Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так люблю свій хлів, що мені бракує слів (тема про хрущі)

Вчора Громадянка Даунбасу видала у темі про Адріатику ось таке

Поки ви всі тут дифирамби Alezka співаєте, я вже 4 часа дихаю коксохімом при температарі +39. В Маріуполі.

То Alezka у вас молодець виходить?

Мене травить сероводородом аж з самої Адриатиці.


А от як би ж Alezka зробив такий же самий репортаж з Маріуполя

Я їй запропонував змінити свою хату у смердючому Маріуполі на щось краще і був моментальн облитий залишками виробництва коксохіму.

Отже, ліземо в ОЛХ

1) Хата в Маріуполі, убита https://www.olx.ua/d/obyavlenie/prodam-2-komnatnuyu-stalinku-62-kv-m-kalm-r-on-14700-IDJyPfa.html

2) Хата в умовній Жмеринці https://www.olx.ua/d/obyavlenie/dvokmnatna-kvartira-v-tsentr-msta-IDL96Gu.html


Питання таке: чому люди, які вже не працюють, не тікають з тієї жопи щоб комфортно пожити в іншому місці?
   
Так у депутуток, які себе слугами називають, ніяк претензій до екології немає.

Депутаты не поддержали важный экологический законопроект, который обязывает промышленные предприятия за 4 года привести свое производство в соответствие лучшим технологическим решениям, принятым в ЕС.
Голосование за законопроект № 4167 состоялось 21 мая. Ни один человек не решился проголосовать против законопроекта, который призван защитить права украинцев на чистый воздух и чистые водоемы. Чтобы провалить законопроект, депутаты избрали тактику неголосования.
Согласно данным поименного голосования, размещенным на сайте Верховной Рады, 121 депутат не пришел в сессионный зал, 57 нардепов были в зале, но не стали голосовать, еще 30 депутатов воздержались. В результате законопроекту не хватило всего 14 голосов, для того чтобы быть принятым.

https://www.0629.com.ua/news/3112242/poka-bez-cistogo-vozduha-deputaty-provalili-vaznyj-ekologiceskij-zakon-kak-golosovali-mariupolskie-nardepy

Поіменне голосування
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=12834

Хто тут за Юльку топить? Ось як їй важлива екологія і простий нарід умовного Маріуполя :weep:



   
Так у депутуток, які себе слугами називають, ніяк претензій до екології немає.
При будь-яких депутатах і власниках життя біля коксохіму буде завжди смердючим.
   
А оточення, а коло спілкування, а друзів, а родичів як всіх перезти в жмеринку.
Що в тій жмеринці робити, вовком вити?
   
Я думаю что ответ такой же как на вопрос почему люди поддерживающие Украину,остаются жить в ДНР или люди живущие в Украине не переезжают в Маями или Лондон
   
Я б на старості збіг в село поки здоров'ям хватило
   
Я б на старості збіг в село поки здоров'ям хватило
Посидиш там тиждень і завиєш.
   
Навіть під Києвом, де є доступ до медицини(пенсам це надважливо) можна щось знайти недорого
Не супер,але все ж краще, ніж той жданов
   
Я б на старості збіг в село поки здоров'ям хватило
Вмієш біля худоби?
   
Вмієш біля худоби?
Я в селі виріс :D
   
Я в селі виріс :D
Ну то норм.! :)
   
Я в селі виріс :D
Я теж виріс, але бажання туди повертатися не маю.
   
Я теж виріс, але бажання туди повертатися не маю.
Манкурт!
   
Манкурт!
Можливо. Крім депресії, я нічого там не відчуваю.
   
Можливо. Крім депресії, я нічого там не відчуваю.
А звідки ти? Яка область?
   
А оточення, а коло спілкування, а друзів, а родичів як всіх перезти в жмеринку.
Ой та можна подумати. Діти вже звалили у великі міста, а сусідів буде скрізь.

почему люди поддерживающие Украину,остаются жить в ДНР
Тому що вони ідіоти

или люди живущие в Украине не переезжают в Маями или Лондон
В Маямі/Лондон треба візу і житло буде у 10 разів дорожче, це ж очевидно.  Мова про переїзд в середині країни.
   
Питання таке: чому люди, які вже не працюють, не тікають з тієї жопи щоб комфортно пожити в іншому місці?

Відповідь така - Лондон нє рєзіновий!
І якщо ти вдалло здриснув звідси, не факт, що це вдасться всім.
Але якщо вдасться, то небо тобі буде з овчинку
   
мабуть вони не патріоти, не люблять Україну

а то б здриснули в Лондон і звідти квилили тужливі пісні про дебілів - колишніх співвітчизників

 8-)
   
Питання таке: чому люди, які вже не працюють, не тікають з тієї жопи щоб комфортно пожити в іншому місці?

«А дым Отечества нам сладок и приятен…» трудно многим переезжать, особенно в возрасте…
   
не люблять Україну
достатньо любити петю, навіть в ліндині
   
«А дым Отечества нам сладок и приятен…» трудно многим переезжать, особенно в возрасте…
То менталітет

Відповідь така - Лондон нє рєзіновий!
Пішов у сраку, клован.

І якщо ти вдалло здриснув звідси, не факт, що це вдасться всім.
Мова про міграцію всередині країни
   
здристни в  село, чи  в ліндин чи то канадійщину - але петю люби  :love: ,  і  полюбить  тебе Фіма Ліпєздьзька
   
То менталітет


С него все начинается.
   
2) Хата в умовній Жмеринці
Жмеринка то фуйня.
Зараз краще тоді в Немирів чкурнути.
Та й та хата в Маріуполі, шо ти навів оголошення, то не хрущ ніфуя, а велика сталінка.

Останнє редагування: 13 липня 2021 14:29:42 від птах Сорока
   
Жмеринка то фуйня.
Зараз краще тоді в Немирів чкурнути.
Та й та хата в Маріуполі, шо ти навів оголошення, то не хрущ ніфуя, а велика сталінка.
Я просто узяв якусь бюджетну убиту халупу. Реально її продати і купити щось аналогічне але у кращому місці.
   
Я просто узяв якусь бюджетну убиту халупу.
То не бюджетна халупа. В Вінниці таке з ремонтом коштує більше 40 штук баксів.
Просто ціни в Маріуполі порівняно смішні.
   
ось фома не любив свій хлів, тепер вовком на ФУПі виє та тільки пускає слюні на брітіш гьорлз.  :gigi:
   
ось фома не любив свій хлів, тепер вовком на ФУПі виє та тільки пускає слюні на брітіш гьорлз.  :gigi:
Хома за останні 10 років переїхав хз кіко разів і планую ще. А ти сиди в своєму хрущі.

То не бюджетна халупа. В Вінниці таке з ремонтом коштує більше 40 штук баксів.
Просто ціни в Маріуполі порівняно смішні.
Так Вінниця елітне місто, обл центр, земля, природа  (tu)

Я кажу про обмін схожих по ціні халуп
   
А звідки ти? Яка область?
Кіровоградська, Гайворонський р-н. Я не живу там з 18 ти років, а мені вже 50 ть.

Останнє редагування: 13 липня 2021 15:56:05 від Oleksandr
   
Кіровоградська, Гайворонський р-н. Я не живу там з 18 ти років, а мені вже 50 ть.
Так нормально, чого ти так?
   
«А дым Отечества нам сладок и приятен…» трудно многим переезжать, особенно в возрасте…

ну, нехай сидять там -  ніхто ж не примушує
   
Я теж виріс, але бажання туди повертатися не маю.
молодой еще :)
   
чому люди, які вже не працюють, не тікають з тієї жопи щоб комфортно пожити в іншому місці?
может, что=то можно сделать, чтоб и в Мариуполе жизнь была не "жопа"?
   
может, что=то можно сделать, чтоб и в Мариуполе жизнь была не "жопа"?
Можна закрити завод, але тоді місто просто вмре. Тобто жопа в Маріку буде при любому розкладі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія