Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

То всі на фронт всією країною, то бідосі не знають, чи треба взагалі когось мобілізувати.
   
Заборонити вступати до ВНЗ взагалі неможливо, а от на бюджетну форму навчання - так. Там фінансує держава і може вирішувати хто має і хто не має там навчатися.
Зрозуміло, що з часом пільг для військових і їх дітей буде більше і вступити на бюджетну форму навчання комусь іншому з кожним роком буде все важче.
:lol:  на це є конкурс з бальним рейтингом
   
Було 800 4 дні в зад

https://t.me/voynareal/84242

тобто у фіналі одне з двох: або закон втоплять або приймуть без правок взагалі
   
:lol:  на це є конкурс з бальним рейтингом

Тут можна вносити зміни і вони будуть вноситися. Буде надаватися квота для військових і їх дітей або коефіцієнти.
Ну і при бажанні можна навпаки обмежувати ухилянтів.
   
Тут можна вносити зміни і вони будуть вноситися. Буде надаватися квота для військових і їх дітей або коефіцієнти.
Ну і при бажанні можна навпаки обмежувати ухилянтів.
квоти і так є, до чого повнолітні діти до батьків ухилянтів? Цей єбанізм уже спростували
   
квоти і так є, до чого повнолітні діти до батьків ухилянтів? Цей єбанізм уже спростували

Ні до чого. Просто вони самі оплачуватимуть освіту. А за дітей військових платитиме держава.
   
тобто у фіналі одне з двох: або закон втоплять або приймуть без правок взагалі

Правки в смітник, а приймуть те, що їм треба. Для того вони поспішали прийняти в Першому читанні. Підозрюю, що "Третя версія" буде ще гірше перших двох
   
Пішли масові повторні провірки тих кого списали на початку 23 року. Визивають на ВЛК, повторно направляються на дообстеження.
   
Пішли масові повторні провірки тих кого списали на початку 23 року. Визивають на ВЛК, повторно направляються на дообстеження.
будуть ганяти по третьому кругу тих, хто і так на обліку.
   
Не деза

https://news.телеграф.com.ua/ukr/ukraina/2024-02-20/5835239-utonet-li-zakonoproekt-o-mobilizatsii-v-tysyachakh-pravok-nardep-dal-chetkiy-otvet

Розвели як котят  :king2:

— А як щодо жорсткої міри блокування рахунків?

— Вона не пройде. Що таке блокування рахунків? Банк запросить вашу ідентифікацію: є у вас військовий облік чи нема? Якщо ви не зможете надати інформацію, що у вас є військовий облік, то ви не пройдете ідентифікацію і не зможете користуватися карткою. Це не блокування рахунків.

— Але ж якщо люди не зможуть користуватися картковими рахунками, то почнуть знімати кеш, а це неабиякий удар по банківській системі.

— Так, будуть кеш знімати, але що ви зараз можете за кеш купити, окрім як розрахуватися в магазині? Нічого: ні квартиру, ні машину, ні квиток на залізничний потяг. Все зараз в електронному варіанті. І більш як 150 тисяч гривень у нас не можна оплачувати кешем. Фактично за кеш ви можете десь хот-доги їсти, але не більше.
По-перше, квиток можна купити за кеш.
По-друге, для того є родичі, які роблять собі картку, і ви нею користуєтесь

Обходиться занєфіг
   
https://t.me/truexanewsua/87498
А це тупо неконституційно. Дурня якась, будь-який суд відмінить таку заборону
   
Ні до чого. Просто вони самі оплачуватимуть освіту. А за дітей військових платитиме держава.
Це також неконституційно.
Самим військовим - звісно що можна робити пільги.
Їх дітям повнолітнім - на якій підставі? Тоді це є дискримінація всіх інших. Чим діти військового кращі, ніж діти невійськового?
   
Це також неконституційно.
Самим військовим - звісно що можна робити пільги.
Їх дітям повнолітнім - на якій підставі? Тоді це є дискримінація всіх інших. Чим діти військового кращі, ніж діти невійськового?

Це не є неконституційно бо ніде не заборонено Конституцією. Різні пільги при вступі завжди були. І будуть.
Як на мене це справедливо, що з бюджету освіту оплачуватимуть лише дітям військових. І буде мотивацією для мобілізації.
   
Це не є неконституційно бо ніде не заборонено Конституцією. Різні пільги при вступі завжди були. І будуть.
Як на мене це справедливо, що з бюджету освіту оплачуватимуть лише дітям військових. І буде мотивацією для мобілізації.

Як на мене ти дурень.
З такими підходами наша наука прям рвоне вперед...
   
Як на мене ти дурень.
З такими підходами наша наука прям рвоне вперед...

Повністю виправданий підхід. Дуже хороша ідея, як на мене.
   
Пішли масові повторні провірки тих кого списали на початку 23 року. Визивають на ВЛК, повторно направляються на дообстеження.

Якщо вони до тебе потрапляють вдруге, як ти їх ще минулого року пропустив?
   
Це також неконституційно.
Самим військовим - звісно що можна робити пільги.
Їх дітям повнолітнім - на якій підставі? Тоді це є дискримінація всіх інших. Чим діти військового кращі, ніж діти невійськового?
діти невійськових кращі, бачать кожен день тата.
   
Якщо вони до тебе потрапляють вдруге, як ти їх ще минулого року пропустив?

В сенсі? Я що в сільській амбулаторії працюю де один дохтор на селі) Жартуєш? А по друге як це пропустив? З чого ти взяв що не було показів щоб списати? Це не так працює взагалі.
   
В сенсі? Я що в сільській амбулаторії працюю де один дохтор на селі) Жартуєш? А по друге як це пропустив? З чого ти взяв що не було показів щоб списати? Це не так працює взагалі.

Я не дуже розумію механізм, коли направляють вдруге до тебе списану людину, тому і питаю, тим більше в тебе психіатрія: тобто піднімають справу та знову по другому колу з тими самими показами та довідками?
   
Нардепы уже подали более 2,5 тысячи правок к мобилизационному законопроекту, — секретарь оборонного комитета ВР Костенко

Вчера было 1300.

   
Це не є неконституційно бо ніде не заборонено Конституцією. Різні пільги при вступі завжди були. І будуть.
Як на мене це справедливо, що з бюджету освіту оплачуватимуть лише дітям військових. І буде мотивацією для мобілізації.

Що це за фуйня написана?
   
Я не дуже розумію механізм, коли направляють вдруге до тебе списану людину, тому і питаю, тим більше в тебе психіатрія: тобто піднімають справу та знову по другому колу з тими самими показами та довідками?

Через психіатрів йде багато супутніх. Наприклад списували по неврології,інсульт,епілепсія наслідки чмт ,різні утворення в головному мозку.
   
Що це за фуйня написана?

На жаль модератори форуму занадто толерантні до тупого хамства.
Це неправильно.
   
Це не є неконституційно бо ніде не заборонено Конституцією. Різні пільги при вступі завжди були. І будуть.
Як на мене це справедливо, що з бюджету освіту оплачуватимуть лише дітям військових. І буде мотивацією для мобілізації.

Та нафіг ту освіту взагалі - краще на ті гроші снаряди точити!
   
Та нафіг ту освіту взагалі - краще на ті гроші снаряди точити!

Це якийсь беззмістовний допис.
   
https://t.me/voynareal/84315

це Гетьманцеву потіти ще на 200 ярдів, додатково до 700 ярдів які потрібні для 400-500 тис мобілізованих на рік.

він поки не знає де взяти ті 700, а йому ще 200 підїхало

Останнє редагування: 21 лютого 2024 22:30:35 від DFMB
   
На жаль модератори форуму занадто толерантні до тупого хамства.
Це неправильно.

Ну, хоч не заперечуєш, що  пишеш тупу куйню.
   
Це якийсь беззмістовний допис.

Ви перші почали.
   
Ціни падають
"Так нє кажі"
"...Організатор чітко продумав структуру злочинного угруповання. Одна частина відповідала за підбір клієнтів, інша за незаконне оформлення документів. Представники обох «гілок» для конспірації між собою не перетиналися.
Вартість «послуги» складала від шести до 10 тисяч доларів з однієї особи залежно від стартового пакета документів. Клієнтами були як вчорашні студенти, так і банкіри з дорослими синами. Правоохоронці довели 11 епізодів видачі підробних документів.

У ході слідства з’ясувалось, що колишній начальник Київського обласного військового комісаріату долучив до оборудок свого сина та колишню дружину. Всі вони отримали підозри у створенні та участі у злочинній організації, незаконному переправленні осіб через державний кордон, ухиленні від призову на військову службу та зловживанні впливом.
Іншим учасникам схеми — начальнику третього відділу Бучанського військкомату, голові ВЛК Макарівського району, колишньому працівнику Київського обласного військкомату раніше повідомили про підозри за цими ж статтями. У ДБР зазначили, що в межах іншої справи продовжать розслідування щодо інших посадовці військкоматів, які могли брати участь у схемі..."
   
Ви перші почали.

Ні, я правду пишу. В країні немає грошей на вищу освіту всім. Тож вона має бути платною за винятком тих чиї батьки оплатили її своєю участю у війні.
Все досить чесно, я вважаю.
   
сьогдні мій друг, що під Синьківкою скинув два відоси в тік тоці, чомусь саме ці, я йому відповів але він поки мовчить....

https://vm.tiktok.com/ZMMJQPA9D/

https://vm.tiktok.com/ZMMJCU3yq/

там нічого кримінального, але чомусь саме це скинув..... останній раз він скидував аудіо записи розмов з друзями, бійцями з літнього контрнаступу на Роботине...
   
Ні, я правду пишу. В країні немає грошей на вищу освіту всім. Тож вона має бути платною за винятком тих чиї батьки оплатили її своєю участю у війні.
Все досить чесно, я вважаю.

так, звичайно, грошей немає "на вищу освіту всім"
Тому за державний рахунок мають отримати освіту найталановитіші, а не ті, в кого тато відзначився

Це все вже пробували у 2017му.
https://www.slovoidilo.ua/2017/04/20/novyna/suspilstvo/minosvity-sprostylo-vstup-abituriyentiv-donbasu-ta-krymu

В результаті талановиті діти залишилися "за бортом", а з криму та дамбасу поступали першочергово. Місцями доходило до крайнощів, коли на бюджет попадали з мінімальними балами ЗНО.

Не має бути іншого пріорітету, крім рівня знань та здібностей!

Інша справа, що можна надавать пільги на навчання дітям військових, скидувать ціну за навчання, якщо не пройшов за оцінками на бюджет
   
В країні немає грошей на вищу освіту всім. Тож вона має бути платною за винятком тих чиї батьки оплатили її своєю участю...

Підказую: а ще медицина! І санаторії! Так, і ще житло треба давати!
Багато ще вийнятків можна придумати.

p.s.
Пан Тернополянин може оглянув би вас нарешті...
   

Цю тему переглядають:

vuhan, Reagan, intenser, TC, vitamin і 37 гостей
 
Повна версія