Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Баги, странности и переделки ФУПа (пополняется в клубе)

Мобильную версию рас*****сило. Колонка с темами шире чем шапка форума.
на мініопері?
   
уже "какаo" кирилцею забанили!  :facepalm:
   
Підкажіть,  будь ласка, як перейти на мобільну (спрощену)версію фупа? Повна версія для телефона заважка. На яку кнопку тицьнути для переходу і де її шукать?

Останнє редагування: 28 грудня 2019 23:14:51 від bird
   
Підкажіть,  будь ласка, як перейти на мобільну (спрощену)версію фупа? Повна версія для телефона заважка. На яку кнопку тицьнути для переходу і де її шукать?
:facepalm1:
   
Re: Баги, странности и переделки ФУПа (пополняется в клубе)
SharkOfCapitalism

<<<Заявки новозареєстрованих користувачів на включення опції "Створити тему">>>
Опцію не треба включати: вона й так є -- її треба ввімкнути.

<<<Будь-ласка, натисныть на лінк нижче для підтвердження email-адреси:>>>
   
Re: Баги, странности и переделки ФУПа (пополняется в клубе)
SharkOfCapitalism

А надсилати паролі на пошту -- то є, взагалі, архіламерство!
ФУП -- форум даунів.
   
Адміни, а чому звичайне українське слово 'вpaxyй' кирилицею замінює на врахуй
   
а чому при використанні опції "забули пароль?", введенні пошти і відповіді на питання чий крим, пропонується вибрати надіслати пароль на пошту чи відповісти на контрольне питання. В обох випадках далі пише "ви не маєте доступу до цього розділу".
   
Будь ласка, на мобільному дизайні перенесіть лінк "вийти" подалі від "Теми з вашою участю". 
Часом промахуюсь і доводиться логінитись знову.
   
Скажіть будь ласка, а чому на моєму ІР вказується, що я з раша федераша?!. :S
Я живу і пишу з Вінниччини.
   
Скажіть будь ласка, а чому на моєму ІР вказується, що я з раша федераша?!. :S
Я живу і пишу з Вінниччини.

Цитата: З пошуку

IP адрес 93.171.224.142 | Информация о местоположении ip ...https://prozavr.ru › tools › 93....
Перекласти цю сторінку
База данных №1: Флаг RU Россия → Сибирский федеральный округ → Новосибирская область → Новосибирск; База данных №2: Флаг UA ...

Мабуть з якоїсь такої бази беруть айпішники.
   
Мабуть з якоїсь такої бази беруть айпішники.
Некоректно беруть. (td)
Я не розуміюся на цих ІР, але ж я фізично в Україні.
   
Скажіть будь ласка, а чому на моєму ІР вказується, що я з раша федераша?!. :S
Я живу і пишу з Вінниччини.

А на Вінничині з якого провайдера?
   
Як додавати пост/відео з фейсбуку?
Кнопка не допомагає - invalid link
   
Як додавати пост/відео з фейсбуку?
Кнопка не допомагає - invalid link
просто став посилання. кому тре- відкриє
   
просто став посилання. кому тре- відкриє

Так і роблю. Але в деяких постах бачив, що інколи ФБ посилання відображаються коректно. Певно є якась хитрість із кодами.
   
Так і роблю. Але в деяких постах бачив, що інколи ФБ посилання відображаються коректно. Певно є якась хитрість із кодами.
підозрюю, шо тут крж пейсбуку
   
Так і роблю. Але в деяких постах бачив, що інколи ФБ посилання відображаються коректно. Певно є якась хитрість із кодами.
клікаєм сюди:




копіюєм адресу:




вставляєм сюди:




отримуєм отаке:
   
Как вставить линк на форуме с фейсбука

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1123305.msg27155457#msg27155457
   
Пропоную додати ще одну фічу.
Нині важко візуально відрізнити цитату з зовнішнього ресурсу і цитату-відповідь на допис користувача.
Хоча це зовсім різні речі.
Перша - інформація, переказ чужих слів, щоб дати зрозуміти що це не пряма мова дописувача.
Друга - контекст. Щоб зрозуміло було про що йдеться.

Їх би окремими кнопками та стилістично розділити, щоб менше плутанини було. Ну хоча б фон трохи інший чи то шрифт курсивом, чи позначку іконкою у верхньому куті.
   
Пофіксіть врешті-решт ганебний суржик в назві прикріплених тем.
Не "замітка" а "нотатка"

Це ж не складно
   
Мабуть з якоїсь такої бази беруть айпішники.
Щось таке пам’ятаю, наче є сервіси резолву що навіть дозволяють стягувати собі локально базу даних IP, от у мене думка що так і зроблено тут на форумі. По-1, якщо локальну базу не оновлювати, то ясно що будуть такі сюрпризи. По-2, коли починаєш колупатися з тими сервісами, порівнювати якість і повноту, то такі безкоштовні з дозволом копіювати базу дуже програють. А тепер ще й IPv6 все частіше, нова проблема.
Є платні онлайн-сервіси, але вони платні. Або з безкоштовним доступом з капчами, не для ботів, людині зрідка щось глянути для себе.
   
Пофіксіть врешті-решт ганебний суржик в назві прикріплених тем.
Не "замітка" а "нотатка"

Це ж не складно
Там взагалі не треба ніяких слів, просто значок шпильки, якось так

   
Автозаміни на форумі.
Опустимо той момент, що
цей інструмент сам по собі дитячий садочок, хоча по-дорослому він виливається в презумпцію винуватості всіх дописувачів. Фактично всі тут небажані, навіть коли цитують українські новини, українську владу, ЗСУ та її бійців. Наче був безмодерний період, ті автозаміни мабуть саме звідти родом.
... А хоча, стоп. Йоли-пали! Коли вже так, можна ж [було] зробити автобан за виявлення підцензурних ключових слів. Ефектніш і дієвіш, ге?

Та я не про те. Автозаміни виконуються брутально, брудно, дубово і примітивно. Граматична форма замінюваного слова не враховується, текст спотворюється, він ставати важко читати, спотикатися, зупинятися на той місце, розшифровувати, що він такий, витрачати на це свій довбаний час і свій і без той розхитаний ньорви. Я вже мовчати, що разом з право дописувач на свій слово (ми банимо не за погляди, а за невміння їх відстоювати (c) зацініть! цитую на єдному диханні без гугла) тихенько йти в ліс український правопис, і текст дописувач ставати по-дебільному написаний, хоча він це не робити.

А чого бути не виділяти якось той автозаміна подібно до хештег у соцмережа, в який ім’я по-чудернацькому завжди стояти в називний відмінок, але принаймні через наявність той самий хештег і стильовий виділення це легше ковтати? Бо
дитячий садочок, подзвонити в двері і втекти або кинути з балкона презик з водою і сховатися :snoozer1:
ну та я вище вже опустити цей момент, тож проїхати. Ботом-лайн: по-чесному було б явно позначати автозаміни, причому краще тими стильовими засобами, що відсутні на палітрі оформлення допису пересічного підозрюваного, як-от кольоровий маркер.

І до речі, ви ж позбавляєте людей можливості писати Пу­тін Хуйло! Постріл в ногу (c)

 :scenic:
   
Я вже мовчати, що разом з право дописувач на свій слово (ми банимо не за погляди, а за невміння їх відстоювати (c) зацініть! цитую на єдному диханні без гугла) тихенько йти в ліс

забудь.
Це діяло до 2018 року. Я сама виписала цей принцип - бо то було моє особисте переконання - і послідовно впроваджувала його, поки була тут адміном
тож зараз апелювати до правил і принципів, на які вже 5 років кладуть йух нинішні керманичі фупу - якось наївно і смішно, погодься :)
   
в період 00:20-00:40 працює якісь скрипт обслуговування форуму
мабуть бекап робить
в цей час глючить
І дісвітєльно ж  :S
Але це не замість а на додаток до повного блекауту з 3:40
А до речі про 3:40 цікаво, не можна виставити на цей час заставку ”не лізь убйоть” чи щось таке? Бідолашний бровзер протирає до дірок того значка аніме завантаження доки сервер не снізойде та не соблаговолить пробурчати nginx 504 Gateway Time-out
Я вже мовчу що це проти правил безпеки показувати споднє прямі відповіді сервера 8-)
   
А-а-а-а!!!!!!111111 Таки напишу. Думав, тільки може в мене але ж ніт.

Ось воно!

Коли людина типу помилково-пише-комент-не-в-туди, та ще буває бачить це й поспіхом виправляється ”ой не туди”, то це глюк рушія під час залогіну.

Якийсь баг, що часом, далеко не завжди (в цьому й підступ), після логіна раптом непомітно підсовує зовсім іншу гілку.

Зазвичай одразу стрибаєш вниз на форму для комента, а вона ж на весь екран, тому

підміну гілки



побачиш.


Останнє редагування: 14 серпня 2023 14:28:05 від соннна.тетеря
   
Панове, не можу чітати надійслані повідомлення. Пофіксіть. Як можна.
   
Це вже давно. Неможливість відправити та прийняти особисте повідомлення. Дратує. Не воши й не глісти, та не треба так.
   
Пропоную банліст додати у список підфорумів на головній сторінці, осьо сюди-во.
Щоб було видно кількість переглядачів.
А ще ввести вподобайки і блювайки для кожного банана.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія