Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Володимира Рибака викрали з-під ДК, де в той момент виступав "Квартал-95" ;o

вот еще свидетельство того, шо Квартал был в Горловке: 5 лет назад Владимир Зеленский с командой пообещали ужинать только в Горловке
Ти б хоч читав гілку, перш ніж фуярити пости, то побачив би, що я вже вище викладав той пруф.  B-)
   
и напоследок.
с последнего сайта опрос:

Если бы в Горловке проводился референдум за возвращение в состав Украины, вы бы проголосовали:
1066 чел. Однозначно за возвращение в состав Украины!
190 чел. Я только за присоединение к РФ, так как там большие пенсии
180 чел. Лучше останусь жить при "ДНР"

Это манипуляция.
   
насчет того, шо Рыбака "взяли" на концерте - это брехня.
есть видео, где и когда его схватили прокацапские ублюдки. с привязкой по местности.
и это ТОЧНО не тот ДК.
так шо тут брехня.
Достатньо гугломапс відкрити, щоб побачити, що брехня.
Але ж відомий порохобот "Масон" з вдовою так розігнав, неначе там сотні сєпарів  за 2 дні перекрили всі вулиці, викрадали активістів, а позаду них Зелепуха давав концерт.
   
в тексте ясно написано
В 500 метрах от ДК
Очки одень

я в Горловке не бывал. потому, утверждать не могу. но 500 м - это дофига. и затеряться в толпе было глупое решение. Рыбаку нужно было включать "ноги мои ноги"..
и уходить дворами.
такое мое мнение. правда нужно четко знать местность. где можно оторваться и переждать. возможно, там не было такой возможности.
   
Рыбаку нужно было включать "ноги мои ноги"..
и уходить дворами.
На нього ще до того було вже дві невдалих спроби  викрадення, про що він розповідав дружині (з її слів звичайно).
Якого фуя він знову прийшов сам випробовувати долю до міськвиконкому на прокацапський мітинг - невідомо.

Але винен тут точно Зеленський :facepalm1:

Останнє редагування: 19 квітня 2019 14:57:54 від птах Сорока
   
Ти б хоч читав гілку, перш ніж фуярити пости, то побачив би, що я вже вище викладав той пруф.  B-)

не успел все прочитать. признаю свой косяк
   
На нього ще до того було вже дві невдалих спроби  викрадення, про що він розповідав дружині (з її слів звичайно).
Якого фуя він знову прийшов випробовувати долю - невідомо.

тогда без комментариев.

и еще. убегать не позорно.
поясню почему.
как сказал один умный человек - умереть за Родину может любой дурак. твоя задача сделать так, шоб враги умирали за свою родину. а ты жил.

и я согласен с ним.
   
и еще. убегать не позорно.

Ось, за день до викрадення вільно дає інтерв'ю, за пару днів  після захоплення будівель:



Ще веде мову про альтернативну депутатську сесію, говорить про те, щоб вислухати позицію  (!)  днр-віських уйопків.
Кличе громадян на проукраїнський мітінг.  То про які тоді "дозволи" від сепарів  на концерти та "мышь не проскочит"  й взагалі контроль над містом тут ліплять фуйню?

Останнє редагування: 19 квітня 2019 15:07:50 від птах Сорока
   
свиноферма продолжает издавать болотные газы    :weep:
   
Невозможно смотреть.
Твари...

   
рибак просто не зрозумів чим ця ситуація відрізняється від майдану в Києві

тому намагався відстоювати свою правду через відкрите протистояння, до якого звик як депутат
а Гіркіну важливо було сходу залякати населення і заставити таких як Рибак сидіти тихо або тікати
   
свиноферма продолжает издавать болотные газы

Геть їпанулися, паскудники.
Спочатку Тимошонка потопталася по тому Рибаку, хоча його виключили з Мамківшини насправді.
Зараз  прихильники певної політсили топчеться у передвиборчій боротьбі, хоча розслідування за 5 років нічим не закінчилось.

рибак просто не зрозумів чим ця ситуація відрізняється від майдану в Києві
тому намагався відстоювати свою правду через відкрите протистояння, до якого звик як депутат
а Гіркіну важливо було сходу залякати населення і заставити таких як Рибак сидіти тихо або тікати

Ну то логічно, що сєпари ліквідовували найбільш небезпечних, але про їх контроль над  містом, а тим паче про якісь дозволи та "кришу" на той час геть й мова не йшла.
А тут в очі  сцють побрехеньку, що мовляв Зелепуха мало чи не в Гіркіна особисто взяв дозвіл, щоб провести виступ, бо інакше фуй  би він  туди заїхав.


Останнє редагування: 19 квітня 2019 15:16:45 від птах Сорока
   
рибак просто не зрозумів чим ця ситуація відрізняється від майдану в Києві

тому намагався відстоювати свою правду через відкрите протистояння, до якого звик як депутат
а Гіркіну важливо було сходу залякати населення і заставити таких як Рибак сидіти тихо або тікати

+
   
Тогда в апреле 2014...
Нельзя сравнивать и пытаться понять экстраполяцией те события.
Не было такого градуса противостояния. Ни кому бы не пришло в голову, что могут средь бела дня засунуть в машину, вывезти и убить. До сих пор никто не взял ответственность за то убийство.
Когда я говорил знакомым, что война уже практически неизбежна и будет много жертв, на меня смотрели, как на сумасшедшего.
Еще пару штрихов того времени.
После штурма и захвата УВД милиционеров ведь в итоге отпустили.
Начальник УВД (тот самый, который не давал срывать флаг Украины над УВД) был на похоронах Рыбака.
   
рибак просто не зрозумів чим ця ситуація відрізняється від майдану в Києві

тому намагався відстоювати свою правду через відкрите протистояння, до якого звик як депутат
а Гіркіну важливо було сходу залякати населення і заставити таких як Рибак сидіти тихо або тікати

Його могли викрасти як можливого місцевого представника центральної влади.
   
фейк в назві гілки буде , чи пару днів повісить так ?
   
в тексте ясно написано
В 500 метрах от ДК
Очки одень


ДК Стирола от ГорИсполкома км в 5-6

ДК Кочегарки от Исполкома км в 2,5
   
Не было такого градуса противостояния. Ни кому бы не пришло в голову, что могут средь бела дня засунуть в машину, вывезти и убить. До сих пор никто не взял ответственность за то убийство.
Когда я говорил знакомым, что война уже практически неизбежна и будет много жертв, на меня смотрели, как на сумасшедшего.
Еще пару штрихов того времени.
После штурма и захвата УВД милиционеров ведь в итоге отпустили.
Начальник УВД (тот самый, который не давал срывать флаг Украины над УВД) был на похоронах Рыбака.

Ну так а ми про шо.
А тут нам колаборант  з компанією ліплять казочку, що тоді  вже тотальна "криша гебні", дозволи, сєпари лютували, й Квартал без погодження з Хуйлом ніяк не міг давати концерт 17-го числа.

ДК Стирола от ГорИсполкома км в 5-6
Ми говоримо саме про Стірол, бо там відбувався концерт.
Ну нехай навіть за 500 метрів від ДК  як там може зібратися  натовп, у якому намагався  б заховатися Рибак?

П.С. До речі, ТС накинув побрехеньку, й з'їпався, коли стало видно, що він повну фуйню вкинув. B-)

Останнє редагування: 19 квітня 2019 15:26:49 від птах Сорока
   
ТС, пишеш фейк, чи тиснути доповідь ?

   
Брехня від Віллі
Очікувано.
Коли за фейки почнуть банити?
Наводнили ФУП фейковим гівном різної якості!
мишіган, йди погуляй
або спростуй аргументовано, або заткнися

ще раз: звідки Зе і його люди знали, що Бєзлєр їх не зачепить?
   
мишіган, йди погуляй
або спростуй аргументовано, або заткнися

ще раз: звідки Зе і його люди знали, що Бєзлєр їх не зачепить?

Пи3дец.

   
ТС, пишеш фейк, чи тиснути доповідь ?
ти сам - суцільний фейк

Рибака не викрадали?
Зелька не виступав в захопленому бойовиками місті?
   
Пи3дец.
це все, що можеш відповісти?
злився?
   
Ми говоримо саме про Стірол, бо там відбувався концерт.

ДК Стирола-Калининский район города

Исполком ( де его и приняли)-Ц-Городской

расстояние-примерно как я написал
   
ще раз: звідки Зе і його люди знали, що Бєзлєр їх не зачепить?
Вони просто не знали хто такий Безлер, як й більшість громадян Горлівки на той час.
Ондо вище тобі очевидець подій  доступно розповів про ситуацію:

Тогда в апреле 2014...
Нельзя сравнивать и пытаться понять экстраполяцией те события.
Не было такого градуса противостояния. Ни кому бы не пришло в голову, что могут средь бела дня засунуть в машину, вывезти и убить. До сих пор никто не взял ответственность за то убийство.
Когда я говорил знакомым, что война уже практически неизбежна и будет много жертв, на меня смотрели, как на сумасшедшего.
Еще пару штрихов того времени.
После штурма и захвата УВД милиционеров ведь в итоге отпустили.
Начальник УВД (тот самый, который не давал срывать флаг Украины над УВД) был на похоронах Рыбака.

Нафуй Безлеру той Квартал не потрібен був,  тоді  в нього людей було мало, навіть щоб виконком та МВС тримати, тому Рибак закликав громадян виходити на мітинги та мутив альтернативні депутатські сесії, на яких пропонував слухати позицію "днр-івців".


Зелька не виступав в захопленому бойовиками місті?
Місто не було захоплено. Було захоплено дві будівлі, причому за погодженням з мером та місцевими мєнтами, буквально за пару днів до приїзду Зелепухи.
Але ти тримай, тримай голівку рівненько )))



Останнє редагування: 19 квітня 2019 15:36:27 від птах Сорока
   
А нет,пардон

Я отстал от жизни..ДК Стирола тож в Ц горордском районе...

Таки недалеко от Исполкома

Отстал от жизни



Адрес: г.Горловка, бульвар Димитрова, 74

Просто сам Стирол таки в 5-6 км напрямую....Там у них раньше вродь был рядом какой то зачуханный ДК

думал шо он

Останнє редагування: 19 квітня 2019 15:40:35 від Donchanin
   
ти сам - суцільний фейк

Рибака не викрадали?
Зелька не виступав в захопленому бойовиками місті?

До чого виступ, який невідомо ще достеменно чи був -- до викрадання Рибака?

   
Таки недалеко от Исполкома
Я ще раніше дивився гугломапс. "500 метрів"  про які тут топлять, це дофуя, щоб намагатися пов'язати події у ДК та викрадення Рибака.

До чого виступ, який невідомо ще достеменно чи був -- до викрадання Рибака?
Виступ був однозначно, але тоді в місті ще ніхто по справжньому й гадки не мав про війну та сєпарів. Вище ж чітко відповіли.
Й точно до викрадення Рибака воно ніяким боком.

Останнє редагування: 19 квітня 2019 15:40:02 від птах Сорока
   
Я ще раніше дивився гугломапс. "500 метрів"  про які тут топлять, це дофуя, щоб намагатися пов'язати події у ДК та викрадення Рибака.

Та всё просто..бабёнка решила попрыгать на костях невинноубиенного и срубить с порошков трохы баблишка
   
https://www.youtube.com/watch?v=ElFPsRUqE8Y

14 квітня 2014 року була ця подія. 
То як 17-го числа бойовики "захопили все місто" й Зеленський міг мати якісь справи щодо Безлера?  :facepalm1:
   
14 квітня 2014 року була ця подія. 
То як 17-го числа бойовики "захопили все місто" й Зеленський міг мати якісь справи щодо Безлера?  :facepalm1:
Ти б поїхав давати концерт в місто, де відбуваються такі події? Без гарантій безпеки?
   
Ти б поїхав давати концерт в місто, де відбуваються такі події? Без гарантій безпеки?
Ти упорото не помічаєш того, що тобі вище написали?

Тогда в апреле 2014...
Нельзя сравнивать и пытаться понять экстраполяцией те события.
Не было такого градуса противостояния. Ни кому бы не пришло в голову, что могут средь бела дня засунуть в машину, вывезти и убить. До сих пор никто не взял ответственность за то убийство.
Когда я говорил знакомым, что война уже практически неизбежна и будет много жертв, на меня смотрели, как на сумасшедшего.
Еще пару штрихов того времени.
После штурма и захвата УВД милиционеров ведь в итоге отпустили.
Начальник УВД (тот самый, который не давал срывать флаг Украины над УВД) был на похоронах Рыбака.

Гарантій безпеки  на 100% тоді не могли давати навіть в Харькові, не кажучи й  про те що в Маріуполі були захоплення будівель й протистояння на мітингах, які скінчилися аж в травні.
   
Гарантій безпеки  на 100% тоді не могли давати навіть в Харькові, не кажучи й  про те що в Маріуполі були захоплення будівель й протистояння на мітингах, які скінчилися аж в травні.


 :facepalm:
давай, дрочи далі на Зельку
   
А нет,пардон

Я отстал от жизни..ДК Стирола тож в Ц горордском районе...

Таки недалеко от Исполкома

Отстал от жизни

Показати зображення...
Адрес: г.Горловка, бульвар Димитрова, 74

Просто сам Стирол таки в 5-6 км напрямую....Там у них раньше вродь был рядом какой то зачуханный ДК

думал шо он
то фейк в назві гілки, чи ні?
   
то фейк в назві гілки, чи ні?

да

Как минимум, инфа-некорректна
   
да

Как минимум, инфа-некорректна
:facepalm:
   
Ще раз: звідки Зелька і його люди знали, що їм не влаштують "Норд-Ост"?
   
давай, дрочи далі на Зельку
Я не є прихильником Зелепухи,  мені просто подобається макати фейконосців та штабних пикою в їхнє ж лайно.
то фейк в назві гілки, чи ні?
Звичайно фейк,  ще й маніпулятивний з закидонами, що мовляв Зелепуха порішав з сєпарами, щоб ті дали йому провести виступ.
Тим паче, що вдова чомусь "згадала"  про цю подію перед другим туром виборів. B-)

звідки Зелька і його люди знали, що їм не влаштують "Норд-Ост"?
А шо, комусь влаштували Норд-Ост до того в Горлівці? Тобі ж відповіли вище:

Тогда в апреле 2014...
Нельзя сравнивать и пытаться понять экстраполяцией те события.
Не было такого градуса противостояния. Ни кому бы не пришло в голову, что могут средь бела дня засунуть в машину, вывезти и убить. До сих пор никто не взял ответственность за то убийство.
Когда я говорил знакомым, что война уже практически неизбежна и будет много жертв, на меня смотрели, как на сумасшедшего.
Еще пару штрихов того времени.
После штурма и захвата УВД милиционеров ведь в итоге отпустили.
Начальник УВД (тот самый, который не давал срывать флаг Украины над УВД) был на похоронах Рыбака.

Але ти тупиш й тупиш, й тупиш..... :lol:

Останнє редагування: 19 квітня 2019 16:09:32 від птах Сорока
   
штабные ушлепки,тема не про личность дружины а про факт выступления квартала красных фонарей под крышей и с разрешения сепаров.
я щось пропустив? Коли це солибрі із колірованої вати став порохоботом?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія