Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вимагаю довготривалого бану для Мирослави за постійну брехню про мене

Цькування твого ніка?

Ти помиляєшся...
та ну? А ця іменна гілка, до речі палко тобою підтримана, для чого створена?
Наостанок. Мені прикро і соромно, що колись слово "Тіммі" я вживала у словосполученні зі словом "друг".
   
та ну? А ця іменна гілка, до речі палко тобою підтримана, для чого створена?
Наостанок. Мені прикро і соромно, що колись слово "Тіммі" я вживала у словосполученні зі словом "друг".

Ти знаєш що жіночі маніпуляшки на мене не діють ...

І я дійсно тебе намагюсь врятувати від дурної компанії україножера і україножерки...Вони знають твої слабкі місця і легко маніпулюють твою...


Наче доросла дівчина і видешся ні їх дитячі маніпуляція і брехні. Уже Україножер Олді з його Муравйовськов позицією тобі друг...  :facepalm1:

Я почекаю коли вони тебе кинуть, як це було з іншими. Але дуже хочеться щоб ти просто покинула погану компанію...
   
Прошу надати приклади переходу мною меж здорового глузду і проявів антиукраїнської діяльності.

ПС Не подобаються тобі ОлдБой чи Світлана - це твоя особиста справа, твої власні сприйняття. Спробуй зважити на те, що до тих кому ти захоплено підспівуєш, у багатьох теж є купа обгрунтованих претензій. Так що йдеться не про якісь суб"єктивні враження, а виключно про ОБ"ЄКТИВНІ ФАКТИ.
Тож чекаю прикладів переходу мною меж здорового глузду і проявів антиукраїнської діяльності з мого боку..
В одній із тем я тобі написав де він маніпулює ти про ігнориал, може проглянути мій профіль і поабчиш.

Він ворог України і постійно хитро навязу украєножерство в такій формі які ти готова його прийняти. Мало того він поганить твою душу в цьому плані і твою карму.

Він завжди скіки помню на  ФУПі був ворогом України. Просто хитрий змій маніпулятор.

Я не слідкую за твоїми розборками з Шуша і Марті тому що це реально розборки хто головна на ФУПІ з Жінок. Жіночі розборки стаєями за головенстов. Нормальна ситуація, якби це був реал то ви би щей одна одній очі видряпали. І тобі і їм начхати на засоби... Це так по жіночому.

Але Свєта це хвора Юльчиха а Олдбой це ВОРОГ... Якби його сприймала інша сторона він би грав на їх слабкостях, він пробує у шушею по старій дружбі маніпулювати. Так що ти не перша в нього.

Побережи душу від цього україножера.
   
В одній із тем я тобі написав де він маніпулює ти про ігнориал, може проглянути мій профіль і поабчиш.
Ти зараз відверто заявляєш, що здійснював спроби КЕРУВАТИ мною і моїми діями, що я зобов"язана дивитися на світ твоїми очима і мати таке світосприйняття, яке ти визначиш для мене.
Ти серйозно вважаєш, що це нормально і що таке є в принципі можливим?
Ти визначив якісь слова ОлдБоя - неважливо, які! - як "маніпулювання".
Я мала право на інше бачення та інше сприйняття ситуації ?
Ти висуваєш мені претензії за якісь - неважливо, які! - дії чи слова ОлдБоя, на які я начебто відреагувала НЕ ТАК як ти вважав що я мала відреагувати, або не відреагувала взагалі.
Тож тут у мене до тебе лише одне питання, скоріш за все риторичне : Тіммі, ти дійсно Божевільний?
Я не слідкую за твоїми розборками з Шуша і Марті тому що це реально розборки хто головна на ФУПІ з Жінок.
Що за печерна муть? Які розборки? У мене з шушею???!!! З Мартою???!!! Розборки???
Тобі щось наснилося, чи скоріш за все - просто намарилася?
Господи, ото зв"язалася!.. :facepalm1:
Це все, "дискусія" з тобою безпереспективна, якщо ти справді з якогось лиха вирішив, що маєш право керувати дорослою самодостатньою людиною - не тільки її діями, але й її думками.
Іди собі з Богом.
   
Бідна Мроська.  :facepalm1:  :( Вона розуміє що я правий. Заперечує очевидні речі...

Її пробують врятувати а вона намагається брикатись... І лізе далі під захист компанії україножерів...

Я не знаю чому ти легко піддаєшся маніпуляції з їх боку. Просто намагаюсь докричатись що ти в небезпеці а ти думаєш що на твою свободу наступають... :(  :cray:
   
Просто треба перестати...   мізантропствувати і жерти одне одного.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія