Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Файне місто - враження (tu) (фото + відео) (+Стара піцеррія для турча)

Показати зображення...
А ця фотка, між іншим, чіткий маркер загальної культури - все цивільно.


До того ж ніде на фотках не побачив сміття. Читаючи Слава, я гадав що Тернопіль це суцільна помийка іх вусмерть вбитими дорогами. Дивний "патріотизм"...

Тернопіль дуже гарне, зелене і відносно чисте місто. Багато будівництва, бо багато заробітчан, а гроші вкладають в квартири.
Але дороги таки вбиті.
Може за пару років щось змінилось, але не думаю.
   
До речі, в Теренополі дуже багато дрібних цікавинок в місті, і, нажаль, інформація про них іде в небуття разом з старими людьми. От, наприклад, найдавніший (в Україні, так точно) діючий електричний стовп (кінець позаминулого століття):
i278g!2e0!7i13312!8i6656?hl=uk" rel="nofollow" class="bbc_link" target="_blank">https://www.google.com.ua/maps/@49.555164,25.597301,3a,69.1y,144.71h,104.14t/data=!3m6!1e1!3m4!1s7Oo01RJFzwHmgSSg7 i278g!2e0!7i13312!8i6656?hl=uk
   
Re: Файне місто - враження  (tu) (фото)

он не с Тернополя а с области ....  километров 40 от Тернополя

Не з Теребовлі часом?
   
Re: Файне місто - враження  (tu) (фото)

стало чистіше і акуратніше ...

Помітив це ще два роки тому, перебуваючи там останній раз
   
Спасибо ТС!

До сих пор никогда не возникала даже идея заехать в Тернополь - всегда он был в стороне от моих маршрутов. А сейчас даже стало интересно его посетить.

Кстати, а как там с ... прекрасной половиной? Они цнотливі или как?  :blush2:
   
Зацікавило 25-27 серпня. Спортивні змагання з екстремальних видів спорту на воді за участю учасників з десяти країн світу. Якщо буде все добре, то спробую поїхати.
   
гарно, затишно в Тернополі
Чернівці себе поки що не так упевнено почувають
наш молодий мер потроху вичухує місто, але все впирається в гроші
дороги підлатали, але в багатьох місцях треба перекладати і комунікації
про мережу велодоріжок тільки мріємо
   
А ця фотка, між іншим, чіткий маркер загальної культури - все цивільно.


До того ж ніде на фотках не побачив сміття. Читаючи Слава, я гадав що Тернопіль це суцільна помийка іх вусмерть вбитими дорогами. Дивний "патріотизм"...

Про дороги - загалом вірно. Просто на фото, в основному, центр - там більш-менш ремонтується.

Але, якщо чесно, то болота і бруду дійсно зараз набагато менше, ніж було десяток років тому.
   
Бачу до рогатки пан не доіхав. Шкода, хотів би побачити...
   
 Гарненько, ну і кому не до снаги українська частина Європи?  :)
   
Дивлюсь в Тернопіль портове місто - саме час туди заходити авіаносцям НАТО :gigi:
   
Місто моєї молодості кінець 1974 р - червень 1979 року. Незабутні студентські роки. Тепер тільки поїздом. І тоді це місто виділялось своєю позитивною своєрідністю.
   
Місто моєї молодості кінець 1974 р - червень 1979 року. Незабутні студентські роки. Тепер тільки поїздом. І тоді це місто виділялось своєю позитивною своєрідністю.

Для мене тоже місто молодості ...
   
Хочу ще :clapping:

Десь років 7 назад тут моя гілка була з Тернопільщини. Було б цікаво її знайти і порівняти. :)
   
Мда почему нет фоток обьезной,  бама , автовокзала, живова и т.д, тока центр ?
   
Скажу відверто, я хочу знайти це сотворіння. Усі мої знайомі хлопці з Тернополя поки що не знайшли цього дегенерата.
У мене щойно зробили ремонт в подвір'ї багатовисоток.
Двір виглядає казково на фоні того, що було колись.
Але, виявляється, за виділені гроші треба було відремонтувати два двори.
Хлопака з нашого двору бігав кожного ранку. щось взнавав у робітників, що і як зараз робиться.
Ну що можуть вкрасти робітники? Максимум палету камінців.
Але на другий двір коштів уже не має.
Ремонти в дворах роблять фірмочки, підконтрольні Садовому.
Тобто, половина грошей була вкрадена ще до початку ремонту.
Ось так ми живемо.
о що за редиска голос подав, шукач єбаний хе-хе давай свій номер я сам тобі позвоню
   
Де фото забудоваених парків? Точкової забуди? А бруківка ну так то заводік кажуть надалу належить , обходиться місту по тройній ціні в районі тисчі грн метр кв
   
А так на фотказ озеро і центр трохи прибраний  під свято, при тій сумі дотацій які надійшли в бюджет місту в минулому і цьому році місто мало бути як нова копійка, ну то таке селянам похуй
   
місто Тернопіль, без сумніву, має свій особливий шарм і красиве, але найбільшою перлиною цього міста є його ЛЮДИ... тернополяни надзвичайні люди, ніде більше не зустічав більш життєрадісних і позитивних людей... причому це стосується і області теж...
   
Зацікавило 25-27 серпня. Спортивні змагання з екстремальних видів спорту на воді за участю учасників з десяти країн світу. Якщо буде все добре, то спробую поїхати.

А 23 день міста здається,
 потім 24 день Незалежності,
а з 25 водні змагання на ставі


кінець серпня насичений у файному місті
   
Мда почему нет фоток обьезной,  бама , автовокзала, живова и т.д, тока центр ?


Да, а я між іншим чув, .. новий як копійкy автовокзал у Тернополі збудyвали
Нє? ;)


Останнє редагування: 7 травня 2016 20:20:18 від newyo
   
Дякую за фото. Можна їхати! Десь якось завезу дітей на вікенд.
   
о що за редиска голос подав, шукач єбаний хе-хе давай свій номер я сам тобі позвоню

Это не тебя а югенда типа ищут :)
   
А ты Слав оказывается всепропалец...
Кругом у тебя зрада
   
Да, а я між іншим чув, .. новий як копійка автовокзал у Тернополі збудівали
Нє? ;)
було

стало

пана забанили в гуглі? ;)
   
красивый центр, зарядное на солнечных батареях понравилось и кораблик прогулочный тоже супер. Не пойму это озеро или река?

по поводу старой пиццерии. Обычная столовая. Цена на пиццу очень ничего. Вполне можно недорого перекусить пиццей и стаканом томатного сока. Но салфетки лежащие просто на столах - ужас.

За фото и видео спасибо.
   
Re: Файне місто - враження  (tu) (фото)

Этот город есть местом пребывания уйобищного создания под псевдо Jugend.

 :laugh:
   
Спасибо за репортаж! Слав, этотта самая пицерия с лучшей в мире пицей?
   
Все таки больше согласен с точкой зрения Слава. Город это не только центр и открыточные его виды, лицо города это его переферия. Какая переферия, такой и город. А то у нас как обычно "еврейский порядок", весь хлам в шкафы попрятали, сверху прилизали, а внутри полный п***а и срач. Так же важны парки, так же важна дорожная сеть и ее состояние, другая инфраструктура
   
Это по сути не пицца класическая ... А лепешка с французским соусом ..

На самом деле вкусная очень ...и цена 8грн ...

Две таких пиццы и томатеик можно  наестся
   
Все таки больше согласен с точкой зрения Слава. Город это не только центр и открыточные его виды, лицо города это его переферия. Какая переферия, такой и город. А то у нас как обычно "еврейский порядок", весь хлам в шкафы попрятали, сверху прилизали, а внутри полный п***а и срач. Так же важны парки, так же важна дорожная сеть и ее состояние, другая инфраструктура

Турч .. Преферия тоже норомальная ...

Не ну гавно гдето найти можна ... Но в спальных районах чистенько иухожено ..
   
Да, а я між іншим чув, .. новий як копійка автовокзал у Тернополі збудівали
Нє? ;)
ну фасад обложили а решта? І срач пісдец
   
Спасибо за репортаж! Слав, этотта самая пицерия с лучшей в мире пицей?
нет ,  таи другая піцерія ,
   
А почему ветку прикрепили?
Много есть репортажей из других, не менее достойных мест. 8-:
Форумом правят тернопольские?
   
А почему ветку прикрепили?
Много есть репортажей из других, не менее достойных мест. 8-:
Форумом правят тернопольские?

видимо кто то попросил модераторов
   
красивый центр, зарядное на солнечных батареях понравилось и кораблик прогулочный тоже супер. Не пойму это озеро или река?

по поводу старой пиццерии. Обычная столовая. Цена на пиццу очень ничего. Вполне можно недорого перекусить пиццей и стаканом томатного сока. Но салфетки лежащие просто на столах - ужас.

За фото и видео спасибо.

Вона чим відома,тим що існує з кінця 80-х
І меню майже не змінилось.
Взагалі поняття піца ще довгі роки мені наприклад асоціювалась саме з піцою зі Старої піцерії, хоча до справжньої сицілійської піци вона має приблизний стосунок.
Але смак мені особисто завжди подобався,так само як і спагетті в них норм
   
було
Показати зображення...
стало
Показати зображення...


  (tu)

   
Досить типове місто, якби не озеро в центрі, то й не було взагалі про що говорити :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія