Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прохання по персонажу crashdummy

Прохання по персонажу crashdummy

Модераторе, прохання по персонажу crashdummy 4-30 замінити на 4-999 (трохи відійти від алгоритму).
Бо там щось особливе, відкрите знущання над усіма... і невиліковне, як виявляється.
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Модераторе, прохання по персонажу crashdummy
Цитувати
пропоную розпочати збір коштів для фупівця на наліпки з кирилицею для клавіатури

Помню был совет сабжу поставить клаву виртуалку .
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

чує моє серце, шо це другий нік нашого вовчика. інакше не писав би постійно з під мініопери
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

чує моє серце, шо це другий нік нашого вовчика. інакше не писав би постійно з під мініопери

Ні! Там, хоч і знущання над усіма, є зв'язність слів та "грамотність латиною", тобто інтелект, як це Вовчика стосується? Але читати таке неможливо все одно. Тому в ніколи й прошу цього дописувача.
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Ні! Там, хоч і знущання над усіма, є зв'язність слів та "грамотність латиною", тобто інтелект, як це Вовчика стосується? Але читати таке неможливо все одно. Тому в ніколи й прошу цього дописувача.
вєсь мір- тіятр!
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

rashdummy   4-30 поки латиниця офіційно не визнана пріорітетною на фупі вживаємо кирилицю, пропоную розпочати збір коштів для фупівця на наліпки з кирилицею для клавіатури


 :D
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

rashdummy   4-30 поки латиниця офіційно не визнана пріорітетною на фупі вживаємо кирилицю, пропоную розпочати збір коштів для фупівця на наліпки з кирилицею для клавіатури


 :D
скільки готовий пожертвувати?  ;)
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

rashdummy   4-30 поки латиниця офіційно не визнана пріорітетною на фупі вживаємо кирилицю, пропоную розпочати збір коштів для фупівця на наліпки з кирилицею для клавіатури


 :D
12 або 20 грн наклейка прозора, а їх треба дві клеїти, прозора перша зітреться а друга буде під захисною плівкою))))

Мабуть 40 грн для людини великі гроші...
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

12 або 20 грн наклейка прозора, а їх треба дві клеїти, прозора перша зітреться а друга буде під захисною плівкою))))

Мабуть 40 грн для людини великі гроші...
непідйомна сума, я б так сказав
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Цей нік мені нагадує когось, колись уже був такий нік що так писав, його в ніколи забанили.

Якщо людина немає клавіатури, то на ПК і на Вінду і на Лінукс можна встановити їх і перед собою вивести віртуальну клавіатуру, щоб бачити що натискаєш, так багато прагрома працює по навчанню сліпого набору, таже стаміна.

Якщо у людини китайський телефон і там не доступна українська з плеймаркета можна поставити іншу клавіатуру, або скачати apk хакерська клавіатура і там можна встановити українську. Це все налаштовується.

Якщо у Юзера з цим проблеми, він їх хоче вирішити а не тролити цим інших, то створює тему ФЗВ (Фуп знає все) і там йому пояснять як налаштувати.

Нарахунок якщо немає наліпок, на Алі чи інших таких платформах їх куча і коштують десяток центів. Все що не робиться робиться в Китаї.
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Ні! Там, хоч і знущання над усіма, є зв'язність слів та "грамотність латиною", тобто інтелект, як це Вовчика стосується? Але читати таке неможливо все одно. Тому в ніколи й прошу цього дописувача.
є такак функція-ігнор.  Чи ти принципіально проьбуєш то читати .мазохіст?
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

є такак функція-ігнор.  Чи ти принципіально проьбуєш то читати .мазохіст?
це означає, що садист-латинник досяг своєї мети
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

я користуюся цією сторінкою,бо не вмію писати на клавіатурі з кирилецею.
всім у відрядженнях,на відпочинку-рекомендую.


https://translit.net/
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

я вважаю що писати латинкою це не привід для бана. кому не хочется читати дописувача є кнопка ігнор і все
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Я перепрошую, якщо на ФУПі не банять за пости будь-якою іншою мовою, крім української, то чому банять за українські пости латинкою? Який пункт правил вони порушують? Або введіть пункт на кшталт "Робоча мова форуму - українська, робоча розкладка - кирилична", або дайте латинникам спокій.
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

я вважаю що писати латинкою це не привід для бана. кому не хочется читати дописувача є кнопка ігнор і все

Дякую і погоджуюсь.
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy
abg

Модераторе, прохання по персонажу crashdummy 4-30 замінити на 4-999 (трохи відійти від алгоритму).
Бо там щось особливе, відкрите знущання над усіма... і невиліковне, як виявляється.

Банити за латиницю - свавілля і  :-G

Вимагати трьохрічного бану для ближнього свого - щось тут не те...    :pooh_on_b:    :fool:
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Ну пише людина латиницею, нехай собі пише. Який пункт правил вона порушує?
А он інший дописувач свідомо куверкає назву країни в назві теми. Україна пише з маленької букви. Але ви тупо того не помічаєте.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1112647.0
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Ну пише людина латиницею, нехай собі пише. Який пункт правил вона порушує?
А он інший дописувач свідомо куверкає назву країни в назві теми. Україна пише з маленької букви. Але ви тупо того не помічаєте.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1112647.0
правила хорошого тону у спілкуванні+2 нік
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

правила хорошого тону у спілкуванні+2 нік
По правилах хорошого тону, тут всі мають писати українською. Але часто пишуть і іншими мовами, навіть мовою країни агресора. Ні?
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

+2 нік
Про другий нік, в банлисті нічого не написано.
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Про другий нік, в банлисті нічого не написано.
маю велику підозру, на 99.9
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Нинішня Украніна не може апелювати до Спадку Давньоруських князівств
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1112647.0
Як по вашому, це можна віднести до хорошого тону? Так і навмисне написання Україна з маленької букви?
А тема висить вже другий день. Реакції нуль.
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Нинішня Украніна не може апелювати до Спадку Давньоруських князівств
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1112647.0
Як по вашому, це можна віднести до хорошого тону? Так і навмисне написання Україна з маленької букви?
А тема висить вже другий день. Реакції нуль.
латиною було б краще? ucrania, наприклад.
це не знущання?
  :X кароч, латинка- одразу праворуч, 300м
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

латиною було б краще? ucrania, наприклад.
це не знущання?
  :X кароч, латинка- одразу праворуч, 300м
Знущання звичайно. Бо навіть ви не удосужилися написати Ucrânia з великої букви.
 А так, взагалі банити не за правилами та за недоведеними звинуваченнями, не є хорошим тоном. ;)
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Знущання звичайно. Бо навіть ви не удосужилися написати Ucrânia з великої букви.
 А так, взагалі банити не за правилами та за недоведеними звинуваченнями, не є хорошим тоном. ;)
ну ось, бачиш!
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

ну ось, бачиш!

Та всі бачать.. тому істота латиною писати не буде... точніше, воно ось 2 дні писало, хоча я на перші 3 його кракозябри повідомив модератора, але він був вихідний, тому покарання на 1 день відклалось. Ось він відсидить, знову почне писати, але я автоматично отримаю на свій телефон смс повідомлення (зробив такий скрипт), і відразу повідомлю модераторові.  Воно тут писати не зможе...
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Ну раз людина не розуміє то що ж робити ?
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Та всі бачать.. тому істота латиною писати не буде... точніше, воно ось 2 дні писало, хоча я на перші 3 його кракозябри повідомив модератора, але він був вихідний, тому покарання на 1 день відклалось. Ось він відсидить, знову почне писати, але я автоматично отримаю на свій телефон смс повідомлення (зробив такий скрипт), і відразу повідомлю модераторові.  Воно тут писати не зможе...

pavelv, у вас бачу гарно налагоджений зв'язок з модератором. Може ви до нього достукаєтесь на рахунок цієї істоти:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1112647.0
Бо всі мої спроби марні.  :(
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

pavelv, у вас бачу гарно налагоджений зв'язок з модератором. Може ви до нього достукаєтесь на рахунок цієї істоти:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1112647.0
Бо всі мої спроби марні.  :(

Ні, ви помилились трохи. Немає "отдєльной лініі". Лише надія, що  істота crushdummy БІЛЬШЕ НІКОЛИ не буде знущатись над форумом.
Пасхалка: 3 рази писав про знущання. На третій "поставіл на від", що більше писати не буду, але Ви не маєте права помітити 3(!!!) однакових скарження.
ПС. Трохи знаю, як оброблюються в реальному житті звернення громадян у держ. структурах. Ну... не трохи, але то таке...
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Ні, ви помилились трохи. Немає "отдєльной лініі". Лише надія, що  істота crushdummy БІЛЬШЕ НІКОЛИ не буде знущатись над форумом.
Пасхалка: 3 рази писав про знущання. На третій "поставіл на від", що більше писати не буду, але Ви не маєте права помітити 3(!!!) однакових скарження.
ПС. Трохи знаю, як оброблюються в реальному житті звернення громадян у держ. структурах. Ну... не трохи, але то таке...
Коли людина пише латинецею і вам щоб прочитати приходиться напрагтися, вас це бісить. Коли істота в назві гілки свідомо і навмисно спотворює Україна, ви це сприймаєте нормально. Я так розумію?
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Коли людина пише латинецею і вам щоб прочитати приходиться напрагтися, вас це бісить. Коли істота в назві гілки свідомо і навмисно спотворює Україна, ви це сприймаєте нормально. Я так розумію?
так, бо це стукотіння щодо інших політичних поглядів. Я не стукаю на людей з відмінним від мене світоглядом... лиса мавпа сеггій з нумерами та латинянин до людей не відносяться...
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Коли людина пише латинецею і вам щоб прочитати приходиться напрагтися, вас це бісить. Коли істота в назві гілки свідомо і навмисно спотворює Україна, ви це сприймаєте нормально. Я так розумію?
так.
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

так, бо це стукотіння щодо інших політичних поглядів. Я не стукаю на людей з відмінним від мене світоглядом... лиса мавпа сеггій з нумерами та латинянин до людей не відносяться...
Хто не відноситься до людей - не ПавлуВ  вирішувати. І взагалі - це образа, і тому - має бути бан.
І звідки така зашкалююча ненависть до юзерів?
Може, щось з Вами не так?
Якщо в людини інші політичні погляди , хоч і прокацапські, то Вам байдуже! А якщо юзер пише латинськими літерами - то Ви скаженієте і називаєте його нелюддю!
Дивно, щонайменше..
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Хто не відноситься до людей - не ПавлуВ  вирішувати. І взагалі - це образа, і тому - має бути бан.
І звідки така зашкалююча ненависть до юзерів?
Може, щось з Вами не так?
Якщо в людини інші політичні погляди , хоч і прокацапські, то Вам байдуже! А якщо юзер пише латинськими літерами - то Ви скаженієте і називаєте його нелюддю!
Дивно, щонайменше..
шокуюча крешдаммі неповага до співбесідників- це надзвичайно м"яке формулювання. латинка- праворуч 300м
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

шокуюча крешдаммі неповага до співбесідників- це надзвичайно м"яке формулювання. латинка- праворуч 300м
Ну пише латинкою - може , в нього ідея фікс - продвинути латинку в маси.. Дивний, але за що його ненавидіти? А Павла аж тіпає від нього, хоча від кацапів на форумі - ніт!
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Ну пише латинкою - може , в нього ідея фікс - продвинути латинку в маси.. Дивний, але за що його ненавидіти? А Павла аж тіпає від нього, хоча від кацапів на форумі - ніт!
такі "ідеї"- одразу праворуч, 300м.
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Хто не відноситься до людей - не ПавлуВ  вирішувати. І взагалі - це образа, і тому - має бути бан.
І звідки така зашкалююча ненависть до юзерів?
Може, щось з Вами не так?
Якщо в людини інші політичні погляди , хоч і прокацапські, то Вам байдуже! А якщо юзер пише латинськими літерами - то Ви скаженієте і називаєте його нелюддю!
Дивно, щонайменше..
Ти зараз захищаєш Юзера, але цього Юзера вже давно в ніколи раз забанили, це він всплив під другим ніком. Реально чувак рецидивіст.

І інтонації допису його якраз вказують що він це робить зі зневаги.
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

шокуюча крешдаммі неповага до співбесідників- це надзвичайно м"яке формулювання.
А зневагу до України, в описах іншого дописувача ви вперто не помічаєте? Ну, ну!
   
Re: Прохання по персонажу crashdummy

Ну пише людина латиницею, нехай собі пише.
До речі да..
Я його і не читаю , влом там щось перекладати
Хай би собі писав, якщо у нього таке збочення.
 От якби він кацапській наратив писав латиніцею, тоді да..накуй.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія