Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лещенко в команді Зеленського

Re: Лещенко в команді Зеленського

Лещенко попал под влияние своей ватной жонушки!
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

Ріденько, чи не так? Якщо мені хтось подарував шоколад "рошен" або я сам його купив, то я вже патріот Панами?  :S

тебе як і Цє без перекладача не зрозуміти
Цє охороняють не міфічні "якась там найнята для 1плас1 охоронна фірма" а конкретно бєніни охоронці, що й доводиться походженням іхнього транспортного засобу
в Києві
якась охоронна фірма "нєБєніна"
їздить на бусику кокретно Бєніної контори
з Одеси

то Цє не бреше?
серйозно?!


Останнє редагування: 23 березня 2019 22:11:08 від H.Kropp
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

Лещенко попал под влияние своей ватной жонушки!

Очередное 47 хромосомное патриотическое предсказание? или таки будут какие-то логические аргументы?  :shuffle:
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

тебе як і Цє без перекладача не зрозуміти
Цє охороняють не міфічні "якась там найнята для 1плас1 охоронна фірма" а конкретно бєніни охоронці, що й доводиться походженням іхнього транспортного засобу
в Києві
якась охоронна фіриа "нєБєніна"
їздить на бусику кокретно Бєніної контори
з Одеси

І? мені важко вловити всю глибину думки і незаперечність цього доказа.  :(  Якщо я колись найму собі охоронця, який значився в штаті Порошковича або не дай бог його кyратора, то я автоматично стану патріотом Панами?
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

Когда то давно, на форуме, поднимался вопрос, помнит ли кто, заявы Леща, по вопросу агрессии раиси и про хуйла, после 14-го...
Так и не вспомнили...
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

тебе як і Цє без перекладача не зрозуміти
Цє охороняють не міфічні "якась там найнята для 1плас1 охоронна фірма" а конкретно бєніни охоронці, що й доводиться походженням іхнього транспортного засобу
в Києві
якась охоронна фірма "нєБєніна"
їздить на бусику кокретно Бєніної контори
з Одеси

то Цє не бреше?
серйозно?!

хз... при чем тут Лещ.... вон Медвечук по ночам через день Петю чпокает, правда дает ему отдохнуть своими прямыми перелетами к хуйлу.... но Лещу это не мешает раскрывать все преступные махинации Петра и Чука.... ничего страшного не вижу что Мустафа и Лещ поддержали Грыца и Беню.... будут держать нас в курсе... как и было до этого....
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

Когда то давно, на форуме, поднимался вопрос, помнит ли кто, заявы Леща, по вопросу агрессии раиси и про хуйла, после 14-го...
Так и не вспомнили...

 :facepalm1:
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

І? мені важко вловити всю глибину думки і незаперечність цього доказа.  :(  Якщо я колись найму собі охоронця, який значився в штаті Порошковича або не дай бог його кyратора, то я автоматично стану патріотом Панами?

ну ОК, валяй Ваньку далі
не заважатиму
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

І? мені важко вловити всю глибину думки і незапереч ність цього доказа.    Якщо я колись найму собі охоронця, який значився в штаті Порошкови ча або не дай бог його кyратора, то я автоматич но стану патріотом Панами?
А если он будет возить тебя, на машине, принадлежащей конторе "Порошкови ча або не дай бог його кyратора"?...
Не надо людей считать идиотами...
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

ось ще цитата Лещенка:

...новый лидер может иначе выстроить гуманитарную политику на оккупированных территориях. Там у людей параноидальные страхи насчет Украины. У моей жены там родственники, и я вижу, насколько велико там воздействие российской пропаганды. А украинская власть часто при Порошенко эти страхи лишь усиливала. Поэтому  новый президент должен, наоборот, начать диалог с гражданами, живущими там. Смена власти может привести к разрядке в отношениях между людьми на оккупированных территориях и народом на подконтрольной Киеву территории.

Ну и конечно есть место и для здорового авантюризма. Вот я сейчас спонтанно подумал, сидя тут за столом, что следующий президент на волне популярности мог бы посетить оккупированные территории. Вот это был бы ход, это был бы сигнал!

Інша гуманітарна політика це, звичайно ж, припинення українізації, декомунізації, повна культурна залежність від Московії. І як наслідок неминучість поділу України.
А все решта навіть коментувати не має бажання. Прихильник Зеленського майже автоматично означає ідіот.
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

хз... при чем тут Лещ.... вон Медвечук по ночам через день Петю чпокает, правда дает ему отдохнуть своими прямыми перелетами к хуйлу.... но Лещу это не мешает раскрывать все преступные махинации Петра и Чука.... ничего страшного не вижу что Мустафа и Лещ поддержали Грыца и Беню.... будут держать нас в курсе... как и было до этого....

пох кого вони підтримали
краще почуй що вони мелють
кондотьєри - вони такі, принципові та чесні
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

пох кого вони підтримали
краще почуй що вони мелють
кондотьєри - вони такі, принципові та чесні

может конечно что-то пропустил... смотрю периодически его программу на 24 канале... как по мне все норм.... те кого я всегда считал педерастами там выводятся на чистую воду...
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

пох кого вони підтримали
краще почуй що вони мелють
кондотьєри - вони такі, принципові та чесні

еще раз подчеркну, что я ни в коем случае не за Зелю....
   
Re: Лещенко в команді Зеленського





 :lol:
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

ну ОК, валяй Ваньку далі
не заважатиму

Слив засчитан!
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

А если он будет возить тебя, на машине, принадлежащей конторе "Порошкови ча або не дай бог його кyратора"?...
Не надо людей считать идиотами...

Я только идиотов за идиотов принимаю.  (P)  Вот, например, уже несколько раз приглашил панамских патриотов отписаться в ветка, в которых Лещенко обвиняет главпанамца в работе на Кремль. Даже в этой теме есть сылки. Но!!! несмотря на это, вдруг вылазит очередной "неидиот" и заявляет
Цитата:
Когда то давно, на форуме, поднималс я вопрос, помнит ли кто, заявы Леща, по вопросу агрессии раиси и про хуйла, после 14-го... Так и не вспомнили ...
  :facepalm1:
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

Слив засчитан!

та щітай собі шо хо
кого то є.е?
хто прочитав, той висновки зробив
а ти можеш і далі "де море?" вопрошать
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

та щітай собі шо хо
кого то є.е?
хто прочитав, той висновки зробив
а ти можеш і далі "де море?" вопрошать

Так звісно! Панамський патріотизм - біда сильна.  :(  Якби проти Порошковича були тільки компромати, що він виступав на каналі кума куйла і один з його охоронців свого часу працював на Медведчука або попереднього кнура, то він би 100% зараз переміг в першому турі  ;)
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

Лещенко приліпився до спонсорів. Хоч і народний депутат, а не забув як був журналістом. А у журналістів там як, хто платить той і замовляє музику
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

еще раз подчеркну, что я ни в коем случае не за Зелю....

а Лещенко за зе-блазня Бені
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

Лещенко приліпився до спонсорів. Хоч і народний депутат, а не забув як був журналістом. А у журналістів там як, хто платить той і замовляє музику

Ось тільки "аргументованих" "думок" італійських жопомоев тут ще не було  :weep:
   
Re: Лещенко в команді Зеленського
NBA

Ось тільки "аргументованих" "думок" італійських жопомоев тут ще не було  :weep:

Зате є аргументована думка жополиза
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

Лещенко приліпився до спонсорів. Хоч і народний депутат, а не забув як був журналістом. А у журналістів там як, хто платить той і замовляє музику
он всегда такой был. Вспомните как он Овоща облизывал в межигирье, бегал за ним как собачка  :D
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

а Лещенко за зе-блазня Бені

дума що гроші зара там
тіко все то намарне, ніц йому не обломиться енівей
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

а Лещенко за зе-блазня Бені

"не"Таня, ви теж вирішили скотитися? А що вам тут завадило вашу улюблену Юльку преплести?  :S
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

Зате є аргументована думка жополиза

 :S

Аби щось пукнути?  :(
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

Цитата: Doctor link=topic=1034338.msg22403919#msg22403919 date=
он всегда такой был. Вспомните как он Овоща облизывал в межигирье, бегал за ним как собачка  :D

Ботяра, креативу мало.  :(  Невже тобі за таке платять?  :S
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

Думаю із малозмістовних наборів слів, які іноді видає рот Зеленського і таких інтервю його соратників можна потроху складати загальну картину його політики у ключовій для української держави мовній сфері.
І це політика на знищення.
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

Ботяра, креативу мало.  :(  Невже тобі за таке платять?  :S

Сергію Анатолійовичу, перелогіньтесь
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

Думаю із малозмістовних наборів слів, які іноді видає рот Зеленського і таких інтервю його соратників можна потроху складати загальну картину його політики у ключовій для української держави мовній сфері.
І це політика на знищення.

саме тому це так подобається ватникам, які підуть голосувати за блазня
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

Сергію Анатолійовичу, перелогіньтесь

Патріот Панами, це і є максиму твоїх розумових здібностей?  :(
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

саме тому це так подобається ватникам, які підуть голосувати за блазня

 :facepalm1:

"Неватна" Тетяна, ви напевно вважаєте, що патріоти Панами чимось принципово відрізняються від своїх 47хромосомних братів за поребриком?  :weep:
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

а Лещенко за зе-блазня Бені

Лещ у Петра был все это время в партии и драл его как сидорову козу.... то что он будет у Бени еще ничего не значит...
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

саме тому це так подобається ватникам, які підуть голосувати за блазня

Так. Колишні прихилники Януковича, які становлять більшість прихильників Зеленського не можуть голосувати з якихось інших причин.
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

Патріот Панами, це і є максиму твоїх розумових здібностей?  :(

Ти диви! Не думав що влучу!
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

написать здесь, что лещенко гыдота - забанят.
не написать - забаниться самому.
лещенко - гыдота!
чмошный мальчик. медиамерзавец. пустоцвет, сделавший карьеру подсматривая за молодыми пацанами. но теперь он с депутатской корочкой от партии власти. и оппозиционный блогер одновременно. самый умный. крученное чмо.
но чтобы он не делал, его будут воспринимать как чмо. и девчонки тоже. только так. это его крест.
фоксик, пасиб за цитаты. автосеанс антикоррупционеров  с их полных разоблачением.    :weep:
Все правильно.. только он не «самый умный».. но чмо стопроцентное..
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

Ти диви! Не думав що влучу!

 :facepalm1:  :(
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

Все правильно.. только он не «самый умный».. но чмо стопроцентное..
:facepalm1:
Ещё одно панамское "нечмо" решило блеснуть?
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

Ось тільки "аргументованих" "думок" італійських жопомоев тут ще не було  :weep:

Було було. Ти просто не помітив. З 2004
   
Re: Лещенко в команді Зеленського

Так. Колишні прихилники Януковича, які становлять більшість прихильників Зеленського не можуть голосувати з якихось інших причин.
:weep:
Бот, подивися на кого працювали твої колеги 5 років тому. Та й сам ти 100% з таких же дегенералов і стівіджей  ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія