, там тільки до 10 статей тебе списати можуть, усі інші  придатні. але ти може бути придатний у Десанті, а можеш бути придатний у комісаріаті десь
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

у військомвому квитку пишуть твоє звання, та можливо куди направлять у який рід військ. а Придатність визначає ВЛК, відповідно до статей які вони пропишуть туда і можуть призначати. придатні до служби у військовий час практично всі, там тільки до 10 статей тебе списати можуть, усі інші  придатні. але ти може бути придатний у Десанті, а можеш бути придатний у комісаріаті десь
У квитку як раз і пишуть якщо обмежено придатний.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Йому вже майже 50 років і в нього досить серйозні проблеми з хребтом типу кіфосколіоз - тому я сумніваюся що то вже можна виправити - і крім того що означає 6 місяців і 5 років - це як?

Тобто це абсолютно незаконна писулька?  8-:

Власне що жодних повісток не було і цю писульку кинули в скриньку...

ну от у нас був МСЕК, де мали приходити однорукі на підтвердження інвалідності кожен рік  :gigi:  поки це здається не скасували.

там само і ВЛК, потрібно приходити кожен термін на підтвердження придатності, його ж не списали з кінцями з обліку.

Писулька може і законна, просять прийти на ВЛК, просто видали не правильно без підпису у руки, та поставили якийсь єбаний штамп, у розшук вони можуть дати тебе поліції, а не самі. у них немає навіть функцій провіряти документи без поліції
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

може, то той електрик "поміняв" орієнтацію - зараз других людей шугає.

пам"ятаєте, колись тут хтось з львівянок писала що їй погрози присилає якийсь електрик...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

та не у військоматі прихопило, він ж пище, що був обмежено придатний, колись.
.

Ніфіга то не допоможе. Якщо був обмежено придатним не по допустимо зору чи слуху де ніфіга не міняється переважно і просто в окулярах ходить . Та може дійсно не звертатися до лікаря то по інших хворобах таке не пройде. Не може бути допустимо в тебе проблема з серцем чи тиском і ти ні разу не звертався і не лікуєшся регулярно. Якщо не лікуєшся значить не турбує. Я був свідком огляду мужика неврологом в лікарні по направлені від воєнкомату ще в 15 му році коли була перша мобілізація без ВС. Мужик років за 40 жалівся на хребет. Діалог був приблизно такий - на що скарги? Той купу скарг вивалив. Питання два,десь до того лікувалися? Відповідь не лікувався. Працюєте ким? Шофер. І що не мішало працювати,та типу боліло але терпів. На цьому етапі мужика культурно послали і відправили в воєнкомат проходити комісію далі) А про зараз то в рази гостріше питання стоїть. Навіть балакати не будуть.
   

Цю тему переглядають:

nbo, gorodok (+ 1 прихованих) і 20 гостей
 
Повна версія