Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А навіщо людям пенсія :S

Re: А навіщо людям пенсія  :S


Про військових пенсіонерів, яким ще нема 60
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Причем тут Швеция? Я говорю о Британии

Британские гилты (держ облигации) есть по 6%, у меня дохрена в них инвестировано.

Такая себе инвестиция, лучше дальше буду стоксы скупать.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

От не розумію, хоч убийте.

Скільки грошей ви витрачаєте в день?

Скільки це пенсів можна прогодувати?
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Такая себе инвестиция, лучше дальше буду стоксы скупать.


Рекомендую почитать что-то начальное про инвестиции.Потому что на данный момент (с текущим уровнем инфляции и ставки) облигации являются самой лучшей инвестицией,а портфолио акций в среднем приносит  убыток. Это базовая информация, любой это знает.К тому же облигации это практически 100% инвестиция (вероятность дефолта Британской экономики практически нулевая). С падением инфлации 6% облигация только будет расти в цене аж до матурации (2028 году в данном случае).

А вообще лучше все сбалансировано. Акции тоже нужны потому что инфляция,а за ней и ставка- будут уменьшаться и экономика рано или поздно начнет оживать на дешевых деньгах.Так что сейчас выгодно покупать некоторые акции подешевке. В долговременной перспективе рекомендую акции оборонных предприятий (BAE systems, Rtx (Raytheon), Aerovironment например) ну и стандартно blue chip. Еще можете Украину поддержать и купить акции Ferrexpo(в Лондоне торгуются)  :D .
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Возможно ты прав. Я не претендую на звание инвест эксперта. Кидаю бабло туда, где мне кажется есть перспективы роста.
В оборонку у меня были инвестиции в 2022-2023, все продал что бы вложить в Nvidia, но думаю снова туда вложусь.
Мой банк не имеет доступа к Лондонской бирже. Все акции ЮК компаний идут или через фонды, или если они торгуются на NYSE.
Про помощь Украине - у меня все соц сети заспамлены какой-то шведской конторой, которая намеревается отстраивать все и вся в Украине и призывает всех инвестировать, тк намечается стройка века. Хз буду ли я в что-то подобное вкладываться, попахивает скамом  :shuffle:
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Возможно ты прав. Я не претендую на звание инвест эксперта. Кидаю бабло туда, где мне кажется есть перспективы роста.
В оборонку у меня были инвестиции в 2022-2023, все продал что бы вложить в Nvidia, но думаю снова туда вложусь.
Мой банк не имеет доступа к Лондонской бирже. Все акции ЮК компаний идут или через фонды, или если они торгуются на NYSE.
Про помощь Украине - у меня все соц сети заспамлены какой-то шведской конторой, которая намеревается отстраивать все и вся в Украине и призывает всех инвестировать, тк намечается стройка века. Хз буду ли я в что-то подобное вкладываться, попахивает скамом  :shuffle:

Так я тоже не эксперт, это базовая финансовая грамотность, в любой книге есть.

Касательно лондонской биржи- д.б. какие-то платформы в Швеции позволящие покупать акции в Лондонем, все таки самый крупный рынок в Европе.

Я могу спокойно шведские акции покупать.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

А що для шведа проблема відкрити брокерський рахунок в британії та навпаки?
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Британские гилты (держ облигации) есть по 6%, у меня дохрена в них инвестировано.

https://www.bloomberg.com/markets/rates-bonds/government-bonds/uk

Где они такие по 6%?
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Мой банк дает только несколько бирж для торгов через их брокера и меня их список устраивает.
Если я влезу на биржу сам то буду платить 30% налога с прибыли.
Через инвест счет в банке налог будет намного ниже (до роста ставок он был почти нулевым).
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Радник у тебя хоть SIPP то есть?

Нєа.
Але у мене є акції десятка різних компаній футсі100 з прибутковістю від 5 до 10 відсотків річних і потенційним зростанням курсу на 50-60 відсотків протягом двох років.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

https://www.bloomberg.com/markets/rates-bonds/government-bonds/uk

Где они такие по 6%?

https://markets.ft.com/data/bonds/tearsheet/summary?s=UK10YG

Там залежить від терміну, але я не бачмв 6%.
Так само ISA - приблизно ті самі відсотки.

Для невеликих сум можна покласти під 5%. Наприклад в Барклейз. Але там обмеження до 5 тисяч.

Практично всі цінні папери пляшуть від облікової ставки центрального банку

 UK Gilt returns during months with base rate rises



   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Від пенсій до інвестицій та акцій... ФУП у всій своїй специфічності красі.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Від пенсій до інвестицій та акцій... ФУП у всій своїй специфічності красі.

Так інвестиції та акції - це і є пенсія зазвичай
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Тут мені не зрозуміло. Що значить "живіть на повну, щоби потім було що згадати". Ну наїлись самого дорогого, напились того, що ще дорожче. Накупили цілі  "гардеробні" різного мотлоху від гуччі і прада і їм подібних. Але щось відчуття, що живеш "на повну" від того не відчув. Що ще вдіяти "щоби потім було що згадати"? Піти в нічний клуб і скуштувати там інші "фрукти"? Теж нічого цікавого.

Що значить "жити на повну?"

Займатись коханням, туризмом, мистецтвом - головне відчувати щось прекрасне і нове.

Відкривати для себе новий світ.


   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Можливо Олег натякає на гарних жіночок, він часто про це пише.

А як же ш!
Мої старші друзі, які мали гроші та владу ( а влада більш спокуслива ніж гроші) заздрили мені, бо мені не треба було купувати кохання. Тому не гайте час - займайтесь козанням поки є здоров'я. Бо потім навіть гроші не допоможуть кохати тих кого бажаєш.
Зараз, коли хворію, вже нічого не треба - тільки живу своїми спогадами.
Є що згадати, але не можна розповідати. ))



Останнє редагування: 2 березня 2024 01:24:44 від oleg kievsky
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Так інвестиції та акції - це і є пенсія зазвичай


Але для цього треба мати кошти за що їх придбати .Але і придбати можна теж не те що буде приносити гроші ,а  соскамиться колись.Хоча пенсія це жебрацтво в Україні якщо ти не суддя чи депутат .Я це зрозумів багато років тому і сміявся з мами яка казала що стаж потрібен йти .Ну ось вона пропрацювала 35+ років і має десь 50-70 баксів .
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Щодо фінансистів ФУП. Я вам щіро заздрю, бо ніколи не вигравав на фондових ринках.
Як кажуть в нуль. Тому для пенсів бонди від 6 до 8 % річних доходів можливо ідеальний розклад

Буду вдячний якщо скините якийсь приклад з нумером паперця не нижче ААА.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Щодо фінансистів ФУП. Я вам щіро заздрю, бо ніколи не вигравав на фондових ринках.
Як кажуть в нуль. Тому для пенсів бонди від 6 до 8 % річних доходів можливо ідеальний розклад

Буду вдячний якщо скините якийсь приклад з нумером паперця не нижче ААА.

Нашо. В ЕТФ можна вкладати
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

дійсно врадає таке читати від того хто з"єбав за бугор на зовсім інші зп і на інші можливості
от не вірю шо він настільки відірваний від реальності
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Черговий ковбасник повчає українців?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія