Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Волкер тепер лобіює інтереси "Північного потоку 2" – Зеркаль

Колишній спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер тепер працює на лобістську компанію, яка відстоює інтереси "Північного потоку 2".

Джерело: радниця міністра енергетики, а також колишня радниця голови правління "Нафтогазу" і ексзаступниця глави МЗС Олена Зеркаль в інтерв'ю "Європейській правді"

Деталі: За її словами, Волкер перейшов до цієї компанії вже після того, як закінчились усі слухання щодо імпічменту Тармпа.

Зеркаль каже, що не знає, як і чому це сталося. Але, на її думку, зараз багато хто задався питанням, чи не приїжджав Волкер у якості спецпредставника в Україну, аби вмовляти керівництво нашої держави відмовитись від боротьби з "Північним потоком 2".

Водночас Зеркаль вважає, що США поставили "на паузу" санкції щодо газопроводу з Росії та не виключає можливості їх відновлення.
   
якби Зеркаль платили хоч десяту частину того, що Волкеру, вона б у ту ж саму компанію зі свистом поскакала  :laugh:
   
якби Зеркаль платили хоч десяту частину того, що Волкеру, вона б у ту ж саму компанію зі свистом поскакала  :laugh:

не факт, що не скакала
   
Бывший министр иностранных дел Австрии Карин Кнайсль вошла в совет директоров «Роснефти» в качестве независимого директора, сообщается в пресс-релизе компании. Информация о выдвижении Кнайсль в совет директоров «Роснефти» появилась на сайте правительства России еще в марте.

Кнайсль возглавляла МИД Австрии с 2017 по 2019 годы. В августе 2018 года свадьбу Кнайсль посетил Владимир хуйло. Президент России в том числе танцевал с главой австрийского МИД. С 2020 года Кнайсль ведет колонку на RT о международных отношениях.
   
Колишній спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер тепер працює на лобістську компанію, яка відстоює інтереси "Північного потоку 2".

Джерело: радниця міністра енергетики, а також колишня радниця голови правління "Нафтогазу" і ексзаступниця глави МЗС Олена Зеркаль в інтерв'ю "Європейській правді"

Деталі: За її словами, Волкер перейшов до цієї компанії вже після того, як закінчились усі слухання щодо імпічменту Тармпа.

Зеркаль каже, що не знає, як і чому це сталося. Але, на її думку, зараз багато хто задався питанням, чи не приїжджав Волкер у якості спецпредставника в Україну, аби вмовляти керівництво нашої держави відмовитись від боротьби з "Північним потоком 2".

Водночас Зеркаль вважає, що США поставили "на паузу" санкції щодо газопроводу з Росії та не виключає можливості їх відновлення.
Им и платить не нужно

Шлюха вообще не отстаивает интересы Украины на международном уровне

Когда в очередной раз нас прокинут, шлюха выйдет и скажет: ах такие сякие, не хотят нам помогать, не хотят нас видеть

"Оно само" - так  больше не работает. Нужно прилагать усилия, оказывается. И тогда можно и безвиз получить, и Томос и другие плюшки
   
Волкер тепер лобіює інтереси "Північного потоку 2" – Зеркаль
Почему теперь, демократы и раньше это делали, у них в газпроме их деньги вложены))
   
Почему теперь, демократы и раньше это делали, у них в газпроме их деньги вложены))

Волкер республіканець, нещастя ти наше  :facepalm1:
   
Хото врет  :)
"Я знаю Елену Зеркаль и был удивлен, что она не уточнила этого у меня. Мои взгляды на этот проект не изменились", - добавил бывший спецпредставитель Госдепа по вопросам Украины
   
Волкер республіканець, нещастя ти наше  :facepalm1:
Ты уверена что он относится к какой либо партии? Я почему то всегда считал, что он на общественных началах. Как лизал так и лижет. А деньги демократов в газпроме уже давно работают.
   
Хото врет  :)
"Я знаю Елену Зеркаль и был удивлен, что она не уточнила этого у меня. Мои взгляды на этот проект не изменились", - добавил бывший спецпредставитель Госдепа по вопросам Украины

о, так шо, Ланочка напи3діла? аяяй

втім, я не здивована чомусь.
   
Хото врет  :)
"Я знаю Елену Зеркаль и был удивлен, что она не уточнила этого у меня. Мои взгляды на этот проект не изменились", - добавил бывший спецпредставитель Госдепа по вопросам Украины

Что то мне подсказывает,что не Курт...
   
Колишній спецпредставник Державного департаменту США

Далі не читав
   
Шось та Зеркаль "програла всі полімери". СП2 через пару днів буде готов.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія