Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Причины смены работы

Причины смены работы

Мобільність працівників стала справжнісіньким жахіттям для роботодавців. Згідно міжнародного дослідження компанії Анкор за методикою Randstad, 23% українців у минулому році змінили роботодавця, а в цьому таких «бігунів» буде вже 36%. Що найгірше – половина з 23% «змінників» знову налаштовані змінити роботодавця.

В чому причина такої плинності, що змушує працівників змінювати роботодавця? Аналітики сайту robota.ua провели анонімне опитування та знайшли головну причину. Так, це розмір заробітної платні – ним невдоволені 61,2% опитаних. На жаль, цей фактор залишається лідером опитувань останніх трьох опитувань, і з року в рік його вага зростає.

Це означає, що економія на співробітниках дорого обійдеться роботодавцю у стратегічній перспективі. Далі теж фінансовий чинник – кар’єрне зростання, як індикатор не тільки нових завдань, але й оновленої (читайте – збільшеної) зарплати.


Третє-четверте місця рейтингу причин зміни роботодавця вже не фінансові - це більше про атмосферу в колективі. І головним фактором такої атмосфери є керівник. Недарма кажуть, що приходять в компанію, а йдуть від керівника. Коли ми спитали, що в поведінці боса відштовхує найбільше, виявилось, що це невміння тримати себе у руках та чітко ставити завдання. Себто це основні кваліфікаційні вимоги до всіх босів.

Из рассылки (с)
   
Re: Причины смены работы

Мобільність працівників стала справжнісіньким жахіттям для роботодавців. Згідно міжнародного дослідження компанії Анкор за методикою Randstad, 23% українців у минулому році змінили роботодавця, а в цьому таких «бігунів» буде вже 36%. Що найгірше – половина з 23% «змінників» знову налаштовані змінити роботодавця.

В чому причина такої плинності, що змушує працівників змінювати роботодавця? Аналітики сайту robota.ua провели анонімне опитування та знайшли головну причину. Так, це розмір заробітної платні – ним невдоволені 61,2% опитаних. На жаль, цей фактор залишається лідером опитувань останніх трьох опитувань, і з року в рік його вага зростає.

Це означає, що економія на співробітниках дорого обійдеться роботодавцю у стратегічній перспективі. Далі теж фінансовий чинник – кар’єрне зростання, як індикатор не тільки нових завдань, але й оновленої (читайте – збільшеної) зарплати.


Третє-четверте місця рейтингу причин зміни роботодавця вже не фінансові - це більше про атмосферу в колективі. І головним фактором такої атмосфери є керівник. Недарма кажуть, що приходять в компанію, а йдуть від керівника. Коли ми спитали, що в поведінці боса відштовхує найбільше, виявилось, що це невміння тримати себе у руках та чітко ставити завдання. Себто це основні кваліфікаційні вимоги до всіх босів.

Из рассылки (с)
Так.
Причем мобильность растет не только внутри населенных пунктов, и между ними, но и на международных направлениях.
Она является объективной необходимостью и работает на выравнивание уровня ЗП и устранение перекосов..
   
Re: Причины смены работы

Зарплата і конкуренція серйозно виросла.
Я вже виплачую кільком цінним працівникам більше ніж собі  :gigi:
   
Re: Причины смены работы

А ещё - нужно наполнять резюме )) чем больше тем лучше  не?
   
Re: Причины смены работы
den

Це як раз хороша новина
   
Re: Причины смены работы

Зарплата і конкуренція серйозно виросла.
Я вже виплачую кільком цінним працівникам більше ніж собі  :gigi:
:weep:
   
Re: Причины смены работы

А ещё - нужно наполнять резюме )) чем больше тем лучше  не?

Нє.. от того що кожен місяць міняєш роботу це скоріше мінус.
   
Re: Причины смены работы

Більше тратиш часу на стажування та співбесіди ніж заробляєш.
   
Re: Причины смены работы

А ещё - нужно наполнять резюме )) чем больше тем лучше  не?


Це може спрацювати для молоді відразу після інституту/університету, а якщо тобі за 30 і ти змінюєш роботу кожен рік або частіше, то це вже мінус, бо це вказує, що ти і на новій роботі не будеш триматись.
   
Re: Причины смены работы

Це може спрацювати для молоді відразу після інституту/університету, а якщо тобі за 30 і ти змінюєш роботу кожен рік або частіше, то це вже мінус, бо це вказує, що ти і на новій роботі не будеш триматись.

Ну так а хрена там триматися якщо грошей не платять? Вот народ и скачет.
   
Re: Причины смены работы

а чего хотели

Принять молодую красивую 20 лет с 3 высшими образованиями

и что именно она должна делать
 :friends:
хотя в принципе в Кабмине только молодые специалисты сейчас
   
Re: Причины смены работы

Ну так а хрена там триматися якщо грошей не платять? Вот народ и скачет.

Там йшла мова про резюме.
Якщо роботодавець бачить що кандидат часто змінює роботу то це мінус для кандидата, бо великий шанс, що він втече через півроку і роботодавцю знову доведеться шукати нового працівника.
   
Re: Причины смены работы

Там йшла мова про резюме.
Якщо роботодавець бачить що кандидат часто змінює роботу то це мінус для кандидата, бо великий шанс, що він втече через півроку і роботодавцю знову доведеться шукати нового працівника.

Ну так надо спросить - по какой причине менял работу. И если весь вопрос в деньгах, то платить ему много. И такой работник останется навсегда.
   
Re: Причины смены работы

Ну так надо спросить - по какой причине менял работу. И если весь вопрос в деньгах, то платить ему много. И такой работник останется навсегда.

1. У всіх опитуваннях про що люди брехали на співбесідах, на першому місці питання про причини звільнення з попереднього місця.

2. Якщо питання лише в грошах, то такй працівник піде в інше місце як тільки йому запропонують трохи вищу зарплатню.
   
Re: Причины смены работы

я би поміняв.
хочу 1 кілограм євро у місяць.
наразі ніхто не готовий стільки платити.

 :weep:
   
Re: Причины смены работы

то такй працівник піде в інше місце як тільки йому запропонують трохи вищу зарплатню
Неправда. В принципі до 10-15% різниці мало хто наважується різко міняти роботу, якщо нормальний колектив і начальник. Але якщо тобі назначають новомодного менеджера-студента, який ні бельмеса не розуміє в твоїй роботі, але вимагає щоб ти ночував в офісі, бо йому потрібно показати результат - то міняється робота аж бігом, навіть на приблизно такі ж кошти.
   
Re: Причины смены работы

1. У всіх опитуваннях про що люди брехали на співбесідах, на першому місці питання про причини звільнення з попереднього місця.

2. Якщо питання лише в грошах, то такй працівник піде в інше місце як тільки йому запропонують трохи вищу зарплатню.

Не обязательно. Если предлагаемого дохода будет достаточно и атмосфера в коллективе адекватная, то мало кто пойдет искать другую работу.

Зачем?
   
Re: Причины смены работы
PAL

я би поміняв.
хочу 1 кілограм євро у місяць.
наразі ніхто не готовий стільки платити.

 :weep:

вчи пітона  :gigi:
   
Re: Причины смены работы

у меня за последних 5 лет ушла одна сотрудница.
в декрет  :-)o

P.S. то не я)
   
Re: Причины смены работы

Не обязательно. Если предлагаемого дохода будет достаточно и атмосфера в коллективе адекватная, то мало кто пойдет искать другую работу.

Зачем?

Правильно, так більшість людей і робить.
Саме тому, якщо роботодавець бачить, що хтось змінює роботу кожні півроку і так 5 разів підряд, то відразу виникає питання "що не так з цією людиною?"
Або хтось постійно женеться за грошима, або не уживається в колективі, тому перевагу можуть надати іншому кандидату, навіть з нижчою кваліфікацією.
   
Re: Причины смены работы

Причины смены работы
зарплата і співробітники
   
Re: Причины смены работы
Bmx

я би поміняв.
хочу 1 кілограм євро у місяць.
наразі ніхто не готовий стільки платити.

 :weep:

1к євро- це непоганий тижневий заробіток для айтішніка  сіньйора або архітекта.
   
Re: Причины смены работы

Правильно, так більшість людей і робить.
Саме тому, якщо роботодавець бачить, що хтось змінює роботу кожні півроку і так 5 разів підряд, то відразу виникає питання "що не так з цією людиною?"
Або хтось постійно женеться за грошима, або не уживається в колективі, тому перевагу можуть надати іншому кандидату, навіть з нижчою кваліфікацією.

Я не знаю как делает большинство людей.

Я знаю, что если человека не устраивает соотношение усилия/доход, то он уйдет обязательно, хоть через 5 месяцев, хоть через год.

Это не проблема работника. Это проблема менеджмента компании.
   
Re: Причины смены работы

зарплата і співробітники

Руководство потом зарплата потом гео локация, а сотрудники где между бесплатными обедами и паркоместами.
   
Re: Причины смены работы
ATF

Коли вже прибиральниць (з\п десь 6000 на руки) на ФОП намагаються, деякі контори перевести...
На мою думку головна причина - заробітна плата.
Хоча сма йшов з роботи з причин суто функціональних. Технар, а мав виконувати паперову роботу, яка малу тупий і безпросвітний характер.


Останнє редагування: 9 жовтня 2019 21:03:04 від ATF
   
Re: Причины смены работы

вчи пітона  :gigi:

Без пітона ——робота фізична і на чистому повітрі))
Робочих годин——9( 1 година пауза)
Реально з них "чистоі" роботки——годин 5.( в перервах можна спати або істи))
Виходить від 2 кілоевро і вверх))
Тобто справа не в пітоні, а в бажанні))
   
Re: Причины смены работы
U2

а чего хотели

Принять молодую красивую 20 лет с 3 высшими образованиями

и что именно она должна делать
 :friends:
хотя в принципе в Кабмине только молодые специалисты сейчас
.    Молодые дарования? Вот шо бабло животворящее делает!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія