Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зміна виборчої дільниці

Зміна виборчої дільниці
Bmx

Сьогодні ходив у райвиконком перереєструватись на іншу дільницю. Так як прописаний далеко, і їхати голосувати проблемно.

Згідно закону, треба навести мотивовану причину, щоб тобі дозволили голосувати не за місцем прописки.

Договір аренди, документ про відрядження і т.д.

Мій аргумене, що дружина проживає у Львові - не рахуєттся вагомим, навіть при наявності паспортів і свідоцтва про шлюб. Треба довідку з жеку чи осбб, що я там тимчасово проживаю :facepalm1:

Або має ще особисто зявитись дружина і це підтвердити
   
Re: Зміна виборчої дільниці
Bmx

Відстояв у черзі близько години, прийом 3 жіночки..  Черга,  молодь і людм середнього віку 20-45 років.

Умов ніяких, жодних оголошень, розпорядку робочого дня немає, банального ксероксу немає взагалі.
Влада свфдомо створює нелюдскі умови і для працівників і для клієнтів, як на мене.
   
Re: Зміна виборчої дільниці

Отакі понаїхали у Львів, а потім казатимуть, що і у Львові голосували за Зеленського.
   
Re: Зміна виборчої дільниці
Bmx

Висновок, якщо ви працюєте у великому місті, і арендуєте квартиру без договору - все. Ви не маєте права змінити місце голосування, вагомих аргументів немає.

І влада вважає, що це нормально, конституційні права не порушуються. Які тупі і недалекі чиновники писали ці правила?

З технічної сторони все просто:
Тебе викреслюють з списків з одного місця і додають в інший список.  Зараз 21 століття , ера клаудів і петабайтних баз даних. А плять у райвиконкомі немає ксерокса, але всі вимагають куєву купу копій паспортів і всякої хєрні
   
Re: Зміна виборчої дільниці
Bmx

Отакі понаїхали у Львів, а потім казатимуть, що і у Львові голосували за Зеленського.
То ви вже в курсі коли з молодої знімають вельон, і що далі робить молода на галицькому весіллі? :D
   
Re: Зміна виборчої дільниці

Висновок, якщо ви працюєте у великому місті, і арендуєте квартиру без договору - все. Ви не маєте права змінити місце голосування, вагомих аргументів немає.

І влада вважає, що це нормально, конституційні права не порушуються. Які тупі і недалекі чиновники писали ці правила?

Если в чем либо не разбираешься не надо сразу "на владу пинать".  Сесть и разобраться религия не позволяет ?

А если по делу,  то одним из документов- оснований смены места голосования является справка с работы с указанием нахождения рабочего места.  Все.  Никаких других документов в этом случае не требуется.  У меня все провсе заняло 30 минут времени.
   
Re: Зміна виборчої дільниці

Отож знайте, все що клоун-українофоб набере у Львові це такі зальотні Беемікси. Справжні львівяни за таке не голосують.
   
Re: Зміна виборчої дільниці

Висновок, якщо ви працюєте у великому місті, і арендуєте квартиру без договору - все. Ви не маєте права змінити місце голосування, вагомих аргументів немає.

І влада вважає, що це нормально, конституційні права не порушуються. Які тупі і недалекі чиновники писали ці правила?

З технічної сторони все просто:
Тебе викреслюють з списків з одного місця і додають в інший список.  Зараз 21 століття , ера клаудів і петабайтних баз даних. А плять у райвиконкомі немає ксерокса, але всі вимагають куєву купу копій паспортів і всякої хєрні

Зеленський - нове обличчя української політики. Він назавжди змінить політичну систему і приведе Україну до процвітання.
Заради такого можна на інши
   
Re: Зміна виборчої дільниці

Заради такого можна на інший кінець країни їхати голосувати.
   
Re: Зміна виборчої дільниці
Bmx

Если в чем либо не разбираешься не надо сразу "на владу пинать".  Сесть и разобраться религия не позволяет ?

А если по делу,  то одним из документов- оснований смены места голосования является справка с работы с указанием нахождения рабочего места.  Все.  Никаких других документов в этом случае не требуется.  У меня все провсе заняло 30 минут времени.
А якщо ви приватний підприємець, а якщо люди з сіл поїхали на сезонні роботи наприклад у Київ?

Як тоді сєсть і разобратца? І чому владу це хвилює? Якщо я просто запланував поїздку на Закарпаття, попробувати вина в Ужгороді, як тоді?

Чому причина має бути мотивована? Це не обмеження свободи пересування? Яке владі до цього діло і зрештою, яка пртнципова різниця?
   
Re: Зміна виборчої дільниці

Чому причина має бути мотивован а? Це не обмеження свободи пересуван ня? Яке владі до цього діло і зрештою, яка пртнципов а різниця?
так, мене це теж вразило.
бо я цього тижня таки відкріпилася і буду голосувати на іншій дільниці.
а дєло бьіло так )))

за наводкою двох фупчегів -дяка їм і попереднього інтересу в цій справі я вже мала деяку інфу.
що мені знадобиться якийсь документ -от саме для мотивованої причини.
а також паспорт і держреєстр.

З паспортом я пішла до держреєстру.

Мене всадили, вислухали і сказали -давайте документ. )
Я почала спречатися, що ніяких документів я вам не винна. Бо їду в гості.

Держреєстр почав наводити мені цифері якоїсь постанови чи закону чи інструкції -винь документ і полож.

Та який я маю вам надати документ, блін? Я репетувала. ну так, в мене є квіток на потяг, але якби я їхала не сама потягом, а родиною автівкою -який би документ я мала надати?
Вони дуже зраділи моєму квітку -реально )))), більше, ніж я.
Отксерілі його, паспорт отксерілі, роздрукували заяву для мене, я назвала номер нової дільниці -її я теж заздалегідь знайшла і знала - я підписала.
І нарешті -роздрукували мені Документ, з яким я піду голосувати.

А потім почали жалітися.
Що вони заманалися з тима документами. беруть все в документі -все що взагалі можна вигадати, бо перевірка вимагає документів.
казали, навіть, якісь довідки від лікарів, заяви людей, що до них їдуть в гості і їхні копії паспортів, квітки, довідки з міста роботи, якісь листи-запрошення -взагалі хоч якусь бамажку.
І теж обурювалися -що людина має право змінити місце голосування просто за своїм бажанням, тим більше, що це ж вибори Президента -важлива подія.

ну і додали, що цьогоріч людей, що вони змінюють дільниці, набагато більше, ніж в пройдешні роки.
навіть, цигани приходили )




Останнє редагування: 23 березня 2019 22:06:36 від эЛКа
   
Re: Зміна виборчої дільниці

навіть, цигани приходили )


 :D
   
Re: Зміна виборчої дільниці
Bmx

так, мене це теж вразило.
бо я цього тижня таки відкріпил ася і буду голосуват и на іншій дільниці.
а дєло бьіло так )))

 (tu)

До речі дуже помагає дзвонити на урядову гарячу лінію та у мвс, прокуратуру тощо. Бо у законі не перераховані ідіотські дойопки на кшалт привести дружину і т.д.

Людина має право написати заяву і отримати відповідь.
Заяву писати в двох екземплярах, копію зареєструвати і лишмти собі. Все тоді швидко вирішується.
   
Re: Зміна виборчої дільниці

ЗЕ обіцяє інтернет-голосування впровадити до майбутніх виборів.

Підтримуй ЗЕ, знищуй совок, інакше пенси оберуть Кнура (їм інет не треба).
   
Re: Зміна виборчої дільниці
Bmx

Я б ще усім чиновникам заборонив голосувати. У умовах тотальної корупції -  це зацікавлені люди, і їх голоси ймовірно підуть не на користь країни, а заради особистої вигоди.
   
Re: Зміна виборчої дільниці

Я б ще усім чиновникам заборонив голосувати. У умовах тотальної корупції -  це зацікавлені люди, і їх голоси ймовірно підуть не на користь країни, а заради особистої вигоди.
те саме стосується пенсів.

або пенсія або вибори

тоді політики перестануть міняти майбутнє країни на стариків
   
Re: Зміна виборчої дільниці

ЗЕ обіцяє інтернет-голосування впровадити до майбутніх виборів.

Підтримуй ЗЕ, знищуй совок, інакше пенси оберуть Кнура (їм інет не треба).

Обіцянка дебіла для виборців дебілів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія