Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Америка на розтяжці. :weep:

Re: Америка на розтяжці. :weep:

Який сцуко сигнал ви дали Заходу замінивши Ющенка на Януковича, а потім ви на весь світ продемонстрували усталось от вайни? Жодний політик та аналітик на заході не могли розшифрувати ваші дії.

Що незрозуміло?



 [A]

   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Це був сигнал демократичності
Країни
А які сигнали на виборах дають
Угорщіна Словакія Голандія
Туреччіна
Га ?

Вони ніколи не смикались так як смикався політичний вибір народу України.
Я розумію що тут ніхто не визнає себе виним в сьогоднішній ситуації. Те що сталось, це швидше вина непальських шерпів а не кожного окремо що то флотами дружить, то неожижано устаєм от дружби і так по колу, то хоче в ЄС то в наступний день підписує якісь папери про ТС.

Легше було вгадати хто стане чемпіоном світу по футболу, ніж що Україна буде робити завтра у відношені з Росією. 
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

О.. то це не нарід зеків-клоунів обирав, а той захід якось не так нас вважав.
Порохобот детектед.
Якби захід прийняв нас за своїх як Польщу, то Кучма не став би президентом а Порошенко з Ахметовим та інші олігархами.
Навпаки бігали і кричали "не розвалюйте саюс"!
 

   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Який сцуко сигнал ви дали Заходу замінивши Ющенка на Януковича, а потім ви на весь світ продемонстрували усталось от вайни? Жодний політик та аналітик на заході не могли розшифрувати ваші дії.
Який сцуко сигнал дав нам захід, коли примусив віддати ядерну зброю рашці?
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

О.. то це не нарід зеків-клоунів обирав, а той захід якось не так нас вважав.
================

Ти президентів США  пригадай з  2000-го року і подумай. :weep:

   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Що незрозуміло?

Показати зображення...
[A]

Що Ющенко ще мав казати, коли 70% населення хронічні довбойоби що хотіли то в флотами дружіть, то в ТС, то неожідано устают почавши якусь справу?

І після цього Амеріка на растяжке?
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:
N88

================

Ти президентів США  пригадай з  2000-го року і подумай. :weep:

https://youtu.be/BMjWdrgKMO0?si=JHS3TXvjUMx2L1Fh

А система США може собі дозволити таких президентів.
Запас міцності є.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Що Ющенко ще мав казати, коли 70% населення хронічні довбойоби що хотіли то в флотами дружіть, то в ТС, то неожідано устают почавши якусь справу?
Падло заокеанське, завали хавало, і не гавкай на українців.
Іди вдруге трампа обирай.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

гниди вульгаріс...
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Що Ющенко ще мав казати, коли 70% населення хронічні довбойоби що хотіли то в флотами дружіть, то в ТС, то неожідано устают почавши якусь справу?

І після цього Амеріка на растяжке?

Тобто Дрищ, щоб його вибрали хронічні довбойоби готовий був сраку хуйлу цілувати? 

А флотами дружить, то коцапське ІПСО...
Яке ти тягаєш з 2006 року...
  :fool: 
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Що незрозуміло?

Показати зображення...
[A]
====================

Ну так що не так??? 8-:
РФ в той період була партнером США.

Все логічно.

Нагадаю,хто забув.



В коцапському мультику прошу звернути увагу на те, як рашка ставицця до партнерів.
Показова річ,до речі.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

А система США може собі дозволити таких президентів.
Запас міцності є.
==================

Ну то нє.уй писдіти та вказувати іншим.  :aggressiv:
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:



Прибытие противоминной группы НАТО в Петербург



Для допитливих- подивіцця рік відео.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:
HSM

Що Ющенко ще мав казати, коли 70% населення хронічні довбойоби що хотіли то в флотами дружіть, то в ТС, то неожідано устают почавши якусь справу?

І після цього Амеріка на растяжке?
Придурошне , поперше ніколи 70%
Не було за тайожний
Подруге довбойоб це ти бо Україна воює
Захищаючи свій вибір і європу
А гамерика падлюка
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Або ж США почне ПОВНУ  процедуру з нуля про допомогу ТІЛЬКИ ДЛЯ ІЗРАЇЛЯ.
саме це і зроблять
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

https://youtu.be/pw1Nu-aiF4Y?si=K3lgT1bJMJIats4P
Прибытие противоминной группы НАТО в Петербург



Для допитливих- подивіцця рік відео.

А ти музику слухав?   :-)o
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:



Ой,шо тут ???
============

Визит кораблей НАТО в Санкт-Петербург: британский эсминец York, французский фрегат De Grasse под патронажем СКР "Ярослав Мудрый" Балтфлота ВМФ России на Английской набережной.
==========

А,ну так, кораблі НАТО припливли  до свого ворога  партнерів.
Буває.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Ха, українці думають що виїдуть на спині Ізраїлю в рай.   :lol: наївні.     Та приймуть допомогу Ізраїлю без України і все. І гроші на Україну підуть Ізраїлю.   І будь те впевнені що додому Ізраїлю приймуть за годину, дві.  Чому? А ви поцікавтесь національністю міністрів уряду, ФРС і тд  Байдена і питання відпадуть
а наш єврей якийсь бракований чи шо?
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Багатьом дописувачам в цій гілці потрібно ознайомитись з правилами дипломатичного етикету. Щоб не приймали візит кораблів НАТО в Санкт Петербург за намір «флотам дружіть»
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

а наш єврей якийсь бракований чи шо?
так, без бабла і просить ще щось, потім країна зникне раптом - не віддасть, як такому давати...
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Багатьом дописувачам в цій гілці потрібно
nigapaciв називати nigapacами
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

nigapaciв називати nigapacами

Назначили винними непальських шерпів та американців в своїх проєбах за майже 30 років і далі що? Як це допоможе сьогодні?

Як людина що живе в США і трошки знає чим дихає місцевий манюпас, я впевнено можу сказати що імідж України є дуже протеречивий, часто як корумпована бідна бананова держава але де дуже багато супербогатих афілійованих з Москвою.

Це не розташовує на надання негайної допомоги та зброї. Хто знає в чиї руки ця зброя попаде завтра якщо 70% знову устанут от войни. Ніхто з західних політиків не знає що очікувати від України завтра і за таких умов дуже великі для них політичні ризики.

Я знаю що це неприємно чути, знаю що зараз мене закатають в пірʼя за те що я говорю не те що хочеться почути. Але це реальність з якою Українське суспільство та політична еліта мають працювати та виправляти.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Багатьом дописувачам в цій гілці потрібно ознайомитись з правилами дипломатичного етикету. Щоб не приймали візит кораблів НАТО в Санкт Петербург за намір «флотам дружіть»
Приднеастровье ,Абхазия , Осетия , Сирия. И при этом запад спокойно торгует и инвестирует в рфию , а виноваты оказывается украинцы.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Приднеастровье ,Абхазия , Осетия , Сирия. И при этом запад спокойно торгует и инвестирует в рфию , а виноваты оказывается украинцы.

Якщо заговорили про гроші та інвестиції, то як сталось що після 30 років в Україні не зʼявилось маже жодного великого бізнесу власники якого були би патріотично налаштовані до України? Що не великий бізнес, то бенефіціатори або в Москві або в Ізраїлі. Хто як не самі українці цьому вині? Був один начебто не повʼязаний з Ізраїлем та кацапами, то йому той Рошен добрі українці постійно вилами під ребра заганяли.

І це також один з привідів не рахувати Україну як повноцінного партнера.

Останнє редагування: 14 квітня 2024 23:14:49 від Dobre
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

черговий болукан...
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

https://youtu.be/fbVpLvyst2I?si=zcw-0CsqubSUWQ90
Ой,шо тут ???
============

Визит кораблей НАТО в Санкт-Петербург: британский эсминец York, французский фрегат De Grasse под патронажем СКР "Ярослав Мудрый" Балтфлота ВМФ России на Английской набережной.
==========

А,ну так, кораблі НАТО припливли  до свого ворога  партнерів.
Буває.

Комуняко, ти ще "Зустріч на Ельбі" забув сюди приплести.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Що Ющенко ще мав казати, коли 70% населення хронічні довбойоби що хотіли то в флотами дружіть, то в ТС, то неожідано устают почавши якусь справу?

І після цього Амеріка на растяжке?
Чомусь, б***ь, усі тоді дружили з рашкою. І США, і Європа. А винна Україна. Ви не охуїли там часом з цим, нє?
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

В русскую деревню пришла гуманитарная помощь из Америки — звездно-полосатый флаг развевается в руках мужичищи на телеге.

   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

НМД,

Нічого не буде для України.

Та й для Ізраїлю також.

США впали у фазу остаточної деградації.


Тому треба клепати мільйони дронів, розробляти й виробляти власні ракети й іншу зброю, кооперуватися по максимуму з ЄС де ми скоро опинимося.

Одним словом, треба брати долю у власні руки й не сподіватися на дядька з Чікаго.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Назначили винними непальських шерпів та американців в своїх проєбах за майже 30 років і далі що? Як це допоможе сьогодні?

Як людина що живе в США і трошки знає чим дихає місцевий манюпас, я впевнено можу сказати що імідж України є дуже протеречивий, часто як корумпована бідна бананова держава але де дуже багато супербогатих афілійованих з Москвою.

Це не розташовує на надання негайної допомоги та зброї. Хто знає в чиї руки ця зброя попаде завтра якщо 70% знову устанут от войни. Ніхто з західних політиків не знає що очікувати від України завтра і за таких умов дуже великі для них політичні ризики.

Я знаю що це неприємно чути, знаю що зараз мене закатають в пірʼя за те що я говорю не те що хочеться почути. Але це реальність з якою Українське суспільство та політична еліта мають працювати та виправляти.

Знаю, що це банально звучить, але йди й посмокчи хуйляцького банана. Ідіот.
Ви, коли в США обживаєтеся, реально думаєте що кращі за інших своїх співвітчизників?
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Знаю, що це банально звучить, але йди й посмокчи хуйляцького банана. Ідіот.
Ви, коли в США обживаєтеся, реально думаєте що кращі за інших своїх співвітчизників?

Ми не стаємо кращими чи гірше. Ми бачимо ситуацію з іншого кута зору, часто не такого як бачать його ті хто в Україні чи Іспанії. І коли я ретранслюю тут до читачів точку зору американського манюпаса чи політика, то краще задуматись чому вони так думають про Україну а не кидатись какашками в того хто передав думку.

Повторю ще раз, з точки зору американського політика Україна це токсична тема. Чому, я написав.

Останнє редагування: 15 квітня 2024 00:07:19 від Dobre
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Ми не стаємо кращими чи гірше. Ми бачимо ситуацію з іншого кута зору, часто не такого як бачать його ті хто в Україні чи Іспанії. І коли я ретранслюю тут до читачів точку зору американського манюпаса чи політика, то краще задуматись чому вони так думають про Україну а не кидатись какашками в того хто передав думку.

Я не кидаюся фекаліями й не хочу образити нікого особисто.

Просто констатую факт, що США деградують нижче плінтусу.

Ваші цінності = $

І нічого більше. Тільки ж от жадоба погубила фраєра, є така жаргонна ʼмудрістьʼ. Це про ваших політиків, що Трампа, що Байдена, що середньостатистично го 200-кг уїпня.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Ми не стаємо кращими чи гірше. Ми бачимо ситуацію з іншого кута зору, часто не такого як бачать його ті хто в Україні чи Іспанії. І коли я ретранслюю тут до читачів точку зору американського манюпаса чи політика, то краще задуматись чому вони так думають про Україну а не кидатись какашками в того хто передав думку.

Повторю ще раз, з точки зору американського політика Україна це токсична тема. Чому, я написав.

Политика конкретной политической партии, верно?
И манюпаса - избирателя этой политической партии? ;)
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Ваші цінності = $

Не згодний. Вороги України та самі українці так завзято 20 років працювали над створенням з себе іміджу корумпованої бананової держави з бідним населенням, що мало хто хоче мати справу з Україною.

Я 100 разів казав - перестаньте робити з себе юродивих та хвалитись своїми язвами корупції та бідності. З вами ніхто за стіл не сяде та будуть шугатись як від прокажених.

Тепер американським політикам потрібно пояснювати що українці не прокажені та надійні партнери перед тим як виділяти допомогу.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:
Ale

Не згодний. Вороги України та самі українці так завзято 20 років працювали над створенням з себе іміджу корумпованої бананової держави з бідним населенням, що мало хто хоче мати справу з Україною.

Я 100 разів казав - перестаньте робити з себе юродивих та хвалитись своїми язвами корупції та бідності. З вами ніхто за стіл не сяде та будуть шугатись як від прокажених.
Іди нахєр довбойоб)
У себе в сімʼї юродивих пошукай, сракомий кончений)
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

badyle [ Відповісти в приват ] [Не ігнорувати]
14 квітня 2024 23:27:23
IP/Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Автор ігнорується


Dobre [ Відповісти в приват ] [Не ігнорувати]
cьогодні в 00:19
IP/Host: ---.lightspeed.sndgca.sbcglobal.net
Автор ігнорується
====================

   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

працювали над створенням з себе іміджу корумпованої бананової держави з бідним населенням
Над цим успішно працювали кацапи.
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Іди нахєр довбойоб)
У себе в сімʼї юродивих пошукай, сракомий кончений)

Що я ще міг очікувати? Повторю ще раз для тих хто в танку:

З точки зору американського манюпаса ніколи не роби наступне:

1. Не пробивай на жалість та сльозу розказуючи про свої невдачі (це не руская душа що хоче поплакатись в жілетку)
2. Ніколи не говори погане про себе (багато гарного теж не потрібно говорити, воно все відоме)
3. Ніколи не демонструй свою невизначеність
4. Будь послідовним в своїх діях

Все це було порушене багато разів. І американці винуваті що не можуть це зрозуміти?
   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Чомусь, б***ь, усі тоді дружили з рашкою. І США, і Європа. А винна Україна. Ви не охуїли там часом з цим, нє?
===================
Ну, припустимо,тільки припустимо, Україна їм не та,корупція,народ не тих вибирає,колись не хотіли в НАТО. Наче все залежить від бажання.
(До речі, є дві такі, правильні  кап. країни,які теж категорично  не хотіли в НАТО, але потім передумали,так їх ось протягом року взяли.
Може і їм дорікали за  "НАТО-ні!""(ц)??? )

А давайте візьмемо,о, Грузію.  Реформи, спрощення  для бізнесу, боротьба з корупцією, стандарти НАТО в армії.
Грузію взяли в НАТО???
Що ж грузини робили не так??? :-o

   
Re: Америка на розтяжці. :weep:

Над цим успішно працювали кацапи.

Я в цьому впевнений. Питання до українців чому це не припинили.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія