Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Адміни приберіть флудераста бидло з форуму ! :X

Ну да.Зато ты вписался за кучу говна и выродка по всем понятиям.Значит ты такой же или как это объяснить?
Нашел ты себе занятие - учить свыню этикету. :gigi:
   
Нашел ты себе занятие - учить свыню этикету. :gigi:
от тількі гнойні асмердеі вчять кому кого чому можна вчіти. Завьяньте.
   
Тут люди розмовляють, асмердею, ебало пріберить свое.
   
Re: Адміни приберіть флудераста бидло з форуму !  :X

Дмитро зелейоб. Зелейоби, апріорі - ворогі України. Чі то просто дебіли вони, або  люті ворогі України, так в нас вже сталося. 70% дебіли, 3% матері ворогі. Так є, з тим нічого не зробити. Дімец може обирати номінацію, до кого відноситися.

Ты слишком переоцениваешь вес своего мнения о других.у меня тоже есть свое мнение о тебе ,но я не хочу его высказывать ,пытаясь тебя унизить,хотя для меня это никогда не было проблемой.поэтому я просто промолчу и как обычно не обращу внимание на очередной высер в мою сторону.Будь мудрей и перестань кривляться и строить из себя того,кем ты не являешься и постарайся быть хоть немного объективеюным и честным,не передо мной,а перед самим собой
   
Тут люди розмовляють, асмердею, ебало пріберить свое.
Муму, дефективное, с тобой не разговаривают. Тебе пытаются придать хоть мало-мальски приличный вид, свынота позорная. :lol: НО  - не в свыню корм.
   
Re: Адміни приберіть флудераста бидло з форуму !  :X

Ты слишком переоцениваешь вес своего мнения о других.у меня тоже есть свое мнение о тебе ,но я не хочу его высказывать ,пытаясь тебя унизить,хотя для меня это никогда не было проблемой.поэтому я просто промолчу и как обычно не обращу внимание на очередной высер в мою сторону.Будь мудрей и перестань кривляться и строить из себя того,кем ты не являешься и постарайся быть хоть немного объективеюным и честным,не передо мной,а перед самим собой

цей лапоть-рантьє навіть мови вивчити незданен  :facepalm:
   
Муму, дефективное, с тобой не разговаривают. Тебе пытаются придать хоть мало-мальски приличный вид, свынота позорная. :lol: НО  - не в свыню корм.


Та да.Нравится человеку жрать говно - не стоит его отвлекать
   
Та да.Нравится человеку жрать говно - не стоит его отвлекать
Та этого на  байстрюка нудотного  никто внимания не обращает, от он таким способом пытается обратить внимание, подгавкивая таким же клинически "свырепым" идиотам. :gigi:
   
Re: Адміни приберіть флудераста бидло з форуму !  :X

цей лапоть-рантьє навіть мови вивчити незданен  :facepalm:


Если знание мовы это твоя единственная суперспособность,то хочу огорчить тебя:я ей овладел ещё классе в пятом
   
Та этого на  байстрюка нудотного  никто внимания не обращает, от он таким способом пытается обратить внимание, подгавкивая таким же клинически "свырепым" идиотам. :gigi:


Ну вроде в ато был и поэтому не хочется с ним сильно цепляться из уважения,но оно же само лезет голой жопой на неприятности.Причём непонятно зачем и по каким то неадекватным поводам.Для меня с Тс давно все понятно.Как думаю и для большинства фупчиков с среднестатистически ми моральными ориентирами.Но этот почему то решил отмыть говно до блеска ,только потому что оно по цвету напоминает шоколад и он с ним вроде как в одном таборе.Ещё и мне попытался напихать х у е в по теме ,где для адекватного человека все очевидно без каких либо объяснений.В очередной раз убеждаюсь что бисера на всех свиней не хватит
   
Если знание мовы это твоя единственная суперспособность,то хочу огорчить тебя:я ей овладел ещё классе в пятом

Не вірю, думаю ти як собака, все розумієш, але сказати нічого не можеш.
   
Boxterа забаніть, він тепер трохи вгамувався, а колись постив тут жахливі речі. Fucking pervert.

 Fucking pervert батько твій

а мати а prostitute

брехливий вилупку
   
Не вірю, думаю ти як собака, все розумієш, але сказати нічого не можеш.

Чому ти так вирIшив?Ти важаеш що шкIльна программа це занадто складно ?
   
Муму, дефективное, с тобой не разговаривают. Тебе пытаются придать хоть мало-мальски приличный вид, свынота позорная. :lol: НО  - не в свыню корм.

ти, ходячий сфінктер, як тебе тут влучно назвали

кому ти тут "за прілічіє"  гундосиш, бидло полувумноє ?
   
Re: Адміни приберіть флудераста бидло з форуму !  :X
nik

Сметана та Вовчик- це два шизофреника. Але ж вони самі цього не визнають,бо маніакально-депресивний синдром то таке... але зайопують трохи. Хоча... як і Аєліт був. Мабуть таки закрили нещасного.


шо там бен гурион, вольфганг? на когда взяв квыток?
   
ти, ходячий сфінктер, як тебе тут влучно назвали

кому ти тут "за прілічіє"  гундосиш, бидло полувумноє ?

Адміни, дайте охолонути цьому матюгливому 8-:
   
СУП на ФУП .
Это же насколько нужно быть тупым, чтобы не понимать свою тупость и открывать темы с поучениями других .
   
поки другий нік крешдаммі париться, вовчик строчить.
   
Бидло флудераста прибрали?  :pooh_lol:
   
Щось збудилися Дімци з Асмердеями. Мабуть, не праві.
   
поки другий нік крешдаммі париться, вовчик строчить.

Це не вовчик, це lazer  (його альтер его латинянин). У Вовчика інтелект відсутній як такий...
   
Це не вовчик, це lazer  (його альтер его латинянин). У Вовчика інтелект відсутній як такий...
гадаю, це таки вовчик, хоча можу помилятись
   
гадаю, це таки вовчик, хоча можу помилятись

Ні, це на 100% lazer. Там побудова речень та манера використання одного й того ж смайлу в середині фраз співпадають.
Вовчик, м'яко кажучи, не має розвиненого розуму, щоб грати різні ролі...
   
Ні, це на 100% lazer. Там побудова речень та манера використання одного й того ж смайлу в середині фраз співпадають.
Вовчик, м'яко кажучи, не має розвиненого розуму, щоб грати різні ролі...
ну преЗЕдент же ж може, а наш вовчик чим гірший?
   
Наш Володя краще за зелену жабу, бо за один раз нагівняти може одніеї людині, а не 40млн. Та і що то за гівняння, ключа погано зробити....
   
ну преЗЕдент же ж може, а наш вовчик чим гірший?

Інтелект є у Зе, як менеджер він божествений. Але політик поганий. А Вовчик просто, хм, недалекий дуже, розум не є сильним у нього, тобто, латинянином йому ніяк не бути. Дурненький, коротше, а латинянин - підступний ворог, україножер та фашист. Не складається з Вовчиком таке.
   
Re: Адміни приберіть флудераста бидло з форуму !  :X

приберіть флудера з форуму
   
приберіть флудера з форуму

 :-)o

Відпочинь...
   
От будет хохма, если быдло таки приберут. Но только быдлом окажется ТС. :lol:

Ти вгадав як завжди (tu)  :lol:

   
Та этого на  байстрюка нудотного  никто внимания не обращает, от он таким способом пытается обратить внимание, подгавкивая таким же клинически "свырепым" идиотам. :gigi:
не розумію, навіщо взагалі на ЦЕ реагувати - воно ж абсолютно порожнє, та ще й надміру гавкуче
я вже давно прибрала подалі з очей його липке злобне ниття
   
Ти вгадав як завжди (tu)  :lol:

Показати зображення...
зато попереду ель гуйдер :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія