Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чим не сподобалася назва гілки ?

Чим не сподобалася назва гілки ?

Опитування
Як думаєте ?
Всього проголосувало: 8
Модера плющить від згадки про Грушевського  0 
 
 0% 
Модер любить беркут  1 
 
 13% 
Світлина не відповідає назві гілки  1 
 
 13% 
Свій варіант  6 
 
 75% 




Що не так ?



   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

До речі, секта скиглила про Вогяні Водохреща під час суду, а ні словом не згадала про ті події в їх річницю
Весь запал скінчився на Царському Селі
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

флакон № 3
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

Нічого собі плющить і коробить )))
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

Хм...
Ну і яка назва була би доречнішою?

Знімок суперський, цілком заслуговував на окрему гілку ІМХО. Не кам"яні леніни по всій Україні, а саме це і є нашою історією, зовсім недавньою.
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

Назва не є інформативною. Згідно з азів написання та озаголовлювання текстів, назва повинна містити не тільки пряму характеристику об'єкту статті, а й обставини місця та/або часу дії.
Тобто назва повинна бути такою: "Працівник МНС тримає в руках лук біля <місце події>".   Інакше це є грубим порушенням і не може бути рекомендовано до публікації.
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

Назва не є інформативною. Згідно з азів написання та озаголовлювання текстів, назва повинна містити не тільки пряму характеристику об'єкту статті, а й обставини місця та/або часу дії.
Тобто назва повинна бути такою: "Працівник МНС тримає в руках лук біля <місце події>".   Інакше це є грубим порушенням і не може бути рекомендовано до публікації.
Я не вивчала азів " озаголовлювання", і не знаю, де Ви їх знайшли, і чому так самовпевнено вирішили, що саме Ваша кілометрова назва доречна.
Ми ж на форумі, і кожен з нас не для розумово відсталих пише, що треба у назві пояснити все!
І що значить - грубе порушення? Хто це визначив?
І що значить - не може бути рекомендоване? Ким?? Вами, чи що?
І чому? І що за тон - ніби Ви в приймальній комісії?
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

Я не вивчала азів " озаголовлювання", і не знаю, де Ви їх знайшли, і чому так самовпевнено вирішили, що саме Ваша кілометрова назва доречна.
Ми ж на форумі, і кожен з нас не для розумово відсталих пише, що треба у назві пояснити все!
І що значить - грубе порушення? Хто це визначив?
І що значить - не може бути рекомендоване? Ким?? Вами, чи що?
І чому? І що за тон - ніби Ви в приймальній комісії?

Все це визначається в теоретичних підручниках... важливість та соціальний вплив майстерності написання заголовків відмічав  ще Ерік Рамбаль-Коше.
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

Назва не є інформативною. Згідно з азів написання та озаголовлювання текстів, назва повинна містити не тільки пряму характеристику об'єкту статті, а й обставини місця та/або часу дії.
Тобто назва повинна бути такою: "Працівник МНС тримає в руках лук біля <місце події>".   Інакше це є грубим порушенням і не може бути рекомендовано до публікації.

О, відомий ватанчик ))
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

Хм...
Ну і яка назва була би доречнішою?

Знімок суперський, цілком заслуговував на окрему гілку ІМХО. Не кам"яні леніни по всій Україні, а саме це і є нашою історією, зовсім недавньою.

Тут є ще один цікавий момент )
Вони якось вибірково "модерують" назви гілок самі , а цю   :malyas:  просто знесли, чудово розуміючи що навіть при бажанні я нічого не виправлю, немає такої можливості  :)
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

Все це визначається в теоретичних підручниках... важливість та соціальний вплив майстерності написання заголовків відмічав  ще Ерік Рамбаль-Коше.

Ну тут все як по - писаному )) майстерно, конкретно  :laugh: особливо Южаніна  :lol:
Правда фанат беркуту ?)

   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

Цікаво... Я так розумію з скажена уже і цих дістала.  :facepalm1:

Вона спокійно може створити тему з тоюж картинкою з нормальною назвою щоб не вважали тему флудом. Про що їй уже і інші дописувачі казали.

Тут же Амід писав, що флуд не вітається. Такі теми вважаються Флудом.

Пів року до людини не доходить. Як там казали? Тема маю бути змістовною.  :bueee:
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

Все це визначається в теоретичних підручниках... важливість та соціальний вплив майстерності написання заголовків відмічав  ще Ерік Рамбаль-Коше.
Ну ми ж не факультет журналістики, щоб нам ще цього Еріка студіювати.
І ми пишемо не в газеті
А на форумі все-таки!
І чому саме до заголовків така увага ( причому ну дуже вибіркова увага!)
А пости як пишуться? Майстерно чи ні?
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

Ну ми ж не факультет журналістики, щоб нам ще цього Еріка студіювати.
Та це отой малий паразит з "Іграшки"
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

щоб нам ще цього Еріка студіювати

А треба, бо його вислови знають мільярди людей.
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

свій варіант: модур іпанат і пєдєрас
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?
IgS

свій варіант: модур іпанат і пєдєрас
+ тупий.
Метафори, інверсії, другий - третій плани змісту допису, натяки на інші теми,
гумор в усіх нормальних його проявах
(крім найпримитивнішого тіпа запердоліти дрючком по голові) - все це модерам недоступно.
Складається враження що форум модерується якимось ботом (тіпа "штучний інтелект),
але вкрай примитивним, на рівні амьоби
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?
abg

Всі пункти - правильні, плюс „своє“, - він просто не знає такого слова, подумав шо єто - матюк.
Скиньтеся по гривні і купіть йому словник.    :idea:

А вопше, - та тема - для таблоїда або журналу „Савєцкоє фото“.  Ще може бути для блогу - „а ось я нафотографірував(-ла)“.
Так шо, правельно шо зніс, ібо нєфуй.    :laugh:
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

Метафори, інверсії, другий - третій плани змісту допису, натяки на інші теми,
+ названія на злобу дня, коли навіть по одному слову понятно про кого і про шо тема.
іпанатам да, таке недоступно.
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

+ тупий.
Метафори, інверсії, другий - третій плани змісту допису, натяки на інші теми,
гумор в усіх нормальних його проявах
(крім найпримитивнішого тіпа запердоліти дрючком по голові) - все це модерам недоступно.
Складається враження що форум модерується якимось ботом (тіпа "штучний інтелект),
але вкрай примитивним, на рівні амьоби
Типово як і для Ельфа конітивна помилка. Ви думаєте якщо Ви бачили тему то і весь світ розуміє те саме що і ви...  :facepalm1:
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?
abg

Типово як і для Ельфа конгітивна помилка. Ви думаєте якщо Ви бачили тему то і весь світ розуміє те саме що і ви...  :facepalm1:

Так.
І в тій темі нема ні метафор ні інверсій ні других планів, максимум - натяк, та й то - незрозумілий нікому крім автора..
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?
abg

Взагалі, підказую модеру, що писати в коментарі до знесеної такої теми - нарцисизм.   :big_boss:
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

Такі назви прирівнюються до злісного флуду. Просто додавайте нормальну змістовну назву.
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

Взагалі, підказую модеру, що писати в коментарі до знесеної такої теми - нарцисизм.   :big_boss:

Модер пише, щоб тим хто одразу не збагнув, було зрозуміло, що в подальшому краще одразу нормальну назву вигадати, а не чекати поки прийдуть батьки "жопку підтерти". :) Хоча схоже деяким подобається додаткова увага модераторів.
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?
abg

Одне виправдання авторам таких назв тем таки є (аж заздрю) - молодість і таке собі „чуття єдиної родини“ © типу „нашій тусовці все й так зразу зрозуміло“.

А заперечення - та ж хіба буде погано, якщо і інші тусовки вас зрозуміють зразу, а не ламаючи голову?
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

Такі назви прирівнюються до злісного флуду. Просто додавайте нормальну змістовну назву.
Та невже?
А чому ж не всіх карають за такий " злісний флуд"?
І не всі теми чомусь затягують у Передбанник на перейменування? От , наприклад, тема Олдвуда про Честь? А там просто гілка ні про яку не честь , а про себе, коханого, і про пожирання
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?
abg

Та невже?
А чому ж не всіх карають за такий " злісний флуд"?
І не всі теми чомусь затягують у Передбанник на перейменування? От , наприклад, тема Олдвуда про Честь? А там просто гілка ні про яку не честь , а про себе, коханого, і про пожирання

Якщо покарати всіх, то тоді буде дуже великий „бум“, бо доведеться 90% покарати.
Автори таких тем хочуть, щоб тут був „клуб“, а не інформаційний ресурс типу BBC, де все всім зрозуміло.
Хочуть бути „обраними“ політиками, а не звичайною частинкою цілого... суспільства, інформаторами.
Ну, просто так їм хочецця....

Цитувати
Год 2000 апреля 43 числа. Сегодняшний день — есть день величайшего торжества! В Испании есть король. Он отыскался. Этот король я. Именно только сегодня об этом узнал я. Признаюсь, меня вдруг как будто молнией осветило. Я не понимаю, как я мог думать и воображать себе, что я титулярный советник. Как могла взойти мне в голову эта сумасбродная мысль? Хорошо, что еще не догадался никто посадить меня тогда в сумасшедший дом. Теперь передо мною все открыто. Теперь я вижу все как на ладони. А прежде, я не понимаю, прежде все было передо мною в каком-то тумане. И это все происходит, думаю, оттого, что люди воображают, будто человеческий мозг находится в голове; совсем нет: он приносится ветром со стороны Каспийского моря.
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

Такі назви прирівнюються до злісного флуду. Просто додавайте нормальну змістовну назву.

В чому флуд ? Назва відповідає суті
А ось флуд , але там нормально все , правда ж ?

   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

Модер пише, щоб тим хто одразу не збагнув, було зрозуміло, що в подальшому краще одразу нормальну назву вигадати, а не чекати поки прийдуть батьки "жопку підтерти". :) Хоча схоже деяким подобається додаткова увага модераторів.

В чому ненормальність назви ?
І щоб двічі не вставати, чому Бячка знову два дні ?
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

В чому ненормальність назви ?
І щоб двічі не вставати, чому Бячка знову два дні ?
тому що модур - п і д а р а с  8-)
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

Модератор абсолютно не понимает смысл Свобода Слова

Демонстрирует свое самоуправство.

   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?
Via

Такі назви прирівнюються до злісного флуду. Просто додавайте нормальну змістовну назву.
Назва нормальна і змістовна. Ти задовбав своїм самодурством.
Москалів ганяй, а теми не чіпай.
Хороший модер - непомітний модер.
Бери приклад з Марсера.
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

Назва нормальна і змістовна. Ти задовбав своїм самодурством.
Москалів ганяй, а теми не чіпай.
Хороший модер - непомітний модер.
Бери приклад з Марсера.

Війя, давай склади список кого стрілювати. Може модератор не знає про кого ти...

Треба йому помогти скласти список і будеш пальцем тикати в нік і казати, прозстріляй.
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?
Via

Війя, давай склади список кого стрілювати. Може модератор не знає про кого ти...

Треба йому помогти скласти список і будеш пальцем тикати в нік і казати, прозстріляй.
Очі хай роззявить.
Він не вчора народився, знає, що робити.
Натомість він імітує діяльність - теми переіменувати, теми попереносити. Такі собі вахтерські понти, але ж всім помітно, що модер щось робить.
Це понти перед новим власником, я так розумію. Вони зайві.
   
Re: Чим не сподобалася назва гілки ?

було
Зєвдупутат у розшуку :weep:


стало
Зєвдупутат у розшуку :weep: (**Примітка модератора. Сергій Кузьмін.) Нове 


в тему можна не заходити  :laugh:



ps
модур-перейменувалко - іпанат  :super:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія