Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яка цікава математика :laugh:

Яка цікава математика  :laugh:

У Бячки після 3- 10  пішло 1-2  :lol:






   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

Дехто тут з бану писав я помню... А тепер возмущається (((

 :facepalm1:
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

Модери , а що то є?
Після 3-8 мало б бути 4- 16?
Чи правила знов помінялись?
Так само й Бокстер недавно відсидів, уже не пам'ятаю, теж 3-8 чи менше, а тепер йому дали 1-2, а попередній бан взагалі вичистили із списку банів.. Що за чудасія?


Останнє редагування: 19 січня 2022 11:12:51 від Лусьтрація
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

І що це взагалі за дивна система покарань?
От украв злочинець уперше - відсидів рік, далі - вдруге, втретє - сильніше карали, а вчетверте вкрав -пожаліли рецидивіста, бо як же ж можна авторитета не великий термін! :peremoga:
Бо хто ж какатиме, як найбільших лайнометальщиків закрити?
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

Ну нас держат для имитации дуализма мнений, а призрак супа уже давно на ФУП материализовался .
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

Модери , а що то є?
Після 3-8 мало б бути 4- 16?
Чи правила знов помінялись?
Так само й Бокстер недавно відсидів, уже не пам'ятаю, теж 3-8 чи менше, а тепер йому дали 1-2, а попередній бан взагалі вичистили із списку банів.. Що за чудасія?
Мабуть потрібна постійна "присутність" 70-80 свиноботів типу "з разних країн" на форумі.
Фіала вже прийняв у керування форум? Чому б не назвати його "форум фанатиків Порошенка", бо ФУП - це про плюралізм різних думок, а тут їх й близько вже нема.
За це башляють, й за це всі попередні бани скасовуються.
У мене йшло 1-2, 3-4, 4-16 все чітко, а тут раптом у одіозних хамовитих свинюків попередні бани "зникають" ;o
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

У Бячки після 3- 10  пішло 1-2  :lol:




тому що модур - П І Д А Р А С.
Уже сто разів казав.
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:
abg

І що це взагалі за дивна система покарань?
От украв злочинець уперше - відсидів рік, далі - вдруге, втретє - сильніше карали, а вчетверте вкрав -пожаліли рецидивіста, бо як же ж можна авторитета не великий термін! :peremoga:


Тут не тіки  :pleasantr:  система покарань   :pleasantr:
але й   :pleasantr: правела   :pleasantr:
є  „неписаними“, „гібридними“ і абсурдними.
На те воно й клоунада.   :eyes:

   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

Зате brend отримав сходу - 4-16!
Чи він взагалі мав бани раніше?
 :facepalm1: феміда наша сліпенька і глухенька, та ще й з амнезією
П.с.
Хто такий цей Бренд - не знаю, і справа не в ньому
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

А пані Люстрації лиш одне бажання, всіх люструвати... :weep:
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

Зате brend отримав сходу - 4-16!
Чи він взагалі мав бани раніше?
Ну зависит от степени вины. Если сразу перешел на оскорбления юзеров, получил адекватно .
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

Модери , а що то є?
Після 3-8 мало б бути 4- 16?
Чи правила знов помінялись?
Так само й Бокстер недавно відсидів, уже не пам'ятаю, теж 3-8 чи менше, а тепер йому дали 1-2, а попередній бан взагалі вичистили із списку банів.. Що за чудасія?

Модер паламався  :weep:

   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

Ну зависит от степени вины. Если сразу перешел на оскорбления юзеров, получил адекватно .

До чого тут стєпєнь ? Перший бан 2 дні, навіщо вигадувати правила які сам не виконуєш ? Щоби що ?
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:
abg

До чого тут стєпєнь ? Перший бан 2 дні, навіщо вигадувати правила які сам не виконуєш ? Щоби що ?

Для запутиванія врага. © 
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

До чого тут стєпєнь ? Перший бан 2 дні, навіщо вигадувати правила які сам не виконуєш ? Щоби що ?
Что еще непонятно ?


Але злісні порушники можуть одразу отримати 365
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

Хтось з просоння прочитав доповідь і відразу натиснув повилково 16 днів а може не помилково, Може це кіт по клавіатурі ходив і заблокував на 16 днів.
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

Хто такий цей Бренд - не знаю, і справа не в ньому
В ньому, бо це - брудна худобина
промишляє масковськими матами в приват
проблема вирішується легко - заігнороване лайно не має доступу до привату
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

До чого тут стєпєнь ? Перший бан 2 дні, навіщо вигадувати правила які сам не виконуєш ? Щоби що ?
Просто глянь пости у профілі цього брудного виродка
За таке не на 16 діб треба банити, такому лайну взагалі не місце у товаристві яке претендує на звання пристойного
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

Модер паламався  :weep:


воно з народження поламане


:lol:  це де таке написано?

чувак не в курсі про ПРАВИЛА форума, який воно модерує.  :facepalm:
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

Просто глянь пости у профілі цього брудного виродка
За таке не на 16 діб треба банити, такому лайну взагалі не місце у товаристві яке претендує на звання пристойного

Вірю ))
Тоді все просто, бан за кожен матюк ) і так по колу ))
Але дотримуватися власних правил треба
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

Мабуть потрібна постійна "присутність" 70-80 свиноботів типу "з разних країн" на форумі.
Фіала вже прийняв у керування форум? Чому б не назвати його "форум фанатиків Порошенка", бо ФУП - це про плюралізм різних думок, а тут їх й близько вже нема.
За це башляють, й за це всі попередні бани скасовуються.
У мене йшло 1-2, 3-4, 4-16 все чітко, а тут раптом у одіозних хамовитих свинюків попередні бани "зникають" ;o

Я думаю якщо уважно перевірити бан лист, то матюклива кущодерка виявиться не єдиною )
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

Всє равни, но вновь равнєє Бячка  :laugh: 
Зато Ельф на 8  :facepalm1:
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

Всє равни, но вновь равнєє Бячка  :laugh: 
Зато Ельф на 8  :facepalm1:

:lol:
У нас , бачу, є такі дописувачі, яких жалко надовго банити - це Сметана і Бякуся
Вони просто довго не витримають без слововипорожнення : Сметана уявив себе ідеологічним центром, а Бякуся - рядовий боєць лайнометання по " зелених".
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

:lol:
У нас , бачу, є такі дописувачі, яких жалко надовго банити - це Сметана і Бякуся
Вони просто довго не витримають без слововипорожнення : Сметана уявив себе ідеологічним центром, а Бякуся - рядовий боєць лайнометання по " зелених".
Ну лайном наприклад сьостри за неї покидатися можуть, але матюкатися як Бячка ... Нєт, нєт замєни , хіба що Біленьку на форум погукати )
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

Рапаножерку корячить))  :beach:
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

Рапаножерку корячить))  :beach:
В Миргороді не буває рапанів? Ото тебе "корьожит", я прямо відчуває як пукан вибахає через екран. :lol:
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

:lol:
У нас , бачу, є такі дописувачі, яких жалко надовго банити - це Сметана і Бякуся
Вони просто довго не витримають без слововипорожнення : Сметана уявив себе ідеологічним центром, а Бякуся - рядовий боєць лайнометання по " зелених".

І мене на 8 після 1-1  :-)o
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

І мене на 8 після 1-1  :-)o

Всє равни но єсть равнєє )
   
Re: Яка цікава математика  :laugh:

В Миргороді не буває рапанів? Ото тебе "корьожит", я прямо відчуває як пукан вибахає через екран. :lol:

Її певно мамка в дитинстві на пляжУ тухлими рапанами нагодувала )) дитяча травма )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія