Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Штраф за подделку решений суда. Угода с прокурором, на поруки брал... коллектив суда :suicide2:

Колишній керівник апарату Дарницького суду Києва, який вносив до Реєстру підроблені рішення, відбувся штрафом У 17 Тис. гривень


Суд затвердив угоду про визнання винуватості і оштрафував Олексія Медведева на 17 тис. грн.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок Подільського суду Києва від 12 грудня, оприлюднений на початку січня.

У 2015-2017 роках у невстановлених на даний час осіб виник злочинний умисел на заволодіння рядом об’єктів нерухомості на підставі підроблених рішень Дарницького районного суду м. Києва.

Зокрема, була виготовлена ухвала про затвердження мирової угоди і визнання права власності на житловий будинок з підземним паркінгом та блоком соціально-побутового призначення загальною площею 5160,7 м2,  що належали ДІБГП «Інвестбуд 3000». Рішення передали керівнику апарату суду, який, достеменно знаючи про підробку, вніс його до системи документообігу суду і  державного реєстру судових рішень. Законному власнику завдано збитків на суму понад 19 млн грн.

Використовувалися номери цивільних справ, які дійсно розглядалися Дарницьким судом, але за участі інших осіб і такі, що не стосувалися об’єтків нерухомості. В систему документообігу Медведев пару разів заходив під догіном інших працівників суду – секретаря судового засідання або судового розпорядника. Дані для авторизації він отримав за невстановлених слідством обставин.

Аналогічно було виготовлено підроблене рішення для відчуження приміщення на 2290 кв.м. в Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України. Однак цей злочин був вчасно виявлений і не доведений учасниками до кінця. Також зареєстровані рішення щодо будівлі житлово-комерційного призначення загальною площею 1820 кв.м. та інших житлових і нежитлових приміщень, квартир і паркомісць.

Йдеться про понад 80 об’єктів. Загальна вартість можливих збитків не вказується. Цивільні позови, як видно з вироку, не заявлялися.



За угодою з прокурором, обвинувачений визнав себе винним у незаконному втручанні в роботу автоматизованої системи документообігу суду (ч.1 ст.376-1 КК) і використанні заідомо підробленого документа (ч.4 ст.358 КК). Угоду підписував прокурор прокуратури Києва Петро Галушко.

У рішенні зазначається, що Медведєв тимчасово не працює. У квітні 2018, коли обирали запобіжний захід, колектив Дарницького райсуду взяв його на поруки.

На вирок може бути подано апеляційну скаргу протягом 30 діб із моменту проголошення.

Раніше повідомлялося, що слідчі поліції також встановили причетність інших двох осіб. Один підшуковував осіб, на яких оформляли права власності на об’єкти нерухомого майна. Інший виступав стороною у справі, яка отримувала приміщення за рішенням суду.
   
Иногда устаешь охуевать от этого всего
   
Явно судьи прихватывали недвижимость всем дружным коллективом
   
Иногда устаешь охуевать от этого всего
Це не лише корупціонерія, як пише Аеліт, але і маразматія.
   
Иногда устаешь охуевать от этого всего

зис из Спарта Украина!  :laugh:
   
Расстрелять вместе с коллективом взявшим на поруки было бы самым правильным,но не в нашей стране,гле народ держат за скот и быдло и даже этого не скрывают.Все по программе жити чесно
   
Ничего,  петро на втором сроке информирует этот гадюшник
   
Межигір'я хоча б не спиzдили і за це дякуємо...

ПС
Як там обіцяний Луценком  суд над Бабою Вєрою щодо дарування резиденції Хряку? Хоча і так все зрозуміло.
   
Так а хто ж підробляв ті рішення? Що з ним
   
Ничего,  петро на втором сроке информирует этот гадюшник

Зміни або відбуваються швидко, або не відбуваються ніколи © П.Порошенко

так що. як то кажуть англійци, "when pigs fly"

   
Ничего,  петро на втором сроке информирует этот гадюшник

Или на третьем,только надо будет законы чуть подправить как под телепрокурора,но думаю с такой командой реформаторов и это отреформируют
   
И после такого народ недоумевает: "А чего же это инвесторы к нам не идут?"...
   
М’який вирок екс-керівнику апарату Дарницького суду Києва Олексію Медведєву не просто разонансний. Він — скандальний!

Адже всі підроблені рішення були ухвалені від імені одного судді, який не став підозрюваним.

// Також чекайте продовження вже незабаром.
   
Саме ім’я судді Євгена Куренкова стоїть на рішеннях, які Медведєв вносив до реєстру. А рішення ці стосувалися визнання права власності на кількадесят об’єктів нерухомого майна в місті Києві.

Суть афери була в тому, що цивільні справи з такими номерами дійсно існували і в Дарницькому суді розглядалися. Але йшлося там про інших осіб та інші обставини.

Отож «рішення» 2007-2013 року, які слугували для реєстрації права власності на майно, не були внесені до бази документообігу суду і реєстру судових рішень.

Щоб виправити це, керівник апарату суду Медведєв, діючи за вказівкою невстановлених осіб, у 2015-2017 рр. ці рішення зареєстрував, начебто знаючи, що вони підроблені. Наголосимо, що Медведєв уклав з прокурором угоду про визнання винуватості. А значить добровільно визнав усе, що йому інкримінували і нічого не оспорював. Мотивація — загадка.


Приклад: рішення 2008 року опубліковане в грудні 2015

У кількох випадках керівник апарату суду вносив рішення під логіном інших працівників Дарницького суду.

Так, у грудні 2015 Медведєв зайшов до системи документообігу суду під логіном «SLIVINSKY». Ймовірно, це логін Дмитра Слівінського – начальника відділу інформаційного, комп’ютерного забезпечення та захисту інформації Дарницького райсуду.

У дев’ятьох випадках Медведєв вносив рішення від імені користувача «BRATUSCHAK» – секретаря судового засідання і судового розпорядника Романа Братущака.

Ще чотири рази використовувався логін «PIDDUBNA» судового розпорядника Ганни Піддубної.

Як сказано в угоді про визнання винуватості, логіни і паролі Медведєв отримав за невстановлених досудовим розслідуванням обставин.

Хай там як, але одностайність колективу Дарницького суду, який брав підозрюваного Медведєва на поруки, тепер запитань уже не викликає. Сподіваємося, на штраф у 17 тис грн., яким покарали Медведєва, також скинуться.
   
від суда мусарня через дорогу, там ще ті динозаври працюють... :facepalm: за що така наруга над Дарницьким районом,  донецький мусор керує та продажний суд допомагає
   
Екс-суддя Куренков, чиє прізвище стоїть на усіх рішеннях, був допитаний у 2018 році в якості свідка і все заперечував. Він говорив, що рішень таких не виносив, підпис на ухвалах суду йому не належить, автоматизованою системою документообігу суду після свого звільнення не користувався та не мав такої можливості. І взагалі стиль написання тексту рішення не його.

Куренков працював у Дарницькому суді з 26.12.1990 по 12.11.2015. А вже 22 грудня 2015 Медведєв вніс перше «рішення» авторства нібито Куренкова до реєстру.

У листопаді 2015 року Верховна рада звільнила Куренкова за порушення присяги у зв’язку з тривалим розглядом справ, порушенням строків виготовлення повного тексту судового рішення, а також несвоєчасною передачею справ до канцелярії.

Дії судді призвели до порушення прав 64 осіб на апеляційне оскарження судового рішення.

«Столичний законник «зачинив» у своєму кабінеті більш ніж тисячу справ, перекривши громадянам шлях до правосуддя», – так у 2013 році писали журналісти про результати перевірки Вищої кваліфкомісії.

Куренков спеціалізувався на цивільних справах і мав серед інших суддів Дарницького суду найбільший залишок нерозглянутих справ.

«Знаєте, суддя Є.Куренков ходить до ВККС як на роботу», — розповідав секретар комісії Анатолій Марцинкевич

У січні 2013 Дарницький суд створив комісію для з’ясування кількості справ у провадженні Куренкова. Але той не пустив комісію до свого кабінету.

В лютому у кабінеті служителя Феміди таки провели інвентаризацію.

 Нарахували 1313 справ, у деяких з них були ухвалені судові рішення, однак не виготовлено повний текст та не направлено учасникам судового розгляду, а в інших – провадження  ще тривало.

При цьому із 1313 справ: 3 справи надійшли протягом 2007 року, 9 справ надійшло протягом 2008 року, 21 справа – протягом 2009 року, 156 справ – протягом 2010 року, 640 справ – протягом 2011 року, 409 справ – протягом 2012 року, 75 справ – протягом 2013 року.

   
Суддею Куренковим було порушено також норми законодавства щодо строків вирішення питання про відкриття провадження у справі, про прийняття чи відмову в прийнятті заяв. До того ж суддя не призначав до розгляду справи, передані йому від інших суддів Дарницького районного суду м. Києва, у зв’язку зі звільненням. Такі порушення вчинені суддею Куренковим у більш ніж 600 судових справах.

У матеріалах дисциплінарної справи був список 91 апеляційної скарги, які надійшли до цивільної канцелярії Дарницького районного суду м. Києва з 9 січня 2011 року по 21 листопада 2011 року, на судові рішення, ухвалені суддею Куренковим у справах, не переданих до канцелярії.

За колегу відмовилась заступитися колишня голова суду — Любов Леонтюк. З її слів, проблема існувала роками, колектив допомагав Куренкову чим міг, але врешті-решт збунтувався і у 2012 році звернувся до Вищої кваліфкомісії.

Наступний голова суду Сергій Пойда також дав Куренкову негативну характеристику.

«Я неодноразово запрошував суддю, розмовляв з ним. Які в нього причини? То він каже, що в нього згорів комп’ютер. Викликаю спеціалістів — комп’ютер працює, нічого з ним не сталося. То він посилається на те, що в нього секретар судового засідання не може впоратися з роботою. Сьогодні ми дали йому нового секретаря, але суддя не допустив його до роботи», — коментував у 2013 році голова Дарницького суду Пойда.

Розповідали, що на дверях кабінету судді був напис з назвою релігійного твору. Під час Великого посту він відмовлявся приймати рішення у справах про розлучення.

І показник навантаження на суддю Куренкова не був найвищим серед суддів Дарницького районного суду Києва.

Навпаки, йому навіть давали менше справ, оскільки з 2007 по серпень 2011 року суддя Куренков був задіяний в якості голови комісії по вивченню умов праці суддів та працівників суду.

Куренков навіть пов‘язував своє звільнення з тим, що виявив у будівлі суду смертельну отруту.

«Коли ми перейшли в Кошиця ,5-а, а там формальдегід в 10-кратному перевищенні … все, понад 80 осіб отримали дозу формальдегіду … Виходить, що ми всі смертники, а я відстоював наші права … У нас був медогляд – ми єдиний суд, де його проводили … ми – практично 70-80 смертників!», – заявив служитель Феміди.
   
Слідство підозр Куренкову наразі не висуває. І можна тільки здогадуватися, чи був причетний екс-суддя до шахрайства невстановлених осіб, чи це зловмисники скористалися сумнозвісною неакуратністю служителя Феміди.

У наступній частині читайте про те, хто став вигодонабувачем магії Дарницького суду і які шанси повернути майно законним власникам.
   
Радует что возможно  этому  режиму  подходит конец , все подобные решения нужно  будет проверять созданным народным трибуналом. !
   
Томос все виправить, однозначно!

Однозначно
   
від суда мусарня через дорогу, там ще ті динозаври працюють... :facepalm: за що така наруга над Дарницьким районом,  донецький мусор керує та продажний суд допомагає

За це ж стояв черговий Майдан, хіба ні?
   
Рехформа в дії

рубаю руки

 :weep:
   
Слідство підозр Куренкову наразі не висуває. І можна тільки здогадуватися, чи був причетний екс-суддя до шахрайства невстановлених осіб, чи це зловмисники скористалися сумнозвісною неакуратністю служителя Феміди.

У наступній частині читайте про те, хто став вигодонабувачем магії Дарницького суду і які шанси повернути майно законним власникам.

посмотрел ...
ну хороший сайт

а можно хоть какие-то там ссылки на иные источники и их решения ?
и вообще кто-то же судит судей ...
а не вообще и ... ля ля и тополя
решение в реестрах  и там решение.

Вот как-то чего-то не хватает
для привязки к реальности .


Останнє редагування: 13 січня 2019 10:44:52 від elipse
   
Зверніть увагу -  в цих аферах немає постраждалих.
Пишуть про мільйонні збитки, але невідомо чиї то збитки.

Так от, в будівельній галузі в ті часи суди активно використовувалися для легалізаціїї самобудов - об'єктів, які будували без дозвільних документів.
Як і досі, будівництво розпочинається не після остаточного узгодження проекту, а паралельно з ним.
Але часто виникають ситуації, коли узгодити проект не вдається, бо проект має такі порушення, на які чиновники не можуть заплющити очі навіть за великі хабарі.

І от тут на допомогу приходять судді. Схема приблизно така:
Забудовник подає в суд на підрядника (своя ж компанія) позов, наприклад про перевищення витрат матеріалів на будівництво.
Суд приймає рішення, в якому примушує підрядника виплатити компенсацію і в якому визнає збудований об'єкт нерухомості, як закінчений і існуючий за вказаною адресою.
І виявляється, що такого рішення достатньо для реєстрації права власності на нього через нотаріуса.
Я не юрист, але на пальцях мені колись пояснювали цю схему саме так.

Тож виходить, що в таких аферах постраждалими є чиновники ДАБІ, бо хабар, який призначався їм, потрапив до суддів.
Якщо, звісно, не рахувати громаду міста, на яку, як завжди, плюють забудовники.

А злочинцями є всі діючі особи: і забудовник, і суддя, і нотаріус. Бо всі чітко розуміли, що вчиняють злочин. 
 
   

Останнє редагування: 13 січня 2019 11:38:38 від d2alex
   
:facepalm1:  :(

Останнє редагування: 13 січня 2019 12:02:20 від smx
   
«Крім того, проведена за моєю ініціативою судова реформа  [ua]  надійно захищає інвестора. Інвестор твердо може захистити свої права у суді. Проведено реформу поліції, проведено реформу децентралізації, проведено реформу дерегуляції. Значним чином покращився інвестиційний клімат», - розповів Петро Порошенко.
© https://www.president.gov.ua/news/prezident-zaprosiv-biloruskih-investoriv-vzyati-uchast-u-pri-50646
Минск, 26.10.2018

 [ua]
   
це вже дно?
Ні, це суддівська реформа Порошенка, якою він неодноразово вихвалявся.  :)

О, допис вище це підтверджує.)
   
«Крім того, проведена за моєю ініціативою судова реформа  [ua]  надійно захищає інвестора. Інвестор твердо може захистити свої права у суді. Проведено реформу поліції, проведено реформу децентралізації, проведено реформу дерегуляції. Значним чином покращився інвестиційний клімат», - розповів Петро Порошенко.
© https://www.president.gov.ua/news/prezident-zaprosiv-biloruskih-investoriv-vzyati-uchast-u-pri-50646
Минск, 26.10.2018

 [ua]

ну так і є
інвестори надійно захищені судами

 (tu)
   
Радует что возможно  этому  режиму  подходит конец , все подобные решения нужно  будет проверять созданным народным трибуналом. !

чим-чим?!
   
посмотрел ...
ну хороший сайт

а можно хоть какие-то там ссылки на иные источники и их решения ?
и вообще кто-то же судит судей ...
а не вообще и ... ля ля и тополя
решение в реестрах  и там решение.

Вот как-то чего-то не хватает
для привязки к реальности .
elipse,  вот отвали, бля, а? Не доводи до греха. Я каждый месяц исправно мониторю Реестр судових ришень, Реєстр речових прав на нерухоме майно, Реєстр обтяжень рухомого майна. Сука, в привычку вошло, как антивирус запускаешь. И ты будешь смеяться до икотки, но, сука, каждые полтора-два месяца выясняется, что какой-нибудь дом, квартира и автомобиль, принадлежащий мне на праве собственности, пытается поменять хозяина. Какие-то сраные коллекторы, менты, нотариусы из  Мухосранска.
    Задолбали сверх всякой меры. Через секретарей судей  (у них доступ есть к правке текста Ришення,Ухвали, Постанови- для корректировки грамматических ошибок, ага)  левых нотариусов (осоденно одна местная пропойца достала до печенок, я ей остатки циррозной печени таки вырву) еще каку хрень. Звонишь судье, звонишь в исполнительную, говоришь-ай-яй-яй, нехорошо. На второй-третий день "правки" исчезают. Пока миром решаем, дпльше поглядим...
   И, кстати, явление уже второй год носит массовый характер, судя по количеству жалоб в Минюст. Однако Петюня ни вмешиваться, ни исправлять ситуацию н спешит. Не считает важным и нужным, видимо. Посмотрим, может  следующий Президент посчитает и важным, и нужным, и достойным внимания этот бардак сраный...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія