Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Уважаемая Правда!

Уважаемая Правда!

Вы не ответили на моё обращение к Вам лично, поэтому публикую здесь.

pravda, 12 квітня 2019 18:38:09
А хохлоязикім несамовито страшно стало, так? Чого так налякалися, Ольгерде, методичка, ні?


вам бан, гражданин

Я так понял, причина в "хохлоязикім", правильно? Тогда почему зеркально не наказан уважаемый Ольгерд за "кацапоязыких"? Или Вам не понравилось слово "методичка"? Я понимаю, ФУП - это Ваш личный ресурс, но где же объективность?

З.Ы. И если не трудно, сообщите, пожалуйста, какой пункт Правил был мною нарушен?
   
Re: Уважаемая Правда!

Тогда почему зеркально не наказан уважаемый Ольгерд за "кацапоязыких"?
ви часом форуми не сплутали? не забули що знаходитеся на Українському форумі?
до такого тільки додуматися треба було  :facepalm:
   
Re: Уважаемая Правда!

Якщо Ви намагаетесь замінити собою вельмиповажну Правду, то який саме пункт Правил був мною порушений на Вашу поважну думку?
   
Re: Уважаемая Правда!

Я так понял, причина в "хохлоязикім", правильно? Тогда почему зеркально не наказан уважаемый Ольгерд за "кацапоязыких"?

почнуть карать дзеркально як тільки в Україні і Росії буде дзеркальна ситуація з мовою
коли таким як ти буде соромно користуватись російською мовою, так само як зараз вам соромно користуватись українською (в Україні!)
от тоді можна буде говорити про дзеркальну ситуацію
а поки що ніякої дзеркальності немає і бути не може

дзеркальність зараз - це означає дискримінація української мови
   
Re: Уважаемая Правда!

Поважний рино, ми з Вами на брудершафт пили? Якщо ні - будь ласка, ведіть себе ввічливо. Питання було про пункт Правил, який буцімто був мною порушений, може Ви підкажете, поки вельмишановна Правда мовчить?
   
Re: Уважаемая Правда!

Поважний рино, ми з Вами на брудершафт пили? Якщо ні - будь ласка, ведіть себе ввічливо. Питання було про пункт Правил, який буцімто був мною порушений, може Ви підкажете, поки вельмишановна Правда мовчить?

питання було "но гдє же об'єктівность?"
і дав версію того як об'єктивність по-твоєму виглядає
але ця версія об'єктивності не дуже об'єктивна
я ввічливо запропонував одне з можливих пояснень чому
   
Re: Уважаемая Правда!

Ви бажаєте і далі звертатися до незнайомої особисто Вам людини на "ти"? Добре, будьте і надалі хамом, але питання про номер пункту Правил, який був мною порушений залишаєтся.
   
Re: Уважаемая Правда!

Ви бажаєте і далі звертатися до незнайомої особисто Вам людини на "ти"? Добре, будьте і надалі хамом, але питання про номер пункту Правил, який був мною порушений залишаєтся.

какая разніца?
ти же всьо понімаєш!
   
Re: Уважаемая Правда!

Вибачте, але я перестаю з Вами спілкуватися, терпляче чекаю відповідь від Модератора Правда.
   
Re: Уважаемая Правда!

Щось мені в цьому ТС знайоме, оці притензії безпідставні, перехід з однієї на іншу мову... Щось таке знайоме.
   
Re: Уважаемая Правда!
N88

ви часом форуми не сплутали? не забули що знаходитеся на Українському форумі?
до такого тільки додуматися треба було  :facepalm:

Дякую, посміявся на ніч)
   
Re: Уважаемая Правда!

Якщо Ви намагаетесь замінити собою вельмиповажну Правду, то який саме пункт Правил був мною порушений на Вашу поважну думку?
я нікого не намагаюся замінити. ви опублікували своє звернення відкритим листом, надавши змогу висловитися всім
якби я мала змогу замінити правду на кнопці, то за наведений пост вас просто було би вилучено з Українського форуму, назавжди, і без зайвих розмов
   
Re: Уважаемая Правда!

я нікого не намагаюся замінити. ви опублікували своє звернення відкритим листом, надавши змогу висловитися всім
якби я мала змогу замінити правду на кнопці, то за наведений пост вас просто було би вилучено з Українського форуму, назавжди, і без зайвих розмов
Ти так і не зрозуміла, вразі перемоги Зеленського за якого ти рвеш тут пупа, зараз, таких дописувачів буде більше, принаймні він так вважає.
   
Re: Уважаемая Правда!

я нікого не намагаюся замінити. ви опублікували своє звернення відкритим листом, надавши змогу висловитися всім
якби я мала змогу замінити правду на кнопці, то за наведений пост вас просто було би вилучено з Українського форуму, назавжди, і без зайвих розмов

Я так зрозумів що відповідь по суті, а саме про пункти Правил, яки я порушив, від Вас чекати марно?
   
Re: Уважаемая Правда!

Я так зрозумів що відповідь по суті, а саме про пункти Правил, яки я порушив, від Вас чекати марно?
зокрема - 4.6.
і загалом ви уявляєте присутність у правилах такого пункту як "україножерство"? а саме це ви продемонстрували своїм висловом
є потреба у такому пункті, чи той хто має у голові не те ж саме, що у Вінні-Пуха, і сам має зрозуміти : хазяям може не сподобатися, якщо потрапивши до їхнього дому, ви накладете купу в очікуванні реакції, а потім бурхливо обурюватиметеся, бо на їхній двері не написано, що цього робити не варто?
   
Re: Уважаемая Правда!

Ти так і не зрозуміла, вразі перемоги Зеленського за якого ти рвеш тут пупа, зараз, таких дописувачів буде більше, принаймні він так вважає.
ти пишеш фігню
у разі перемоги Порошенка наслідки будуть набагато страшнішими
а це - здолаємо, не таке долали
ПС не рву я пупа ні за якого Зеленського. Скільки ще разів повторювати - я не є виборцем Зеленського, категорично!  ?
   
Re: Уважаемая Правда!

Шановні (не знаю до кого звертаюсь)! :scenic:

Щ в цьому році крокодил мав змогу створювати тему, глосувати, редагувати. Сидів у тюрмі.
Потім йому стало дуже ЗЛЕ і він попросів забанити йогона місяць по власному бажанню. Його не забанілі а просто відібрали можливості створювати теми (етк.)

Зарз крокодил ТРАГІЧНИЙ. Він бачить, шо країні може бути АМІНЬ, тож просить повернути йому можливості створювати теми.

Ніяких «ачько», ніяких флудов крокодил не робитиме. Просто коли прийде до влади вся ця сепарня – можлив, доведецця збиратися де е докупи ТІ, ХТО ЗА УКРАЇНУ. Без грошів, навкарачки полізу на Майдан. Де, колись, БУВ.

Прошу вас повернути крокодилові те, шо було. «Ачька» - не буде.
   
Re: Уважаемая Правда!

Тогда почему зеркально не наказан уважаемый Ольгерд за "кацапоязыких"?

В Правилах не записано, что на ФУПе применяется практика "зеркальных" наказаний.

"Кацапоязыкие" этот термин является общепринятой нормой (прошу не путать с "русскоговорящие").
Вам, кацапам, следует это просто принять.
Привыкли, понимаешь, в мордоре свои порядки навязывать...
Пошли нах!..
Такие дела.

 :gigi:

Останнє редагування: 18 квітня 2019 15:56:48 від Chambaly
   
Re: Уважаемая Правда!

у разі перемоги Порошенка наслідки будуть набагато страшнішими


А які будуть наслідки? Наприклад?
   
Re: Уважаемая Правда!

В Правилах не записано, что на ФУПе применяется практика "зеркальных" наказаний.

"Кацапоязыкие" этот термин является общепринятой нормой (прошу не путать с "русскоговорящие").
Вам, кацапам, следует это просто принять.
Привыкли, понимаешь, в мордоре свои порядки навязывать...
Пошли нах!..
Такие дела.

 :gigi:

Написал Chambaly на кацапском.
   
Re: Уважаемая Правда!

А які будуть наслідки? Наприклад?
важко сказати
але мстя його за сьогоднішні приниження буде страшною
ти тільки подивися у ті злобні оченята
   
Re: Уважаемая Правда!

важко сказати
але мстя його за сьогоднішні приниження буде страшною
ти тільки подивися у ті злобні оченята

Це ти собі вигадуєш, роздратований і уставший. Не більше, навіть коли Зеленський хамив на плюсах, був точно не злий.

Ти його демонізуєш.
   
Re: Уважаемая Правда!

В Правилах не записано, что на ФУПе применяется практика "зеркальных" наказаний.

"Кацапоязыкие" этот термин является общепринятой нормой (прошу не путать с "русскоговорящие").
Вам, кацапам, следует это просто принять.
Привыкли, понимаешь, в мордоре свои порядки навязывать...
Пошли нах!..
Такие дела.

 :gigi:

Мда, культура общения некоторых украиноговорящих так и лезет, точнее - прёт.
   
Re: Уважаемая Правда!

дмірій
а ти пробував дописувати на руской правдє?
може там почують?
 [KA]
   
Re: Уважаемая Правда!

Вы не ответили на моё обращение к Вам лично, поэтому публикую здесь.

pravda, 12 квітня 2019 18:38:09
А хохлоязикім несамовито страшно стало, так? Чого так налякалися, Ольгерде, методичка, ні?


вам бан, гражданин

Я так понял, причина в "хохлоязикім", правильно? Тогда почему зеркально не наказан уважаемый Ольгерд за "кацапоязыких"? Или Вам не понравилось слово "методичка"? Я понимаю, ФУП - это Ваш личный ресурс, но где же объективность?

З.Ы. И если не трудно, сообщите, пожалуйста, какой пункт Правил был мною нарушен?

За таке взагалі треба навічно відразу банити.
   
Re: Уважаемая Правда!

За таке взагалі треба навічно відразу банити.

Розколюйте країну, коліть Украину й надалі, за це Вам Зеленский з хуйло велику подяку зроблять.
   
Re: Уважаемая Правда!

В Правилах не записано, что на ФУПе применяется практика "зеркальных" наказаний.

"Кацапоязыкие" этот термин является общепринятой нормой (прошу не путать с "русскоговорящие").
Вам, кацапам, следует это просто принять.
Привыкли, понимаешь, в мордоре свои порядки навязывать...
Пошли нах!..
Такие дела.

Я билингва как и многие киевляне, скажите нам в лицо и лично что мы "кацапоязыкие"... и многим АТОшникам тоже билингвам попробуйте вот так лично сообщить. Про результат отпишитесь здесь если сможете, конечно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія