Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Такое впечатление шо ФУП курирует ФСБ :S

Или я гааспада ватные бандеровцы ошибаюсь ?   :(  :(  :(
   


та закрийте нарешті цю скаженілу худобу в стійло :X
   
Re: Такое впечатление шо ФУП курирует ФСБ  :S

рошен=фсб підри одним словом
   
ну от и они с картинкой для нашего быдла  :D
   
Re: Такое впечатление шо ФУП курирует ФСБ  :S

А сьогодні що новий місяць чи перша четверть? :-)o
   
А сьогодні що новий місяць чи перша черверть? :-)o

сьогодня "бандервцы" как суки мацковсмкие
   
Смітана, як ты вже заїбав.. Флудєраст
   
Смітана, як ты вже заїбав.. Флудєраст

все пи дорасы так говорят
   
Или я гааспада ватные бандеровцы ошибаюсь ?   :(  :(  :(

По крайней мере лютый срач между прыхыльныками ЗЕ и По ему явно на руку
   
по хорошому шизоїдів треба банити назавжди. от нах воно тут треба??? кому??? чому усі мають терпіти оце роками і плюватися??? через якийсь гуманізм??? та хай воно хоч дохне, хоч забере до себе якась сердобольна людина - чому це усіх має цікавити доля кожного окремого їбаната з довідкою і діагнозом???
   
по хорошому шизоїдів треба банити назавжди. от нах воно тут треба??? кому??? чому усі мають терпіти оце роками і плюватися??? через якийсь гуманізм??? та хай воно хоч дохне, хоч забере до себе якась сердобольна людина - чому це усіх має цікавити доля кожного окремого їбаната з довідкою і діагнозом???

и прежде всего таких гнид  :laugh:
   
гидота б***ь шизоїдна :bueee: піду звідси щоб не псувати собі свято. а ви усі продовжуйте насолоджуватися :laugh:
   
гидота б***ь шизоїдна :bueee: піду звідси щоб не псувати собі свято. а ви усі продовжуйте насолоджуватися :laugh:

а вы у колов это хто ?
   
Re: Такое впечатление шо ФУП курирует ФСБ  :S

гидота б***ь шизоїдна :bueee: піду звідси щоб не псувати собі свято. а ви усі продовжуйте насолоджуватися :laugh:
підріот в екзілі
   
Re: Такое впечатление шо ФУП курирует ФСБ  :S

писец..новогодней ночи на хфупе..
зафлудит все и вся.
   
Re: Такое впечатление шо ФУП курирует ФСБ  :S

по хорошому шизоїдів треба банити назавжди. от нах воно тут треба??? кому??? чому усі мають терпіти оце роками і плюватися??? через якийсь гуманізм??? та хай воно хоч дохне, хоч забере до себе якась сердобольна людина - чому це усіх має цікавити доля кожного окремого їбаната з довідкою і діагнозом???

самое прикольное..
что серегу нумерного забанили спецом до 5 шоб не портил новогоднюю ночь..
так это чудо выпустили  :D
   
Re: Такое впечатление шо ФУП курирует ФСБ  :S
N88

Той випадок коли навіжений каже істину.
   
Re: Такое впечатление шо ФУП курирует ФСБ  :S

   
 :-G
   
Такое впечатление шо ФУП курирует ФСБ
Главное не снимай шапочку из фольги и не снижай дозу бояры
   
Той випадок коли навіжений каже істину.
Параноїки про ФУП.. :laugh: 
Під кожним кущем фсбешники!!
   
https://youtu.be/aFZE994xKWo
Маладєц Дєлітушка, відверто показав свого лідера
   
Re: Такое впечатление шо ФУП курирует ФСБ  :S
abg

Той випадок коли навіжений каже істину.

Саме так.
фсб/кгб курує все, чого не курує хтось інший, і оскільки „бендеравци“ вперто не хочуть бути незалежними, то куруються завжди і всюди, в т.ч. - в тирнет-просторі.
   
Re: Такое впечатление шо ФУП курирует ФСБ  :S
abg

по хорошому шизоїдів треба банити назавжди. от нах воно тут треба??? кому??? чому усі мають терпіти оце роками і плюватися??? через якийсь гуманізм??? та хай воно хоч дохне, хоч забере до себе якась сердобольна людина - чому це усіх має цікавити доля кожного окремого їбаната з довідкою і діагнозом???

Я вже, здається, колись звертав увагу Вашої Величності, що Ваша Величність це ще не „всі“ ніяк і зовсім?
Майте якесь стриманє у власній манії величі.
Га?
   
Я вже, здається, колись звертав увагу Вашої Величності, що Ваша Величність це ще не „всі“ ніяк і зовсім?
Майте якесь стриманє у власній манії величі.
Га?
цей шизоїд заібав уже усіх, є купа голосувалок про це, також зараз на головній йому розповідають, як він заібав. додай його собі у вайбера і нехай він тобі особисто свою маячню виливає
   
цей шизоїд заібав уже усіх, є купа голосувалок про це, також зараз на головній йому розповідають, як він заібав. додай його собі у вайбера і нехай він тобі особисто свою маячню виливає
Якщо дивитись що хтось когось дістав, то як називається людина що пише з під другого ніка?

Реально твій перший нік так токсичний що ти ще їх декілька створив. :facepalm1:

Тому я не впевнений що сметана аж такий поганий, як ти пишеш.
   
Re: Такое впечатление шо ФУП курирует ФСБ  :S
abg

Якщо дивитись що хтось когось дістав, то як називається людина що пише з під другого ніка?

Реально твій перший нік так токсичний що ти ще їх декілька створив. :facepalm1:

Тому я не впевнений що сметана аж такий поганий, як ти пишеш.

Його перший нік курує фсб?    :gigi:
А який його перший нік? 
   
Його перший нік курує фсб?    :gigi:
А який його перший нік? 
Я не знаю, але це явно резервний нік з якого він пише.  Цікаво би якби адміни провірили і порівняли айпішки і порівняли дописи тих хто пише з тогож айпі.
   
Його перший нік курує фсб?    :gigi:
А який його перший нік? 
це тривожний божевільний нотувальник «апостол» зі сметаниної палати, воно може не те що про ніки марити - воно може начати проповідувати якусь х.й.ю чи просто битися головою об стіни. шизики вони такі :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія