Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гілочка майбутнього каяття або поіменне голосування за Президента

а звiдки ви, дядьку, знаєте,
що я не голосував за ту xвoйдy?? ;o
Мо' то вы баран? :shuffle:
Тоди вибачаюсь
   
Просто для мене і Юля і Зеленський є гіршими варіантами за Порошенка.
Тому такий мій вибір з цих трьох.

Бо ті, хто проголосують в першому турі за Кошулинського, Гриценка, в другому будуть обирати між Юлею і Зеленським.

+1
   
С мымры Бекешкиной надо будет шкуру содрать после выборов
это скольким людям эти уроды- социологи мозги засрали
эти проплаченные социологи для общества гораздо хуже чем проплаченные судьи

Останнє редагування: 9 березня 2019 18:12:26 від vadym
   
Не дай Боже тих "прокацапських" Юлька чи Зеленський, тому Порошенко без варіантів.
В другому теж тільки він.
   
Порошенко
Порошенко
   
Это мазахизм какой то
якщо  не  порошенко  то  хуйло  .   Це  технологія  . 
   
Мазохізмом буде обирати між Ю і Зе.
  для  петі  це  не  мазохізмом  буде  ,  руки  йому  будуть  рубати
   
Порох стей стронг  [ua]
   
1 Кошулинський
2 будь хто крім бойко та Порошенко.
   
  для  петі  це  не  мазохізмом  буде  ,  руки  йому  будуть  рубати

Ага, ангели з неба прилетять і будуть справедливість встановлювати за командою Ю чи Зе.
В нас нема політичних партій, нема ідеологій, тож нема на що чи на кого опиратись для проведення змін.
Хіба що на одних олігархів проти інших.

Всякі наїзди на олігархів в наших теперішніх умовах приведуть лише або до перерозподілу між олігархами, або до економічного краху.
Юля пробувала в 2005 провести перерозподіл, це зразу ж привело до падіння економіки.

Єдина можливість - щоб олігархи домовились між собою про чесну гру і в інтересах України.
   
1 Кошулинський
2 будь хто крім бойко та Порошенко.

Вілкул?
   
1 Кошулинський
2 будь хто крім бойко та Порошенко.
Це просрати голоси на користь Ze-біла чи юльки
Патріотів не навчило 350 років історії держави, потім бігатимуть по ЄС ( якщо встигнуть втекти) і волатимуть чого вони були дебілами
   
Який другий тур? Аналітики кажуть що 80% у першому турі, бо Томос!
   
Який другий тур? Аналітики кажуть що 80% у першому турі, бо Томос!

та нє. анальні літики кажуть, що Зе всіх пересаджає ще ДО першого туру і вийде переможцем.
   
Петруха й  ще раз Петруха




щось на бачив Aelit-них   військ
   
Єдина можливість - щоб олігархи домовились між собою про чесну гру і в інтересах України.
:lol: А Лексеичу самому, без олигархов, шо мешало честно играть в пользу Украине? Папа-вор, или друг Свынячук?
   
Петро
Петро
І ніколи не проголосую зпа грища,огидну тварюку,який розпродав армію і ніколи не був на передовій.Уявляєте,як його ненавидить Армія?Це буде у Зе головнокомандуючий

Брехня
Брехня

   
1 Порошенко

Если буде 2 тур (но лучше не было бы) - Порошенко
   
1. Порошенко
2. Порошенко
... Порошенко :)
   
1.Порошенко
2.Порошенко

Завдання що в компетенціях президента виконав на тверду четвірку з плюсом.
Решта тільки спромоглася на 20 з гаком років обіцянок і товчеї на місці /залежність від газового "пєрста" Кремля, євро і євроатлантична інтеграція, відкриті партнерські стосунки з USA і рештою західних країн/.Все було з постійною оглядкою на Москву, що Москва скаже.
А шлак, шлак він відпаде по мірі зближення з ЕС і НАТО так як це було в наших західних сусідів поляків, і якого якщо пошукать то і там ще набереться ой як немало.
   
Я буду в першому турі за Кошулинського.
Чисто з  поваги до націоналістів. Чому, яких, те що половина з нинішніх не такі яких я би хотів бачити не буду пояснювати.
В другому - проти Порошенко. Категорично проти. Хто б не був другим в списку. Хоч сам Гітлер. Ця скотина особливо брехлива не має права бути у владі і навіть в Україні. А от це забезпечити може Тимошенко.
От і  думай, як воно так щоб Тимошенко пройшла в другий тур обов'язково, якщо кнур пройде.
   
1. Порошенко
2. Порошенко
   
1. Порошенко
2. Порошенко :pooh_on_b:
   
Ага, ангели з неба прилетять і будуть справедливість встановлювати за командою Ю чи Зе.
В нас нема політичних партій, нема ідеологій, тож нема на що чи на кого опиратись для проведення змін.
Хіба що на одних олігархів проти інших.

Всякі наїзди на олігархів в наших теперішніх умовах приведуть лише або до перерозподілу між олігархами, або до економічного краху.
Юля пробувала в 2005 провести перерозподіл, це зразу ж привело до падіння економіки.

Єдина можливість - щоб олігархи домовились між собою про чесну гру і в інтересах України.

Даруйте але це позиція якогось ... слимака.
   
Порошенко оба раза
   
порох
порох

вибору за п'ять років так і не створили.
лушпайки-сааки-юльки-синяки натанцювали авакова з жонами.
   
Як більшість відповідальних українців, принаймні на ФУП
ПП
ПП
   
Тоди вибачаюсь

не варто вибаченнь)
Я в першому турі за Ющенка голосував)
І більш ніж переконаний, що причиною президенства Янука
були не якісь міфічні "дрищі",
а інтриги, некомпетентність і безпринципність
Юлі Володимирівни та її прісних

Останнє редагування: 9 березня 2019 20:38:33 від Veni-vidi
   
Я буду в першому турі за Кошулинського.
Чисто з  поваги до націоналістів. Чому, яких, те що половина з нинішніх не такі яких я би хотів бачити не буду пояснювати.
В другому - проти Порошенко. Категорично проти. Хто б не був другим в списку. Хоч сам Гітлер. Ця скотина особливо брехлива не має права бути у владі і навіть в Україні. А от це забезпечити може Тимошенко.
От і  думай, як воно так щоб Тимошенко пройшла в другий тур обов'язково, якщо кнур пройде.

Забув додати, що вважаєш українцiв
"генетично жадiбними та тупими"
i, що то не Раша нас вбиває,
а ми самi у всьому виннi..
Мабуть теж виключно з поваги до нацiоналiстiв
   
:lol: А Лексеичу самому, без олигархов, шо мешало честно играть в пользу Украине? Папа-вор, или друг Свынячук?

Що заважало?
Досвід Ющенка.
В наших умовах якщо сам не олігарх, і не матимеш великих тіньових грошей (для підкупу депутатів, наприклад), то і впливу ні на що не матимеш.
   
ІМХО в ТС щось не в порядку з логічним мисленням. Для чого ці перший/другий тур? Просто лінійка пріоритетів і все стає ясно.
   
Брехня
Брехня


тобто за Йулю?)
   
1. Гриценко.
2. Гриценко.
   
1. Гриценко.
2. Гриценко.

я вибачаюсь, а другий Гриценко
це на яких виборах?? ;o
   


що за агiтацiя в виборчiй темi??!
Зара' Амiду поскаржуcь!
Вiн обiцяв рiшуче боротися
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія