Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Еще немного кацапов додавить тута и станет просто

прекрасный фиП( форум имени Педи)! (tu)
Бо все знают - кто против педи - тот и против уркаины!
Хотя много кто прекрасно жил в Украине и сталинистах, и при нацистах, и при коммунистах. И продолжает.
Так шо - будьте еще более нетерпимей к тем, кто против педи еще более и тогда тут будут тока вежливые , культурные и толерантные! (tu)

Йожин з бажин - Прикольно наблюдать как драная ЗЕ!дегенеративная овца рассуждает
Йожин з бажин -Для ЗЕ!дегенератов главное чтоб бьіла скумбрия па 8, Сватьі и видосики.Эта малоросская падаль питается исключительно лайном. От продуктові у них несварение.
Йожин з бажин -Действия ВладимСсаньіча ЗЕ!ленского одобряю!Еби их ВладимСсаньіч!Чтоб сера в ушах закипела!
Йожин з бажин -Та и поxyй. :D Пусть жрут, суки.
andy lev -Молодець Зе — виібав своїх тупих виборців—хохлів
andy lev-клоун—жидок  тільки через провал з вакцинацією замочив мінімум 10,000 українців
Drake-У зелених їбанатів
OlegSky - прихильники певної політсили, ви не просто їбанати, у вас взагалі мозки відсохли
OlegSky- Та і хєр вас в сраку, кончені.Будете їсте третьосортне гівно, бо на більше у вас просто грошей не вистачить, уйобки.
andy lev- кацап ти занадто тупий, щоб зрозуміти причинно—наслідкові дії

   
Марта -Зе-блядота, непотріб смердючий.
   
А до твої дописи і Олдбоя і Миросі і Златодоброї? ))))

Якось ти однобоко все кажеш))))
   
А до твої дописи і Олдбоя і Миросі і Златодоброї? ))))

Якось ти однобоко все кажеш))))
А що не так з дописами Миросі, Тіммі?
Олдбой та Златадобра теж промишляють лексиконом, аналогічним наведеним Редісом?
Здивував, не приховуватиму.  :(
Забула сказати, додаю. Надалі - ігнор.

Редіс, ти відібрав найбрудніших зі свиносекти. А там є ще Марта, не приведи господи...

Останнє редагування: 5 січня 2022 23:30:44 від Myroslava
   
Марта -Зе-блядота, непотріб смердючий.
А, так. Пропустила цей твій пост. Там - "перл" на "перлі", це лише зразочок.
   
Rambler -Забаньте тупого виблядка
tartosetto-пздць, який-то форум божевільних їбанатів
Болукан -Ви без зброї, тому що ви жлоби і бидло.

   
А що не так з дописами Миросі, Тіммі?
Олдбой та Златадобра теж промишляють лексиконом, аналогічним наведеним Редісом?
Здивував, не приховуватиму.  :(
Забула сказати, додаю. Надалі - ігнор.

Редіс, ти відібрав найбрудніших зі свиносекти. А там є ще Марта, не приведи господи...
Виж не помічаєте як переходити межу у спорі...

Як знаєш...

Редіс взагалі таке несе і ти теж цього не помічаєш...

Я думаю ти раді секти Зе, давно хотіла добавити в ігнор, і раді що можеш тепер восхваляти україножерство олді.

Чому я не здивований вашій секті?... Сумно це не справді.
   
Стоит ли их всех выставлять как врагов???Не, оно, может и педриотично, тем более шо мона зачеркнуть и свою хистори ненадолго...
Тока давайте без ваших дешовых лозунгов: у товарища гитлера служили против товарища сталина.У товарища сталина сосали против товарища гитлера...
Мы тута веками!!!! Потому шо мы - продолжить???
Вы тута веками - потому шо отсасывали у ЛЮБОЙ власти...
Пришел товарищ сталин - вы - комми.
Пришел товарищ гитлер- вы типа против комми... и усе життя...
Главное - жить возле своего огорода  А хто там - фашики или комми - не один хрен кому отсасывать???
Главное - дома!
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1115142.msg26130717#msg26130717


це він написав 31 числа Мироська, оскільки ти мене заігнорила. Ти вважаєш що він правельно все каже про Українців, їм подобається бути завойованими, і ти я виходить на твою думку такі як пише Редіс12...

Повторю не помічаєте коли переходити межу самі, зато агресивно ігноруєте коли це повідношенню до вас.

Як тобі на одній стороні з україножерами?  :(
   
Чому я не здивований вашій секті?..
А так для вашей секты норма . И даже 2 доповиды было  .
теперь Украине в прямом эфире миллиметр за миллиметром засовывают бутылку в жопу а протестующих нет.
   
Трохи прикро, Тіммі, якщо ти вважаєш, що можна от так - ні сіло, ні впало - цілком ініціативно виср*тися комусь на голову, а потім аргументувати тим що виявляється Олдбой (!!!) десь щось не так написав.
Це - все. Більше мені додати нічого.
   
Яка вишукана українська мова від здавалося б української еліти 25%  :facepalm1:
А виходить воно не еліта, а бидлани звичайні прости Господі...  :-G
   
Яка вишукана українська мова від здавалося б української еліти 25%
Вони у всьому наслідують свого свиноідола : "пайєхалій*бтваюмаць"
   
Трохи прикро, Тіммі, якщо ти вважаєш, що можна от так - ні сіло, ні впало - цілком ініціативно виср*тися комусь на голову, а потім аргументувати тим що виявляється Олдбой (!!!) десь щось не так написав.
Це - все. Більше мені додати нічого.
Ти прочитала як на Україну і на тебе казав Редіс12?

Прочитала?

ні.

Я не вважаю що варто вживати те що тут вживаються більшіст, але захищати негідника? Тобі приємно з ним по один бік бути?

Від болокуши взагалі тримаюсь по далі, хворе як редіс12, вони для мене знак рівності хоч з різних тіпа сект.

Тому подумай, доречі якщо пошукаю і нате найдеться таке спілкування.

Тому я не розумію про яку мораль тут говорить, коли всі однаково в багнюці? Яку мораль?

   
Яка вишукана українська мова від здавалося б української еліти 25%  :facepalm1:
А виходить воно не еліта, а бидлани звичайні прости Господі...  :-G

Тоїсть ти підтримуєш редіса що Українці продаються краще Євреїв ? Реально?

ви хоч слідкуєте що ваші друзі пишуть? Вони кричать які інші погані, а самі не кращі...

Господи... Бог суддя... Божевільна країна.
   
Ти прочитала як на Україну і на тебе казав Редіс12?
Ти заявив про якийсь бруд в постах Миросі, який у твоєму розумінні якщо не переважує бруд від Йожина і прочіх Драків, то принаймні дорівнює.
Про що ти зараз намагаєшся мені тут розповісти?
   
Ти заявив про якийсь бруд в постах Миросі, який у твоєму розумінні якщо не переважує бруд від Йожина і прочіх Драків, то принаймні дорівнює.
Про що ти зараз намагаєшся мені тут розповісти?

Добре проїхали...

Ти краще глянь де війська РФ і чого вона РФ далі нарощує війська незважаючи на Казахстан? А нам тут дуракам Коломоша виставу вигляді політичних переслідувань толкає а ми як дурні ведемось...
   
germ - шмарослава - це щось ще огидніше і брудніше, ніж туалетний йоршик
такі створіння просто призначені для біореактору, без дискусій
   
ЛАРТА -Так що нема чого верещати на Тарасика, лайном кидатися.
Ще одне підтвердження, що як потрібен форум без цього кацапського непотребу. Щоб без дурні, без примітиву, без матюків і образ.

 (tu)  (tu) это ваще не то шо пять, а все ДЕЕСЯТЬ (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія